VI TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2017


ZWYCIĘZCY III TURNIEJU :

I miejsce - ONIK ANDRZEJ

II miejsce - BORUCH KRYSTIAN

III- KUCZKOWSKI KONRAD , BUDZIK KRZYSZTOF

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
G.M
3.
B.K
4.
M.A
5.
B.C

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BUDZIK KRZYSZTOF
4 : 0
3 : 4
4 : 1
4 : 1
3
6
15 :6
2.GAUDYN MATEUSZ
0: 4
2 : 4
1 : 4
4 : 2
1
2
7 : 14
3.BORUCH KRYSTIAN
4 : 3
4 : 2
4 : 3
4 : 1
4
8
16 : 9
4.MIŚ ARKADIUSZ
1 : 4
4 : 1
3 : 4
2 : 4
1
2
10 : 13
5.BANEK CELINA
1 : 4
2 : 4
1 : 4
4 :2
1
2
8 : 14

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.R
2.
B.M.
3.
K.D
4.
N.J

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.KANTOR RADOSŁAW
1 : 4
4 : 3
2 : 4
1
2
7:15
2.BUDZIK MARCIN
4 : 1
4 : 0
4 : 0
3
6
12 : 1
3.KUCHARZYK DARIUSZ
3 : 4
0 : 4
1 : 4
0
0
4 : 12
4.NOWAK JACEK
4 : 2
0 : 4
4 : 1
2
4
8 : 7

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.K
2.
A.S.
3.
K.B
4.
K.Ł

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.KUCZKOWSKI KONRAD
4 : 2
4 : 3
4 : 3
3
6
12 : 8
2.ADAMCZYK SŁAWOMIR
2 : 4
3 : 4
3 : 4
0
0
8 : 12
3.KRÓL BARTOSZ
3 : 4
4 : 3
4 : 3
2
4
11 : 10
4.KOZIOŁ ŁUKASZ
3 : 4
4 : 3
3 : 4
1
2
10 : 11

GRUPA IV

3
Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
O.A
2.
K.J
3.
G.M
4.
S.J
5.
B.J

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.ONIK ANDRZEJ
4 : 1
4 : 3
4 : 0
1 : 4
6
13:8
2.KOCIUBA JAKUB
1 : 4
1 : 4
4 : 3
4 : 0
2
4
10 : 11
3.GĘBALA MARCIN
3 : 4
4 : 1
4 : 3
4 : 0
3
6
15 : 8
4.SZMIT JAN
0 : 4
3 : 4
3 : 4
4 : 2
1
2
10 : 14
5.BERNADY JAKUB
4 : 1
0 : 4
0 : 4
2 : 4
1
2
6 : 13

ĆWIERĆFINAŁ 1-8

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
BORUCH KRYSTIAN - NOWAK JACEK
4 : 1
KUCZKOWSKI KONRAD - GĘBALA MARCIN
4 : 2
ONIK ANDRZEJ - KRÓL BARTOSZ
4 : 0
BUDZIK KRZYSZTOF - BUDZIK MARCIN
4 : 1

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BORUCH KRYSTIAN - KUCZKOWSKI KONRAD 4 : 0
ONIK ANDRZEJ - BUDZIK KRZYSZTOF 4 : 2

FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
ONIK ANDRZEJ - BORUCH KRYSTIAN , 6 : 4


POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VIII - NOWAK JACEK, GĘBALA MARCIN,KRÓL BARTOSZ
IX - XII MIŚ AREK ,KANTOR RADOSŁAW, KOZIOŁ ŁUKASZ,KOCIUBA JAKUB
XIII - XVI GAUDYM MATEUSZ , KUCHARZYK DARIUSZ,SZMIT JAN, ADAMCZYK SŁAWOMIR,
XVII - XVIII - BANEK CELINA, BERNADY JAKUB





V TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2017


ZWYCIĘZCY V TURNIEJU :

I miejsce -KRZYSZTOF BUDZIK

II miejsce - MARCIN BUDZIK

III- IV - ANDRZEJ ONIK , MARCIN GĘBALA

GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.R
2.
S.M
3.
A.S

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.KANTOR RADOSŁAW
4 : 3
3 : 4
1
2
7 : 7
2.SKIBA MAGDALENA
3 : 4
1 : 4
0
4
4 : 8
3.ADAMCZYK SŁAWOMIR
4 : 3
4 : 1
2
4
8 : 4

GRUPA B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.O
2.
G.M
3.
K.B

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.BARSZCZ OLIWER
2 : 4
1 : 4
0
0
3 : 8
2.GĘBALA MARCIN
4 : 2
4 : 0
2
4
8 : 2
3.KRÓL BARTOSZ
4 : 1
0 : 4
1
2
4 : 5

GRUPA C

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.A
2.
M.A
3.
A.M

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.KRZEMIŃSKI ADAM
2 : 4
4 : 1
1
2
6 : 5
2.MIŚ ARKADIUSZ
4 : 2
4 : 0
2
4
8 : 2
3.AUGUSTYN MAGDALENA
1 : 4
0 : 4
0
0
1 : 8

GRUPA D

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
K.J
3.
N.M

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.BUDZIK KRZYSZTOF
4 : 1
3 : 4
1
2
7 : 5
2.KOCIUBA JAKUB
1 : 4
3 : 4
0
0
4 : 8
3.NIZIOŁ MAREK
4 : 3
4 : 3
2
4
8 : 6

GRUPA E

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
G,M
2.
C.M
3.
B.M

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.GAUDYN MATEUSZ
2 : 4
2 : 4
0
0
4 : 8
2.CZERWONY MACIEJ
4 : 2
0 : 4
1
2
4 : 6
3.BUDZIK MARCIN
4 : 2
4 : 0
2
4
8 : 2

GRUPA F

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.J
2.
S.J
3.
B.C

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.NOWAK JACEK
4 : 2
2 : 4
1
2
6 : 6
2.SZMIT JAN
2 : 4
3 : 4
0
0
5 : 8
3.BANEK CELINA
4 : 2
4 : 3
2
4
8 : 5

GRUPA G

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.Ł
2.
O.A
3.
B.K

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.KOZIOŁ ŁUKASZ
2 : 4
0 : 4
0
0
2 : 8
2.ONIK ANDRZEJ
4 : 2
4 : 0
2
4
8 : 2
3.BORUCH KRYSTIAN
4 : 0
0 : 4
1
2
4 : 4

FINAŁ - 1/8

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
ADAMCZYK SŁAWOMIR -
KOCIUBA JAKUB

4 : 3

GĘBALA MARCIN
KRZEMIŃSKI ADAM

4 : 0

BUDZIK KRZYSZTOF
MIŚ ARKADIUSZ

4 : 2

NIZIOŁ MAREK
KRÓL BARTOSZ

4 : 1

BUDZIK MARCIN
BORUCH KRYSTIAN

4 : 3

KANTOR RADOSŁAW
BANEK CELINA

4 : 0


ONIK ANDRZEJ
SZMIT JAN

4 : 0


CZERWONY MACIEJ
NOWAK JACEK

4 : 2


ĆWIERĆFINAŁ

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
ADAMCZYK SŁAWOMIR
GĘBALA MARCIN

3 : 4

BUDZIK KRZYSZTOF
NIZIOŁ MAREK

4 : 2

BUDZIK MARCIN
KANTOR RADOSŁAW

4 : 2

ONIK ANDRZEJ
- CZERWONY MACIEJ

4 : 0


PÓŁFINAŁ

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
BUDZIK KRZYSZTOF - GĘBALA MARCIN

4 : 1

BUDZIK MARCIN - ONIK ANDRZEJ

4 : 1


FINAŁ

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
KRZYSZTOF BUDZIK - MARCIN BUDZIK

4 : 3



POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VIII -ADAMCZYK SŁAWOMIR , NIZIOŁ MAREK , CZERWONY MACIEJ , KANTOR RADOSŁAW

IX - XVI BANEK CELINA, NOWAK JACEK, SZMIT JAN, BORUCH KRYSTIAN, KRÓL BARTOSZ,
MIŚ ARKADIUSZ,KOCIUBA JAKUB, KRZEMIŃSKI ADAM ,

XVII - XXII SKIBA MAGDALENA,AUGUSTYN MAGDALENA, GAUDYN MATEUSZ,
KOZIOŁ ŁUKASZ, BARSZCZ OLIWER




TURNIEJ PAR 2017


ZWYCIĘZCY :

I miejsce - KANTOR RADOSŁAW I BUDZIK KRZYSZTOF

II miejsce - MIŚ ARKADIUSZ I BORUCH KRYSTIAN

III- IV - KRÓL BARTOSZ I KOCIUBA JAKUB,
GĘBALA MARCIN I WRONA ŁUKASZ
,

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
W.Ł
G.M
2.
K.B
K.J
3.
O.A
B.M
4.
K.D
S.M

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.Wrona Łukasz
Gębala Marcin
1 : 3
3 : 0
3 : 0
2
4
7 :3
2.Król Bartosz
Kociuba Jakub
3: 1
3 : 1
3 : 0
3
6
9 : 2
3.Onik Andrzej
Budzik Marcdin
0 : 3
1 : 3
3 : 0
1
2
4 : 6
4.Kucharzyk Dariusz
Skiba Magdalena
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0
0
0 : 9

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.A
A.M
2.
B.C
G.A
3.
B.K
M.A
4.
K.R
B.K

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.Krzemiński Adam
Augustyn Magdalena
0 : 3
0 : 3
0 : 3
0
0
0:9
2.Banek Celina
Grzyb Andrzej
3 : 0
1 : 3
0 : 3
1
2
4 : 6
3.Boruch Krystian
Miś Arkadiusz
3 : 0
3 : 1
1 : 3
2
4
7 : 4
4. Kantor Radosław
Budzik Krzysztof
3 : 0
3 : 0
3 : 1
3
6
9 : 1

ĆWIERĆFINAŁ 7- 8

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
KUCHARZYK DARIUSZ
SKIBA MAGDALENA -

KRZEMIŃSKI ADAM
AUGUSTYN MAGDALENA

3 : 2


PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BORUCH KRYSTIAN
MIŚ ARKADIUSZ

KRÓŁ BARTOSZ
KOCIUBA JAKUB

4 : 3


Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BUDZIK KRZYSZTOF
KANTOR RADOSŁAW

GĘBALA MARCIN
WRONA ŁUKASZ

4 : 3


FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

BUDZIK KRZYSZTOF
KANTOR RADOSŁAW

MIŚ ARKADIUSZ
BORUCH KRYSTIAN

4 : 1



IV TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2017


ZWYCIĘZCY IV TURNIEJU :

I miejsce - ONIK ANDRZEJ

II miejsce - NOWAK JACEK

III- IV - BUDZIK MARCIN , GĘBALA MARCIN

GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
B.C
3.
K.J
4.
A.M

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BUDZIK KRZYSZTOF
4 : 1
4 : 2
4 : 0
3
6
12 :3
2.BANEK CELINA
1: 4
4 : 0
4 : 1
2
4
9 : 5
3.KOCIUBA JAKUB
2 : 4
0 : 4
4 : 1
1
2
6 : 9
4.AUGUSTYN MAGDALENA
0 : 4
0 : 4
1 : 4
0
0
1 : 12

GRUPA B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
G.M
3.
S.J
4.
B.O

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.BUDZIK MARCIN
3 : 4
4 : 0
4 : 0
2
4
11:4
2.GĘBALA MARCIN
4 : 3
4 : 0
4 : 0
3
6
12 : 3
3.SZMIT JAN
0 : 4
0 : 4
4 : 0
1
2
4 : 12
4. BARSZCZ OLIWER
0 : 4
0 : 4
0 : 4
0
0
0 : 12

GRUPA C

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
O.A
2.
M.A
3.
K.D
4.
K.A

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.ONIK ANDRZEJ
4 : 3
4 : 0
4 : 0
3
6
12 : 3
2.MIŚ ARKADIUSZ
3 : 4
4 : 1
4 : 0
2
4
11 : 5
3.KUCHARZYK DARIUSZ
0 : 4
1 : 4
4 : 2
1
2
6 : 10
4.KRZEMIŃSKI ADAM
0 : 4
0 : 4
2 : 4
0
0
2 : 12

GRUPA D

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.J
2.
K.R
3.
N.M

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.NOWAK JACEK
4 : 3
4 : 2
2
4
8:5
2.KANTOR RADOSŁAW
3 : 4
1 : 4
0
0
3 : 8
3.NIZIOŁ MAREK
2 : 3
4 : 1
1
2
6 : 4

ĆWIERĆFINAŁ 1-8

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
BUDZIK MARCIN - BUDZIK KRZYSZTOF
4 : 2
ONIK ANDRZEJ - NIZIOŁ MARK
4 : 0
NOWAK JACEK - MIŚ ARKADIUSZ
4 : 3
GĘBALA MARCIN - BANEK CELINA
4 : 1

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
ONIK ANDRZEJ - BUDZIK MARCIN 4 : 2
NOWAK JACEK - GĘBALA MARCIN 4 : 1

FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
ONIK ANDRZEJ - NOWAK JACEK ,4:0


POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VIII -BANEK CELINA, BUDZIK KRZYSZTOF, NIZIOŁ MAREK, MIŚ ARKADIUSZ

IX - XII KOCIUBA JAKUB,KANTOR RADOSŁAW , SZMIT JAN, KUCHARZYK DARIUSZ ,

XIII - XV KRZEMIŃSKI ADAM , AUGUSTYN MAGDALENA , BARSZCZ OLIWER





III TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2017


ZWYCIĘZCY III TURNIEJU :

I miejsce - ONIK ANDRZEJ

II miejsce - BUDZIK KRZYSZTOF

III- IV - GĘBALA MARCIN , NIZIOŁ MAREK

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.J
2.
N.J
3.
N.M

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.KOCIUBA JAKUB
2 : 4
3 : 4
0
0
5 :8
2.NOWAK JACEK
4: 2
4 : 3
2
4
8 : 5
3.NIZIOŁ MAREK
4 : 3
3 : 4
1
2
7 : 7

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.O
2.
G.M.
3.
M.A
4.
A.S

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.BARSZCZ OLIWER
0 : 4
0 : 4
2 : 4
O
O
2:12
2.GĘBALA MARCIN
4 : 0
3 : 4
4 : 0
2
4
11 : 4
3.MIŚ ARKADIUSZ
4 : 0
4 : 3
4 : 2
3
6
12 : 5
4. ADAMCZYK SŁAWOMIR
4 : 2
0 : 4
2 : 4
1
2
6 : 10

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
B.K.
3.
O.A
4.
K.R

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.BUDZIK MARCIN
4 : 3
1 : 4
4 : 0
2
4
9 : 7
2.BUDZIK KRZYSZTOF
3 : 4
4 : 3
4 : 1
2
4
11 : 8
3.ONIK ANDRZEJ
4 : 1
3 : 4
4 : 2
2
4
11 : 7
4.KANTOR RADOSŁAW
0 : 4
1 : 4
2 : 4
0
0
3 : 12

GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.J
2.
B.J
3.
B.C
4.
K.B

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.SZMIT JAN
4 : 2
3 : 4
3 : 4
1
2
10:10
2.BUDZIK JACEK
2 : 4
4 : 2
4 : 1
2
4
10 : 7
3.BANEK CELINA
4 : 3
2 : 4
4 : 2
2
4
10 : 9
4.KRÓL BARTOSZ
4 : 3
1 : 4
2 : 4
1
2
7 : 11

ĆWIERĆFINAŁ 1-8

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
GĘBALA MARCIN - NOWAK JACEK
4 : 1
ONIK ANDRZEJ - BANEK CELINA
4 : 0
BUDZIK KRZYSZTOF - BUDZIK JACEK
4 : 3
NIZIOŁ MAREK - MIŚ ARKADIUSZ
4 : 1

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
GĘBALA MARCIN - ONIK ANDRZEJ 3 : 4
BUDZIK KRZYSZTOF - NIZIOŁ MAREK 4 : 3

FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
ONIK ANDRZEJ - BUDZIK KRZYSZTOF , 4 : 2


POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VIII -BANEK CELINA, MIŚ ARKADIUSZ, NOWAK JACEK, BUDZIK JACEK
IX - XII KOCIUBA JAKUB,SZMIT JAN, ADAMCZYK SŁAWOMIR, BUDZIK MARCIN ,
XIII - XV KANTOR RADOSŁAW, KRÓL BARTOSZ , BARSZCZ OLIWER





II TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2017


ZWYCIĘZCY II TURNIEJU :

I miejsce - CELINA BANEK

II miejsce - KRZYSZTOF BUDZIK

III- IV - ARKADIUSZ MIŚ, SŁAWOMIR ADAMCZYK

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
B.C
3.
G.A

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BUREK GRZEGORZ
2 : 4
4 : 0
1
2
6 :4
2.BANEK CELINA
4: 2
2 : 4
1
2
6 : 6
3.GRZYB ANDRZEJ
0 : 4
4 : 2
1
2
4 : 6

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
W.Ł
3.
A.S
4.
S.J

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.BORUCH KRYSTIAN
4 : 2
4 : 2
4 : 1
3
6
12:5
2.WRONA ŁUKASZ
2 : 4
1 : 4
1 : 4
0
0
4 : 12
3.ADAMCZYK SŁAWOMIR
2 : 4
4 : 1
4 : 3
2
4
10 : 8
4.SZMIT JAN
1 : 4
4 : 1
3 : 4
1
2
8 : 9

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
B.M
3.
K.R

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.BUDZIK KRZYSZTOF
4 : 1
4 : 1
2
4
8 : 2
2.BUDZIK MARCIN
1 : 4
4 : 2
1
2
5 : 6
3.KANTOR RADOSŁAW
1 : 4
2 : 4
0
0
3 : 8

GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.J
2.
K.B
3.
M.A
4.
N.M

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek parti
1.NOWAK JACEK
4 : 0
4 : 3
1 : 4
2
4
9 : 7
2.KRÓL BARTOSZ
0 : 4
:
0 : 4
0
0
:
3.MIŚ ARKADIUSZ
3 : 4
4 : 0
4 : 1
2
4
11 : 5
4.NIZIOŁ MAREK
4 : 1
4 : 0
1 : 4
2
4
9 : 5

ĆWIERĆFINAŁ 1-8

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
ADAMCZYK SŁAWOMIR - BUREK GRZEGORZ
4 : 1
BUDZIK KRZYSZTOF - NIZIOŁ MAREK
4 : 2
BUDZIK MARCIN - MIŚ ARKADIUSZ
3 : 4
BANEK CELINA - BORUCH KRYSTIAN
4 : 1

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BANEK CELINA - MIŚ ARKADIUSZ 4 : 3
BUDZIK KRZYSZTOF - ADAMCZYK SŁAWOMIR 4 : 1

FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
CELINA BANEK - KRZYSZTOF BUDZIK , 4 : 3


POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VIII -BUDZIK MARCIN ,NIZIOŁ MAREK, BORUCH KRYSTIAN, BUREK GRZEGORZ,
IX - XII GRZYB ANDRZEJ,SZMIT JAN, KANTOR RADOSŁAW,NOWAK JACEK,
XIII - XVI WRONA ŁUKASZ, KRÓL BARTOSZ ,





OTWARCIE SEZONU 2017 - I TURNIEJ


ZWYCIĘZCY I TURNIEJU :

I miejsce - KRZYSZTOF BUDZIK

II miejsce - MARCIN BUDZIK

III- IV - BERNADY JAKUB, GĘBALA MARCIN,

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
K.R
3.
K.J
4.
G.M

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BANEK CELINA
1 : 3
3 : 0
0 : 3
1
2
4 :6
2.KANTOR RADOSŁAW
3: 1
3 : 0
0 : 3
2
4
6 : 4
3.KOCIUBA JAKUB
0 : 3
0 : 3
2 : 3
0
0
2 : 9
4.GĘBALA MARCIN
3 : 1
3 : 0
3 : 2
3
6
9 : 3

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.J
2.
M.A
3.
B.J
4.
N.R
5.
S.J

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.NOWAK JACEK
1 : 3
0 : 3
3 : 2
2 : 3
1
2
6 : 11
2.MIŚ ARKADIUSZ
3 : 1
0 : 3
1 : 3
3 : 2
2
4
7 : 9
3.BERNADY JAKUB
3 : 0
3 : 0
3 : 0
3 : 1
0
0
1 : 8
4.NOWAK RAFAŁ
2 : 3
3 : 1
0 : 3
1 : 3
1
2
6 : 10

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
B.M
3.
K.M
4.
G.Ł

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BORUCH KRYSTIAN
2 : 3
3 : 1
3 : 0
2
4
11 : 4
2.BUDZIK MARCIN
3 : 2
3 :1
3 : 0
3
6
9 : 3
3.KUCHARCZYK MARCIN
1 : 3
1 : 3
3 : 2
1
2
5 : 8
4.GOLEC ŁUKASZ
0 : 3
0 : 3
2 : 3
0
0
2 : 3

GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
A.S
3.
K.B
4.
B.P
5.
B.G

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BUDZIK KRZYSZTOF
3 : 2
3 : 1
3 : 0
3 : 1
4
8
12 : 4
2.ADAMCZYK SŁAWOMIR
2 : 3
3 : 1
3 : 0
3 : 1
3
6
11 : 5
3.KRÓL BARTOSZ
1 : 3
1 : 3
3 : 1
1 : 3
1
2
6 : 10
4.BRATANIEC PIOTR
0 : 3
0 : 3
1 : 3
1 : 3
0
0
1 : 12
5.BUREK GRZEGORZ
1 : 3
1 : 3
3 : 1
3 : 1
2
4
8 : 8

ĆWIERĆFINAŁ 1-8

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
GĘBALA MARCIN - MIŚ ARKADIUSZ
4 : 3
BUDZIK MARCIN - ADAMCZYK SŁAWOMIR
4 : 1
BUDZIK KRZYSZTOF - BORUCH KRYSTIAN
4 : 2
BERNADY JAKUB - KANTOR RADOSŁAW
4 : 1

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BUDZIK MARCIN - GĘBALA MARCIN 4 : 2
BUDZIK KRZYSZTOF - BERNADY JAKUB 4 : 3

FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BUDZIK KRZYSZTOF - BUDZIK MARCIN ,4 : 3


POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VIII - MIŚ ARKADIUSZ, ADAMCZYK SŁAWOMIR, KANTOR RADOSŁAW ,BORUCH KRYSTIAN
IX - XII BANEK CELINA, SZMIT JAN , KUCHARCZYK MARIUSZ , BUREK GRZEGORZ
XIII - XVI NOWAK JACEK,GOLEC ŁUKASZ, KOCIUBA JAKUB, KRÓL BARTOSZ
XVIII NOWAK RAFAŁ, BRATANIEC PIOTR





MIKOŁAJKOWY TURNIEJ GRUDZIE2016r


ZWYCIĘZCY TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO:

I miejsce - WIŚNIOWSKI WOJCIECH

II miejsce - BUDZIK KRZYSZTOF

III- IV miejsce - BORUCH KRYSTIAN,
KANTOR RADOSŁAW

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
N.J
3.
S.J
4.
J.J

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BUREK GRZEGORZ
4 : 3
4 : 2
4 : 1
3
6
12 :6
2.NOWAK JACEK
3: 4
4 : 1
4 : 0
2
4
11 : 5
3.SZMIT JAN
2 : 4
1 : 4
4 : 0
1
2
7 : 8
4.JANICKI JAKUB
1 : 4
0 : 4
0 : 4
0
0
1 : 12

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
K.R
3.
A.M

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BUDZIK KRZYSZTOF
4 : 2
4 : 1
2
4
8 : 3
2.KANTOR RADOSŁAW
2 : 4
4 : 0
1
2
6 : 4
3.ANDRZEJEWSKI MATEUSZ
1 : 4
0 : 4
0
0
1 : 8

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
W.W
2.
M.A
3.
M.M
4.
K.B

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.WIŚNIOWSKI WOJCIECH
4 : 1
4 : 2
4 : 0
3
6
12 : 3
2.MIŚ ARKADIUSZ
1 : 4
4 :1
4 : 0
2
4
9 : 5
3.MLECZKO MAREK
2 : 4
1 : 4
4 : 0
1
2
7 : 8
4.KRÓL BARTOSZ
0 : 4
0 : 4
0 : 4
0
0
0 : 12

GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
B.M
3.
A.S
4.
K.J

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BORUCH KRYSTIAN
4 : 2
4 : 1
4 : 0
3
6
12 : 3
2.BUDZIK MARCIN
2 : 4
4 : 1
4 : 0
2
4
10 : 5
3.ADAMCZYK SŁAWOMIR
1 : 4
1 : 4
4 : 1
1
2
6 : 9
4.KOCIUBA JAKUB
0 : 4
0 : 4
1 : 4
0
0
1 : 12

ĆWIERĆFINAŁ 1-8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BUREK GRZEGORZ - KANTOR RADOSŁAW 1 : 4
WIŚNIOWSKI WOJCIECH - BUDZIK MARCIN 4 : 0
MIŚ ARKADIUSZ - BORUCH KRYSTIAN 4 : 2
NOWAK JACEK - BUDZIK KRZYSZTOF 0 : 4

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
WIŚNIOWSKI WOJCIECH - KANTOR RADOSŁAW 4 : 0
BORUCH KRYSTIAN - BUDZIK KRZYSZTOF 2 : 4

FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BUDZIK KRZYSZTOF - WIŚNIOWSKI WOJCIECH ,0 : 5


POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VIII - BUREK GRZEGORZ , BUDZIK MARCIN ,MIŚ ARKADIUSZ,
NOWAK JACEK
IX - XII SZMIT JANA , MLECZKO MAREK , ANDRZEJEWSKI MATEUSZ, ADAMCZYK SŁAWOMIR XIII - JANICKI JAKUB,
XIV -KOCIUBA JAKUB, XV KRÓL BARTOSZ





IX TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2016r


MEDALIŚCI IX TURNIEJU:

I miejsce - BUDZIK MARCIN

II miejsce - BORUCH KRYSTIAN

III- IV miejsce - NOWAK JACEK, BUDZIK KRZYSZTOF


POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VI - MIŚ ARKADIUSZ,BANEK CELINA,
VII -VIII ADAMCZYK SŁAWOMIR, ZIELONKA RADOSŁAW
IX-X KANTOR RADOSŁAW, SZEWCZYK KAMIL,
XI - XII KRÓL BARTOSZ, SZMIT JAN,
XIII KUCHARZYK DARIUSZ

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.B
2.
S.K
3.
Z.R
4.
N.J
5.
M.A

Ilość wygranych meczy

Punkty

Stosunek partii
1.KRÓL BARTOSZ 1 : 3 3 : 1 0 : 3 0 : 3 1 2 4 : 10
2.SZEWCZYK KAMIL 3 : 1 3 : 1 0 : 3 1 : 3 2 4 7 : 8
3.ZIELONKA RADOSŁAW
1 : 3 1 : 3 1 : 3 1 : 3 0 0 4 :12
4.NOWAK JACEK 3 : 0 3 : 0 3 : 1 2 : 3 3 6 11 : 4
5.MIŚ ARKADIUSZ 3 : 0 3 : 1 3 : 1 3 : 2 4 8 12 : 4

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.J
2.
B.C
3.
B.K
4.
A.S

Ilość wygranych meczy

Punkty

Stosunek parti
1.SZMIT JAN 1 : 3 1 : 3 3 : 1 1 2 5 : 7
2.BANEK CELINA 3 : 1 0 : 3 3 : 2 2 4 6 : 6
3.BORUCH KRYSTIAN
3 : 1 3 : 0 2 : 3 2 4 8 : 4
4.ADAMCZYK SŁAWOMIR 1 : 3 2 : 3 3 : 2 1 2 6 : 8

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.R
2.
K.D
3.
B.M
4.
B.K

Ilość wygranych meczy

Punkty

Stosunek parti
1.KANTOR RADOSŁAW 3 : 0 2 : 3 1 : 3 1 2 6 : 6
2.KUCHARZYK DARIUSZ 0 : 3 1 : 3 0 : 3 0 0 1 : 9
3.BUDZIK MARCIN
3 : 2 3 : 1 3 : 0 3 6 9 : 3
4.BUDZIK KRZYSZTOF 3 : 1 3 : 0 0 : 3 2 4 6 : 4

O MIEJSCA 1 - 6 WYNIKI ZAWODNIKÓW GRAJĄCYCH ZE SOBĄ W GRUPIE ZOSTAŁY PRZEPISANE

FINAŁY

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
C.B
2.
B.K
3.
B.K
4.
B.M
5.
N.J
6.
M.A

