MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - LIGA TTKF 2016/2017


Aktualny ranking wg zajmowanych miejsc



Mce
Drużyna
Pkt
I
BILARD IKS TARNÓW
22PKT.
II
GPF TARNÓW
19 PKT.
III
PROMIEŃ BOCHNIA
18 PKT.
IV
ROKICIE SZCZYTNIKI
16 PKT
V
AZOTY TARNÓW
15 PKT
VI
SEKTOR PRO TARNÓW
11 PKT.
VII
RALBUD GOŁKOWICE
10 PKT.
VIII
WARMUP TARNÓW
9 PKT.
IX
SĘDZIOWIE MAŁOPOLSKI
6 PKT.
X
GRÓD PODEGRODZIE
3 PKT.


TALS Volley Liga 2016/2017Wyniki


Aktualny ranking wg zajmowanych miejsc



Mce
Drużyna
Ilość meczy
Pkt
1
OCZOPLĄSY
3
7
2
BILARD "IKS"TARNÓW
2
6
3
POMIDORY
2
6
4
VOLLEYBAL RADŁÓW
2
5
5
SSPS TIGER-TEAM
3
3
6
BOBOFRUTY
2
0
7
ELITARNI TARNÓW
2
0
8
FIRE BALL TEAM
2
0




Ranking gry piłka nożna chłopców - futsal.


RANKING DRUŻYN FUTSALU 2010r wg ZAJMOWANYCH MIEJSC W TABELI



M-ceNazw. DrużynyBilansPkt.
1SPORT ACTIV 23-13 15 pkt.
2MUKS IKS Tarnów 28-17 12 pkt.
3FRB Stasiak 27-19 12 pkt.
4LEADER Grabówka 18-15 10 pkt.
5CRAZY TEAM 14-21 6 pkt.
6BAUTECH/DUONET 15-28 4 pkt.
7UKS WESTERPLATTE 17-29 3 pkt.

RANKING NAJSKUTECZNIEJSZYCH STRZELCÓW BRAMEK W TABELI Z POSZCZEGÓLNYCH DRUŻYN.



M-ceImię Nazw.Nazwa DrużynyIlość Bramek
1 Patryk Witkowski MUKS IKS TARNÓW 12
2 Damian Świątek Sport Activ 11
3Przemysław Florek MUKS "IKS" Tarnów 10
4Rafał Wąsik FRB Stasiak 6
5Damian Orawiec FRB Stasiak 6
6Mateusz Góral UKS Westerplatte II 5
7Arkadiusz Cieśla FRB Stasiak 4
8 Łukasz Piska FRB Stasiak 4
9 Konrad Stańczyk Leader Grabówka 4
10Arek Wałaszek Bautech/Duonet 4
11Bartłomiej Wojcieszek Sport Activ 4
12 Łukasz Banach Crazy Team 3
13 Dariusz Grabiec Leader Grabówka 3
14 Mateusz Groński Bautech/Duonet 3
15 Tomasz Hordyń Crazy Team 3
16 Krystian Micek MUKS "IKS" Tarnów 3
17 Kamil Szumlański Bautech/Duonet 3
18 Hubert Wójcik FRB Stasiak 3
19 Mariusz Baszczewski Leader Grabówka 2
20 Jakub Jasiak UKS Westerplatte II 2
21 Piotr Jodłowski Leader Grabówka 2
22 Tomasz Mrożek Sport Activ 2
23 Dawid Murczek Sport Activ 2
24 Dariusz Piszczek FRB Stasiak 2
25 Paweł Siedlik Leader Grabówka 2
26 Mateusz Wilk Crazy Team 2
27 Tomasz Wołowicz Sport Activ 2
28 Mateusz Woźny Bautech/Duonet 2
29Mateusz Banach UKS Westerplatte II 1
30 Dawid Ciochoń FRB Stasiak 1
31 Marcin Daniel MUKS "IKS" Tarnów 1
32 Łukasz Domagała Leader Grabówka 1
33 Michał Guzy Bautech/Duonet 1
34 Tomasz Hebda UKS Westerplatte II 1
35 Marcin Jarząb Leader Grabówka 1
36 Bartosz Jasiak UKS Westerplatte II 1
37 Olaf Jasnorzewski Crazy Team 1
38 Krzysztof Kapusta Bautech/Duonet 1
39 Bartłomiej Krużel UKS Westerplatte II 1
40 Kamil Kubis Sport Activ 1
41 Łukasz Kubisztal Crazy Team 1
42 Michał Kwiek Sport Activ 1
43 Piotr Michoński FRB Stasiak 1
44 Mateusz Motak MUKS "IKS" Tarnów 1
45 Michał Niedojadło Leader Grabówka 1
46 Mateusz Nosek Leader Grabówka 1
47 Łukasz Ogrodnik Bautech/Duonet 1
48 Daniel Przydział UKS Westerplatte II 1
49 Wojciech Rybacki MUKS "IKS" Tarnów 1
50 Marcin Słowik Crazy Team 1
51 Piotr Wilk Crazy Team 1
52 Marcin Wojtas Crazy Team 1
53 Dawid Żaba Leader Grabówka 1