ZAJĘTE MIEJSCE

PUNKTY

STOSUNEK PARTII
1.CELINA BANEK 0 : 3 1 : 3 2 : 3 0 : 3 2 : 3
6
0
5 : 10
2.BORUCH KRYSTIAN 3 : 0 3 : 1 0 : 3 3 : 0 3 : 0
2
8
12 : 4
3.BUDZIK KRZYSZTOF
3 : 1 1 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 2
4
4
9 :13
4.BUDZIK MARCIN 3 : 2 3 : 0 3 : 0 1 : 3 3 : 1
1
8
11 : 4
5.NOWAK JACEK 3 : 0 0 : 3 3 : 2 3 : 1 2 : 3
3
6
12 : 4
5.MIŚ ARKADIUSZ 3 : 2 0 : 3 2 : 3 1 : 3 3 : 2
5
4
9 : 13

O MIEJSCA 7 - 10

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
ADAMCZYK SŁAWOMIR - SZEWCZYK KAMIL
3 : 0
ZIELONKA RADOSŁAW - KANTOR RADOSŁAW
3 : 2

O MIEJSCA 11 - 13

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
ADAMCZYK SŁAWOMIR - KUCHARZYK DARIUSZ
3 : 1
KANTOR RADOSŁAW - KRÓL BARTOSZ
3 : 1
ZIELONKA RADOSŁAW - SZMIT JAN
3 : 2




VIII TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2016r


MEDALIŚCI VIII TURNIEJU:

I miejsce - BORUCH KRYSTIAN

II miejsce - ADAMCZYK SŁAWOMIR

III- IV miejsce -BUDZIK KRZYSZTOF , BUDZIK MARCIN

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
B.K
3.
N.J
4.
K.R
5.
B.C

Ilość wygranych meczy

Punkty

Stosunek partii
1.BUDZIK MARCIN 2 : 4 1 : 4 4 : 2 4 : 0 2 4 11 : 10
2.BUDZIK KRZYSZTOF 4 : 2 4 : 3 4 : 3 4 : 3 4 8 16 : 11
3.NOWAK JACEK
4 : 1 3 : 4 0 : 4 2 : 4 1 2 9 :13
4.KANTOR RADOSŁAW 2 : 4 3 : 4 4 : 0 3 : 4 1 2 12 : 12
5.BANEK CELINA 0 : 4 3 : 4 4 : 2 4 : 3 2 4 11 : 13

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
M.A
2.
A.S
3.
B.K
4.
S.J

Ilość wygranych meczy

Punkty

Stosunek parti
1.MIŚ ARKADIUSZ 2 : 4 3 : 4 4 : 1 1 2 9 : 9
2.ADAMCZYK SŁAWOMIR 4 : 2 4 : 2 4 : 2 3 6 12 : 6
3.BORUCH KRYSTIAN
4 : 3 2 : 4 4 : 3 2 4 10 : 10
4.SZMIT JAN 1 : 4 2 : 4 3 : 4 0 0 6 : 12

O MIEJSCA 5 - 6

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
BANEK CELINA - MIŚ ARKADIUSZ
4 : 1

O MIEJSCA 7 - 8

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
SZMIT JAN - KANTOR RADOSŁAW
4 : 3

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
BORUCH KRYSTIAN - BUDZIK KRZYSZTOF
4 : 3
ADAMCZYK SŁAWOMIR - BUDZIK MARCIN
4 : 0

FINAŁ O MIEJSCA 1 - 2

Nazwisko i Imię
Wyniki bezpośrednich pojedynków
BORUCH KRYSTIAN - ADAMCZYK SŁAWOMIR
,
4 : 2

POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VI - BANEK CELINA, MIŚ ARKADIUSZ
VII -VIII SZMIT JAN KANTOR RADOSŁAW
IX- NOWAK JACEK





VII TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2016r


MEDALIŚCI VII TURNIEJU:

I miejsce - PATRYK URBAŃSKI

II miejsce - KRYSTIAN BORUCH

III- IV miejsce -CELINA BANEK , ARKADIUSZ MIŚ

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
U.P
2.
M.A
3.
A.M

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.URBAŃSKI PATRYK
4 : 2
4 : 0
2
4
8 : 2
2.MIŚ ARKADIUSZ
2 : 4
4 : 1
1
2
6 : 5
3.ANDRZEJEWSKI MATEUSZ
0 : 4
1 : 4
0
0
1 : 8

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.R
2.
K.D
3.
K.B
4.
A.S

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.KANTOR RADOSŁAW 4 : 1 4 : 2 4 : 0 3 6 12 : 3
2.KUCHARZYK DARIUSZ
1 : 4 4 : 3 4 : 0 2 4 9 : 7
3.KRÓL BARTOSZ 2 : 4 3 : 4 4 : 0 1 2 9 : 8
4.ADAMCZYK SŁAWOMIR 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 0 0 : 12

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
J.J
3.
J.F

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BORUCH KRYSTIAN 4 : 0 4 : 0 2 4 8 : 0
2.JANICKI JAKUB
0 : 4 4 : 1 1 2 4 : 5
3.JUZA FILIP 0 : 4 1 : 4 0 0 1 : 8

GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
S.J
3.
K.J

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BANEK CELINA 4 : 2 4 : 0 2 4 8 : 2
2.SZMIT JAN
2 : 4 4 : 2 1 2 6 : 6
3.KOCIUBA JAKUB 0 : 4 2 : 4 0 0 2 : 8

CWIERĆFINAŁ

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
S.J
3.
B.K
4.
J.J

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BANEK CELINA 4 : 2 3 : 4 4 : 0 2 4 11 : 6
2.SZMIT JAN
2 : 4 2 : 4 4 : 2 1 2 8 : 10
3.BORUCH KRYSTIAN 4 : 3 4 : 2 4 : 0 3 6 12 : 5
4.JANICKI JAKUB 0 : 4 2 : 4 0 : 4 0 0 2 : 12

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.R
2.
K.D
3.
U.P
4.
M.A

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.KANTOR RADOSŁAW 4 : 1 1 : 4 2 : 4 1 2 7 : 9
2.KUCHARZYK DARIUSZ
1 : 4 1 : 4 0 : 4 1 2 8 : 10
3.URBAŃSKI PATRYK 4 : 1 4 : 1 4 : 2 3 12 12 : 4
4.MIŚ ARKADIUSZ 4 : 2 4 : 0 2 : 4 2 4 10 : 6

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
URBAŃSKI PATRYK - BANEK CELINA 4 : 1
BORUCH KRYSTIAN - MIŚ ARKADIUSZ 4 : 3

FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
URBAŃSKI PATRYK - BORUCH KRYSTIAN , 4 : 3


POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VIII - Kantor Radosław , Szmit Jan ,Kucharzyk Dariusz ,Janicki Jakub
IX - XII - Kociuba Jakub, Król Bartosz,Juza Filip, Andrzejewski Mateusz, XIII-Adamczyk Sławomir





VI TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2016r


MEDALIŚCI VI TURNIEJU:

I miejsce - BUDZIK KRZYSZTOF

II miejsce - MIŚ ARKADIUSZ

III- IV miejsce -BANEK CELINA , NOWAK JACEK

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
A.S
2.
M.M
3.
J.J
4.
B.C
5.
N.J

Ilość wygranych meczy

Punkty

Stosunek partii
1.ADAMCZYK SŁAWOMIR 2 : 4 4 : 0 2 : 4 3 : 4 1 2 11 : 12
2.MLECZKO MAREK 4 : 2 4 : 0 4 : 3 2 : 4 3 6 14 : 9
3.JANICKI JAKUB
0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 0 0 :16
4.BANEK CELINA 4 : 2 3 : 4 4 : 0 4 : 3 3 6 15 : 9
5.NOWAK JACEK 4 : 3 4 : 2 4 : 0 3 : 4 3 6 15 : 9

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
M.A
2.
K.R
3.
A.M
4.
Z.R
5.
B.K

Ilość wygranych meczy

Punkty

Stosunek partii
1.MIŚ ARKADIUSZ 4 : 2 4 : 0 4 : 1 1 : 4 3 6 13 : 7
2.KANTOR RADOSŁAW 2 : 4 4 : 2 4 : 2 1 : 4 2 4 11 : 12
3.ANDRZEJEWSKI MATEUSZ
0 : 4 2 : 4 1 : 4 1 : 4 0 0 4 : 16
4.ZIELONKA RADOSŁAW 1 : 4 2 : 4 4 : 1 0 : 4 1 2 7 : 13
5.BUDZIK KRZYSZTOF 4 : 1 4 : 1 4 : 1 4 : 0 4 8 16 : 3

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BUDZIK KRZYSZTOF - BANEK CELINA 4 : 0
MIŚ ARKADIUSZ - NOWAK JACEK 4 : 2

FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BUDZIK KRZYSZTOF - MIŚ ARKADIUSZ , 5 : 3

POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VI - Mleczko Marek, Kantor Radosław,
VII -VIII Adamczyk Sławomir, Zielonka Radosław
IX-X Andrzejewski Mateusz,Janicki Jakub,





V TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2016r


MEDALIŚCI V TURNIEJU:

I miejsce - Budzik Krzysztof

II miejsce - Banek Celina

III- IV miejsce - Grzyb Andrzej , Mleczko Marek

PÓŁFINAŁY

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
G.A
3.
K.D
4.
M.A

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BUDZIK KRZYSZTOF 4 : 1 4 : 1 4 : 1 3 6 12 : 3
2.GRZYB ANDRZEJ 1 : 4 4 : 1 4 : 0 2 4 9 : 5
3.KACZÓWKA DAMIAN 1 : 4 1 : 4 4 : 3 1 2 6 : 11
4.MIŚ ARKADIUSZ 1 : 4 0 : 4 3 : 4 0 0 4 : 12

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.J
2.
K.R
3.
B.J
4.
K.D

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.NOWAK JACEK 4 : 1 4 : 3 4 : 1 3 6 12 : 5
2.KANTOR RADOSŁAW
1 : 4 4 : 0 4 : 1 2 4 9 : 5
3.BUDZIK JACEK 3 : 4 0 : 4 4 : 2 1 2 7 : 10
4.KUCHARZYK DARIUSZ 1 : 4 1 : 4 2 : 4 0 0 4 : 12

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
M.M
3.
A.S
4.
L.M

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BANEK CELINA 4 : 3 4 : 2 4 : 0 3 6 12 : 5
2.MLECZKO MAREK
3 : 4 3 : 4 4 : 0 1 2 10 : 8
3.ADAMCZYK SŁAWOMIR 2 : 4 4 : 3 3 : 4 1 2 9 : 11
4.LECH MATEUSZ 0 : 4 0 : 4 4 : 3 1 2 4 : 11

FINAŁ O MIEJSCA 1-6

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
B.C
3.
G.A
4.
M.M
5.
N.J
6.
K.R

Ilość wygranych meczy

Punkty

Stosunek partii
1.BUDZIK KRZYSZTOF 4 : 2 4 : 1 4 : 1 4 : 2 4 : 0 5 10 20 : 6
2.BANEK CELINA 2 : 4 4 : 2 4 : 3 2 : 4 4 : 1 3 6 16 : 14
3.GRZYB ANDRZEJ
1 : 4 2 : 4 4 : 1 4 : 3 3 : 4 2 4 14 : 16
4.MLECZKO MAREK 1 : 4 3 : 4 1 : 4 4 : 2 4 : 3 2 4 13 : 17
5.NOWAK JACEK 2 : 4 4 : 2 3 : 4 2 : 4 4 : 1 2 4 15 : 15
6.KANTOR RADOSŁAW 0 : 4 1 : 4 4 : 3 3 : 4 1 : 4 1 2 9 : 19


POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VIII - Nowak Jacek , Kantor Radosław, Adamczyk Sławomir, Budzik Jacek
IX - XII - Lech Mateusz, Kaczówka Damian , Miś Arkadiusz, Kucharzyk Dariusz,





IV TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2016r


MEDALIŚCI IV TURNIEJU:

I miejsce - NOWAK JACEK

II miejsce -BORUCH KRYSTIAN

III- IV miejsce -BERNADY JAKUB , BUDZIK MARCIN

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.R
2.
A.S
3.
K.D
4.
B.J
5.
B.M

Ilość wygranych meczy

Punkty

Stosunek partii
1.Kantor Radosław 0 : 4 4 : 2 1 : 4 4 : 2 2 4 9 : 12
2.Adamczyk Sławomir 4 : 0 3 : 4 2 : 4 3 : 4 1 2 12 : 12
3.Kaczówka Damian
2 : 4 4 : 3 1 : 4 1 : 4 1 2 8 :15
4.Bernady Jakub 4 : 1 4 : 2 4 : 1 1 : 4 3 6 13 : 8
5.Budzik Marcin 2 : 4 4 : 3 4 : 1 4 : 1 3 6 14 : 9

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.J
2.
M.A
3.
B.K
4.
B.K
5.
L.M

Ilość wygranych meczy

Punkty

Stosunek partii
1.Nowak Jacek 4 : 1 0 : 4 4 : 3 4 : 1 3 6 12 : 9
2.Miś Arkadiusz 1 : 4 4 : 1 1 : 4 4 : 3 2 4 10 : 12
3.Boruch Krystian
4 : 0 1 : 4 4 : 0 4 : 1 3 6 13 : 5
4.Budzik Krzysztof 3 : 4 4 : 1 0 : 4 4 : 3 2 4 11 : 12
5.Lech Mateusz 1 : 4 3 : 4 1 : 4 3 : 4 0 0 8 : 16

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Boruch Krystian - Bernady Jakub 4 : 2
Nowak Jacek - Budzik Marcin 4 : 2

FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
NOWAK JACEK - BORUCH KRYSTIAN ,5 : 3

POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VI - Budzik Krzysztof Kantor Radosław,
VII -VIII Miś Arkadiusz,Kaczówka Damian
IX-X Adamczyk Sławomir, Lech Mateusz,







III TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2016r


MEDALIŚCI III TURNIEJU:


I miejsce - Budzik Krzysztof

II miejsce - Banek Celina

III- IV miejsce - Nowak Jacek, Bernady Jakub


GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
Z.R
2.
B.J
3.
B.K
4.
B.C
5.
M.A
6.
K.R

Ilość wygranych meczy

Punkty

Stosunek partii
1.Zielonka Radosław 0 : 4 1 : 4 0 : 4 2 : 4 0 : 4 0 0 3 : 20
2.Bernady Jakub 4 : 0 3 : 4 1 : 4 4 : 0 4 : 2 3 6 16 : 10
3.Boruch Krystian
4 : 1 4 : 3 1 : 4 4 : 3 2 : 4 3 6 15 : 15
4.Banek Celina 4 : 0 4 : 1 4 : 1 4 : 2 4 : 0 5 10 20 : 4
5.Miś Arkadiusz 4 : 2 0 : 4 3 : 4 2 : 4 3 : 4 1 2 12 : 18
6.Kantor Radosław 4 : 0 2 : 4 4 : 2 0 : 4 4 : 3 3 6 14 : 13

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.J
2.
T.A
3.
M.M
4.
A.S
5.
B.K

Ilość wygranych meczy

Punkty

Stosunek partii
1.Nowak Jacek 4 : 2 4 : 2 4 : 1 3 : 4 3 6 15 : 9
2.Tyrka Artur 2 : 4 4 : 3 4 : 0 3 : 4 2 4 13 : 11
3.Mleczko Marek
2 : 4 3 : 4 4 : 2 1 : 4 1 2 10 : 14
4.Adamczyk Sławomir 1 : 4 0 : 4 2 : 4 2 : 4 0 0 5 : 16
5.Budzik Krzysztof 4 : 3 4 : 3 4 : 1 4 : 2 4 8 16 : 9

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Krzysztof - Bernady Jakub 4 : 1
Banek Celina - Nowak Jacek 4 : 3

FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Krzysztof - Banek Celina ,5 : 1





POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VI - Tyrka Artur, Kantor Radosław,
VII -VIII Mleczko Marek , Boruch Krystian,
IX-X Miś Arkadiusz,Adamczyk Sławomir
XI Zielonka Radosław






II TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2016r

MEDALIŚCI II TURNIEJU:

I miejsce - Budzik Krzysztof

II miejsce - Burek Grzegorz

III- IV miejsce -Nowak Jacek , Boruch Krystian

WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.R
2.
B.K
3.
B.C
4.
M.M

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.KANTOR RADOSŁAW 2 : 4 4 : 1 4 : 1 2 4 10 : 6
2.BORUCH KRYSTIAN 4 : 2 4 :3 3 :4 2 0 11 : 9
3.BANEK CELINA 1 : 4 3 : 4 2 : 4 0 0 5 : 12
4.MLECZKO MAREK 1 : 4 4 : 3 4 : 2 1 2 9 : 9

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
M.A
2.
B.J
3.
N.J
4.
A.S

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.MIŚ ARKADIUSZ 4 : 3 2 : 4 3 : 0 1 2 6 : 6
2.BERNADY JAKUB
3 : 4 1 : 4 4 : 3 1 2 8 : 11
3.NOWAK JACEK 4 : 2 4 : 1 4 : 3 3 6 12 : 6
4.ADAMCZYK SŁAWOMIR 0 : 3 : 4 3 : 4 0 0 0 : 9

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
K.D
3.
B.K
4.
G.A

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BUREK GRZEGORZ 4 : 0 4 : 3 4 : 3 3 6 12 : 6
2.KUCHARZYK DARIUSZ
0 : 4 1 : 4 2 : 4 0 0 3 : 12
3.BUDZIK KRZYSZTOF 3 : 4 4 : 1 4 : 1 2 4 11 : 6
4.GRZYB ANDRZEJ 3 : 4 4 : 2 1 : 4 1 2 8 : 10

GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
Z.R
2.
B.M
3.
T.A
4.
J.J

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.ZIELONKA RADOSŁAW 0 : 4 0 : 4 4 : 2 1 2 4 : 10
2.BUDZIK MARCIN
4 : 0 4 : 3 4 : 0 3 6 12 : 3
3.TYRKA ARTUR 4 : 0 3 : 4 4 : 0 2 4 11 : 4
4.JANICKI JAKUB 2 : 4 0 : 4 0 : 4 0 0 2 : 12

1/4 FINAŁU

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BORUCH KRYSTIAN - ADAMCZYK SŁAWOMIR 4 : 2
BUDZIK KRZYSZTOF - BUDZIK MARCIN 4 : 3
BUREK GRZEGORZ - TYRKA ARTUR 4 : 0
NOWAK JACEK - KANTOR RADOSŁAW 4 : 1

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BUDZIK KRZYSZTOF - BORUCH KRYSTIAN 4 : 0
BUREK GRZEGORZ - NOWAK JACEK 4 : 1

FINAŁ 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BUDZIK KRZYSZTOF - BUREK GRZEGORZ ,4 : 3


POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VIII - Miś Arkadiusz, Tyrka Artur, Budzik Marcin, Adamczyk Sławomir,
IX - XII - Mleczko Marek , Miś Arkadiusz, Grzyb Andrzej, Zielonka Radosław
XIII- XVI - Banek Celina, Bernady Jakub, Kucharzyk Dariusz ,Janicki Jakub,





I TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2016r


MEDALIŚCI I TURNIEJU:


I miejsce - Bernady Jakub

II miejsce Budzik Jacek

III miejsce - Boruch Krystian i Kantor Radosław


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
D.M
3.
A.M
4.
S.K

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BUDZIK KRZYSZTOF 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 1
2.DRWAL MIŁOSZ 1 : 3 0 :3 2 : 3 0 0 3 : 9
3.ANDRZEJEWSKI MATEUSZ 0 : 3 3 : 0 3 : 1 2 4 6 : 4
4.SZEWCZYK KAMIL 0 : 3 3 : 2 1 : 3 1 2 4 : 8

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
B.J
3.
K.R
4.
D.M

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.BUDZIK MARCIN 2 : 3 1 : 3 3 : 0 1 2 6 : 6
2.BERNADY JAKUB
3 : 2 2 : 3 3 : 0 2 4 8 : 5
3.KANTOR RADOSŁAW 3 : 1 3 : 2 3 : 0 3 2 9 : 3
4.DROŻDŻOWSKI MARCIN 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 0 0 : 9

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.J
2.
B.K
3.
J.J
4.
B.J

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.NOWAK JACEK 2 : 3 3 : 0 1 : 3 1 2 6 : 6
2.BORUCH KRYSTIAN
3 : 2 3 : 1 1 : 3 2 4 7 : 6
3.JANICKI JAKUB 0 : 3 1 : 3 0 : 3 0 0 1 : 9
4.BUDZIK JACEK 3 : 1 3 : 1 3 : 0 3 6 9 : 2

GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
T.A
2.
K.D
3.
M.A
4.
B.C

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.TYRKA ARTUR 0 : 3 3 : 2 3 : 1 2 4 6 : 6
2.KUCHARZYK DARIUSZ
3 : 0 0 : 3 0 : 3 1 2 3 : 6
3.MIŚ ARKADIUSZ 2 : 3 3 : 0 3 : 0 2 4 8 : 3
4.BANEK CELINA 1 : 3 3 : 0 0 : 3 1 2 4 : 6

O MIEJSCA 9-12

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BANEK CELINA - NOWAK JACEK 3 : 1
SZEWCZYK KAMIL - BUDZIK JACEK 4 : 3

O MIEJSCA 13-16

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
KUCHARZYK DARIUSZ - JANICKI JAKUB 3 : 1
DROŻDŻOWSKI MARCIN - DRWAL MIŁOSZ 0 : 3

ĆWIERĆFINAŁ

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BERNADY JAKUB - BUDZIK KRZYSZTOF 4 : 3
KANTOR RADOSŁAW - ANDRZEJEWSKI MATEUSZ 4 : 1
BUDZIK JACEK - MIŚ ARKADIUSZ 4 : 2
BORUCH KRYSTIAN - TYRKA ARTUR 4 : 3

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BUDZIK JACEK - BORUCH KRYSTIAN 4 : 2
BERNADY JAKUB - KANTOR RADOSŁAW 4 : 1

FINAŁ 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BERNADY JAKUB - BUDZIK JACEK ,4 : 2


POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VIII Budzik Krzysztof,Andrzejewski Mateusz,Miś Arkadiusz,Tyrka Artur,
IX - XII Banek Celina, Nowak Jacek, Szewczyk Kamil, Budzik Marcin
XIII- XVI Kucharzyk Dariusz, Drwal Miłosz,Janicki Jakub, Drożdżowski Marcin





OTWARTE MISTRZOSTWA KLUBU 2015r


I miejsce - SZCZAKUŁA MICHAŁ

II miejsce - BANEK CELINA

III - IV miejsce BORUCH KRYSTIAN,BERNADY JAKUB


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.J
1.
M.A
2.
B.K
3.
Z.R

Zw.

Punkty

Stosunek partii
1.BERNADY JAKUB 4 : 3 4 : 2 4 : 0 3 6 12 : 5
2. MIŚ ARKADIUSZ 3 : 4 3 : 4 4 : 0 1 2 10 : 8
3.BUDZIK KRZYSZTOF
2 : 4 4 : 3 3 : 4 1 2 9 : 11
4. ZIELONKA RADOSŁAW 0 : 4 0 : 4 4 : 3 1 2 4 : 11

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
M.M
3.
M.A

Zw.

Punkty

Stosunek partii
1.BANEK CELINA 4 : 2 4 : 0 2 4 8 : 2
2. MLECZKO MAREK
2 : 4 4 : 0 1 2 6 : 4
3.MALEC ALEKSANDER 0 : 4 0 : 4 0 0 0 : 8

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.J
2.
N.J
3.
K.R

Zw.

Punkty

Stosunek partii
1.BUDZIK JACEK 4 : 1 2 : 4 1 2 6 : 5
2. NOWAK JACEK
1 : 4 4 : 1 1 2 5 : 5
3.KANTOR RADOSŁAW 4 : 2 1 : 4 1 2 5 : 6

GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
1.
B.K
2.
T.A
3.
A.S

Zw.

Punkty

Stosunek partii
1.SZCZAKUŁA MICHAŁ 4 : 0 4 : 0 4 : 3 3 6 12 : 3
2. BORUCH KRYSTIAN 0 : 4 4 : 3 4 : 0 2 4 8 : 7
3.TYRKA ARTUR
0 : 4 3 : 4 4 : 0 1 2 7 : 8
4. ADAMCZYK SŁAWOMIR 3 : 4 0 : 4 0 : 4 0 0 3 : 12

ĆWIERĆFINAŁ

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BANEK CELINA - MIŚ ARKADIUSZ 4 : 2
BORUCH KRYSTIAN - BUDZIK JACEK 4 : 2
SZCZAKUŁA MICHAŁ - NOWAK JACEK 4 : 1
BERNADY JAKUB - MLECZKO MAREK 4 : 1

PÓŁFINAŁ

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
SZCZAKUŁA MICHAŁ - BERNADY JAKUB , 4 : 0
BANEK CELINA - BORUCH KRYSTIAN , 4 : 3

FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
SZCZAKUŁA MICHAŁ - BANEK CELINA ,4 : 2

POZOSTAŁE MIEJSCA:


V-VIII : MLECZKO MAREK , NOWAK JACEK, BUDZIK JACEK, MIŚ ARKADIUSZ,
IX - XII :BUDZIK KRZYSZTOF, TYRKA ARTUR, KANTOR RADOSŁAW,
MALEC ALEKSANDER,
XIII-XIV : ADAMCZYK SŁAWOMIR, ZIELONKA RADOSŁAW.



VIII TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2015r


MEDALIŚCI VIII TURNIEJU:


I miejsce - Budzik Krzysztof

II miejsce - Burek Grzegorz

III- IV miejsce - Nowak Jacek, Boruch Krystian


GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
T.A
2.
N.J
3.
M.A
4.
B.K
5.
M.M
6.
B.C

Ilość wygranych meczy

Punkty

Stosunek partii
1.Tyrka Artur 3 : 4 4 : 2 3 : 4 4 : 1 4 : 1 3 6 18 : 12
2.Nowak Jacek 4 : 3 4 : 1 4 : 3 4 : 1 4 : 1 5 10 20 : 9
3.Miś Arkadiusz
2 : 4 1 : 4 3 : 4 4 : 2 4 : 1 2 4 14 : 15
4.Boruch Krystian 4 : 3 3 : 4 4 : 3 4 : 0 4 : 1 4 8 19 : 11
5.Mleczko Marek 1 : 4 1 : 4 2 : 4 0 : 4 0 : 4 0 0 4 : 20
6.Banek Celina 1 : 4 1 : 4 1 : 4 1 : 4 4 : 0 1 2 8 : 16

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
K.R
3.
B.M
4.
Z.R
5.
B.G

Ilość wygranych meczy

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Krzysztof 4 : 2 1 : 4 4 : 2 3 : 4 2 4 12 : 12
2.Kantor Radosław 2 : 4 4 : 3 4 : 1 0 : 4 2 4 10 : 12
3.Budzik Marcin
4 : 1 3 : 4 2 : 4 3 : 4 1 2 12 : 13
4.Zielonka Radosław 2 : 4 1 : 4 4 : 2 0 : 4 1 2 7 : 14
5.Burek Grzegorz 4 : 3 4 : 0 4 : 3 4 : 0 4 8 16 : 6

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Krzysztof - Nowak Jacek 4 : 0
Burek Grzegorz - Boruch Krystian 4 : 2

FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Krzysztof - Burek Grzegorz ,5 : 0


POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VIII Tyrka Artur, Kantor Radosław,
VII - VIII Miś Arkadiusz, Zielonka Radosław,
IX - X Banek Celina , Budzik Marcin,
XI- Mleczko Marek,






>2

VII TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2015r


MEDALIŚCI VII TURNIEJU:


I miejsce - Burek Grzegorz

II miejsce Kloch Łukasz

III- IV miejsce Budzik Krzysztof , Nowak Jacek


GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.J
2.
A.S
3.
B.G
4.
B.C
5.
B.J
6.
Z.R

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.Nowak Jacek 3 : 1 3 : 1 3 : 0 2 : 3 3 : 0 4 8 14 : 5
2.Adamczyk Sławomir 1 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 1 1 2 5 : 13
3.Burek Grzegorz
1 : 3 3 : 0 3 : 2 3 : 1 3 : 0 4 8 13 : 6
4.Banek Celina 0 : 3 3 : 0 2 : 3 3 : 0 3 : 1 3 6 11 : 7
5.Budzik Jacek 3 : 2 3 : 1 1 : 3 0 : 3 3 : 0 3 6 10 : 9
6.Zielonka Radosław 0 : 3 1 : 3 0 : 3 1 : 3 0 : 3 0 0 2 : 15

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
T.A
3.
B.M
4.
M.A
5.
K.R
6.
K.Ł

Ilość wygranych

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Krzysztof 1 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 2 4 8 13 : 6
2. Tyrka Artur 3 : 1 2 : 3 1 : 3 3 : 2 2 : 3 4 11 : 12
3.Budzik Marcin
1 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 0 2 : 3 3 6 12 : 8
4.Miś Arkadiusz 0 : 3 3 : 1 0 : 3 1 : 3 2 : 3 1 2 6 : 13
5.Kantor Radosław 0 : 3 2 : 3 0 : 3 3 : 1 1 : 3 1 2 6 : 13
6.Kloch Łukasz 2 : 3 3 : 2 3 : 2 3 : 2 3 : 1 4 8 14 : 10

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Nowak Jacek - Kloch Łukasz 2 : 4
Burek Grzegorz - Budzik Krzysztof 4 : 1

FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Burek Grzegorz - Kloch Łukasz , 5 : 4


POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VI Banek Celina , Budzik Marcin,
VII - VIII Budzik Jacek , Tyrka Artur,
IX - X Adamczyk Sławomir, Kantor Radosław,
XI- Miś Arkadiusz,Zielonka Radosław







VI TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2015r


MEDALIŚCI VI TURNIEJU:


I miejsce - Budzik Krzysztof

II miejsce Strada Maciej

III- IV miejsce Tyrka Artur i Kantor Radosław


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
T.A
3.
B.C
4.
L.A
5.
Z.R

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Krzysztof 4 : 3 4 : 2 4 : 0 4 : 3 4 8 16 : 8
2.Tyrka Artur 3 : 4 4 : 2 4 : 0 4 : 1 4 6 15 : 7
3.Banek Celina
2 : 4 2 : 4 4 : 1 4 : 1 4 4 12 : 10
4.Lechowicz Aleksander 0 : 4 0 : 4 1 : 4 1 : 4 4 0 2 : 16
5.Zielonka Radosław 3 : 4 1 : 4 1 : 4 4 : 1 4 2 9 : 13

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.J
2.
S.M
3.
K.R
4.
B.K
5.
K.D
6.
W.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Nowak Jacek 1 : 4 3 : 4 2 : 4 : 0 4 : 3 5 4 14 : 11
2. Strada Maciej 4 : 1 4 : 0 4 : 3 4 : 1 4 : 2 5 10 20 : 7
3.Kantor Radosław
4 : 3 0 : 4 4 : 1 4 : 0 4 : 2 5 8 16 : 10
4.Boruch Krystian 4 : 2 3 : 4 1 : 4 4 : 2 4 : 1 5 6 16 : 13
5.Kucharzyk Dariusz 0 : 4 1 : 4 0 : 4 2 : 4 1 : 4 5 0 4 : 20
6.Wylub Karolina 3 : 4 2 : 4 2 : 4 1 : 4 4 : 1 5 2 12 : 17

O miejsca 5-8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Celina Banek - Boruch Krystian 4 : 3
Nowak Jacek - Zielonka Radosław 4 : 0

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Krzysztof - Kantor Radosław 4 : 0
Strada Maciej - Tyrka Artur 4 : 3

FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Krzysztof - Strada Maciej , 5 : 4


POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VI Banek Celina , Boruch Krystian,
VII - VIII Nowak Jacek , Zielonka Radosław,
IX - X Lechowicz Aleksander , Wylub Karolina
XI- Kucharzyk Dariusz






V TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2015r


MEDALIŚCI V TURNIEJU:


I miejsce - Tyrka Artur

II miejsce Kantor Radosław

III miejsce Grzyb Andrzej i Chudzik Mateusz


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
C.M
2.
B.G
3.
G.A
4.
B.C

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Chudzik Mateusz 4 : 0 0 : 4 4 : 3 3 4 8 : 7
2. Burek Grzegorz 0 : 4 4 : 3 2 : 4 3 2 6 : 11
3.Grzyb Andrzej
4 : 0 3 : 4 4 : 3 3 4 11 : 7
4.Banek Celina 3 : 4 4 : 2 3 : 4 3 2 10 : 10

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
T.A
3.
B.M
4.
K.R

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Boruch Krystian 1 : 4 4 : 2 1 : 4 3 2 6 : 10
2.Tyrka Artur
4 : 1 4 : 2 3 : 4 3 4 11 : 7
3.Budzik Marcin 2 : 4 2 : 4 2 : 4 3 0 6 : 12
4.Kantor Radosław 4 : 1 4 : 3 4 : 2 3 6 12 : 6

PÓŁFINAŁ 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Tyrka Artur - Grzyb Andrzej 4 : 3
Kantor Radosław - Chudzik Mateusz 4 : 3

FINAŁ O MIEJSCA 1-2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Tyrka Artur - Kantor Radosław , 5 : 3


POZOSTAŁE MIEJSCA:
V-VI BANEK CELINA , BORUCH KRYSTIAN,
VII - VIII BUDZIK MARCIN I BUREK GRZEGORZ






MŁODZIEŻOWA KLUBOWA LIGA BILARDOWA GRUPA "A"2015r


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
Pelczar
2.
Skrobis
3.
Siudut
4.
Aksamit
5.
Wybraniec

Zwycięstwa

Punkty

Stosunek partii
1.Pelczar 3 : 2 3 : 1 3 : 0 3 : 0 4 8 12 : 3
2.Skrobis
2 : 3 3 : 1 3 : 2 3 : 0 3 6 11 : 6
3.Siudut 1 : 3 1 : 3 3 : 2 3 : 0 2 4 8 : 8
4.Aksamit 0 : 3 2 : 3 2 : 3 3 : 2 1 2 7 : 11
5.Wybraniec 0 : 3 0 : 3 0 : 3 2 : 3 0 0 2 : 12

IV TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2015r


MEDALIŚCI IV TURNIEJU:


I miejsce - Tyrka Artur

II miejsce Budzik Krzysztof

III miejsce Banek Celina i Bernady Jakub


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
B.C
3.
M.K
4.
W.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 4 : 3 4 : 1 4 : 0 3 6 12 : 4
2. Banek Celina 3 : 4 4 : 0 4 : 0 3 4 11 : 4
3.Magiera Kamil
1 : 4 0 : 4 2 : 4 3 0 3 : 12
4.Wylub Karolina 0 : 4 0 : 4 4 : 2 3 2 4 : 10

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.J
2.
B.J
3.
L.A
4.
B.P

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Nowak Jacek 2 : 4 4 : 0 4 : 2 3 4 10 : 6
2.Burek Grzegorz
4 : 2 4 : 2 4 : 1 3 6 12 : 5
3.Lechowicz Aleksander 2 : 4 0 : 4 1 : 4 3 0 3 : 12
4.Barnaś Łukasz 3 : 4 1 : 4 4 : 1 3 2 8 : 9

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
T.A
3.
S.M
4.
C.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Krzysztof 4 : 0 4 : 0 4 : 0 3 6 12 : 0
2. Tyrka Artur 0 : 4 4 : 0 4 : 0 3 4 8 : 4
3.Sokół Maciej
0 : 4 0 : 4 1 : 4 3 2 7 : 10
4.Chudzik Mateusz 0 : 4 0 : 4 4 : 1 3 2 4 : 9

GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
M.A
3.
B.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1. Budzik Marcin 4 : 1 4 : 3 2 4 8 : 4
2.Miś Arkadiusz
1 : 4 2 : 4 2 0 3 : 8
3.Boruch Krystian 3 : 4 4 : 2 2 2 7 : 6


O miejsca IX do XV

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Magiera Kamil - Lechowicz Aleksander 3 : 1
Wylub Karolina - Barnaś łukasz 3 : 2
Miś Arkadiusz - Sokół Maciej 3 : 0
Miś Arkadiusz - Chudzik Mateusz 3 : 2

1/4 FINAŁU

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Bernady Jakub - Burek Grzegorz 4 : 2
Budzik Krzysztof - Boruch Krystian 4 : 0
Tyrka Artur - Budzik Marcin 4 : 3
Banek Celina - Nowak Jacek 4 : 3


1/2 FINAŁU

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Krzysztof - Bernady Jakub 4 : 2
Tyrka Artur - Banek Celina 4 : 3



FINAŁ O MIEJSCA 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

Budzik Krzysztof - Tyrka Artur

2 : 4


Pozostałe miejsca zajęli:



V -VIII Burek Grzegorz, Boruch Krystian , Budzik Marcin, Nowak Jacek

IX XI Miś Arkadiusz, Wylub Karolina, Magiera Kamil,
XII Chudzik Mateusz ,
XIII - XV Barnaś Łukasz , Lachowicz Aleksander, Sokół Maciej





III TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2015r


MEDALIŚCI III TURNIEJU:


I miejsce - Budzik Krzysztof

II miejsce Burek Grzegorz

III-IV miejsce Nowak Jacek ,Wrona Łukasz


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
T.A
3.
Ch.M
4.
B.Ł

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Celina 4 : 0 4 : 1 4 : 2 3 6 12 : 3
2. Tyrka Artur 0 : 4 4 : 1 4 : 0 3 4 8 : 5
3.Chudzik Mateusz
1 : 4 1 : 4 4 : 2 3 2 6 : 10
4.Barnaś Łukasz 2 : 4 0 : 4 2 : 4 3 0 4 : 12

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.J
2.
B.G
3.
Z.A
4.
P.P

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Nowak Jacek 2 : 4 4 : 0 4 : 2 3 4 10 : 6
2.Burek Grzegorz
4 : 2 4 : 2 4 : 1 3 6 12 : 5
3.Zielonka Adam 0 : 4 2 : 4 0 : 4 3 0 2 : 12
4.Prokop Piotr 2 : 4 1 : 4 4 : 0 3 2 7 : 8

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
W.Ł
3.
Z.R
4.
W.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Krzysztof 4 : 3 4 : 3 4 : 0 3 4 12 : 6
2. Wrona Łukasz 3 : 4 4 : 0 4 : 1 3 4 11 : 5
3.Zielonka Radosław
3 : 4 0 : 4 4 : 2 3 2 7 : 10
4.Wylub Karolina 0 : 4 1 : 4 2 : 4 3 0 3 : 12

GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
G.A.
2.
K.R
3.
M.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1. Grzyb Andrzej 4 : 3 4 : 2 2 4 8 : 5
2.Kantor Radosław
3 : 4 3 : 4 2 0 6 : 8
3.Miś Arkadiusz 2 : 4 4 : 3 2 2 6 : 7

1/4 FINAŁU

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Wrona Łukasz - Grzyb Andrzej 4 : 0
Budzik Krzysztof - Miś Arkadiusz 4 : 3
Burek Grzegorz - Tyrka Artur 4 : 0
Nowak Jacek - Banek Celina 4 : 0


1/2 FINAŁU

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Krzysztof - Wrona Łukasz 4 : 0
Burek Grzegorz - Nowak Jacek 4 : 0



FINAŁ O MIEJSCA 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

Budzik Krzysztof - Burek Grzegorz

5 : 1

Pozostałe miejsca zajęli:



V -VIII Banek Celina,Miś Arkadiusz, Grzyb Andrzej,Tyrka Artur

IX XII Prokop Piotr,Chudzik Mateusz,Kantor Radosław, Zielonka Radosław
XIII - XV Wylub Karolina,Barnaś Łukasz, Zielonka Adam









II TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2015r


MEDALIŚCI II TURNIEJU:


I miejsce - Tyrka Artur

II miejsce Bernady Jakub

III-IV miejsce Budzik Krzysztof , Chudzik Mateusz


FINAŁ O MIEJSCA 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

Tyrka Artur - Bernady Jakub

4 : 1



1/2 FINAŁU

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Tyrka Artur - Budzik Krzysztof 4 : 3
Bernady Jakub - Chudzik Mateusz 4 : 0


ĆWIERĆFINAŁ O MIEJSCA 1 - 8

GRUPA "A"


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.J
2.
N.J
3.
T.A
4.
B.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Bernady Jakub 4 : 3 4 : 2 4 : 1 3 6 12 : 6
2.Nowak Jacek 3 : 4 3 : 4 4 : 3 3 2 10 : 11
3.Tyrka Artur 2 : 4 4 : 3 4 : 0 3 4 10 : 7
4.Budzik Marcin 1 : 4 3 : 4 0 : 4 3 0 4 : 12


GRUPA "B"

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
Ch.M
3.
B.J
4.
K.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Krzysztof 4 : 0 0 : 4 4 : 0 3 4 8 : 4
2.Chudzik Mateusz 0 : 4 4 : 3 4 : 2 3 4 8 : 9
3.Budzik Jacek 4 : 0 3 : 4 0 : 4 3 0 7 : 8
4.Kwiatkowski Marcin 0 : 4 2 : 4 4 : 0 3 2 6 : 8



KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
I Tyrka Artur
IIBernady Jakub
IIIBudzik Krzysztof
Chudzik Mateusz
V- Nowak Jacek
Kwiatkowski Marcin
VII - Budzik Jacek
Budzik Marcin
IX - Banek Celina ,Mroczek Rafał ,Burek Grzegorz, Miś Arkadiusz,
XIII -XVBoruch Krystian , Boruch Wojciech, Kloch Łukasz

I TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2015r


MEDALIŚCI I TURNIEJU:


I miejsce BUREK GRZEGORZ

II miejsce BUDZIK MARCIN

III miejsce ONIK ANDRZEJ i RUMIAN PATRYK


FINAŁ O MIEJSCA 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

Burek Grzegorz - Budzik Marcin

4 : 2



1/2 FINAŁU

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Marcin - Onik Andrzej 4 : 2
Burek Grzegorz - Rumian Patryk 4 : 2


1/4 FINAŁU

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Krzysztof - Onik Andrzej 1 : 4
Budzik Marcin - Bernady Jakub 4 : 0
Tyrka Artur - Burek Grzegorz 1 : 4
Miś Arkadiusz - Rumian Patryk 2 : 4

Pozostałe V miejsce zajęli pokonani w ćwierćfinale :
Budzik Krzysztof,Bernady Jakub ,
Tyrka Artur
Miś Arkadiusz

Dalsze miejsca :
IX Moskal Maciej, Nowak Jacek, Kwiatkowski Marcin , Kantor Radosław,
XIII Gucwa Hubert, Klich Bartłomiej, Seredyński Mirosław , Mleczko Marek
XVII Szewczyk Kamil, Barnaś Łukasz,Drwal Miłosz, Kałucki Bartłomiej, Boruch Krystian , Stolański Łukasz, Zielonka Radosław, Obrzut Przemysłąw,
XXV Prokop Piotr





NOWOROCZNY TURNIEJ 2015r




FINAŁ O MIEJSCA 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Seredyński Mirosław - Budzik Marcin 3 : 2

Pozostałe miejsca zajęli:
III-IV Budzik Krzysztof i Arkadiusz Miś.
V -VIII Onik Andrzej, Nowak Jacek,Budzik Jacek, Kwitkowski Marcin
IX XII Banek Celina, Patryk Rumian,Tyrka Artur,Kałucki Bartłomiej,
XIII - XVI Bernady Jakub,Burek Grzegorz,Moskal Maciej, Prokop Piotr
XVII - XX Knap Rafał,Kantor Radosław,Barnaś Łukasz,Mroczek Rafał,
XXI - XXV Witaszek Marcin, Harastr Tadeusz,Płonka Rafał,
Marszałek Dariusz
XXVI -XXVII Stolański Łukasz, Kawa Agnieszka



1/4 FINAŁU

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Miś Arkadiusz - Onik Andrzej 3 : 1
Seredyński Mirosław - Nowak Jacek 3 : 2
Budzik Krzysztof - Budzik Jacek 3 : 0
Budzik Marcin - Kwiatkowski Marcin 3 : 1


1/2 FINAŁU

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Marcin - Budzik Krzysztof 3 : 1
Seredyński Mirosław - Miś Arkadiusz 3 : 1





TURNIEJ MIKOŁAJKOWY 2014r


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
B.G
3.
K.B
4.
Z.R

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Celina 2 : 4 4 : 0 4 : 0 3 4 10 : 4
2. Burek Grzegorz 4 : 2 3 : 4 4 : 0 3 4 11 : 6
3.Kałucki Bartłomiej
0 : 4 4 : 3 4 : 0 3 4 8 : 7
4.Zielonka Radosław 0 : 4 0 : 4 0 : 4 3 0 0 : 12

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
O.A
2.
N.J
3.
S.Ł
4.
G.H
5.
H.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1. Onik Andrzej 1 : 4 4 : 0 4 : 1 4 : 0 4 6 13 : 5
2.Nowak Jacek
4 : 1 4 : 3 4 : 1 4 : 1 4 8 16 : 6
3.Stolański Łukasz 0 : 4 3 : 4 4 : 1 4 : 2 4 4 11 : 11
4.Kawa Agnieszka 1 : 4 1 : 4 1 : 4 1 : 4 4 0 4 : 116
5.Barnaś Łukasz 0 : 4 1 : 4 2 : 4 4 : 1 4 2 7 : 13

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
B.M
3.
B.SZ
4.
Ch.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 2 : 4 1 : 4 4 : 3 3 2 7 : 11
2. Budzik Marcin 4 : 2 0 : 4 4 : 2 3 4 8 : 8
3.Błażej Szymon
4 : 1 4 : 0 4 : 1 3 6 12 : 2
4.Chudzik Mateusz 3 : 4 2 : 4 1 : 4 3 4 6 : 12

GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K.
2.
M.A
3.
B.J
4.
G.H
5.
P.P

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1. Budzik Krzysztof 2 : 4 3 : 4 4 : 0 4 : 1 4 8 13 : 9
2.Miś Arkadiusz
4 : 2 3 : 4 4 : 2 4 : 0 4 6 15 : 8
3.Bernady Jakub 4 : 3 4 : 3 4 : 2 4 : 0 4 8 16 : 8
4.Gucwa Hubert 0 : 4 2 : 4 2 : 4 4 : 3 4 2 8 : 16
5.Prokop Piotr 1 : 4 0 : 4 0 : 4 3 : 4 4 0 4 : 16

1/4 FINAŁU

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Onik Andrzej - Banek Celina 4 : 1
Błażej Szymon - Miś Arkadiusz 4 : 1
Burek Grzegorz - Nowak Jacek 4 : 2


1/2 FINAŁU

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Onik Andrzej - Budzik Marcin 4 : 3
Błażej Szymon - Burek Grzegorz 4 : 2



FINAŁ O MIEJSCA 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Onik Andrzej - Błażej Szymon 4 : 0

Pozostałe miejsca zajęli:
III-IV Budzik Marcin i Grzegorz Burek.
V -VIII Banek Celina,Bernady Jakub, Nowak Jacek,
Miś Arkadiusz,
IX XII Kałucki Bartłomiej , Stolański Łukasz,Seredyński Mirosław,
Budzik Krzysztof,
XIII - XVI Barnaś Łukasz,Chudzik Mateusz,Gucwa Hubert,
Zielonka Radosław,
XVII XVIII Kawa Agnieszka,Prokop Piotr







IX TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS 2014r


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.J
2.
B.C
3.
N.J
4.
G.H
5.
H.J
6.
Z.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Jacek 3 : 2 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 5 10 15 : 3
2. Banek Celina 2 : 3 3 : 2 3 : 1 3 : 0 3 : 0 5 8 14 : 6
3.Nowak Jacek
1 : 3 2 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 0 5 6 12 : 8
4.Gucwa Hubert 0 : 3 1 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 2 5 4 9 : 11
5.Hycnar Jędrzej 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 1 5 2 3 : 13
6.Zielonka Adam 0 : 3 0 : 3 0 : 3 2 : 3 1 : 3 5 0 3 : 15

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
B.K
3.
R.P
4.
B.Ł
5.
B.J
6.
B.J
7.
K.R

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 0 1 : 3 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 : 0 6 10 16 : 4
2.Budzik Krzysztof 0 : 3 3 : 0 3 : 1 3 : 1 3 : 0 3 : 0 6 10 15 : 5
3.Rumian Patryk 3 : 1 0 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 10 15 : 5
4.Barnaś Łukasz 0 : 3 1 : 3 1 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 6 11 : 9
5.Bernady Jakub 1 : 3 1 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 0 3 : 1 6 4 8 : 13
6.Bieniarz Jakub 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 0 5 0 3 : 15
7.Knap Rafał 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 0 : 3 6 0 1 : 18

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
O.A
2.
P.P
3.
M.A
4.
B.K
5.
M.D
6.
K.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Onik Andrzej 3 : 0 3 : 0 3 : 1 3 : 1 3 : 0 5 10 15 : 2
2. Prokop Piotr 0 : 3 3 : 2 3 : 1 3 : 1 3 : 1 5 8 12 : 8
3.Miś Arkadiusz 0 : 3 2 : 3 3 : 1 3 : 2 3 : 0 5 6 11 : 9
4.Boruch Krystian 1 : 3 1 : 3 1 : 3 3 : 0 3 : 1 5 4 9 : 10
5.Maciejko Daniel 1 : 3 1 : 3 2 : 3 0 : 3 3 : 1 5 2 7 : 13
6.Kania Karol 0 : 3 1 : 3 0 : 3 1 : 3 1 : 3 5 0 3 : 15

GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
B.M
3.
S.Ł
4.
Ch.M
5.
Z.R
6.
P.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 5 10 15 : 2
2. Budzik Marcin 2 : 3 3 : 0 3 : 2 3 : 0 3 : 0 5 8 14 : 5
3.Stolański Łukasz 0 : 3 0 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 0 5 6 9 : 8
4.Chudzik Mateusz 0 : 3 2 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 0 5 4 10 : 9
5.Zielonka Radosław 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 0 5 2 3 : 12
6.Pustelnik Michał 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 5 0 0 : 15

1/4 FINAŁU

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Jacek - Budzik Krzysztof 4 : 0
Budzik Marcin - Onik Andrzej 4 : 3
Burek Grzegorz - Prokop Piotr 4 : 0
Banek Celina - Seredyński Mirosław 4 : 0


1/2 FINAŁU

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Krzysztof - Budzik Marcin 4 : 2
Burek Grzegorz Banek Celina 4 : 1



FINAŁ O MIEJSCA 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Burek Grzegorz - Budzik Krzysztof 4 : 2


KLASYFIKACJA KOŃCOWA IX TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
I Burek Grzegorz
IIBudzik Krzysztof
IIIBanek Celina
IV Budzik Marcin
V Onik Andrzej
Prokop Piotr
VII Budzik Jacek
Seredyński Mirosławr
IX - XIINowak Jacek,
Rumian Patryk
Miś Arkadiusz,
Stolański Łukasz,
XIII - XVIGucwa Huber,
Barnaś Łukasz,
Boruch Krystian,
Chudzik Mateusz,,
XVII - XXHycnar Jędrzej,
Bernady Jakub,
Maciejko DanieL,,
Zielonka Radosław,
XXI - XXIVZielonka Adam,
Bieniarz Jakub,
Kania Karol,
Pustelnik Michał,
XXV Knap Rafał





VIII TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS 04.10 2014r


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

GRUPA "I"

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
M.A
3.
N.J
3.
B.C

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 4 : 2 4 : 0 3 : 4 3 4 11 : 6
2.Miś Arkadiusz 2 : 4 2 : 4 4 : 3 3 2 8 : 11
3.Nowak Jacek 0 : 4 4 : 2 4 : 2 3 4 8 : 8
4.Banek Celina 4 : 3 3 : 4 2 : 4 3 2 9 : 11

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.J
2.
B.K
3.
O.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Jacek 2 : 4 4 : 3 2 2 6 : 7
2.Budzik Krzysztof 4 : 2 2 : 4 2 2 6 : 6
3.Onik Andrzej 3 : 4 4 : 2 2 2 7 : 6

GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
K.B
3.
K.R

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Marcin 4 : 0 4 : 2 2 4 8 : 2
2.Kałucki Bartłomiej 0 : 4 4 : 0 2 2 4 : 4
3.Kantor Radosław 2 : 4 0 : 4 2 0 2 : 8

GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.Ł
2.
S.M
3.
P.P

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Barnaś Łukasz 0 : 4 3 : 4 2 0 3 : 8
2.Seredyński Mirosław 4 : 0 4 : 2 2 4 8 : 2
3.Prokop Piotr 4 : 3 2 : 4 2 2 6 : 7

PÓŁFINAŁ O MIEJSCA 1 - 8

GRUPA "A"


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
N.J
3.
O.A
4.
B.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 4 : 0 4 : 3 4 : 2 3 6 12 : 5
2.Nowak Jacek 0 : 4 1 : 4 3 : 4 3 0 4 : 12
3.Onik Andrzej 3 : 4 4 : 1 4 : 2 3 4 11 : 7
4.Budzik Krzysztof 2 : 4 4 : 3 2 : 4 3 2 8 : 11


GRUPA "B"

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
K.B
3.
P.P
4.
S.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Marcin 4 : 0 4 : 1 1 : 4 3 4 9 : 5
2.Kałucki Bartłomiej 0 : 4 4 : 2 3 : 4 3 2 7 : 10
3.Prokop Piotr 1 : 4 2 : 4 2 : 4 3 0 5 : 12
4.Seredyński Mirosław 4 : 1 4 : 3 4 : 2 3 6 12 : 6

FINAŁ O MIEJSCA 9 - 13


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.Ł
2.
K.R
3.
B.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Barnaś Łukasz 0 : 3 0 : 3 2 0 0 : 6
2.Kantor Radosław 3 : 0 3 : 2 2 4 6 : 2
3.Budzik Jacek 3 : 0 2 : 3 3 2 5 : 3


FINAŁ O MIEJSCA 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Seredyński Mirosław - Onik Andrzej 4 : 3
Budzik Marcin - Burek Grzegorz 4 : 1



FINAŁ O MIEJSCA 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Marcin - Seredyński Mirosław 4 : 2


KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
I Budzik Marcin
IISeredyński Mirosław
IIIOnik Andrzej
IV Burek Grzegorz
V Budzik Krzysztof
Kałucki Bartłomiej
VII Nowak Jacek
Prokop Piotr
IX - XIII Banek Celina , Kantor Radosław , Budzik Jacek, Miś Arkadiusz, Barnaś Łukasz


VII TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS 07.06 2014r


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

GRUPA "I"

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
M.A
3.
N.J
4.
S.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Celina 4 : 3 4 : 0 4 : 2 3 6 12 : 5
2.Miś Arkadiusz 3 : 4 4 : 1 4 : 1 3 4 11 : 6
3.Nowak Jacek 0 : 4 1 : 4 4 : 2 3 2 5 : 10
4.Szmit Jan 2 : 4 1 : 4 2 : 4 3 0 5 : 12


GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
B.M
3.
T.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Krzysztof 4 : 3 4 : 0 2 4 8 : 3
2.Budzik Marcin 3 : 4 4 : 2 2 2 7 : 6
3.Tyrka Artur 0 : 4 2 : 4 2 0 2 : 8


GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
W.W
2.
B.J
3.
O.A
4.
B.G

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Wiśniowski Wojciech 2 : 4 4 : 1 4 : 0 3 4 10 : 5
2.Budzik Jacek 4 : 2 2 : 4 4 : 1 3 4 10 : 7
3.Onik Andrzej 1 : 4 4 : 2 4 : 2 3 4 9 : 8
4.Burek Grzegorz 0 : 4 1 : 4 2 : 4 3 0 3 : 12


GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.M
2.
K.B
3.
S.M
4.
K.R

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Kwiatkowski Marcin 3 : 4 4 : 0 4 : 3 3 4 11 : 7
2.Kałucki Bartłomiej 4 : 3 3 : 4 4 : 2 3 4 11 : 9
3.Seredyński Mirosław 0 : 4 4 : 3 4 : 3 3 4 8 : 10
4.Kantor Radosław 3 : 4 2 : 4 3 : 4 3 0 8 : 12




PÓŁFINAŁ O MIEJSCA 1 - 8

GRUPA "A"


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
B.K
3.
B.M
4.
M.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Celina 4 : 2 4 : 3 4 : 3 3 6 12 : 8
2.Budzik Krzysztof 2 : 4 4 : 3 4 : 0 3 4 10 : 7
3.Budzik Marcin 3 : 4 3 : 4 4 : 2 3 2 10 : 10
4.Miś Arkadiusz 3 : 4 0 : 4 2 : 4 3 0 5 : 12


GRUPA "B"

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
W.W
2.
K.B
3.
K.M
4.
B.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Wiśniowski Wojciech 4 : 1 4 : 3 2 : 4 3 4 10 : 8
2.Kałucki Bartłomiej 1 : 4 4 : 3 4 : 3 3 4 9 : 10
3.Kwiatkowski Marcin 3 : 4 3 : 4 4 : 2 3 2 10 : 10
4.Budzik Jacek 4 : 2 3 : 4 2 : 4 3 2 9 : 10


PÓŁFINAŁ O MIEJSCA 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Banek Celina - Kałucki Bartłomiej 4 : 1
Wiśniowski Wojciech - Budzik Krzysztof 4 : 2

FINAŁ O MIEJSCA 9 - 12


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.J
2.
S.M
3.
B.G
4.
K.R

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Nowak Jacek 2 : 4 4 : 0 4 : 1 3 4 10 : 5
2.Seredyński Mirosław 4 : 2 4 : 2 4 : 1 3 6 12 : 5
3.Burek Grzegorz 0 : 4 2 : 4 4 : 0 3 2 6 : 8
4.Kantor Radosław 1 : 4 1 : 4 0 : 4 3 0 2 : 12

FINAŁY O MIEJSCA 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
WIŚNIOWSKI WOJCIECH - BANEK CELINA 4 : 1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA VII TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
IWiśniowski Wojciech
II Banek Celina
IIIBudzik Krzysztof
Kałucki Bartłomiej
V Budzik Marcin
VI Kwiatkowski Marcin
VII Budzik Jacek
VIII Miś Arkadiusz
IX Nowak Jacek
X Seredyński Mirosław
XI Burek Grzegorz
XII Kantor Radosław
XIII Szmit Jan
XIV Onik Andrzej
XV Tyrka Artur



VI TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS 07.06 2014r


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

GRUPA "A"

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
B.K
3.
B.C
4.
O.A
5.
S.M
6.
G.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 4 : 3 4 : 1 3 : 4 4 : 1 4 : 0 5 8 18 : 9
2.Budzik Krzysztof 3 : 4 4 : 1 4 : 1 4 : 2 4 : 0 5 8 19 : 8
3.Banek Celina 1 : 4 1 : 4 4 : 3 4 : 3 4 : 0 5 6 14 : 14
4.Onik Andrzej 4 : 2 1 : 4 3 : 4 4 : 0 4 : 0 5 6 16 : 10
5.Skotarski Maciej 1 : 4 2 : 4 3 : 4 0 : 4 4 : 0 5 2 10 : 16
6.Garstka Aleksander 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 5 0 0 : 20


GRUPA "B"

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
B.J
3.
M.A
4.
K.R
5.
F.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 4 : 0 4 : 1 3 : 4 4 : 0 4 6 15 : 5
2.Budzik Jacek 0 : 4 4 : 0 4 : 0 4 : 0 4 6 12 : 4
3.Miś Arkadiusz 1 : 4 0 : 4 4 : 3 4 : 0 4 4 9 : 11
4.Kantor Radosław 4 : 3 0 : 4 3 : 4 4 : 0 4 2 11 : 11
5.Faliszewski Jakub 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 4 0 0 : 16


PÓŁFINAŁY O MIEJSCA 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Krzysztof - Seredyński Mirosław 4 : 1
Burek Grzegorz - Budzik Jacek 4 : 2

FINAŁY O MIEJSCA 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Krzysztof - Burek Grzegorz 4 : 2

FINAŁY O MIEJSCA 3 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Jacek - Seredyński Mirosław 4 : 0


FINAŁY O MIEJSCA 5 - 6

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Banek Celina - Miś Arkadiusz 4 : 0

FINAŁY O MIEJSCA 9 - 11

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Skotarski Maciej - Garstka Aleksander 4 : 0
Skotarski Maciej - Faliszewski Jakub 4 : 2
Garstka Aleksander - Faliszewski Jakub 4 : 2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA VI TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
IBudzik Krzysztof
II Burek Grzegorz
IIIBudzik Jacek
Seredyński Mirosław
V Banek Celina
VI Miś Arkadiusz
VII Onik Andrzej
VIII Kantor Radosław
IX Skotarski Maciej
X Garstka Aleksander
XI Faliszewski Jakub


V TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS 2014r


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

GRUPA "A"

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
O.A
3.
W.M
4.
K.R

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Celina 4 : 1 4 : 0 4 : 2 3 6 12 : 3
2.Onik Andrzej 1 : 4 4 : 1 4 : 1 3 4 9 : 6
3.Wielgus Marcin 0 : 4 1 : 4 4 : 2 3 2 5 : 10
4.Kantor Radosław 2 : 4 1 : 4 2 : 4 3 0 5 : 12


GRUPA "B"

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
T.A
2.
S.M
3.
M.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Tyrka Artur 4: 2 4 :0 2 4 8 : 2
2.Skotarski Maciej 2 : 4 4 : 2 2 2 6 : 6
3.Miś Arkadiusz 0 : 4 2 : 4 2 0 2 : 8

GRUPA "C"

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
K.M
3.
K.P
4.
P.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 4 : 2 4 : 1 4 : 0 3 6 12 : 3
2.Kwiatkowski Marcin 2 : 4 4 : 2 4 : 1 3 4 10 : 7
3.Kolbusz Paweł 1 : 4 2 : 4 4 : 0 3 2 7 : 8
4.Piszczek Jakub 0 : 4 1 : 4 0 : 4 3 0 1 : 12

GRUPA "D"

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
S.M
3.
N.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Krzysztof 4: 1 4 :3 2 4 8 : 4
2.Serdedyński Mirosław 1 : 4 4 : 2 2 2 5 : 6
3.Nowak Jacek 3 : 4 2 : 4 2 0 5 : 8

GRUPA A

ćwierćfinały o miejsca 1 - 8

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
O.A
3.
T.A
4.
S.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Celina 4 : 1 1 : 4 4 : 0 3 4 9 : 5
2.Onik Andrzej 1 : 4 4 : 1 4 : 1 3 4 9 : 6
3.Tyrka Artur 4 : 1 1 : 4 4 : 2 3 4 9 : 7
4.Skotarski Maciej 0 : 4 1 : 4 2 : 4 3 0 3 : 12

GRUPA B

ćwierćfinały o miejsca 1 - 8

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
S.M
3.
B.G
4.
K.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Krzysztof 4 : 1 4 : 3 4 : 2 3 6 12 : 6
2.Seredyński Mirosław 1 : 4 4 : 3 4 : 3 3 4 9 : 10
3.Burek Grzegorz 3 : 4 3 : 4 4 : 2 3 4 10 : 10
4.Kwiatkowski Marcin 2 : 4 3 : 4 2 : 4 3 0 7 : 12

GRUPA C

półfinały o miejsca 9 - 14

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.J
2.
K.P
3.
M.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Nowak Jacek 4 : 0 4 : 0 2 4 8 : 0
2.Kolbusz Paweł 0 : 4 4 : 2 2 2 4 : 6
3.Miś Arkadiusz 0 : 4 2 : 4 2 0 2 : 8

GRUPA D

półfinały o miejsca 9 - 14

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
W.M
2.
K.R
3.
P.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Wielgus Marcin 4 : 2 4 : 2 2 4 8 : 4
2.Kantor Radosław 2 : 4 4 : 0 2 2 6 : 4
3.Piszczek Jakub 2 : 4 0 : 4 2 0 2 : 8


półfinały o miejsca 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Seredyński Mirosław - Banek Celina 4 : 2
Budzik Krzysztof - Onik Andrzej 4 : 2

finały o miejsca 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Seredyński Mirosław - Budzik Krzysztof 4 : 3
Onik Andrzej - Banek Celina 4 : 3


finały o miejsca 9 - 10

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Nowak Jacek - Wielgus Marcin 4 : 2

finały o miejsca 11 - 12

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Kantor Radosław -_Kolbusz Paweł 2 : 3

finały o miejsca 13 - 14

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Piszczek Jakub - Miś Arkadiusz 3 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA V TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
I Seredyński Mirosław
IIBudzik Krzysztof
III Onik Andrzej
IV Banek Celina
V Tyrka Artur
VI Burek Grzegorz
VII Skotarski Maciej
VIII Kwiatkowski Marcin
IXNowak Jacek
X Wielgus Marcin
XI Kolbusz Paweł
XII Kantor Radosław
XIII Piszczek Jakub
XIV Miś Arkadiusz



IV TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS 2014r


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
T.A
2.
B.C
3.
O.A
4.
W.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Tyrka Artur 4 : 1 4 : 0 4 : 2 3 6 12 : 3
2.Banek Celina 1 : 4 4 : 0 4 : 0 3 4 9 : 4
3.Onik Andrzej 0 : 4 0 : 4 4 : 0 3 2 4 : 8
4.Wielgus Marcin 2 : 4 0 : 4 0 : 4 3 0 2 : 12


GRUPA B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
H.T
3.
B.D
4.
K.P

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 4 : 2 4 : 2 4 : 1 3 6 12 : 5
2.Hołda Tomasz 2 : 4 4 : 1 3 : 4 3 2 9 : 9
3.Buczek Daniel 2 : 4 1 : 4 4 : 1 3 2 7 : 9
4.Kolbusz Paweł 1 : 4 4 : 3 1 : 4 3 2 6 : 11


GRUPA C

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
B.J
3.
N.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Krzysztof 4: 2 4 :2 2 4 8 : 4
2.Bernady Jakub 2 : 4 4 : 2 2 2 6 : 6
3.Nowak Jacek 2 : 4 2 : 4 2 0 4 : 8

FINAŁ

o miejsca 1 - 6

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
B.K
3.
T.A
4.
B.J
5.
B.C
6.
H.T

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 4 : 2 4 : 1 4 : 0 4 : 2 4 : 2 5 10 20 : 7
2.Budzik Krzysztof 2 : 4 4 : 3 4 : 2 4 : 0 4 : 1 5 8 18 : 10
3.Tyrka Artur 1 : 4 3 : 4 4 : 3 4 : 1 4 : 0 5 6 16 : 12
4.Bernady Jakub 0 : 4 2 : 4 3 : 4 4 : 1 4 : 2 5 4 13 : 15
5.Banek Celina 2 : 4 0 : 4 1 : 4 1 : 4 4 : 0 5 2 8 : 16
6.Hołda Tomasz 2 : 4 1 : 4 0 : 4 2 : 4 0 : 4 5 0 5 : 20

FINAŁ

o miejsca 7 - 11

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
O.A
2.
N.J
3.
B.D
4.
W.M
5.
K.P

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Onik Andrzej 4 : 3 4 : 0 4 : 0 2 : 4 4 6 14 : 7
2.Nowak Jacek 3 : 4 4 : 0 4 : 2 4 : 3 4 6 15 : 9
3.Buczek Daniel 0 : 4 0 : 4 4 : 0 4 : 1 4 4 8 : 9
4.Wielgus Marcin 0 : 4 2 : 4 0 : 4 4 : 2 4 2 6 : 14
5.Kolbusz Paweł 4 : 2 3 : 4 1 : 4 2 : 4 4 2 10 : 14


KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
I Burek Grzegorz
II Budzik Krzysztof
III Tyrka Artur
IV Bernady Jakub
V Banek Celina
VI Hołda Tomasz
VII Onik Andrzej
VIIINowak Jacek
IX Buczek Daniel
X Wielgus Marcin
XIKolbusz Paweł



III TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS MARZEC 2014r


ELIMINACJE W GRUPACH

GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
P.J
3.
O.A
4.
N.J
5.
T.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 4 : 0 3 : 4 4 : 0 4 : 3 4 6 15 : 7
2.Pabian Jakub 0 : 4 4 : 3 4 : 3 4 : 3 4 6 12 : 13
3.Onik Andrzej 4 : 3 3 : 4 4 : 2 2 : 4 4 4 13 : 13
4.Nowak Jacek 0 : 4 3 : 4 2 : 4 4 : 1 4 2 9 : 13
5.Tyrka Artur 3 : 4 3 : 4 4 : 2 1 : 4 4 2 11 : 14

GRUPA B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
B.M
3.
K.R
4.
Z.B
5.
B.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Krzysztof 3 : 4 4 : 2 4 : 2 4 : 0 4 6 15 : 8
2.Budzik Marcin 4 : 3 3 : 4 4 : 0 4 : 0 4 6 15 : 7
3.Kantor Radosław 2 : 4 4 : 3 4 : 3 4 : 0 4 6 14 : 10
4.Ziobroń Bernard 2 : 4 0 : 4 3 : 4 4 : 0 4 2 9 : 12
5.Bodzoń Kacper 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 4 0 0 : 16

FINAŁY O MIEJSCA 1 - 4

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
B.K
3.
B.G
4.
P.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Marcin 4 : 3 4 : 2 4 : 3 3 6 12 : 8
2.Budzik Krzysztof 3 : 4 4 : 0 4 : 0 3 4 11 : 4
3.Burek Grzegorz 2 : 4 0 : 4 4 : 0 3 2 6 : 8
4.Pabian Jakub 3 : 4 0 : 4 0 : 4 3 0 3 : 12

FINAŁY O MIEJSCA 5 - 8

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
Z.B
2.
O.A
3.
N.J
4.
K.R

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Ziobroń Bernard 4 : 0 4 : 1 3 : 4 3 4 11 : 5
2.Onik Andrzej 0 : 4 4 : 2 4 : 2 3 4 8 : 8
3.Nowak Jacek 1 : 4 2 : 4 4 : 0 3 2 7 : 8
4.Kantor Radosław 4 : 3 2 : 4 0 : 4 3 2 6 : 11

o miejsca 9 - 10

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Tyrka Artur - Bodzoń Kacper 3 : 1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA III TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
I Budzik Marcin
IIBudzik Krzysztof
III Burek Grzegorz
IV Pabian Jakub
V Ziobroń Bernard
VI Onik Andrzej
VII Nowak Jacek
VIII Kantor Radosław
IXTyrka Artur
X Bodzoń Kacper


II TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS LUTY 2014r


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
T.A
3.
N.J
4.
K.R

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 3 : 0 3 : 0 3 : 2 3 6 9 : 2
2.Tyrka Artur 0 : 3 3 : 1 3 : 1 3 4 6 : 5
3.Nowak Jacek 0 : 3 1 : 3 3 : 2 3 2 4 : 8
4.Kantor Radosław 2 : 3 1 : 3 2 : 3 3 0 5 : 9


GRUPA B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.M
2.
B.M
3.
Z.D
4.
P.J
5.
W.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Kwiatkowski Marcin 3 : 1 3 : 1 3 : 2 3 : 0 4 8 12 : 4
2.Budzik Marcin 1 : 3 3 : 2 3 : 2 3 : 2 4 6 10 : 9
3.Zaucha Daniel 1 : 3 2 : 3 3 : 2 3 : 0 4 4 9 : 8
4.Pabian Jakub 2 : 3 2 : 3 2 : 3 3 : 2 4 2 9 : 11
5.Wójcik Mateusz 0 : 3 2 : 3 0 : 3 2 : 3 4 0 4 : 12

GRUPA C

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
M.R
2.
B.C
3.
B.K
4.
O.A
5.
K.G

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Mroczek Rafał 3 : 1 3 : 2 3 : 2 3 : 1 4 8 12 : 6
2.Banek Celina 1 : 3 3 : 2 3 : 1 3 : 1 4 6 10 : 7
3.Budzik Krzysztof 2 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 0 4 4 10 : 6
4.Onik Andrzej 2 : 3 1 : 3 0 : 3 3 : 0 4 2 6 : 9
5.Kawa Gabriel 1 : 3 1 : 3 0 : 3 0 : 3 4 0 2 : 12

GRUPA D

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
M.A
2.
B.J
3.
Z.B
4.
S.M
5.
K.D

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Miś Arkadiusz 3 : 2 3 : 2 2 : 3 3 : 1 4 6 11 : 8
2.Budzik Jacek 2 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 1 4 6 11 : 4
3.Ziobroń Bernard 2 : 3 0 : 3 3 : 1 3 : 1 4 4 8 : 8
4.Seredyński Mirosław 2 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 2 4 4 7 : 10
5.Kaczówka Damian 1 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 1 4 0 5 : 12

ĆWIRĆFINAŁ

o miejsca 1 - 8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BUREK GRZEGORZ - BUDZIK MARCIN 3 : 2
BANEK CELINA - MIŚ ARKADIUSZ 3 : 1
BUDZIK JACEK - MROCZEK RAFAŁ 3 : 0
TYRKA ARTUR - KWIATKOWSKI MARCIN 3 : 0

PÓŁFINAŁ

o miejsca 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BANEK CELINA - BUREK GRZEGORZ 3 : 2
BUDZIK JACEK - TYRKA ARTUR 3 : 2

FINAŁ

o miejsca 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BANEK CELINA - BUDZIK JACEK 1 : 3


KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
I Budzik Jacek
II Banek Celina
IIIBurek Grzegorz
Tyrka Artur
V Budzik Marcin
Miś Arkadiusz
Mroczek Rafał
Kwiatkowski Marcin
IX Budzik Krzysztof
Nowak Jacek
Zaucha Daniel
Ziobroń Bernard
XIII Pabian Jakub
Onik Andrzej
Seredyński Mirosław
XVIKantor Radosław
XVII Kaczówka Damian
XVIII Wójcik Mateusz
XIX Kawa Gabriel




I TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS 2014r


Przy jadnakowej ilości wygranych meczy liczone są bezpośrednie pojedynki między zawodnikami

WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
B.C
3.
N.J
4.
B.M
5.
B.K
6.
O.A
7.
T.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek
Grzegorz
4 : 1 4 : 0 4 : 3 2 : 4 4 : 2 4 : 0 6 10 22 : 10
2. Banek
Celina
1 : 4 4 : 1 4 : 1 2 : 4 4 : 0 4 : 2 6 8 19 : 12
3.Nowak
Jacek
0 : 4 1 : 4 4 : 1 4 : 0 2 : 4 4 : 2 6 6 15 : 15
4.Budzik
Marcin
3 : 4 1 : 4 1 : 4 4 : 3 4 : 3 4 : 3 6 6 17 : 21
5.Budzik
Krzysztof
4 : 2 4 : 2 0 : 4 3 : 4 4 : 2 2 : 4 6 6 17 : 18
6.Onik
Andrzej
2 : 4 0 : 4 4 : 2 3 : 4 2 : 4 4 : 3 6 4 15 : 21
7.Tyrka
Artur
0 : 4 2 : 4 2 : 4 3 : 4 4 : 2 3 : 4 6 2 14 : 22

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
I BUREK GRZEGORZ
IIBANEK CELINA
IIINOWAK JACEK
IV BUDZIK MARCIN
V BUDZIK KRZYSZTOF
VI ONIK ANDRZEJ
VII TYRKA ARTUR





I NOWOROCZNY TURNIEJ AMATORÓW 2014r


GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
K.M
3.
D.D
4.
G.Ł

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Celina 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 1
2.Kwiatkowski Marcin 1 : 3 3 : 0 3 : 0 3 4 7 : 3
3.Dziodzio Damian 0 : 3 0 : 3 3 : 1 3 2 3 : 7
4.Golec Łukasz 0 : 3 0 : 3 1 : 3 3 0 1 : 9


GRUPA B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
T.A
3.
S.J
4.
B.B

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Krzysztof 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 6 9 : 1
2.Tyrka Artur 0 : 3 3 : 2 3 : 0 3 4 6 : 5
3.Szmit Jan 1 : 3 2 : 3 3 : 0 3 2 6 : 6
4.Boruchowski Bartłomiej 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 0 0 : 9

GRUPA C

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.J
2.
S.M
3.
B.J
4.
K.Ł

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Nowak Jacek 3 : 0 3 : 1 2 : 3 3 4 8 : 4
2.Seredyński Mirosław 0 : 3 3 : 1 3 : 2 3 4 6 : 6
3.Budzik Jacek 1 : 3 1 : 3 3 : 2 3 2 5 : 8
4.Kloch Łukasz 3 : 2 2 : 3 2 : 3 3 2 7 : 8

GRUPA D

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
M.M
2.
M.R
3.
B.D
4.
S.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 3 : 1 3 : 0 3 : 1 3 4 7 : 5
2.Mroczek Rafał 1 : 3 3 : 1 3 : 0 3 4 7 : 4
3.Gazda Adrian 0 : 3 1 : 3 3 : 0 3 2 4 : 3
4.Witek Michał 1 : 3 0 : 3 0 : 3 3 0 1 : 9

półfinały o miejsca 1 -8

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
B.K
3.
K.M
4.
T.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Celina 3 : 1 3 : 1 3 : 1 3 6 9 : 3
2.Budzik Krzysztof 1 : 3 3 : 2 3 : 0 3 4 7 : 5
3.Kwiatkowski Marcin 1 : 3 2 : 3 3 : 2 3 2 6 : 8
4.Tyrka Artur 1 : 3 0 : 3 2 : 3 3 0 3 : 9

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
N.J
3.
M.R
4.
S.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 2 : 3 3 : 1 3 : 1 3 4 8 : 5
2.Nowak Jacek 3 : 2 2 : 3 3 : 0 3 4 8 : 5
3.Mroczek Rafał 1 : 3 3 : 2 3 : 1 3 2 4 : 3
4.Seredyński Mirosław 1 : 3 0 : 3 1 : 3 3 0 2 : 9

FINAŁY

o miejsca 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Burek Grzegorz - Banek Celina 4 : 0

o miejsca 3 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Krzysztof - Nowak Jacek 3 : 0

o miejsca 5 - 6

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Mroczek Rafał - Kwiatkowski Marcin 3 : 1

o miejsca 7 - 8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Tyrka Artur - Seredyński Mirosław 3 : 1


o miejsca 9 - 12

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Szmit Jan - Dziodzo Damian 2 : 1
Budzik Jacek - Gazda Adrian 3 : 0
Budzik Jacek - Dziodzo Damian 3 : 1
Szmit Jan - Budzik Jacek> 2 : 1

o miejsca 13 - 16

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Golec Łukasz - Boruchowski Bartłomiej 3 : 0
Kloch Łukasz - Witek Michał 3 : 0
Kloch Łukasz - Golec Łukasz 3 : 1

o miejsca 15 - 16

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Witek Michał - Boruchowski Bartłomiej 2 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
I Burek Grzegorz
II Banek Celina
IIIBudzik Krzysztof
IV Nowak Jacek
V Mroczek Rafał
VI Kwiatkowski Marcin
VII Tyrka Artur
VIII Seredyński Mirosław
IX Szmit Jan
XBudzik Jacek
XI Gazda Adrian
XII Dziodzio Damian
XIII Kloch Łukasz
XIV Golec Łukasz
XVWitek Michał
XVI Boruchowski Bartłomiej


ŚWIĄTECZNY TURNIEJ AMATORÓW 2013r


GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
T.A
3.
D.A
4.
G.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Celina 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 2
2.Tyrka Artur 2 : 3 3 : 1 3 : 0 3 4 8 : 4
3.Dzikowski Andrzej 0 : 3 1 : 3 3 : 2 3 2 4 : 8
4.Gazda Adrian 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 0 2 : 9


GRUPA B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
K.M
3.
K.D
4.
N.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 3 : 0 3 : 2 3 : 1 3 6 9 : 3
2.Kuta Maciej 0 : 3 3 : 1 3 : 1 3 4 6 : 5
3.Kaczówka Damian 2 : 3 1 : 3 3 : 0 3 2 6 : 6
4.Nosek Konrad 1 : 3 1 : 3 0 : 3 3 0 2 : 9

GRUPA C

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
G.M
3.
B.M
4.
M.V

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 0
2.Gniadek Mariusz 0 : 3 3 : 0 2 : 3 3 2 5 : 6
3.Baranowski Mateusz 0 : 3 0 : 3 3 : 0 3 2 3 : 6
4.Maxeras Vagelis 0 : 3 3 : 2 0 : 3 3 2 3 : 8

GRUPA D

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
M.M
2.
M.R
3.
B.D
4.
S.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Moskal Maciej 3 : 1 3 : 1 1 : 3 3 4 7 : 5
2.Mroczek Rafał 1 : 3 3 : 0 3 : 1 3 4 7 : 4
3.Buczek Daniel 1 : 3 0 : 3 3 : 2 3 2 4 : 8
4.Szmit Jan> 3 : 1 1 : 3 2 : 3 3 2 6 : 7

ĆWIERĆFINAŁ o miejsca 1 -8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Banek Celina - Kuta Maciej 4 : 0
Seredyński Mirosław - Mroczek Rafał 4 : 3
Burek Grzegorz - Tyrka Artur < /td> 4 : 3
Moskal Maciej - Gniadek Mariusz 3 : 2


PÓŁFINAŁ o miejsca 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Seredyński Mirosław - Banek Celina 4 : 3
Moskal Maciej - Burek Grzegorz 4 : 2

FINAŁY

o miejsca 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Seredyński Mirosław - Moskal Maciej 4 : 3

o miejsca 5 - 8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Mroczek Rafał- Kuta Maciej 4 : 2
Tyrka Artur - Gniadek Mariusz 4 : 3


o miejsca 9 - 12

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Dzikowski Andrzej - Baranowski Mateusz 2 : 3
Buczek Daniel - Kaczówka Damian 3 : 2

o miejsca 9 - 10

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Buczek Daniel - Baranowski Andrzej 3 : 1

o miejsca 13 - 16

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Maxeras Vagelis - Gazda Adrian 3 : 0
Szmit Jan - Nosek Konrad 3 : 0

o miejsca 15 - 16

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Nosek Konrad - Gazda Adrian 3 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
I Seredyński Mirosław
IIMoskal Maciej
IIIBanek Celina
IV Burek Grzegorz
V Tyrka Artur
Mroczek Rafał
VII Gniadek Mariusz
Kuta Maciej
IX Buczek Daniel
XBaranowski Mateusz
XI Kaczówka Damian
XII Dzikowski Andrzej
XIII Szmit Jan
XIV Maxeras Vagelis
XVNosek Konrad
XVI Gazda Adrian



TURNIEJ MIKOŁAJKOWY AMATORÓW 2013r


GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
S.J
3.
T.A
4.
A.T

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 3 : 0 3 : 1 3 : 1 3 6 9 : 2
2.Szmit Jan 0 : 3 3 : 2 3 : 0 3 4 6 : 5
3.Tyrka Artur 1 : 3 2 : 3 3 : 1 3 2 6 : 7
4.Augustyn Tomasz 1 : 3 0 : 3 1 : 3 3 0 2 : 9


GRUPA B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
K.D
3.
N.J
4.
G.Ł

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Celina 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 0
2.Kaczówka Damian 0 : 3 3 : 0 3 : 0 3 4 6 : 3
3.Nowak Jacek 0 : 3 0 : 3 3 : 2 3 2 3 : 8
4.Golec Łukasz 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 0 2 : 9

GRUPA C

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
B.M
3.
B.M
4.
B.D
5.
K.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Krzysztof 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 8 12 : 2
2.Budzik Marcin 2 : 3 3 : 2 3 : 1 3 : 2 4 6 11 : 8
3.Baranowski Mateusz 0 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 2 4 4 8 : 8
4.Buczek Daniel 0 : 3 1 : 3 0 : 3 3 : 2 4 2 4 : 11
5.Kuta Maciej 0 : 3 2 : 3 2 : 3 2 : 3 4 0 6 : 12

GRUPA D

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.Ł
2.
S.M
3.
B.J
4.
G.M
5.
N.R

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Kloch Łukasz 3 : 2 3 : 2 1 : 3 3 : 1 4 6 10 : 8
2.Seredyński Mirosław 2 : 3 3 : 0 3 : 2 3 : 0 4 6 11 : 5
3.Budzik Jacek 2 : 3 0 : 3 3 : 2 3 : 1 4 4 8 : 9
4.Gniadek Mariusz 3 : 1 2 : 3 2 : 3 1 : 3 4 2 8 : 10
5.Nowak Rafał 1 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 1 4 2 5 : 10

ĆWIERĆFINAŁ o miejsca 1 -8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Burek Grzegorz - Kaczówka Damian 3 : 0
Kloch Łukasz - Budzik Marcin 3 : 1
Budzik Krzysztof - Seredyński Mirosław 3 : 1
Banek Celina - Szmit Jan 3 : 2


PÓŁFINAŁ o miejsca 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Burek Grzegorz - Kloch Łukasz 3 : 1
Banek Celina - Budzik Krzysztof 3 : 2

FINAŁY

o miejsca 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Burek Grzegorz - Banek Celina 4 : 1

o miejsca 5 - 6

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Kaczówka Damian - Budzik Marcin 3 : 2
Seredyński Mirosław - Szmit Jan 3 : 1


o miejsca 9 - 16

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Tyrka Artur - Golec Łukasz 3 : 0
Nowak Jacek - Augustyn Tomasz 3 : 0
Buczek Daniel - Budzik Jacek 3 : 0
Baranowski Mateusz - Gniadek Mariusz 3 : 0

o miejsca 9 - 12

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Tyrka Artur - Nowak Jacek 3 : 2
Baranowski Mateusz - Buczek Daniel 3 : 0

o miejsca 13 - 16

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Augustyn Tomasz - Golec Łukasz 3 : 0
Gniadek Mariusz - Budzik Jacek 3 : 0

o miejsca 17 - 18

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Kuta Maciej - Nowak Rafał 2 : 1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
IBurek Grzegorz
II Banek Celina
IIIKloch Łukasz
IV Budzik Krzysztof
V Seredyński Mirosław
VI Kaczówka Damian
VII Budzik Marcin
VIII Szmit Jan
IX Tyrka Artur
XBuczek Daniel
XI Baranowski Mateusz
XII Augustyn Tomasz
XIII Gniadek Mariusz
XIVGolec Łukasz
XV Budzik Jacek
XVIKuta Maciej
XVII Nowak Rafał




VII TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS 2013r


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
S.M
3.
B.M
4.
B.D
5.
K.P
6.
M.R

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek
Grzegorz
3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 1 5 10 15 : 2
2. Seredyński
Mirosław
1 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 5 8 13 : 3
3.Baranowski
Mateusz
0 : 3 0 : 3 3 : 0 2 : 3 3 : 0 5 4 8 : 9
4.Buczek
Daniel
0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 2 3 : 0 5 4 6 : 11
5.Kuta
Paweł
0 : 3 0 : 3 3 : 2 2 : 3 3 : 0 5 4 8 : 11
6.Maciejko
Radosław
1 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 5 0 1 : 15

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
P.J
3.
S.J
4.
K.D
5.
K.M
6.
M.M
7.
Z.D

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik
Krzysztof
3 : 1 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 12 18 : 2
2. Pabian
Jakub
1 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 10 16 : 4
3.Szmit
Jan
1 : 3 1 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 2 3 : 0 6 8 14 : 8
4.Kaczówka
Damian
0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 0 3 : 1 3 : 0 6 6 9 : 10
5.Kuta
Maciej
0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 2 3 : 0 6 4 6 : 14
6.Mucha
Mateusz
0 : 3 0 : 3 2 : 3 1 : 3 2 : 3 3 : 1 6 2 8 : 16
7.Zielonka
Daniel
0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 6 0 1 : 18


o miejsca 1 - 4

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
B.K
3.
S.M
4.
P.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 3 : 1 3 : 1 3 : 1 3 6 9 : 3
2.Budzik Krzysztof 1 : 3 3 : 1 3 : 1 3 4 7 : 6
3.Seredyński Mirosław 1 : 3 1 : 3 3 : 2 3 2 5 : 8
4.Pabian Jakub 1 : 3 1 : 3 2 : 3 3 0 4 : 9

o miejsca 5 - 8

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.J
2.
B.M
3.
B.D
4.
K.D

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Szmit Jan 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 2
2.Baranowski Mateusz 2 : 3 3 : 0 3 : 0 3 4 8 : 3
3.Buczek Daniel 0 : 3 0 : 3 3 : 1 3 2 3 : 7
4.Kaczówka Damian 0 : 3 0 : 3 1 : 3 3 0 1 : 9


o miejsca 9 - 10

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Kuta Maciej - Kuta Paweł 3 : 2

o miejsca 11 - 13

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
M.R
2.
M.M
3.
Z.D

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1. Maciejko Radosław 3 : 1 3 : 2 2 4 6 : 3
2.Mucha Mateusz 1 : 3 3 : 1 2 2 4 : 4
3.Zielonka Daniel 2 : 3 1 : 3 2 0 3 : 6

KLASYFIKACJA KOŃCOWA VII TURNIEJU


MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

IBurek Grzegorz
II Budzik Krzysztof
III Seredyński Mirosław
IV Pabian Jakub
VSzmit Jan
VI Baranowski Mateusz
VII Buczek Daniel
VIII Kaczówka Damian
IXKuta Maciej
X Kuta Paweł
XI Maciejko Radosław
XII Mucha Mateusz
XIIIZielonka Daniel





VI TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS 2013r


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

<
Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
B.J
3.
B.G
4.
B.K
5.
S.J
6.
P.J
7.
P.K
8.
B.M
9.
K.D
10.
B.D

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński
Mirosław
4 : 0 4 : 3 1 : 4 4 : 2 4 : 3 4 : 0 4 : 0 4 : 0 4 : 2 9 16 33 : 14
2. Budzik
Jacek
0 : 3 4 : 2 4 : 3 3 : 4 4 : 1 4 : 3 4 : 2 4 : 2 4 : 0 9 14 31 : 21
3.Burek
Grzegorz,
3 : 4 2 : 4 4 : 2 4 : 3 4 : 1 4 : 3 4 : 2 4 : 0 4 : 0 9 14 33 : 19
4.Budzik
Krzysztof
4 : 1 3 : 4 2 : 4 4 : 3 4 : 0 4 : 1 4 : 0 4 : 1 4 : 1 9 14 33 : 15
5.Szmit
Jan
2 : 4 4 : 3 3 : 4 3 : 4 4 : 2 4 : 2 4 : 0 4 : 1 4 : 0 9 12 32 : 20
6.Pabian
Jakub
3 : 4 1 : 4 1 : 4 0 : 4 2 : 4 4 : 3 4 : 3 4 : 0 4 : 2 9 8 23 : 28
7.Padoł
Konrad
0 : 4 3 : 4 3 : 4 1 : 42 : 4 3 : 4 4 : 0 4 : 2 4 : 1 9 6 24 : 27
8.Baranowski
Mateusz
0 : 4 2 : 4 2 : 4 0 : 4 0 : 4 3 : 4 0 : 4 4 : 2 4 : 3 9 4 15 : 33
9.Kaczówka
Damian
0 : 4 2 : 4 0 : 4 1 : 4 1 : 4 0 : 4 2 : 4 2 : 4 4 : 3 9 2 12 : 35
10.Buczek
Daniel
2 : 4 0 : 4 0 : 4 1 : 4 0 : 4 2 : 4 1 : 4 3 : 4 3 : 4 9 0 12 : 36

KLASYFIKACJA KOŃCOWA VI TURNIEJU


>
MiejsceImię i nazwisko
I Seredyński Mirosław
II Budzik Jacek
IIIBurek Grzegorz
IV Budzik Krzysztof
VSzmit Jan
VI Pabian Jakub
VII Padoł Konrad
VIII Baranowski Mateusz
IXKaczówka Damian
X Buczek Daniel






V TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS 2013r



WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

PRZY TAKIEJ SAMEJ ILOŚCI PKT.- LICZONY JEST WYNIK Z BEZPOŚREDNIEGO POJEDYNKU

<
Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
B.G
3.
B.K
4.
B.M
5.
M.M
6.
R.P
7.
M.A
8.
B.J
9.
C.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.BANEK
CELINA
4 : 0 4 : 1 4 : 3 4 : 3 4 : 2 4 : 0 4 : 1 4 : 8 16 32 : 10
2.BUREK
GRZEGORZ
0 : 4 4 : 1 4 : 2 3 : 4 4 : 2 0 : 4 4 : 1 4 : 0 8 10 23 : 18
3.BUDZIK
KRZYSZTOF
1 : 4 1 : 4 4 : 2 4 : 3 4 : 3 1 : 4 4 : 3 4 : 0 8 10 23 : 23
4.BUDZIK
MARCIN
3 : 4 2 : 4 2 : 4 4 : 2 4 : 2 4 : 3 4 : 2 4 : 0 8 10 27 : 21
5.MOSKAL
MACIEJ
3 : 4 4 : 3 3 : 4 2 : 4 4 : 3 4 : 2 4 : 1 4 : 2 8 10 28 : 23
6.RUMIAN
PATRYK
2 : 4 2 : 4 3 : 4 2 : 4 3 : 4 4 : 3 4 : 1 4 : 0 8 6 24 : 24
7.MALEC
ALEKSANDER
0 : 4 4 : 0 4 : 1 3 : 42 : 4 3 : 4 1 : 4 4 : 1 8 6 21 : 23
8.BERNADY
JAKUB
1 : 4 1 : 4 3 : 4 2 : 4 1 : 4 1 : 4 4 : 1 4 : 1 8 4 17 : 26
9.CHUDZIK
MATEUSZ
0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 2 : 4 0 : 4 1 : 4 1 : 4 8 0 4 : 32

KLASYFIKACJA KOŃCOWA V TURNIEJU

>
MiejsceImię i nazwisko
I CELINA BANEK
II BUREK GRZEGORZ
IIIBUDZIK KRZYSZTOF
IV BUDZIK MARCIN
VMOSKAL MACIEK
VI RUMIAN PATRYK
VII MALEC ALEKSANDER
VIII BERNADY JAKUB
IXCHUDZIK MATEUSZ







IV TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS 2013r



WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

PRZY TAKIEJ SAMEJ ILOŚCI PKT.- LICZONY JEST WYNIK Z BEZPOŚREDNIEGO POJEDYNKU

<
Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
U.P
2.
M.A
3.
B.J
4.
M.M
5.
B.G
6.
S.M
7.
B.M
8.
R.P
9.
B.K
10.
U.J
11.
Ł.O
12.
P.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.URBAŃSKI
PATRYK
3 : 2 3 : 2 3 : 1 2 : 3 3 : 0 3 : 1 3 : 1 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 : 0 11 20 32 : 12
2.MALEC
ALEKSANDER
2 : 3 2 : 3 3 : 2 3 : 2 3 : 0 3 : 1 3 : 2 3 : 1 3 : 1 3 : 1 3 : 0 11 18 31 : 16
3.BUDZIK
JACEK
2 : 3 3 : 2 3 : 2 3 : 2 1 : 3 3 : 0 3 : 2 0 : 3 3 : 1 3 : 2 3 : 0 11 16 27 : 23
4.MOSKAL
MACIEJ
1 : 3 2 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 2 3 : 1 3 : 2 3 : 2 3 : 1 3 : 0 3 : 0 11 16 28 : 17
5.BUREK GRZEGORZ 3 : 2 2 : 3 2 : 3 0 : 3 3 : 2 0 : 3 2 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 : 0 11 12 24 : 21
6.SEREDYŃSKI
MIROSŁAW
0 : 3 0 : 3 3 : 1 2 : 3 2 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 2 3 : 1 3 : 2 3 : 0 11 12 23 : 22
7.BUDZIK
MARCIN
1 : 3 1 : 3 0 : 3 1 : 33 : 0 3 : 1 3 : 0 0 : 3 3 : 0 3 : 0 2 : 3 11 10 20 : 19
8.RUMIAN
PATRYK
1 : 3 2 : 3 2 : 3 2 : 3 3 : 2 1 : 3 0 : 3 3 : 1 3 : 1 3 : 0 3 : 1 11 10 23 : 23
9.BUDZIK
KRZYSZTOF
2 : 3 1 : 3 3 : 0 2 : 3 2 : 3 2 : 3 3 : 0 1 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 0 11 10 25 : 20
10.URBAŃSKI
JACEK
0 : 3 1 : 3 1 : 3 1 : 3 0 : 3 1 : 3 0 : 3 1 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 0 11 2 13 : 27
11.ŁAKOMY
OSKAR
0 : 3 1 : 3 2 : 3 0 : 3 0 : 3 2 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 0 11 2 8 : 30
12.PADOŁ
KONRAD
0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 2 1 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 11 2 4 : 32

KLASYFIKACJA KOŃCOWA IV TURNIEJU


>
MiejsceImię i nazwisko
I URBAŃSKI PATRYK
II MALEC ALEKSANDER
IIIBUDZIK JACEK
IV MOSKAL MACIEJ
VBUREK GRZEGORZ
VI SEREDYŃSKI MIROSŁAW
VII BUDZIK MARCIN
VIII RUMIAN PATRYK
IXBUDZIK KRZYSZTOF
X URBAŃSKI JACEK
XI ŁAKOMY OSKAR
XII PADOŁ KONRAD






III TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS 2013r


WYNIKI BEZPOŚREDNICH POJEDYNKÓW

<
Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
M.M
3.
B.J
4.
B.G
5.
S.M
6.
W.Ł
7.
Z.B
8.
B.K
9.
M.A
10.
Ł.O

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik
Marcin
3 : 4 4 : 1 4 : 2 2 : 4 4 : 3 4 : 2 4 : 2 4 : 2 4 : 1 9 14 33 : 21
2. Moskal
Maciej
4 : 3 3 : 4 4 : 0 4 : 2 3 : 4 4 : 0 4 : 3 3 : 4 4 : 0 9 12 33 : 20
3.Budzik
Jacek,
1 : 4 4 : 3 2 : 4 4 : 2 4 : 3 1 : 4 4 : 2 4 : 0 4 : 0 9 12 28 : 22
4.Burek
Grzegorz
2 : 4 0 : 4 4 : 2 3 : 4 4 : 1 4 : 3 4 : 3 4 : 2 4 : 0 9 12 29 : 23
5.Seredyński
Mirosław
4 : 2 2 : 4 2 : 4 4 : 3 4 : 1 4 : 2 1 : 4 3 : 4 4 : 0 9 10 28 : 24
6.Wrona
Łukasz
3 : 4 4 : 3 3 : 4 1 : 4 1 : 4 4 : 0 3 : 4 4 : 2 4 : 0 9 8 27 : 25
7.Ziobroń
Bernard
2 : 4 0 : 4 4 : 1 3 : 42 : 4 0 : 4 4 : 0 4 : 2 4 : 1 9 8 23 : 24
8.Budzik
Krzysztof
2 : 4 3 : 4 2 : 4 3 : 4 4 : 1 4 : 3 0 : 4 4 : 0 4 : 2 9 8 26 : 26
9.Malec
Aleksander
2 : 4 4 : 3 0 : 4 2 : 4 4 : 3 2 : 4 2 : 4 0 : 4 4 : 0 9 6 20 : 30
10.Łakomy
Oskar
1 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 1 : 4 2 : 4 0 : 4 9 0 4 : 36

KLASYFIKACJA KOŃCOWA III TURNIEJU


>
MiejsceImię i nazwisko
I BUDZIK MARCIN
II MOSKAL MACIEJ
IIIBUDZIK JACEK
IV BUREK GRZEGORZ
VSEREDYŃSKI MIROSŁAW
VI WRONA ŁUKASZ
VII ZIOBROŃ BERNARD
VIII BUDZIK KRZYSZTOF
IXMALEC ALEKSANDER
X ŁAKOMY OSKAR









II TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS 2013r


GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
M.M
2.
B.C
3.
P.J
4.
B.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Moskal Maciej 3 : 1 3 : 1 3 : 2 3 6 9 : 4
2.Banek Celina 1 : 3 3 : 1 2 : 3 3 2 6 : 7
3.Pabian Jakub 1 : 3 1 : 3 3 : 1 3 2 5 : 7
4.Budzik Krzysztof 2 : 3 3 : 2 1 : 3 3 2 6 : 8


GRUPA B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.J
2.
S.M
3.
B.M
4.
M.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Jacek 3 : 0 3 : 2 2 : 3 3 4 8 : 5
2.Seredyński Mirosław 0 : 3 3 : 1 3 : 0 3 4 6 : 3
3.Budzik Marcin 2 : 3 1 : 3 3 : 0 3 2 6 : 6
4.Mucha Mateusz 3 : 2 0 : 3 0 : 3 3 2 3 : 8

GRUPA C

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.W
2.
B.G
3.
Z.B
4.
M.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Wojciech 3 : 0 3 : 0 3 : 1 3 6 9 : 1
2.Burek Grzegorz 0 : 3 3 : 0 3 : 0 3 4 6 : 3
3.Ziobroń Bernard 0 : 3 0 : 3 3 : 0 3 2 3 : 6
4.Majocha Alan 1 : 3 0 : 3 0 : 3 3 0 1 : 9

GRUPA D

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.E
2.
R.M
3.
M.A
4.
S.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Bąk Ewa 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 1
2.Rakoczy Michał 1 : 3 3 : 0 2 : 3 3 2 6 : 6
3.Malec Aleksander 0 : 3 0 : 3 3 : 1 3 2 3 : 7
4.Szmit Jan 0 : 3 3 : 2 1 : 3 3 2 4 : 8

PÓŁFINAŁ O MIEJSCA 1-8

Grupa I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.E
2.
M.M
3.
R.M
4.
B.C

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Bąk Ewa 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 6 9 : 1
2.Moskal Maciej 0 : 3 3 : 2 3 : 1 3 4 6 : 6
3.Rakoczy Michał 1 : 3 2 : 3 3 : 0 3 2 6 : 6
4.Banek Celina 0 : 3 1 : 3 0 : 3 3 0 1 : 9

Grupa II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.W
2.
B.G
3.
B.J
4.
S.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Wojciech 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 0
2.Burek Grzegorz 0 : 3 3 : 1 2 : 3 3 2 5 : 7
3.Budzik Jacek 0 : 3 1 : 3 3 : 0 3 2 4 : 6
4.Seredyński Mirosław 0 : 3 3 : 2 0 : 3 3 2 3 : 8


FINAŁY O MIEJSCA 1 - 8

O MIEJSCA 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

BANEK WOJCIECH - BĄK EWA

Walkower 3 : 5

O MIEJSCA 3- 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

BUREK GRZEGORZ - MOSKAL MACIEJ

4 : 2

O MIEJSCA 5- 6

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

BUDZIK JACEK - RAKOCZY MICHAŁ

3 : 2

O MIEJSCA 7- 8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

SEREDYŃSKI MIROSŁAW - BANEK CELINA

3 : 0

FINAŁY O MIEJSCA 9 - 12

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

BUDZIK MARCIN - PABIAN JAKUB

3 : 2

ZIOBROŃ BERNARD - MALEC ALEKSANDER

3 : 0

O MIEJSCA 9 - 10

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

BUDZIK MARCIN - ZIOBROŃ BERNARD

3 : 1

O MIEJSCA 11- 12

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

MALEC ALEKSANDER - PABIAN JAKUB

3 : 2

FINAŁY O MIEJSCA 13 - 16

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

SZMIT JAN - MAJOCHA ALAN

3 : 2

MUCHA MATEUSZ - BUDZIK KRZYSZTOF

3 : 2




KLASYFIKACJA KOŃCOWA II TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
1 BĄK EWA
2BANEK WOJCIECH
3BUREK GRZEGORZ
MOSKAL MACIEJ
5 BUDZIK JACEK
RAKOCZY MICHAŁ
7 BANEK CELINA
SEREDYŃSKI MIROSŁAW
9BUDZIK MARCIN
ZIOBROŃ BERNARD
11 MALEC ALEKSANDER
PABIAN JAKUB
13 SZMIT JAN
MUCHA MATEUSZ
15 BUDZIK KRZYSZTOF
MAJOCHA ALAN





Turniej Amatorów 2013r


GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.E
2.
B.J
3.
P.J
4.
B.W

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Bąk Ewa 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 6 9 : 1
2.Budzik Jacek 0 : 3 3 : 2 3 : 0 3 4 6 : 3
3.Pabian Jakub 1 : 3 2 : 3 3 : 0 3 2 6 : 6
4.Boruch Wojciech 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 0 0 : 9


GRUPA B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
B.J
3.
Z.B
4.
D.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 1
2.Bernady Jakub 1 : 3 3 : 2 3 : 1 3 4 7 : 6
3.Ziobroń Bernard 0 : 3 2 : 3 3 : 0 3 2 5 : 6
4.Dębowski Kamil 0 : 3 1 : 3 0 : 3 3 0 1 : 9

GRUPA C

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
M.M
3.
B.T
4.
M.A
5.
C.S

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Marcin 3 : 0 2 : 3 3 : 0 3 : 0 4 6 11 : 3
2.Moskal Maciej 0 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 6 9 : 3
3.Bąk Tomasz 3 : 2 0 : 3 3 : 2 3 : 1 4 6 9 : 8
4.Majocha Alan 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 0 4 2 5 : 9
5.Czech Sebastian 0 : 3 0 : 3 1 : 3 0 : 3 4 0 1 : 12

GRUPA D

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
S.M
3.
Ł.O
4.
M.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Krzysztof 3 : 2 3 : 1 3 : 0 3 6 9 : 3
2.Seredyński Mirosław 2 : 3 3 : 1 3 : 0 3 4 8 : 3
3.Łakomy Oskar 1 : 3 0 : 3 3 : 2 3 2 4 : 8
4.Mucha Mateusz 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 0 2 : 9

ĆWIERĆFINAŁ

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Bąk Ewa - Bernady Jakub 3 : 0
Seredyński Mirosław - Budzik Marcin 3 : 1
Burek Grzegorz - Budzik Jacek < /td> 3 : 2
Moskal Maciej - Budzik Krzysztof 3 : 1


PÓŁFINAŁ

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Bąk Ewa - Seredyński Mirosław 3 : 1
Moskal Maciej Burek Grzegorz 3 : 1

FINAŁY

o miejsca 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Bąk Ewa - Moskal Maciej 3 : 0

o miejsca 5 - 8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Marcin - Bernady Jakub 3 : 1
Budzik Krzysztof - Budzik Jacek 3 : 1

o miejsca 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Bąk Ewa - Moskal Maciej 3 : 0

o miejsca 5 - 6

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Krzysztof - Budzik Marcin 3 : 1

o miejsca 9 - 12

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Pabian Jakub - Ziobroń Bernard 2 : 0
Bąk Tomasz - Łakomy Oskar 2 : 0

o miejsca 13 - 16

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Dębowski Kamil - Boruch Wojciech 2 : 0
Majocha Alan - Mucha Mateusz 2 : 1

o miejsca 9 - 10

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Bąk Tomasz - Pabian Jakub 2 : 1

o miejsca 13 - 14

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Dębowski Kamil - Majocha Alan 2 : 1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU AMATORÓW


MiejsceImię i nazwisko
IBąk Ewa
II Moskal Maciej
IIIBurek Grzegorz
Seredyński Mirosław
V Budzik Krzysztof
Budzik Marcin
VII Bernady Jakub
Budzik Jacek
IXBąk Tomasz
Pabian Jakub
XI Ziobroń Bernard
Łakomy Oskar
XIII Dębowski Kamil
Majocha Alan
XV Boruch Wojciech
Mucha Mateusz
XVII Czech Sebastian



I TURNIEJ O PUCHAR KLUBU IKS 2013r


GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
B.C
3.
P.D
4.
M.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 4 : 0 4 : 0 4 : 0 3 6 12 : 0
2.Banek Celina 0 : 4 4 : 0 4 : 2 3 4 8 : 6
3.Pawlik Daniel 0 : 4 0 : 4 4 : 3 3 2 4 : 11
4.Majocha Alan 0 : 4 2 : 4 3 : 4 3 0 5 : 12


GRUPA B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
U.P
2.
B.K
3.
M.A
4.
G.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Urbański Patryk 4 : 0 4 : 1 4 : 0 3 6 12 : 1
2.Budzik Krzysztof 0 : 4 4 : 0 4 : 0 3 4 8 : 4
3.Malec Aleksander 1 : 4 0 : 4 4 : 1 3 2 5 : 9
4.Gumułka Jacek 0 : 4 0 : 4 1 : 4 3 0 1 : 12

GRUPA C

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.W
2.
B.M
3.
K.M
4.
Ś.Ł

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Wojciech 4 : 0 4 : 0 4 : 0 3 6 12 : 0
2.Budzik Marcin 0 : 4 4 : 1 4 : 1 3 4 8 : 6
3.Kwiatkowski Marcin 0 : 4 1 : 4 4 : 3 3 2 5 : 11
4.Śnieżek Łukasz 0 : 4 1 : 4 3 : 4 3 0 4 : 12

GRUPA D

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
B.J
3.
U.J
4.
M.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 4 : 2 4 : 1 4 : 0 3 6 12 : 3
2.Budzik Jacek 2 : 4 4 : 3 4 : 1 3 4 10 : 8
3.Urbański Jacek 1 : 4 3 : 4 4 : 0 3 2 8 : 8
4.Mucha Mateusz 0 : 4 1 : 4 0 : 4 3 0 1 : 12

I RUNDA

O MIEJSCA 1 -12

bez pojedynków do następnej rundy awansowali:

Nazwisko i Imię
BANEK WOJCIECH
URBAŃSKI PATRYK
SEREDYŃSKI MIROSŁAW
BUREK GRZEGORZ

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Krzysztof - Pawlik Daniel 4 : 0
Budzik Jacek - Kwiatkowski Marcin 4 : 2
Budzik Marcin - Urbański Jacek 4 : 0
Banek Celina - Malec Aleksander 4 : 1


II RUNDA prawa strona

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Banek Wojciech - Budzik Krzysztof 4 : 0
Budzik Jacek - Burek Grzegorz 4 : 2
Budzik Marcin - Seredyński Mirosław 4 : 3
Urbański Patryk - Banek Celina 4 : 1

III RUNDA

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Banek Wojciech - Budzik Jacek 4 : 1
Urbański Patryk - Budzik Marcin 4 : 1



IV RUNDA - Lewa strona

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Banek Celina - Pawlik Daniel 3 : 0
Kwiatkowski Marcin - Seredyński Mirosław 3 : 1
Burek Grzegorz - Urbański Jacek 3 : 1
Budzik Krzysztof - Malec Aleksander 3 : 0

V RUNDA - Lewa strona

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Kwiatkowski Marcin - Banek Celina 3 : 0
Burek Grzegorz - Budzik Krzysztof 3 : 0

VI RUNDA - Lewa strona

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Kwiatkowski Marcin - Budzik Jacek 3 : 0
Budzik Marcin - Burek Grzegorz 3 : 1

PÓŁFINAŁ

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BANEK WOJCIECH - BUDZIK MARCIN 4 : 0
URBAŃSKI PATRYK - KWIATKOWSKI MARCIN 4 : 0

FINAŁ

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BANEK WOJCIECH - URBAŃSKI PATRYK 5 : 1



o miejsca 13 - 16

o miejsca 13 - 14

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Śnieżek Łukasz - Mucha Mateusz 2 : 0
Majocha Alan - Gumułka Jacek 2 : 0

o miejsca 13

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Śnieżek Łukasz - Majocha Alan 2 : 1

o miejsca 14

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Mucha Mateusz - Gumułka Jacek 2 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA I TURNIEJU O PUCHAR KLUBU IKS 2013


MiejsceImię i nazwisko
IBANEK WOJCIECH
II URBAŃSKI PATRYK
IIBUDZIK MARCIN
KWIATKOWSKI MARCIN
V BUDZIK JACEK
BUREK GRZEGORZ
VII BANEK CELINA
BUDZIK KRZYSZTOF
IXPAWLIK DANIEL
SEREDYŃSKI MIROSŁAW
URBAŃSKI JACEK
MALEC ALEKSANDER
XIII ŚNIEŻEK ŁUKASZ
XIV MAJOCHA ALAN
XV MUCHA MATEUSZ
XVI GUMUŁKA JACEK


TURNIEJ FERYJNY AMATORÓW BILARDA 2013r


26 styczeń 2013

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
M.M
2.
B.J
3.
B.G
4.
S.M
5.
M.D
6.
N.M
7.
M.M
8.
K.P
9.
K.J
10.
D.K

Ilość spotkań

Ilość zwycięstw

Stosunek małych pkt
1.Moskal
Maciej
3 : 2 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 1 3 : 2 3 : 0 3 : 0 9 9 27 : 6
2.Budzik
Jacek
2 : 3 3 : 2 3 : 2 3 : 0 3 : 0 w 3 : 0 3 : 1 3 : 1 9 7 23 : 12
3.Burek
Grzegorz
1 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 9 7 24 : 7
4.Seredyński Mirosław 0 : 3 2 : 3 0 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 1 9 6 20 : 10
5.Maciejko
Daniel
0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 2 2 : 3 1 : 3 0 : 3 3 : 1 9 2 9 : 24
6.Nowak
Mateusz
0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 2 : 3 1 : 3 1 : 3 0 : 3 0 : 3 9 0 4 : 27
7.Mucha
Mateusz
1 : 3 3 : 0w 1 : 3 0 : 3 3 : 2 3 : 1 3 : 1 3 : 1 3 : 0 9 6 20 : 14
8.Kwiecień
Piotr
2 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 1 3 : 1 1 : 3 2 : 3 3 : 2 9 3 14 : 22
9.Kurtyka
Jakub
0 : 3 1 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 0 3 : 0 1 : 3 3 : 2 3 : 2 9 4 14 : 19
10.Dębowski Kamil 0 : 3 1 : 3 0 : 3 1 : 3 1 : 3 3 : 0 0 : 3 2 : 3 2 : 3 9 1 10 : 24

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU wg ZAJMOWANYCH MIEJSC


MiejsceImię i nazwisko
IMOSKAL MACIEJ
II BUDZIK JACEK
IIIBUREK GRZEGORZ
IV SEREDYŃSKI MIROSŁAW
V MUCHA MATEUSZ
VIKURTYKA JAKUB
VII KWICIEŃ PIOTR
VIII MACIEJKO DANIEL
IXDĘBOWSKI KAMIL
X NOWAK MATEUSZ


ROZPOCZĘCIE SEZONU 2013r


GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
R.M
2.
B.K
3.
B.C
4.
P.K
5.
B.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Rakoczy Michał 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 8 12 : 1
2.Budzik Krzysztof 1 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 6 10 : 3
3.Banek Celina 0 : 3 0 : 3 3 : 1 3 : 1 4 4 6 : 8
4.Padoł Konrad 0 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 1 4 2 4 : 10
5.Beściak Jan 0 : 3 0 : 3 1 : 3 1 : 3 4 0 2 : 12


GRUPA B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.J
2.
G.M
3.
B.G
4.
W.M
5.
M.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Jacek 3 : 1 3 : 1 2 : 3 3 : 2 4 6 11 : 7
2.Gniadek Mariusz 1 : 3 3 : 0 3 : 1 2 : 3 4 4 9 : 7
3.Burek Grzegorz 1 : 3 0 : 3 3 : 0 3 : 0 4 4 7 : 6
4. Witaszek Marcin 3 : 2 1 : 3 0 : 3 3 : 2 4 4 7 : 10
5.Malec Aleksander 2 : 3 3 : 2 0 : 3 2 : 3 4 2 7 : 11

Finał

o miejsca 5-10

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
W.M
3.
P.K
4.
B.J
5.
B.G
6.
M.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Celina 3 : 0 3 : 1 3 : 1 3 : 0 3 : 0 5 10 15 : 2
2.Witaszek Marcin 0 : 3 3 : 0 3 : 2 0 : 3 3 : 2 5 6 9 : 10
3.Padoł Konrad 1 : 3 0 : 3 3 : 1 3 : 0 0 : 3 5 4 7 : 10
4. Beściak Jan 1 : 3 2 : 3 1 : 3 3 : 0 3 : 0 5 4 13 : 9
5.Burek Grzegorz 0 : 3 3 : 0 0 : 3 0 : 3 3 : 0 5 4 6 : 9
6.Malec Aleksander 0 : 3 2 : 3 3 : 0 0 : 3 0 : 3 5 2 5 : 12

o miejsca 1 - 4

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
R.M
2.
B.J
3.
B.K
4.
G.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Rakoczy Michał 3 : 1 3 : 1 3 : 1 3 6 9 : 3
2.Budzik Jacek 1 : 3 3 : 2 3 : 1 3 4 7 : 6
3.Budzik Krzysztof 1 : 3 2 : 3 3 : 2 3 2 6 : 8
4.Gniadek Mariusz 1 : 3 1 : 3 2 : 3 3 0 4 : 9


KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
1RAKOCZY MICHAŁ
2 BUDZIK JACEK
3BUDZIK KRZYSZTOF
4 GNIADEK MARIUSZ
5 BANEK CELINA
6WITASZEK MARCIN
7 PADOŁ KONRAD
8 BEŚCIAK JAN
9BUREK GRZEGORZ
10 MALEC ALEKSANDER


Turniej amatorów na zakończenie 2012r


GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
B.K
3.
P.J
4.
B.C
5.
K.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Marcin 4 : 3 4 : 0 4 : 1 4 : 0 4 8 16 : 8
2.Budzik Krzysztof 3 : 4 4 : 1 4 : 0 4 : 1 4 6 15 : 6
3.Pabian Jakub 0 : 4 1 : 4 4 : 1 2 : 4 4 2 7 : 13
4.Banek Celina 1 : 4 0 : 4 1 : 4 4 : 0 4 2 6 : 12
5.Kaczanowski Jacek 0 : 4 1 : 4 4 : 2 0 : 4 4 2 5 : 14


GRUPA B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
B.J
3.
Z.B
4.
G.A
5.
B.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 4 : 2 4 : 2 4 : 2 4 : 1 4 8 16 : 7
2.Budzik Jacek 2 : 4 4 : 0 4 : 1 4 : 3 4 6 14 : 8
3.Ziobroń Bernard 2 : 4 0 : 4 4 : 0 4 : 3 4 6 10 : 7
4.Grzyb Andrzej 2 : 4 1 : 4 0 : 4 4 : 1 4 2 7 : 13
5. Bernady Jakub 1 : 4 3 : 4 3 : 4 1 : 4 4 0 8 : 16


PÓŁFINAŁY

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BUDZIK MARCIN - BUDZIK JACEK 4 : 2
BUREK GRZEGORZ - BUDZIK JACEK 4 : 2

O MIEJSCA 5 -6

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
ZIOBROŃ BERNARD - PABIAN JAKUB 4 : 2



FINAŁ O MIEJSCA 1-2


Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

BUREK GRZEGORZ - BUDZIK MARCIN

4 : 1

FINAŁ O MIEJSCA 3-4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

BUDZIK KRZYSZTOF - BUDZIK JACEK

4 : 2




KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU


MiejsceImię i nazwisko
1BUREK GRZEGORZ
2 BUDZIK MARCIN
3BUDZIK KRZYSZTOF
4 BUDZIK JACEK
5 ZIOBROŃ BERNARD
6PABIAN JAKUB
7 BANEK CELINA
8 GRZYB ANDRZEJ
9KACZANOWSKI JACEK
BERNADY JAKUB


VIII Turniej o Puchar Klubu IKS 2012


GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
B.G
3.
Z.B
4.
B.J
5.
P.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Szczakuła
Michał
4 : 1 4 : 0 4 : 2 4 : 1 4 8 16 : 4
2.Burek
Grzegorz
1 : 4 4 : 2 4 : 0 4 : 1 4 6 13 : 7
3.Ziobroń
Bernard
0 : 4 2 : 4 4 : 0 4 : 0 4 4 10 : 8
4.Budzik
Jacek
2 : 4 0 : 4 0 : 4 4 : 1 4 2 6 : 13
5.Padoł
Konrad
1 : 4 1 : 4 0 : 4 1 : 4 4 0 3 : 16


GRUPA B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
S.M
3.
B.C
4.
M.M
5.
B.K
6.
P.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik
Marcin
4 : 3 4 : 2 3 : 4 4 : 1 4 : 0 5 8 19 : 10
2.Seredyński
Mirosław
3 : 4 4 : 1 4 : 1 4 : 1 4 : 0 5 8 19 : 7
3.Banek
Celina
2 : 4 1 : 4 4 : 3 4 : 0 4 : 0 5 6 15 : 11
4.Moskal
Maciej
4 : 3 1 : 4 3 : 4 4 : 1 4 : 3 5 6 16 : 15
5. Budzik
Krzysztof
1 : 4 1 : 4 0 : 4 1 : 4 4 : 3 5 2 7 : 19
6.Pabian
Jakub
0 : 4 0 : 4 0 : 4 3 : 4 3 : 4 5 0 6 : 20

FINAŁY 1/6

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
S.M
3.
B.G
4.
Z.B
5.
B.M
6.
B.C

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński
Mirosław
4 : 0 4 : 2 3 : 4 4 : 1 4 : 1 5 8 19 : 8
2.Szczakuła
Michał
0 : 4 4 : 1 4 : 1 4 : 0 4 : 2 5 8 16 : 8
3.Burek
Grzegorz
2 : 4 1 : 4 4 : 1 4 : 2 3 : 4 5 4 14 : 15
4. Ziobroń
Bernard
1 : 4 0 : 4 2 : 4 4 : 0 4 : 2 5 4 11 : 14
5.Budzik
Marcin
4 : 3 1 : 4 1 : 4 0 : 4 4 : 2 5 4 10 : 17
6.Banek
Celina
1 : 4 2 : 4 4 : 3 2 : 4 2 : 4 5 2 11 : 19




KLASYFIKACJA KOŃCOWA VIII TURNIEJU O PUCHAR KLUBU 2012


MiejsceImię i nazwisko
1Seredyński Mirosław
2 Szczakuła Michał
3Burek Grzegorz
4 Ziobroń Bernard
Budzik Marcin
6Banek Celina
7 Moskal Maciej
8 Budzik Jacek
9Budzik Krzysztof
10 Padoł Konrad
11 Pabian Jakub




I Akademickie Mistrzostwa Tarnowa w Pool Bilard w Klubie IKS 17.11.2012


Zawodnicy grali w jednej grupie każdy z każdym do trzech wygranych partii.


I miejse bez żadnej porażki zajął Pabian Jakub z Żaka,
II miejsce z jedną porażką zajął Bernady Jakub z Politechniki Krakowskiej ,
III mejsce z dwoma przegranymi meczami przypadło dla Ziobroń Bernarda z Uniwersytetu Jagielońskiego.
Pozostałe miejsca zajęli: IV Gębski Dariusz - PWSZ Tarnów,
V Kras Kamil PWSZ Tarnów,
VI Wantuch Rafał PWSZ Tarnów,
VII Kapałka Tomasz PWSZ Tarnów,
VIII Piątek Tomasz PWSZ Tarnów,
IX Reczek Mateusz PWSZ Tarnów.



Pojedynki każdy z każdym

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
P.J
2.
B.J
3.
Z.B
4.
G.D
5.
K.K
6.
W.R
7.
K.T
8.
P.T
9.
R.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Pabian
Jakub
ŻAK TARNÓW
3 : 2 3 : 0 3 : 2 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 8 16 24 : 5
2.Bernady
Jakub
Politechnika Krakowska
2 : 3 3 : 2 3 : 1 3 : 0 3 : 1 3 : 1 3 : 0 3 : 0 8 14 23 : 8
3.Ziobroń
Bernard
0 : 3 2 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 : 1 3 : 1 8 12 20 : 10
4.Gębski
Dariusz
PWSZ Tarnów
2 : 3 1 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 8 10 19 : 10
5.Kras
Kamil
PWSZ Tarnów
0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 1 3 : 0 8 8 13 : 15
6. Wantuch
Rafał
PWSZ Tarnów
1 : 3 1 : 3 1 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 2 8 6 14 : 19
7.Kapałka
Tomasz
PWSZ Tarnów
0 : 3 1 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 1 3 : 2 8 4 9 : 21
8.Piątek
Tomasz
PWSZ Tarnów
0 : 3 0 : 3 1 : 3 0 : 3 1 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 1 8 2 6 : 22
9.Reczek
Mateusz
PWSZ Tarnów
0 : 3 0 : 3 1 : 3 0 : 3 0 : 3 2 : 3 2 : 3 1 : 3 8 0 6 : 24






Turniej Graj Fair Play - Powiedz Nie Dopingowi w Klubie IKS 2012


Zawodnicy którzy dawali punkty na starcie każdego pojedynku:Wojciech Banek zaczynał od 0 : 2 . Wojciech Wiśniowski od 0 :1



GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.E
2.
W.W
3.
Z.B
4.
B.J
5.
B.C
6.
U.J
7.
G.A
8.
M.E

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.BĄK
EWA
4 : 0 4 : 0 4 : 1 4 : 0 4 : 1 4 : 1 4 : 0 7 14 28 : 3
2.WIŚNIOWSKI
WOJCIECH
0 : 4 4 : 1 4 : 2 4 : 3 4 : 1 4 : 2 4 : 1 7 12 24 : 14
3.ZIOBROŃ
BERNARD
0 : 4 1 : 4 4 : 2 4 : 1 4 : 3 4 : 1 4 : 1 7 10 21 : 16
4.BUDZIK
JACEK
1 : 4 2 : 4 2 : 4 4 : 1 4 : 2 4 : 2 4 : 0 7 8 21 : 17
5.BANEK
CELINA
0 : 4 3 : 4 1 : 4 1 : 4 4 : 1 4 : 0 4 : 2 7 6 17 : 19
6. URBAŃSKI
JACEK
1 : 4 1 : 4 3 : 4 2 : 4 1 : 4 4 : 3 4 : 1 7 4 16 : 24
7.GRZYB
ANDRZEJ
1 : 4 2 : 4 1 : 4 2 : 4 0 : 4 3 : 4 4 : 0 7 2 13 : 24
8.MAKOWSKI
EUGIENIUSZ
0 : 4 1 : 4 1 : 4 0 : 4 2 : 4 1 : 4 0 : 4 7 0 5 : 28


GRUPA B



Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
U.P
2.
B.T
3.
B.W
4.
B.G
5.
B.K
6.
K.J
7.
W.Ł
8.
Z.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.URBAŃSKI
PATRYK
3 : 4 4 : 1 4 : 1 4 : 0 4 : 0 4 : 0 4 : 0 7 12 27 : 6
2.BĄK
TOMASZ
4 : 3 3 : 4 4 : 3 4 : 2 4 : 2 4 : 0 4 : 2 7 12 27 : 16
3.BANEK
WOJCIECH
1 : 4 4 : 3 4 : 3 4 : 2 4 : 2 4 : 2 4 : 2 7 12 25 : 18
4. BUREK
GRZEGORZ
1 : 4 3 : 4 3 : 4 4 : 0 4 : 3 4 : 0 4 : 1 7 8 23 : 16
5. BUDZIK
KRZYSZTOF
0 : 4 2 : 4 2 : 4 0 : 4 4 : 3 4 : 2 4 : 3 7 6 16 : 24
6. KACZANOWSKI
JACEK
0 : 4 2 : 4 2 : 4 3 : 4 3 : 4 4 : 0 4 : 3 7 4 18 : 23
7. WRONA
ŁUKASZ
0 : 4 0 : 4 2 : 4 0 : 4 2 : 4 0 : 4 4 : 2 7 2 8 : 26
8. ZDROJESKA
KLARA
0 : 4 2 : 4 2 : 4 1 : 4 3 : 4 3 : 4 2 : 4 7 0 13 : 28

ĆWIERĆFINAŁY 1/4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BĄK EWA - BUREK GRZEGORZ 4 : 1
BĄK TOMASZ - ZIOBROŃ BERNARD 4 : 2
BANEK WOJCIECH - WIŚNIOWSKI WOJCIECH 4 : 2
URBAŃSKI PATRYK - BUDZIK JACEK 4 : 1



PÓŁFINAŁY 1/2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
BĄK EWA - BĄK TOMASZ 4 : 2
BANEK WOJCIECH - URBAŃSKI PATRYK 4 : 2

O MIEJSCA 3 -4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
URBAŃSKI PATRYK - BĄK TOMASZ 4 : 0



FINAŁ O MIEJSCA 1- 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

BANEK WOJCIECH - BĄK EWA

4 : 2




KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU GRAJ FAIR PLAY- Powiedz Nie Dopingowi


MiejsceImię i nazwisko
1BANEK WOJCIECH
2 BĄK EWA
3URBAŃSKI PATRYK
4 BĄK TOMASZ
5 ZIOBROŃ BERNARD
BUREK GRZEGORZ
WIŚNIOWSKI WOJCIECH
BUDZIK JACEK
9BANEK CELINA
BUDZIK KRZYSZTOF
11 URBAŃSKI JACEK
KACZANOWSKI JACEK
13 GRZYB ANDRZEJ
WRONA ŁUKASZ
15 ZDROJESKA KLARA
16 MAKOWSKI EUGIENIUSZ


Mistrzostwa Tarnowa w pool bilard"8" w Klubie IKS 2012


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.W
2.
B.E
3.
S.M
4.
W.P
5.
R.R
6.
B.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek
Wojciech
4 : 2 4 : 2 4 : 1 4 : 1 4 : 0 5 10 20 : 6
2.Bąk
Ewa
2 : 4 4 : 0 4 : 1 3 : 4 4 : 0 5 6 17 : 9
3.Szczakuła
Michał
2 : 4 0 : 4 4 : 2 4 : 1 4 : 1 5 6 14 : 12
4.Wiśniowski
Paweł
1 : 4 1 : 4 2 : 4 4 : 0 4 : 0 5 4 12 : 12
5.Rak
Robert
1 : 4 4 : 3 1 : 4 0 : 4 4 : 0 5 4 10 : 15
6.Budzik
Jacek
0 : 4 0 : 4 1 : 4 0 : 4 0 : 4 5 0 1 : 20


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
R.D
2.
G.W
3.
W.W
4.
B.M
5.
B.K
6.
B.C
7.
B.G

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Rak
Daniel
4 : 1 4 : 3 4 : 0 4 : 1 4 : 1 4 : 1 6 12 24 : 7
2. Gosk
Wojciech
1 : 4 4 : 1 4 : 1 4 : 0 4 : 1 4 : 1 6 10 21 : 8
3.Wiśniowski
Wojciech
3 : 4 1 : 4 3 : 4 4 : 1 4 : 0 4 : 3 6 6 19 : 16
4. Błażej
Mariusz
0 : 4 1 : 4 4 : 3 3 : 4 4 : 1 4 : 0 5 4 11 : 17
5. Budzik
Krzsztof
1 : 4 0 : 4 1 : 4 4 : 3 4 : 1 4 : 1 6 6 14 : 17
6. Banek
Celina
1 : 4 1 : 4 0 : 4 1 : 4 1 : 4 4 : 2 6 2 8 : 22
7. Burek
Grzegorz
1 : 4 1 : 4 3 : 4 0 : 4 2 : 4 2 : 4 6 0 9 : 24

ĆWIERĆFINAŁY 1/4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Rak Daniel - Wiśniowski Paweł 5 : 2
Wiśniowski Wojciech - Bąk Ewa 5 : 2
Gosk Wojciech - Szczkuła Michał 5 : 2
Banek Wojciech - Bałżej Mariusz 5 : 1



PÓŁFINAŁY 1/2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Banek Wojciech - Gosk Wojciech 5 : 4
Rak Daniel - Wiśniowski Wojciech 5 : 2

O MIEJSCA 3 -4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Gosk Wojciech - Wiśniowski Wojciech 5 : 1



FINAŁ O MIEJSCA 1- 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków

Rak Daniel - Banek Wojciech

5 : 2




KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW TARNOWA


MiejsceImię i nazwisko
1Rak Daniel
2 Banek Wojciech
3Gosk Wojciech
4 Wiśniowski Wojciech
5 Bąk Ewa
6Szczakuła Michał
7 Błażej Mariusz
8 Wiśniowski Paweł
9Rak Robert
Budzik Krzysztof
11 Banek Celina
12 Budzik Jacek
13 Burek Grzegorz


Międzynarodowy Turniej Kobiet o Puchar 20-lecia Klubu IKS


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
P.K
2.
Ł,I
3.
Z.S
4.
B.C
5.
P.L

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.PIKUL
KAROLINA
4 : 2 4 : 1 4 : 2 4 : 0 4 8 16 : 5
2. ŁĄCKA
IZABELA
2 : 4 4 : 1 4 : 0 4 : 0 4 6 14 : 5
3. ZĄBEK
SYLWIA
1 : 4 1 : 4 4 : 1 4 : 0 4 4 10 : 9
4. BANEK
CELINA
2 : 4 0 : 4 1 : 4 4 : 1 4 2 7 : 13
5.POKORNA
LENKA
0 : 4 0 : 4 0 : 4 1 : 4 4 0 1 : 16


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.E
2.
S.K
3.
Z.M
4.
W.A
5.
W.A
6.
P.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.BĄK
EWA
4 : 3 4 : 2 3 : 4 4 : 1 4 : 2 5 8 19 : 12
2. STAWARZ
KINGA
3 : 4 4 : 0 4 : 0 3 : 4 4 : 0 5 6 18 : 8
3. ZĄBEK
MONIKA
2 : 4 0 : 4 4 : 2 4 : 3 4 : 2 5 6 14 : 15
4. WANAT
ALEKSANDRA
4 : 3 0 : 4 2 : 4 1 : 4 4 : 2 5 4 11 : 17
5. WOLAK
ANNA
1 : 4 4 : 3 3 : 4 4 : 1 0 : 4 5 4 12 : 16
6. PIERZYNKA
AGNIESZKA
2 : 4 0 : 4 2 : 4 2 : 4 4 : 0 5 2 10 : 16

ĆWIERĆFINAŁY 1/4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
PIKUL KAROLINA - WANAT ALEKSANDRA 4 : 0
STAWARZ KINGA - ZĄBEK SYLWIA 0 : 4
ŁĄCKA IZABELA - ZĄBEK MONIKA 4 : 3
BĄK EWA - BANEK CELINA 4 : 2


PÓŁFINAŁY 1/2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
PIKUL KAROLINA - ZĄBEK SYLWIA 4 : 2
ŁĄCKA IZABELA - BĄK EWA 4 : 1

FINAŁ

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
ŁĄCKA IZABELA - PIKUL KAROLINA 4 : 3




KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU KOBIET O PUCHAR KLUBU IKS


MiejsceImię i nazwiskoMIEJSCOWOŚĆ
1ŁĄCKA IZABELA PINO DĘBICA
2 PIKUL KAROLINA RZESZÓW
3BĄK EWA TARNÓW
ZĄBEK SYLWIA PINO DĘBICA
5BANEK CELINA IKS TARNÓW
STAWARZ KINGA RZESZÓW
WANAT ALEKSANDRA PINO DĘBICA
ZĄBEK MONIKA PINO DĘBICA
9PIERZYNKA AGNIESZKADZIEWIĄTKA WAŁBRZYCH
10 WOLAK ANNA PINO DĘBICA
11 POKORNA LENKA BRATYSŁAWA


Wyniki VII turnieju o Puchar Klubu IKS 15.09.2012


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.W
2.
B.J
3.
B.C
4.
W.Ł
5.
I.D
6.
B.G
7.
S.J
8.
P.R
9.
K.J
10.
R.A
11.
Ł.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek
Wojciech
3 : 0 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 10 20 30 : 2
2. Budzik
Jacek
0 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 2 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 10 18 27 : 8
3. Banek
Celina
0 : 3 1 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 : 1 3 : 1 3 : 0 3 : 0 10 16 25 : 11
4. Wrona
Łukasz
1 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 1 3 : 2 3 : 1 3 : 1 3 : 0 3 : 0 10 14 24 : 14
5. Iżżo
Daniel
0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 0 3 : 2 3 : 1 0 : 3 3 : 1 3 : 0 10 10 15 : 19
6. Burek
Grzegorz
0 : 3 2 : 3 1 : 3 1 : 3 0 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 1 3 : 0 10 10 19 : 16
7.Szmit
Jan
1 : 3 2 : 3 0 : 3 2 : 3 2 : 3 0 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 10 8 19 : 19
8.Pyrek
Robert
0 : 3 0 : 3 1 : 3 1 : 3 1 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 1 3 : 0 10 6 13 : 23
8.Kaczanowski Jacek 0 : 3 0 : 3 1 : 3 1 : 3 3 : 0 0 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 0 3 : 0 10 4 12 : 21
8.Ratowski Aleksander 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 1 : 3 0 : 3 1 : 3 0 : 3 3 : 1 10 2 6 : 28
9.Łuczyński Konrad 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 10 0 1 : 30


KLASYFIKACJA KOŃCOWA VII TURNIEJU O PUCHAR KLUBU


MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Banek Wojciech 20pkt.
2 Budzik Jacek 18pkt.
3Banek Celina 16pkt.
4Wrona Łukasz 16pkt
5Iżżo Daniel 14pkt.
6 Burek Grzrgorz 14pkt
7 Szmit Jan 13 pkt
8Pyrek Robert 13pkt
9Kaczanowski Jacek 12pkt.
10 Ratowski Aleksander 12 pkt
11 Łuczyński Konrad 11 pkt


Wyniki letniej ligi bilarda 15.08.2012


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
B.J
3.
S.P
4.
B.M
5.
B.G
6.
B.J
7.
P.K
8.
K.P

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 4 : 2 4 : 1 4 : 3 4 : 2 4 : 2 4 : 0 4 : 0 7 14 28 : 10
2. Budzik Jacek 2 : 4 4 : 3 4 : 3 4 : 3 2 : 4 4 : 0 4 : 0 7 10 24 : 17
3. Szmit Jan 1 : 4 3 : 4 4 : 3 4 : 1 4 : 3 4 : 0 4 : 0 7 10 24 : 15
4. Budzik Marcin 3 : 4 3 : 4 3 : 4 4 : 0 4 : 1 4 : 0 4 : 1 7 8 25 : 14
5. Burek Grzegorz 2 : 4 3 : 4 1 : 4 0 : 4 4 : 3 4 : 0 4 : 0 7 6 18 : 19
6. Bernady Jakub 2 : 4 4 : 2 3 : 4 1 : 4 3 : 4 4 : 0 4 : 0 7 6 21 : 18
7.Padoł Konrad 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 4 : 0 7 2 4 : 24
8. Krzysztofczyk Piotr 0 : 4 0 : 4 0 : 4 1 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 7 0 1 : 28


Wyniki VI turnieju o Puchar Klubu - 02.06.2012


Zwycięzcy VI turnieju

I miejsce zajął niepokonany Wojciech Banek
wygrywając wszystkie pojedynki bez straty punktów 4:0.
II miejsce z jedną przegraną zajął Patryk Urbański
a
III miejsce zajęła Celina Banek.


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.W
2.
P.U
3.
C.B
4.
B.G
5.
B.M
6.
Z.B
7.
S.J
8.
B.J
9.
R.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Wojciech Banek 4 : 0 4 : 0 4 : 0 4 : 0 4 : 0 4 : 0 4 : 0 4 : 0 8 16 32 : 0
2. Patryk Urbański 0 : 4 4 : 3 4 : 1 4 : 0 4 : 0 4 : 1 4 : 1 4 : 0 8 14 28 : 6
3. Celina Banek 0 : 4 3 : 4 4 : 3 4 : 3 4 : 3 2 : 4 4 : 2 4 : 0 8 10 25 : 23
4. Burek Grzegorz 0 : 4 1 : 4 3 : 4 4 : 2 4 : 3 4 : 2 4 : 1 4 : 0 8 10 24 : 20
5. Budzik Marcin 0 : 4 0 : 4 3 : 4 2 : 4 4 : 1 4 : 2 3 : 4 4 : 0 8 6 20 : 23
6. Ziobroń Bernard 0 : 4 0 : 4 3 : 4 3 : 4 1 : 4 4 : 3 4 : 1 4 : 0 8 6 19 : 24
7.Szmit Jan 0 : 4 1 : 4 4 : 2 2 : 4 2 : 4 3 : 4 4 : 3 4 : 0 8 6 20 : 25
8. Budzik Jacek 0 : 4 1 : 4 2 : 4 1 : 4 4 : 3 1 : 4 3 : 4 4 : 0 8 4 16 : 27
9. Ratuszyński Antoni 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 8 0 0 : 32



KLASYFIKACJA KOŃCOWA

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Banek Wojciech 20pkt.
2 Urbański Patryk 18pkt.
3Banek Celina 16pkt.
4Burek Grzegorz 16pkt
5Budzik Marcin 14pkt.
6 Ziobroń Bernrd 14pkt
7Szmit Jan 13pkt
8Budzik Jacek 13pkt.
9 Ratuszyński Antoni 12 pkt




Wyniki V turnieju amatorów bilarda o Puchar Klubu 05.05.2012r


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc.

Wyniki- grupa I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.W
2.
R.M
3.
B.M
4.
S.J
5.
Z.J
6.
U.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Wojciech 4 : 2 4 : 0 4 : 0 4 : 1 4 : 0 5 10 20 : 3
2.Rakoczy Michał 2 : 4 4 : 2 4 : 2 4 : 1 4 : 0 5 8 18 : 9
3.Budzik Marcin 0 : 4 2 : 4 4 : 0 4 : 0 4 : 1 5 5 14 : 9
4.Szmit Jan 0 : 4 2 : 4 0 : 4 4 : 2 4 : 2 5 4 10 : 16
5.Ziobroń Bernard 1 : 4 1 : 4 0 : 4 2 : 4 4 : 1 5 2 8 : 17
5.Urbański Jacek 0 : 4 0 : 4 1 : 4 2 : 4 1 : 4 5 0 4 : 20

Wyniki- grupa II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
U.P
2.
W.M
3.
B.G
4.
B.J
5.
B.C

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Urbański Jacek 4 : 1 4 : 0 4 : 0 4 : 2 4 8 16 : 3
2.Woźniak Marek 1 : 4 4 : 3 4 : 1 4 : 1 4 6 13 : 9
3.Burek Grzegorz 0 : 4 3 : 4 4 : 1 4 : 2 4 4 11 : 11
4.Bernady Jakub 0 : 4 1 : 4 1 : 4 4 : 1 4 2 6 : 13
5.Banek Celina 2 : 4 1 : 4 2 : 4 1 : 4 0 6 : 16

Finały o miejsca 1-4

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.W
2.
U.P
3.
W.M
4.
R.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Wojciech 4 : 1 4 : 2 4 : 2 3 6 12 : 5
2.Urbański Patryk 1 : 4 4 : 1 4 : 1 3 4 9 : 6
3.Woźniak Marek 2 : 4 1 : 4 4 : 1 3 2 7 : 9
4.Rakoczy Michał 2 : 4 1 : 4 1 : 4 3 0 4 : 12



KLASYFIKACJA KOŃCOWA

MiejsceImię i nazwiskoPunkty
1Banek Wojciech 20pkt.
2 Urbański Patryk 18pkt.
3Woźniak Marek 16pkt.
4Rakoczy Michał 16pkt
5Burek Grzegorz 14pkt.
6 Budzik Marcin 14pkt
7Szmit Jan 13pkt
8Bernady Jakub 13pkt.
9 Banek Celina 12 pkt
10 Ziobroń Bernard 12 pkt
11 Urbański Jacek 11 pkt.






IV TURNIEJ O PUCHAR KLUBU


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Grupa I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S>M
2.
W.M
3.
S.E

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 4 : 3 4 : 0 2 4 8 : 3
2.Woźniak Marek 3 : 4 4 : 0 2 2 7 : 4
3.Stepek Eryk 0 : 4 0 : 4 2 0 0 : 8

Grupa II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
B.G
3.
M.D
4.
S.P

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Celina 4 : 3 4 : 3 4 : 0 3 6 12 : 6
2.Burek Grzegorz 3 : 4 4 : 0 4 : 0 3 4 11 : 4
3.Motyka Dawid 3 : 4 0 : 4 4 : 2 3 2 7 : 10
4.Strąg Piotr 0 : 4 0 : 4 2 : 4 3 0 2 : 12

Grupa III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
Z.B
2.
B.M
3.
P.M
3.
K.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Ziobroń Bernard 4 : 0 4 : 3 4 : 2 3 6 12 : 5
2.Budzik Marcin 0 : 4 4 : 0 4 : 1 3 4 8 : 5
3.Powroźnik Michał 3 : 4 0 : 4 4 : 2 3 2 7 : 6
4.Kaczanowski Jacek 2 : 4 1 : 4 2 : 4 3 0 5 : 8

Grupa IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.W
2.
B.J
3.
S.J
4.
S.S

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Wojciech 4 : 0 4 : 0 4 : 0 3 6 12 : 0
2.Budzik Jacek 0 : 4 4 : 0 4 : 2 3 4 8 : 6
3.Szmit Jan 0 : 4 0 : 4 4 : 2 3 2 4 : 10
4.Stepek Sebastian 0 : 4 2 : 4 2 : 4 3 0 4 : 12

Ćwierćfinały o miejsca 1-8

Grupa A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
W.M
2.
S.M
3.
Z.B
3.
B.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Woźniak Marek 3 : 4 4 : 1 4 : 3 3 4 11 : 8
2.Seredyński Mirosław 4 : 3 3 : 4 4 : 2 3 4 11 : 9
3.Ziobroń Bernard 1 : 4 4 : 3 4 : 0 3 4 9 : 7
4.Budzik Marcin 3 : 4 2 : 4 0 : 4 3 0 5 : 12

Grupa B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.W
2.
B.C
3.
B.G
4.
B.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Wojciech 4 : 0 4 : 0 4 : 0 3 6 12 : 0
2.Banek Celina 0 : 4 4 : 3 4 : 1 3 4 8 : 8
3.Burek Grzegorz 0 : 4 3 : 4 4 : 1 3 2 7 : 9
4.Budzik Jacek 0 : 4 1 : 4 1 : 4 3 0 2 : 12


Półfinały o miejsca 1 - 4

Banek Wojciech - Seredyński Mirosław 4 : 1
Woźniak Marek - Banek Celina 4 : 0


Finały o miejsca 1-2

Banek Wojciech - Woźniak Marek

6 : 1



Finały o miejsca 5- 6

Burek Grzegorz - Ziobroń Bernard 4 : 2


Finały o miejsca 9- 15

Powroźnik Michał - Stepek Eryk 4 : 1
Powroźnik Michał - Kaczanowski Jacek 4 : 2
Kaczanowski Jacek - Stepek Eryk 4 : 3
Strąg Piotr - Stepek Sebastian 4 : 0



KLASYFIKACJA KOŃCOWA

MiejsceImie i nazwiskoPunkty
1Banek Wojciech 20pkt.
2 Wożniak Marek 18pkt.
3Banek Celina 16pkt.
Seredyński Mirosław 16pkt
5Burek Grzegorz 14pkt.
Ziobroń Bernard 14pkt
7 Budzik Marcin 13pkt
Budzik Jacek 13pkt
9Powroźnik Michał 12pkt.
Motyka Dawid 12 pkt
11 Kaczanowski Jacek 11 pkt
Strąg Piotr 11 pkt.
13Stepek Eryk 10 pkt.
Szmit Jan 10 pkt.
15 Stepek Sebastian 9 pkt.


WYNIKI III TURNIEJU O PUCHAR KLUBU 03.03.2012


ELIMINACJE

Grupa I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.W
2.
L.M
3.
0.N

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Wojciech 3 : 1 3 : 0 2 4 6 : 1
2.Lewicki Michał 1 : 3 3 : 1 2 2 4 : 4
3.Osysko Norbert 0 : 3 1 : 3 2 0 1 : 6

Grupa II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
P.J
2.
B.J
3.
P.P

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Pabian Jakub 3 : 1 3 : 0 2 4 6 : 1
2.Budzik Jacek 1 : 3 3 : 1 2 2 4 : 4
3.Ptak Piotr 0 : 3 1 : 3 2 0 1 : 6

Grupa III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.J
2.
S.J
3.
B.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Bryndal Jakub 3 : 2 3 : 2 2 4 6 : 4
2.Szmit Jan 2 : 3 3 : 0 2 2 5 : 3
3.Borkowski Maciej 2 : 3 0 : 3 2 0 2 : 6

Grupa IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
N.M
3.
M.D

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 0 2 : 3 2 2 5 : 3
2.Nizioł Marek 0 : 3 3 : 1 2 2 3 : 4
3.Motyka Dawid 3 : 2 1 : 3 2 2 4 : 5

Grupa V

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
G.M
3.
G.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 3 : 0 3 : 0 2 4 6 : 0
2.Gniadek Mariusz 0 : 3 3 : 0 2 2 3 : 3
3.Gazda Adrian 0 : 3 0 : 3 2 0 0 : 6

Grupa VI

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
K.J
3.
K.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Marcin 3 : 1 3 : 0 2 4 6 : 1
2.Kołodziej Jakub 1 : 3 3 : 0 2 2 4 : 3
3.Kaczanowski Jacek 0 : 3 0 : 3 2 0 0 : 6

Grupa VII

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
B.J
3.
S.G

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Celina 3 : 0 3 : 0 2 4 6 : 0
2.Bernady Jakub 0 : 3 3 : 2 2 2 3 : 5
3.Skrzek Grzegorz 0 : 3 2 : 3 2 0 2 : 6

Grupa VIII

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
W.W
2.
Z.B
3.
K.W

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Wiśniowski Wojciech 3 : 0 3 : 1 2 4 6 : 1
2.Ziobroń Bernard 0 : 3 3 : 0 2 2 3 : 3
3.Koseska Wioletta 1 : 3 0 : 3 2 0 1 : 6

Finały o miejsca 1 -16

RUNDA 1 wyniki
Banek Wojciech - Nizioł Marek 4 : 1
Bernady Jakub - Pabian Jakub 4 : 0
Gniadek Mariusz - Bryndal Jakub 4 : 2
Seredyński Mirosław - Budzik Jacek 4 : 0
Burek Grzegorz Kołodziej Jakub 4 : 2
Budzik Marcin - Szmit Jan 4 : 1
Banek Celina - Ziobroń Bernard 4 : 2
Wiśniowski Wojciech - Lewicki Michał 4 : 0


RUNDA II - (prawa strona) wyniki
Banek Wojciech - Bernady Jakub 4 : 2
Seredyński Mirosław - Gniadek Mariusz 4 : 0
Budzik Marcin - Burek Grzegorz 4 : 0
Wiśniowski Wojciech - Banek Celina 4 : 1


RUNDA III - (lewa strona - przegrani 13 miejsce) wyniki
Nizioł Marek - Pabian Jakub 3 : 0
Bryndal Jakub - Budzik Jacek 3 : 1
Kołodziej Jakub - Szmit Jan 3 : 2
Ziobroń Bernard - Lewicki Michał 3 : 2


RUNDA IV - (lewa strona - przegrani 9 miejsce) wyniki
Banek Celina - Nizioł Marek 3 : 0
Burek Grzegorz - Bryndal Jakub 3 : 1
Gniadek Mariusz - Kołodziej Jakub 3 : 2
Bernady Jakub - Ziobrń Bernard 3 : 2


RUNDA V - (lewa strona - przegrani 7 miejsce) wyniki
Burek Grzegorz - Banek Celina 3 : 0
Gniadek Mariusz - Bernady Jakub 3 : 2


RUNDA VI - (prawa strona - zwyciężcy awans do półfinału a przegrani do baraże ze zwyciężcami z lewej strony) wyniki
Banek Wojciech - Seredyński Mirosław 4 : 0
Wiśniowski Wojciech - Budzik Marcin 4 : 1


RUNDA VII - awans do półfinału wyniki
Burek Grzegorz - Seredyński Mirosław 3 : 2
Budzik Marcin - Gniadek Mariusz 3 : 2




Półfinał

1 /2 wyniki
Banek Wojciech - Budzik Mariusz 4 : 0
Wiśniowski Wojciech - Burek Grzegorz 4 : 2



Finał

o miejsca 1 - 2 wyniki

Banek Wojciech - Wiśniowski Wojciech

5 : 1




o miejsca 17-20 wyniki
Osysko Norbert - Ptak Piotr 2 : 0
Borkowski Maciej - Motyka Dawid 2 : 0
Kaczanowski Jacek - Gazda Adrian 2 : 1
Koseska Wioletta - Skrzek Grzegorz 2 : 0



KLASYFIKACJA KOŃCOWA

MiejsceImie i nazwiskoPunkty
1Banek Wojciech 20pkt.
2 Wiśniowski Wojciech 18pkt.
3Budzik Marcin 16pkt.
Burek Grzegorz 16pkt
5Gniadek Mariusz 14pkt.
Seredyński Mirosław 14pkt
7 Banek Celina 13pkt
Bernady Jakub 13pkt
9Nizioł Marek 12pkt.
Bryndal Jakub 12 pkt
11 Kołodziej Jakub 11 pkt
Ziobroń Bernard 11 pkt.
13Pabian Jakub 10 pkt.
Budzik Jacek 10 pkt.
15 Szmit Jan 9 pkt.
Lewicki Michał 9 pkt.
17 Koseska Wioletta 8 pkt.
Kaczanowski Jacek 8 pkt.
19 Borkowski Maciej 8 pkt.
Osysko Norbert 8 pkt.
21 Ptak Piotr 6 pkt.
Motyka Dawid 6 pkt.
Gazda Adrian 6 pkt.
Skrzek Grzegorz 6 pkt.




II TURNIEJ O PUCHAR KLUBU 2012


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc.

Grupa I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
U.P
2.
G.M
3.
S.J
4.
J.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Urbański Patryk 3 : 2 3 : 1 3 : 0 3 6 9 : 3
2.Gniadek Mariusz 2 : 3 3 : 0 3 : 1 3 4 8 : 4
3.Szmit Jan 1 : 3 0 : 3 3 : 1 3 2 4 : 7
4.Jania Jakub 0 : 3 1 : 3 1 : 3 3 0 2 : 9

Grupa II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
R.M
2.
P.J
3.
K.J
4.
B.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Rakoczy Michał 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 0
2.Pabian Jakub 0 : 3 3 : 2 3 : 1 3 4 6 : 6
3.Kaczanowski Jacek 0 : 3 2 : 3 3 : 1 3 2 5 : 7
4.Borkowski Maciej 0 : 3 1 : 3 1 : 3 3 0 2 : 9

Grupa III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
B.G
3.
M.D

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 2 3 : 1 2 4 6 : 3
2.Burek Grzegorz 2 : 3 3 : 0 2 2 5 : 3
3.Morawka Dawid 1 : 3 0 : 3 2 0 1 : 6

Grupa IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
M.D
3.
U.J
4.
B.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Marcin 3 : 1 3 : 2 0 : 3 3 4 6 : 6
2.Motyka Dawid 1 : 3 3 : 2 3 : 2 3 4 7 : 7
3.Urbański Jacek 2 : 3 2 : 3 3 : 1 3 2 7 : 7
4.Bernady Jakub 3 : 0 2 : 3 1 : 3 3 2 6 : 6

Grupa V

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
W.W
2.
K.J
3.
D.Ł
4.
L.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Wiśniowski Wojciech 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 0
2.Kołodziej Jakub 0 : 3 3 : 0 3 : 1 3 4 6 : 4
3.Dąbroś Łukasz 0 : 3 0 : 3 3 : 1 3 2 3 : 7
4.Lewicki Łukasz 0 : 3 1 : 3 1 : 3 3 0 2 : 6

Grupa VI

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.M
2.
B.J
3.
Z.J
4.
B.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Nizioł Marek 3 : 1 3 : 1 3 : 2 3 6 9 : 4
2.Bryndal Jakub 1 : 3 3 : 2 3 : 2 3 4 7 : 7
3.Ziobroń Bernard 1 : 3 1 : 3 3 : 0 3 2 5 : 6
4.Budzik Jacek 2 : 3 3 : 2 0 : 3 3 2 5 : 8


Finały o miejsca 1 -12

1 / 8 wyniki
Seredyński Mirosław wolny los
Bryndal Jakub - Gniadek Mariusz 2 : 4
Budzik Marcin - Burek Grzegorz 3 : 4
Rakoczy Michał wolny los
Nizioł Marek wolny los
Kołodziej Jakub - Urbński Patryk 2 : 4
Pabian Jakub - Motyka Dawid 4 : 1
Wiśniowski Wojciech wolny los


1 / 4 wyniki
Seredyński Mirosław - Gniadek Mariusz 3 : 4
Burek Grzegorz - Rakoczy Michał 1 : 4
Nizioł Marek - Urbański Patryk 0 : 4
Pabian Jakub - Wiśniowski Wojciech 0 : 4



Półfinał

1 / 2 wyniki
Rakoczy Michał - Gniadek Mariusz 4 : 0
Urbański Patryk - Wiśniowski Wojciech 3 : 4



Finały

o miejsca 1 - 2 wyniki
Rakoczy Michał - Wiśniowski Wojciech 3 : 4


o miejsca 5-8 wyniki
Burek Grzegorz - Seredyński Mirosław 3 : 0
Nizioł Marek - Pabian Jakub 3 : 0


o miejsca 9 - 12 wyniki
Budzik Marcin - Bryndal Jakub 3 : 1
Kołodziej Jakub - Motyka Dawid 3 : 1


o miejsca 13 - 18 wyniki
Urbański Jacek - Morawka Dawid 2 : 0
Szmit Jan - Kaczanowski Jacek 2 : 0
Ziobroń Bernard - Dąbroś Łukasz 2 : 0


o miejsca 19 - 23 wyniki
Borkowski Maciej - Jania Jakub 2 : 0
Bernady Jakub - Jania Jakub 2 : 0
Lewicki Michał - Budzik Jacek 2 : 1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

MiejsceImie i nazwiskoPunkty
1Wiśniowski Wojciech 20pkt.
2 Rakoczy Michał 18pkt.
3Urbański Patryk 16pkt.
Gniadek Mariusz 16pkt
5Burek Grzegorz 14pkt.
Nizioł Marek 14pkt
7 Pabian Jakub 13pkt
Seredyński Mirosław 13pkt
9Kołodziej Jakub 12pkt.
Budzik Marcin 12 pkt
11 Bryndal Jakub 11 pkt
Motyka Dawid 11 pkt.
13Urbański Jacek 10 pkt.
Szmit Jan 10 pkt.
15 Ziobroń Bernard 9 pkt.
Kaczanowski Jacek 9 pkt.
17 Morawka Dawid 8 pkt.
Dąbroś Łukasz 8 pkt.
19 Borkowski Maciej 7 pkt.
Lewicki Michał 7 pkt.
21 Bernady Jakub 6 pkt.
Jania Jakub 6 pkt.
Budzik Jacek 6 pkt.


I i II klubowa liga bilardowa


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc.

Wyniki- I liga

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.W
2.
B.C
3.
B.G
4.
K.J
5.
N.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Wojciech 4 : 1 4 : 0 4 : 1 4 : 0 4 8 16 : 2
2.Banek Celina 1 : 4 3 : 4 4 : 1 4 : 0 4 4 12 : 9
3.Burek Grzegorz 0 : 4 4 : 3 4 : 0 0 : 4 4 4 8 : 11
4.Kołodziej Jakub 1 : 4 1 : 4 0 : 4 4 : 1 4 2 6 : 13
5.Nizioł Marek 0 : 4 0 : 4 4 : 0 1 : 4 4 2 5 : 12

I miejce w I lidze bez porażki zdobył Wojciech Banek.

Wyniki- II liga

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.J
2.
B.J
3.
S.
4.
L.M
5.
B.D

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Kaczanowski Jacek 3 : 2 0 : 3 3 : 2 3 : 0 4 8 12 : 4
2.Budzik Jacek 2 : 3 3 : 2 3 : 1 3 : 1 4 6 11 : 7
3.Szeremeta 0 : 3 2 : 3 3 : 1 3 : 1 4 4 8 : 8
4.Lewicki Michał 2 : 3 1 : 3 1 : 3 3 : 2 4 2 7 : 11
5.Bieś Dawid 0 : 3 1 : 3 1 : 3 2 : 3 4 0 4 : 12

W II lidze pierwsze miejsce zdobył Kaczanowski Jacek.

Wyniki I turnieju amatorów bilarda o Puchar Klubu 06.01.2012r


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc.

Wyniki- grupa I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
P.J
3.
G.A
4.
U.J
5.
O.N

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Marcin 3 : 2 3 : 0 3 : 2 3 : 2 4 8 12 : 6
2.Pabian Jakub 2 : 3 3 : 1 3 : 1 3 : 1 4 6 11 : 6
3.Gazda Adrian 0 : 3 1 : 3 3 : 2 3 : 1 4 4 7 : 9
4.Urbański Jacek 2 : 3 1 : 3 2 : 3 3 : 0 4 2 8 : 9
5.Osysko Norbert 2 : 3 1 : 3 1 : 3 0 : 3 4 0 4 : 12

Wyniki- grupa II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
M.D
2.
S.M
3.
R.P
4.
B.J
5.
P.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Motyka Dawid 2 : 3 3 : 1 3 : 2 3 : 0 4 6 11 : 5
2.Seredyński Mirosław 3 : 2 2 : 3 3 : 2 3 : 0 4 6 11 : 7
3.Rumian Patryk 1 : 3 3 : 2 3 : 1 3 : 0 4 6 10 : 6
4.Budzik Jacek 2 : 3 2 : 3 1 : 3 3 : 2 4 2 7 : 11
5.Polińska Klaudia 0 : 3 0 : 3 0 : 3 2 : 3 4 0 0 : 12

Wyniki- grupa III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
U.P
2.
Z.B
3.
K.J
4.
S.J
5.
K.W

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Urbański Patryk 3 : 0 3 : 1 3 : 1 3 : 0 4 8 12 : 2
2.Ziobroń Bernard 0 : 3 3 : 2 3 : 1 3 : 0 4 6 9 : 6
3.Kołodziej Jakub 1 : 3 2 : 3 3 : 2 3 : 0 4 4 9 : 8
4.Szmit Jan 1 : 3 1 : 3 2 : 3 3 : 0 4 2 7 : 9
5.Koseska Wioletta 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 4 0 0 : 12

Wyniki- grupa IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.M
2.
B.G
3.
K.J
4.
S.G
5.
M.D

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Nizioł Marek 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 8 12 : 0
2.Burek Grzegorz 0 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 6 9 : 3
3.Kaczanowski Jacek 0 : 3 0 : 3 3 : 0 2 : 3 4 2 5 : 9
4.Skrzek Grzegorz 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 1 4 2 3 : 10
5.Morawka Dawid 0 : 3 0 : 3 3 : 2 1 : 3 4 2 4 : 11

AWANS DO "8"UZYSKALI ZWYCIĘZCY GRUP

BUDZIK MARCIN, MOTYKA DAWID,URBAŃSKI PATRYK, NIZIOŁ MAREK

O 4 wolne miejsca rozegrano baraże wśród zawodników , którzy w grupach zajęli 2-3 miejsce. Zwycięzcy baraży zostali dolosowani do w/w czterech ćwirćfinalistów.




Baraż 1

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Ziobroń Bernard - Kaczanowski Jacek 3 : 0


Baraż 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Burek Grzegorz - Kołodziej Jakub 3 : 2



Baraż 3

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Rumian Patryk - Pabian Jakub 3 : 2



Baraż 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Seredyński Mirosław - Gazda Adrian 3 : 0


ĆWIRĆFINAŁY O MIEJSCA 1 -8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Marcin - Ziobroń Bernard 3 : 2
Burek Grzegorz - Motyka Dawid 3 : 0
Urbański Patryk - Rumian Patryk 3 : 0
Nizioł Marek - Seredyński Mirosław 3 : 2


PÓŁFINAŁY O MIEJSCA 1 -4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Burek Grzegorz - Budzik Marcin 3 : 0
Nizioł Marek - Urbański Patryk 3 : 0


FINAŁ O MIEJSCA 1 -2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Burek Grzegorz - Nizioł Marek 4 : 2


FINAŁY O MIEJSCA 5 - 8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Ziobroń Bernard - Motyka Dawid> 3 : 0
Seredyński Mirosław - Rumian Patryk 3 : 0



FINAŁY O MIEJSCA 9 - 12

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Kołodziej Jakub - Kaczanowski Jacek 2 : 0
Pabian Jakub - Gazda Adrian 2 : 0


FINAŁY O MIEJSCA 13 - 16

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Jacek - Urbański Jacek 2 : 1
Szmit Jan - Skrzek Grzegorz 2 : 0


FINAŁY O MIEJSCA 17 - 20

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Polińska Klaudia - Osysko Norbert 2 : 0
Koseska Wioletta - Morawka Dawid 2 : 0



KLASYFIKACJA KOŃCOWA I TURNIEJU

MiejsceImie i nazwiskoPunkty
1Burek Grzegorz 20pkt.
2 Nizioł Marek 18pkt.
3Urbański Patryk 16pkt.
Budzik Marcin 16pkt
5Ziobroń Bernard 14pkt.
Seredyński Mirosław 14pkt
7 Rumian Patryk 13pkt
Motyka Dawid 13pkt
9Kołodziej Jakub 12pkt.
Pabian Jakub 12 pkt
11 Gazda Adrian 11 pkt
Kaczanowski Jacek 11 pkt.
13Budzik Jacek 10 pkt.
Szmit Jan 10 pkt.
15 Urbański Jacek 9 pkt.
Skrzek Grzegorz 9 pkt.
17 Polińska Klaudia 8 pkt.
Koseska Wioletta 8 pkt.
19 Osysko Norbert 7 pkt.
Morawka Dawid 7 pkt.


Klubowa liga bilardowa w klubie IKS - 2011r


Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc.

Wyniki

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
R.M
2.
B.C
3.
B.M
4.
B.G
5.
S.M
6.
G.A
7.
Sz.J
8.
G.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Rakoczy Michał 10 : 0 walkower 10 : 4 10 : 4 10 : 6 10 : 1 10 : 6 10 : 2 6 14 70 : 23
2.Banek Celina walkower 0: 10 9 : 10 10 : 7 10 : 6 10 : 9 10 : 4 10 : 1 6 10 59 : 37
3.Budzik Marcin 4 : 10 10 : 9 8 : 10 2 : 10 10 : 7 10 : 7 10 : 3 7 8 54 : 56
4.Burek Grzegorz 4 : 10 7 : 10 10 : 8 5 : 10 10 : 5 8 : 10 10 : 8 7 6 54 : 61
5.Seredyński Mirosław 6 : 10 6 : 10 10 : 2 10 : 5 10 : 7 9 : 10 10 : 6 7 8 61 : 50
6.Grzyb Andrzej 1 : 10 9 : 10 7 : 10 5 : 10 7 : 10 10 : 6 10 : 3 7 4 49 : 59
7.Szmit Jan 6 : 10 4 : 10 7 : 10 10 : 8 10 : 9 6 : 10 10 : 3 7 6 53 : 60
8.Gniewek Mariusz 2 : 10 1 : 10 3 : 10 8 : 10 6 : 10 3 : 10 3 : 10 7 0 26 : 70


Wyniki turnieju amatorów bilarda 11.12.2011


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc.

Wyniki- grupa A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
U.P
2.
B.G
3.
N.M
4.
G.M
5.
P.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Urbański Patryk 1 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 6 10 : 3
2.Burek Grzegorz 3 : 1 2 : 3 3 : 0 3 : 2 4 6 11 : 6
3.Nizioł Marek 0 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 1 4 6 9 : 6
4.Gniadek Mariusz 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 0 4 2 3 : 9
5.Powroźnik Michał 0 : 3 2 : 3 1 : 3 0 : 3 4 0 3 : 12

Wyniki- grupa B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
R.M
2.
B.M
3.
P.K
4.
S.P
5.
U.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Rakoczy Michał 3 : 2 3 : 0 3 : 1 3 : 0 4 8 12 : 3
2.Budzik Marcin 2 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 1 4 6 11 : 6
3.Padoł Konrad 0 : 3 2 : 3 3 : 0 1 : 3 4 2 6 : 9
4.Strąg Piotr 1 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 0 4 2 4 : 9
5.Urbański Jacek 0 : 3 1 : 3 3 : 1 0 : 3 4 2 4 : 10



FINAŁY O MIEJSCA 1 - 6

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc.

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
R.M
2.
U.P
3.
B.M
4.
N.M
5.
B.G
6.
P.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Rakoczy Michał 3 : 1 3 : 2 3 : 0 3 : 1 3 : 0 5 10 15 : 4
2.Urbański Patryk 1 : 3 3 : 1 3 : 0 1 : 3 3 : 0 5 6 11 : 7
3.Budzik Marcin 2 : 3 1 : 3 3 : 2 3 : 2 3 : 2 5 6 12 : 12
4.Nizioł Marek 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 2 3 : 1 5 4 8 : 12
5.Burek Grzegorz 1 : 3 3 : 1 2 : 3 2 : 3 3 : 0 5 4 11 : 10
6.Padoł Konrad 0 : 3 0 : 3 2 : 3 1 : 3 0 : 3 5 0 3 : 15

FINAŁY O MIEJSCA 7 - 10
Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
G.M
2.
P.M
3.
S.P
4.
U.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
7.Gniadek Marcin 3 : 0 3 : 1 0 : 3 3 4 6 : 4
8.Powroźnik Michał 0 : 3 3 : 0 3 : 1 3 4 6 : 4
9.Strąg Piotr 1 : 3 0 : 3 3 : 0 3 2 4 : 6
4.Urbański Jacek 3 : 0 1 : 3 0 : 3 3 2 4 : 6




Wyniki turnieju amatorów bilarda 27.11.2011


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

Wyniki- grupa I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
S.M
3.
B.J
4.
M.D
5.
W.A
6.
W.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 3 : 0 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 : 1 5 10 15 : 2
2.Seredyński Mirosław 0 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 1 5 8 12 : 5
3.Budzik Jacek 0 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 0 5 6 10 : 7
4.Motyka Dawid 1 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 2 3 : 0 5 4 8 : 11
5.Wójcik Aleksander 0 : 3 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 1 5 2 5 : 13
6.Węgercki Jakub 1 : 3 1 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 5 0 3 : 15

Wyniki- grupa II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
W.W
2.
B.J
3.
Z.D
4.
B.M
5.
M.D
6.
D.R

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Wiśniowski Wojciech 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 5 10 15 : 0
2.Bernady Jakub 0 : 3 3 : 1 3 : 1 2 : 3 3 : 0 5 6 11 : 8
3.Zaucha Daniel 0 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 2 5 6 10 : 9
4.Budzik Marcin 0 : 3 1 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 0 5 4 8 : 10
5.Morawka Dawid 0 : 3 3 : 2 0 : 3 1 : 3 3 : 2 5 4 7 : 13
6.Dubiel Radosław 0 : 3 0 : 3 2 : 3 0 : 3 2 : 3 5 0 4 : 15



FINAŁY

o miejsca 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Bernady Jakub - Burek Grzegorz 4 : 2
Wiśniowski Wojciech - Seredyński Mirosław 4 : 2

o miejsce 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Wiśniowski Wojciech - Bernady Jakub 4 : 1


o miejsce 3 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Burek Grzegorz - Serdedyński Mirosław 4 : 3




o miejsce 5 - 6

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Zaucha Daniel - Budzik Jacek 3 : 2


o miejsce 7 - 8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Marcin - Motyka Dawid 3 : 1


o miejsce 9 - 10

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Wójcik Aleksander - Morawka Dawid 3 : 2


o miejsca 11 - 12

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Dubiel Aleksander - Węglarski Jakub 3 : 2





Wyniki turnieju amatorów bilarda 16.10.2011


Finaliści turnieju.


I Miejsce: Serdyński Mirosław ,II Rakoczy Michał , III- Burek Grzegorz,
Pozostałe miejsca zajeli: IV- Nizioł Marek, V -Szmit Jan , VI Gazda Adrian


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

Wyniki

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
R.M
3.
B.G
4.
N.M
5.
Sz.J
6.
G.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 4 : 2 4 : 2 4 : 1 0 : 4 4 : 0 5 8 16 : 9
2.Rakoczy Michał 2 : 4 4 : 0 4 : 0 4 : 0 4 : 0 5 8 18 : 4
3.Burek Grzegorz 2 : 4 0 : 4 4 : 3 4 : 3 4 : 0 5 6 14 : 14
4.Nizioł Marek 1 : 4 0 : 4 3 : 4 4 : 0 4 : 0 5 4 12 : 12
5.Szmit Jan 4 : 0 0 : 4 3 : 4 0 : 4 4 : 1 5 4 11 : 13
6.Gazda Adrian 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 1 : 4 5 0 1 : 20



Wyniki turnieju amatorów bilarda 09.10.2011


Turniej amatorów.


I Miejsce: Burek Grzegorz ,II Urbański Patryk , III- Seredyński Mirosław, IV- Szmit Jan
Pozostałe miejsca zajeli: V- Bernady Jakub, VI - Nizioł Marek, VII - Urbański Jacek


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
U.P
3.
S.M
4.
SZ.J
5.
B.J
6.
N.M
7.
U.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 3 : 2 3 : 2 2 : 3 3 : 0 3 : 1 3 : 1 6 10 17 : 9
2.Urbański Patryk 2 : 3 3 : 0 0 : 3 3 : 0 3 : 2 3 : 0 6 8 14 : 6
3.Seredyński Mirosław 2 : 3 0 : 3 3 : 2 3 : 1 3 : 1 3 : 0 6 8 14 : 10
4.Szmit Jan 3 : 2 3 : 0 2 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 2 6 6 12 : 13
5.Bernady Jakub 0 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 0 3 : 2 1 : 3 6 4 8 : 14
6.Nizioł Marek 1 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 1 2 : 3 3 : 1 6 4 10 : 14
7.Urbański Jacek 1 : 3 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 1 1 : 3 6 2 7 : 16


VIII EDYCJA TURNIEJU BILARDOWEGO


Turniej amatorów o Puchar Klubu 11.09.2011


Najlepsi zawodnicy :

I m.- Patryk Urbański ,IIm.- Wiśniowski Wojciech , IIIm.- Szmit Jan

Pozostałe miejsca zajeli: IV - Nizioł Marek V- Burek Grzegorz, VI - Urbański Jacek,VII - Padoł Konrad, VIII - Gazda Adrian


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM DO CZTERECH WYGRANYCH PARTI

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
U.P
2.
W.W
3.
SZ.J
4.
N.M
5.
B.G
6.
U.J
5.
P.K
6.
G.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Urbański Patryk 4 : 2 4 : 0 4 : 0 4 : 1 4 : 0 4 : 0 4 : 0 7 14 28 : 3
2.Wiśniowski Wojciech 2 : 4 4 : 2 4 : 0 3 : 4 4 : 0 4 : 1 4 : 1 7 10 25 : 12
3.Szmit Jan 0 : 4 2 : 4 4 : 2 4 : 3 4 : 2 4 : 2 4 : 0 7 10 22 : 17
4.Nizioł Marek 0 : 4 0 : 4 2 : 4 4 : 3 4 : 0 4 : 0 4 : 1 7 8 18 : 12
5.Burek Grzegorz 1 : 4 4 : 3 3 : 4 3 : 4 4 : 1 4 : 0 4 : 0 7 8 23 : 16
6.Urbański Jacek 0 : 4 0 : 4 2 : 4 0 : 4 1 : 4 4 : 0 4 : 0 7 4 11 : 20
7.Padoł Konrad 0 : 4 1 : 4 2 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 4 : 1 7 2 7 : 27
8.Gazda Adrian 0 : 4 1 : 4 0 : 4 1 : 4 0 : 4 0 : 4 1 : 4 7 0 3 : 28


MITING BILARDOWY


Turniej amatorów 21 sierpień 2011


Najlepsi zawodnicy mitingu:

I m.- Szmit Jan ,IIm.- Bernady Jakub , IIIm.- Burek Grzegorz

Pozostałe miejsca zajeli: IV - Budzik Jacek V- Wójcik Aleksander, VI - Jania Jakub


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM DO CZTERECH WYGRANYCH PARTI

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.J
2.
B.J
3.
B.G
4.
B.J
5.
W.A
6.
J.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Szmit Jan 4 : 1 3 : 4 4 : 1 4 : 0 4 : 2 5 8 19 : 8
2.Bernady Jakub 1 : 4 4 : 2 4 : 0 4 : 1 4 : 2 5 8 17 : 9
3.Burek Grzegorz 4 : 3 2 : 4 4 : 0 4 : 1 4 : 0 5 8 18 : 8
4.Budzik Jacek 1 : 4 0 : 4 0 : 4 4 : 0 4 : 1 5 4 9 : 13
5.Wójcik Aleksander 0 : 4 1 : 4 1 : 4 0 : 4 4 : 2 5 2 6 : 18
6.Jania Jakub 2 : 4 2 : 4 0 : 4 1 : 4 2 : 4 5 0 7 : 20

Wyniki VII turnieju amatorów bilarda 15.08.2011 o Puchar Klubu


Turniej amatorów -II bilardowa liga klubowa.


I Miejsce: Urbański Patryk ,II Budzik Marcin , III- Seredyński Mirosław, IV- Burek Grzegorz
Pozostałe miejsca zajeli: V - Nizioł Marek VI- Bernady Jakub, VII - Urbański Jacek
VIII - Szmit Jan,IX Knap Rafał , X - Barnaś Łukasz, XI - Prokop Piotr, XII - Kawa Agnieszka .


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
U.P
3.
N.M
4.
B.Ł
5.
B.J
6.
K.R

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Marcin 0 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 2 3 : 0 5 8 12 : 7
2.Urbański Patryk 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 2 5 10 15 : 2
3.Nizioł Marek 2 : 3 0 : 3 3 : 0 3 : 2 3 : 0 5 6 11 : 8
4.Barnaś Łukasz 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 0 5 2 3 : 12
5.Bernady Jakub 2 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 0 5 4 10 : 9
6.Knap Rafał 0 : 3 2 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 5 0 2 : 15

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
B.G
3.
SZ.J
4.
U.J
5.
P.P
6.
K.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 0 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 : 0 5 8 12 : 5
2.Burek Grzegorz 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 5 8 15 : 1
3.Szmit Jan 2 : 3 1 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 0 5 6 12 : 8
4.Urbański Jacek 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 0 5 4 8 : 9
5.Prokop Piotr 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 1 5 2 3 : 13
6.Kawa Agnieszka 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 5 0 1 : 15


FINAŁY

o miejsca 1 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Marcin - Burek Grzegorz 3 : 0
Urbański Patryk - Seredyński Mirosław 3 : 0

o miejsce 1

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Urbański Patryk - Budzik Marcin 3 : 0


o miejsce 3

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Burek Grzegorz - Serdedyński Mirosław 2 : 4

Finały o miejsca 5 - 8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Nizioł Marek - Urbański Jacek 3 : 1
Bernady Jakub - Szmit Jan 3 : 2

o miejsce 5

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Nizioł Marek - Bernady Jakub 3 : 0


o miejsce 7

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Urbański Jacek - Szmit Jan 3 : 0


Finały o miejsca 9 - 12

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Barnaś Łukasz - Kawa Agnieszka 3 : 0
Knap Rafał - Prokop Piotr 3 : 1

o miejsce 9

Knap Rafał - Barnaś Łukasz 3 : 1


o miejsce 11

Prokop Piotr - Kawa Agnieszka 3 : 1






Wyniki VI turnieju amatorów bilarda 03.07.2011 o Puchar Klubu


Turniej amatorów -II bilardowa liga klubowa.


I Miejsce: Urbański Patryk ,II Smit Jan , III- Rakoczy Michał, IV- Burek Grzegorz
Pozostałe miejsca zajeli: V - Nizioł Marek VI- Budzik Marcin, VII - Seredyński Mirosław
VIII - Banek Celina,IX Urbański Jacek, X - Zuber Marek, XI - Kasiński Łukasz .


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
U.P
2.
B.G
3.
N.M
4.
S.M
5.
K.Ł

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Urbański Patryk 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 8 12 : 0
2.Burek Grzegorz 0 : 3 3 : 1 3 : 2 3 : 0 4 6 9 : 6
3.Nizioł Marek 0 : 3 1 : 3 3 : 2 3 : 0 4 4 7 : 8
4.Seredyński Mirosław 0 : 3 2 : 3 2 : 3 3 : 1 4 2 7 : 10
5.Kasiński Łukasz 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 4 0 1 : 12

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
R.M
2.
S.J
3.
B.M
4.
B.C
5.
U.J
6.
Z.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Rakoczy Michał 2 : 3 3 : 1 3 : 1 3 : 0 3 : 0 5 8 14 : 5
2.Szmit Jan 3 : 2 3 : 1 2 : 3 2 : 3 3 : 1 5 6 13 : 10
3.Budzik Marcin 1 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 2 3 : 1 5 6 11 : 10
4.Banek Celina 1 : 3 3 : 2 1 : 3 3 : 2 3 : 0 5 6 11 : 10
5.Urbański Jacek 0 : 3 3 : 2 2 : 3 2 : 3 3 : 0 5 4 10 : 11
6.Zuber Marek 0 : 3 1 : 3 1 : 3 0 : 3 0 : 3 5 0 2 : 15


FINAŁY O MIEJSCA 1 - 6

GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
U.P
2.
S.J
3.
R.M
4.
B.G
5.
N.M
6.
B.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Urbański Patryk 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 1 5 10 15 : 2
2.Szmit Jan 0 : 3 3 : 2 3 : 2 1 : 3 3 : 1 5 6 10 : 11
3.Rakoczy Michał 1 : 3 2 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 1 5 6 12 : 8
4.Burek Grzegorz 0 : 3 2 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 2 5 4 9 : 12
5.Nizioł Marek 0 : 3 3 : 1 0 : 3 1 : 3 3 : 0 5 4 7 : 10
5.Budzik Marcin 1 : 3 1 : 3 1 : 3 2 : 3 0 : 3 5 0 5 : 15

FINAŁY O MIEJSCA 7 - 11


GRUPA B


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
B.C
3.
U.J
4.
Z.M
5.
K.Ł

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 1 3 : 2 3 : 0 3 : 0 4 8 12 : 3
2.Banek Celina 1 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 0 4 6 10 : 5
3.Urbański Jacek 2 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 0 4 4 10 : 6
4.Zuber Marek 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 2 4 2 3 : 11
5.Kasiński Łukasz 0 : 3 0 : 3 0 : 3 2 : 3 4 0 2 : 12


Wyniki V turnieju amatorów bilarda 05.06.2011 o Puchar Klubu


Turniej amatorów -II bilardowa liga klubowa.


I Miejsce: Seredyński Mirosław ,II Andrzejewski Artur , III- Burek Grzegorz, IV- Nizioł Marek
Pozostałe miejsca zajeli: V - Stepek Sebastian VI- Szmit Jan, VII - Stepek Eryk
VIII - Wrona Łukasz,IX Weberbauer Piotr, X - Kałucki Bartłomiej, XI - Tokarz Maciej, XII Zanowski Daniel, XIII - Gazda Adrian .


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

GRUPA A

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
A.A
2.
N.M
3.
K.B
4.
G.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Andrzejewski Artur 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 0
2.Nizioł Marek 0 : 3 3 : 0 3 : 0 3 4 6 : 3
3.Kałucki Bartłomiej 0 : 3 0 : 3 3 : 2 3 2 3 : 8
4.Gazda Adrian 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 0 2 : 9

GRUPA B

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
B.G
3.
S.E
4.
T.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 1
2.Burek Grzegorz 1 : 3 3 : 0 3 : 0 3 4 7 : 3
3.Stepek Eryk 0 : 3 0 : 3 3 : 2 3 2 3 : 8
4.Tokarz Maciej 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 0 2 : 9


GRUPA C

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
W.Ł
2.
S.J
3.
S.S
4.
W.P
5.
Z.D

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Wrona Łukasz 3 : 1 3 : 0 3 : 0 0 : 3 4 6 9 : 4
2.Szmit Jan 1 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 1 4 6 10 : 5
3.Stepek Sebastian 0 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 1 4 4 7 : 8
4.Websterbauer Piotr 0 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 1 4 2 4 : 10
5.Zanowski Daniel 0 : 3 0 : 3 2 : 3 0 : 3 4 2 6 : 9

PÓŁFINAŁY

o miejsca 1 - 8

GRUPA D

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
A.A
2.
B.G
3.
S.J
4.
S.S

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Andrzejewski Artur 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 0
2.Burek Grzegorz 0 : 3 3 : 0 3 : 0 3 4 6 : 3
3.Szmit Jan 0 : 3 0 : 3 3 : 1 3 2 3 : 7
4.Stepek Eryk 0 : 3 0 : 3 1 : 3 3 0 1 : 9

GRUPA E

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
N.M
3.
S.S
4.
W.Ł

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 6 9 : 1
2.Nizioł Marek 0 : 3 3 : 1 3 : 0 3 4 6 : 4
3.Stepek Sebastian 1 : 3 1 : 3 3 : 0 3 2 5 : 6
4.Wrona Łukasz 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 0 0 : 9


FINAŁY O MIEJSCA 1 -8

o miejsca 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Seredyński Mirosław - Andrzejewski Artur 4 : 3

o miejsca 3 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Burek Grzegorz - Nizioł Marek 4 : 1

o miejsca 5 - 6

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Szmit Jan - Stepek Sebastian 1 : 3

o miejsca 7 - 8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Stepek Eryk - Wrona Łukasz 3 : 0


FINAŁY O MIEJSCA 9 - 13

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
W.P
2.
K.B
3.
T.M
4.
Z.D
5.
G.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Websterbauer Piotr 3 : 0 3 : 1 3 : 1 1 : 3 4 6 10 : 5
2.Kałucki Bartłomiej 0 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 2 4 6 9 : 6
3.Tokarz Maciej 1 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 2 4 4 8 : 9
4.Zanowski Daniel 1 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 2 4 2 5 : 11
5.Gazda Adrian 3 : 1 2 : 3 2 : 3 2 : 3 4 2 9 : 10





Wyniki IV turnieju amatorów bilarda 01.05.2011 o Puchar Klubu


Turniej amatorów -II bilardowa liga klubowa.


I Miejsce: Urbański Patryk ,II Seredyński Mirosław , III- Burek Grzegorz, IV- Zaucha Daniel
Pozostałe miejsca zajeli: V - Szmit Jan VI- Bernady Jakub, VII - Banek Celina
VIII - Malec Aleksander,IX Urbański Jacek, X - Motyka Dawid, X - Kozioł Łukasz .


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
U.P
2.
B.G
3.
B.J
4.
B.C
5.
M.D

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Urbański Patryk 3 : 2 3 : 1 3 : 0 3 : 0 4 8 12 : 3
2.Burek Grzegorz 2 : 3 3 : 1 3 : 2 3 : 0 4 6 11 : 6
3.Bernady Jakub 1 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 2 4 4 8 : 9
4.Banek Celina 0 : 3 2 : 3 1 : 3 3 : 0 4 2 6 : 9
5.Motyka Dawid 0 : 3 0 : 3 2 : 3 0 : 3 4 0 2 : 12

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
Z.D
3.
SZ.J
4.
M.A
5.
U.J
6.
K.Ł

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 1 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 5 10 15 : 2
2.Zaucha Daniel 1 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 2 5 8 13 : 6
3.Szmit Jan 1 : 3 1 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 0 5 6 11 : 8
4.Malec Aleksander 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 1 3 : 1 5 4 8 : 11
5.Urbański Jacek 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 1 5 2 4 : 13
6.Kozioł Łukasz 0 : 3 2 : 3 0 : 3 1 : 3 1 : 3 5 0 4 : 15


FINAŁY O MIEJSCA 1 -8

o miejsca 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Urbański Patryk - Seredyński Mirosław 3 : 1

o miejsca 3 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Burek Grzegorz - Zaucha Daniel 3 : 2

o miejsca 5 - 6

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Szmit Jan - Bernady Jakub 3 : 2

o miejsca 7 - 8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Banek Celina - Malec Aleksander 3 : 1


FINAŁY O MIEJSCA 9 - 11

o miejsca 9 - 10

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Urbański Jacek - Motyka Dawid 3 : 1

o miejsce 11

Nazwisko i Imię
Kozioł Łukasz


PÓŁFINAŁY

o miejsca 1 - 4


Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Urbański Patryk - Zaucha Dawd 3 : 1
Seredyński Mirosław - Burek Grzegorz 3 : 1






Klubowa- II indywidualna liga bilardowa 2011r.


Wyniki III turnieju o Puchar Klubu 10.04.2011.


Nalepsi zawodnicy III turnieju :
I miejsce - Seredyński Mirosław,II miejsce - Zaucha Daniel, III - Nizioł Marek, IV - Kozioł Łukasz
Pozostałe miejsca zajęli:
V - Szmit Jan, VI - Motyka Dawid VII - Mazur Rafał, VIII - Malec Aleksander,
IX - Sutkowski Sebastian, X - Burek Grzegorz, XI - Pomykacz Paweł, XII - Gazda Adrian,
XIII - Kogut Łukasz, XIV - Ciochoń Jacek, XV - Witek Zbigniew.


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
Z.D
2.
S.J
3.
P.P
4.
K.Ł

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Zaucha Daniel 3 : 1 3 : 2 0 : 3 3 4 6 : 6
2.Szmit Jan 1 : 3 3 : 0 3 : 1 3 4 7 : 4
3.Pomykacz Paweł 2 : 3 0 : 3 3 : 2 3 2 5 : 8
4.Kogut Łukasz 3 : 0 1 : 3 2 : 3 3 2 5 : 8

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
M.R
2.
N.M
3.
B.G
4.
W.Z

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Mazur Rafał 2 : 3 3 : 0 3 : 0 3 4 8 : 3
2.Nizioł Marek 3 : 2 2 : 3 3 : 0 3 4 8 : 5
3.Burek Grzegorz 0 : 3 3 : 2 3 : 0 3 4 6 : 5
4.Witek Zbigniew 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 0 0 : 9


GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.Ł
2.
M.A
3.
S.S

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Kozioł Łukasz 3 : 0 3 : 0 2 4 6 : 0
2.Malec Aleksander 0 : 3 3 : 1 2 2 3 : 4
3.Sutkowski Sebastian 0 : 3 1 : 3 2 0 1 : 6


GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
M.D
3.
C.J
4.
G.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 0
2.Motyka Dawid 0 : 3 2 : 3 3 : 0 3 2 5 : 6
3.Ciochoń Jacek 0 : 3 3 : 2 1 : 3 3 2 4 : 8
4.Gazda Adrian 0 : 3 0 : 3 3 : 1 3 2 3 : 7





PÓŁFINAŁY O MIEJSCA 1 - 8

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
Z.D
2.
N.M
3.
S.J
4.
M.R

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Zaucha Daniel 3 : 1 3 : 1 3 : 1 3 6 9 : 3
2.Nizioł Marek 1 : 3 3 : 2 3 : 2 3 4 7 : 7
3.Szmit Jan 1 : 3 2 : 3 3 : 1 3 2 6 : 7
4.Mazur Rafał 1 : 3 2 : 3 1 : 3 3 0 4 : 9

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
K.Ł
3.
M.D
4.
M.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 1
2.Kozioł Łukasz 1 : 3 3 : 2 3 : 0 3 4 7 : 5
3.Motyka Dawid 0 : 3 2 : 3 3 : 2 3 2 5 : 8
4.Malec Aleksander 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 0 2 : 9

PÓŁFINAŁY O MIEJSCA 9 - 16

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
P.P
3.
K.Ł
4.
W.Z

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Burek Grzegorz 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 0
2.Pomykacz Paweł 0 : 3 3 : 2 3 : 0 3 4 6 : 3
3.Kogut Łukasz 0 : 3 2 : 3 3 : 0 3 2 3 : 6
4.Witek Zbigniew 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 0 0 : 9

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.S
2.
G.A
3.
C.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Sutkowski Sebastian 3 : 0 3 : 2 2 4 6 : 2
2.Gazda Adrian 0 : 3 3 : 1 2 2 3 : 4
3.Ciochoń Jacek 2 : 3 1 : 3 2 0 3 : 6



FINAŁY O MIEJSCA 1 -8

o miejsca 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Seredyński Mirosław - Zaucha Daniel 3 : 0

o miejsca 3 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Nizioł Marek - Kozioł Łukasz 3 : 2

o miejsca 5 - 6

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Szmit Jan - Motyka Dawid 3 : 2

o miejsca 7 - 8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Mazur Rafał - Malec Aleksander 3 : 1


FINAŁY O MIEJSCA 9 - 12

o miejsca 9 - 10

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Sutkowski Sebastian - Burek Grzegorz 3 : 2

o miejsca 11 - 12

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Pomykacz Paweł - Gazda Adrian 3 : 2


o miejsca 13 - 14

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Kogut Łukasz - Ciochoń Jacek 3 : 0

miejsce 15

Witek Zbigniew





Wyniki II turnieju o Puchar Klubu 20.03.2011.


Nalepsi zawodnicy II turnieju :
I miejsce - Sutkowski Sebastian , II miejsce - Zaucha Daniel, III - Seredyński Mirosław,                         IV - Nizioł Marek
Pozostałe miejsca zajęli:
V - Grzegorz Burek, VI - Budzik Marcin VII - Szmit Jan, VIII - Kostrzewa Daniel, IX - Motyka Dawid,                     X - Gazda Adrian, XI - Malec Aleksander, XII - Cichoń Jacek, XIII - Kogut Łukasz,                                XIV - Kostrzewa Michał, XV - Pomykacz Paweł, XVI Kozub Michał.        


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
K.D
3.
C.J
4.
K.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Budzik Marcin 3 : 2 3 : 1 3 : 0 3 6 9 : 3
2.Kostrzewa Daniel 2 : 3 3 : 0 3 : 1 3 4 8 : 4
3.Cichoń Jacek 1 : 3 0 : 3 3 : 1 3 2 4 : 7
4.Kozub Michał 0 : 3 1 : 3 1 : 3 3 0 2 : 9

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.S
2.
N.M
3.
G.A
4.
K.Ł

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Sutkowski Sebastian 3 : 1 3 : 2 3 : 0 3 6 9 : 3
2.Nizioł Marek 1 : 3 3 : 0 3 : 1 3 4 7 : 4
3.Gazda Adrian 2 : 3 0 : 3 3 : 0 3 2 5 : 6
4.Kogut Łukasz 0 : 3 1 : 3 0 : 3 3 0 1 : 9


GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
S.J
3.
M.D
4.
K.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 1
2.Szmit Jan 1 : 3 3 : 0 3 : 0 3 4 7 : 3
3.Motyka Dawid 0 : 3 0 : 3 3 : 0 3 2 3 : 6
4.Kostrzewa Michał 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 0 0 : 9


GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
Z.D
2.
B.G
3.
M.A
4.
P.P

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Zaucha Daniel 3 : 0 3 : 0 2 : 3 3 4 8 : 3
2.Burek Grzegorz 0 : 3 3 : 2 3 : 0 3 4 6 : 5
3.Malec Aleksander 0 : 3 2 : 3 3 : 0 3 2 5 : 6
4.Pomykacz Paweł 3 : 2 0 : 3 0 : 3 3 2 3 : 8



PÓŁFINAŁY

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.S
2.
N.M
3.
B.M
4.
K.D

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Sutkowski Sebastian 3 : 1 3 : 1 3 : 0 3 6 9 : 2
2.Nizioł Marek 1 : 3 3 : 1 3 : 1 3 4 7 : 5
3.Budzik Marcin 1 : 3 2 : 3 3 : 2 3 2 6 : 8
4.Kostrzewa Daniel 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 0 2 : 9

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
Z.D
2.
S.M
3.
B.G
4.
S.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Zaucha Daniel 3 : 2 3 : 0 3 : 1 3 6 9 : 3
2.Seredyński Mirosław 2 : 3 3 : 2 3 : 1 3 4 8 : 6
3.Burek Grzegorz 0 : 3 2 : 3 3 : 2 3 2 5 : 8
4.Szmit Jan 1 : 3 1 : 3 2 : 3 3 0 4 : 9

FINAŁY O MIEJSCA 1 -8

o miejsca 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Sutkowski Sebastian - Zaucha Daniel 4 : 3

o miejsca 3 - 4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Nizioł Marek - Seredyński Mirosław 3 : 4

o miejsca 5 - 6

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Budzik Marcin - Burek Grzegorz 0 : 3

o miejsca 7 - 8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Kostrzewa Daniel - Szmit Jan 0 : 3


FINAŁY O MIEJSCA 9 - 12

o miejsca 9 - 12

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Motyka Dawid - Malec Aleksander 2 : 1
Gazda Adrian - Cichoń Jacek 2 : 1

o miejsca 9 - 10

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Motyka Dawid - Gazda Adrian 2 : 1

o miejsca 11 - 12

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Malec Adrian - Ciochoń Jacek 2 : 0


FINAŁY O MIEJSCA 13 - 16

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Kostrzewa Michał - Pomykacz Paweł 2 : 0
Kogut Łukasz - Kozub Michał 2 : 0

o miejsca 13 - 14

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Kostrzewa Michał - Kogut Łukasz 0 : 2

o miejsca 15 - 16

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Pomykacz Paweł - Kozub Michał 2 : 0





Wyniki I turnieju o Puchar Klubu.

W niedzielę 27.02.2011 w klubie IKS rozegrany został I turniej bilardowy z cyklu turniejów o Puchar Klubu.Zawodnicy rezegrali pojedynki każdy z każdym walcząc ambitnie o swoje punkty w tabeli.

Nawyższe miejsce w tabeli zajęli :
I miejsce - Marcin Budzik , II miejsce - Marek Nizioł, III - Seredyński Mirosław, IV - Jakub Pabian
Pozostałe miejsca zajęli:
V - Grzegorz Burek, VI - Bernard Ziobroń. VII - Daniel Zaucha, VIII - Jan Szmit, IX - Adrian Gazda,        X - Michał Kozub.



Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc

Miejsce oraz Imię i Nazwisko Ilość meczy Ilość dużych punktów Stosunek małych punktów
1.Budzik Marcin 9 16 24 : 13
2.Nizioł Marek 9 16 26 : 7
3.Seredyński Mirosław 9 14 23 : 10
4.Pabian Jakub 9 12 20 : 15
5.Burek Grzegorz 9 8 21 : 19
6.Ziobroń Bernard 9 8 17 : 18
7.Zaucha Daniel 9 6 16 : 15
8.Szmit Jan 9 6 11 : 20
9.Gazda Adrian 9 2 7 : 26
10.Kozub Michał 9 0 5: 26

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
N.M
3.
S.M
4.
P.J
5.
B.G
6.
Z.B
7.
Z.D
8.
SZ.J
9.
G.A
9.
K.M
1.Budzik Marcin 3 : 2 0 : 3 3 : 2 3 : 2 3 : 1 3 : 2 3 : 0 3 : 1 3 : 0
2. Nizioł Marek 2 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 : 0
3. Seredyński Mirosław 3 : 0 1 : 3 1 : 3 3 : 2 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0
4. Pabian Jakub 2 : 3 0 : 3 3 : 1 3 : 2 3 : 0 0 : 3 3 : 0 3 : 2 3 : 1
5. Burek Grzegorz 2 : 3 2 : 3 2 : 3 2 : 3 3 : 2 3 : 0 1 : 3 3 : 1 3 : 1
6. Ziobroń Bernard 1 : 3 0 : 3 2 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 2 3 : 1 3 : 0 3 : 0
7. Zaucha Daniel 2 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 0 0 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 0
8. Szmit Jan 0 : 3 1 : 3 0 : 3 0 : 1 3 : 1 1 : 3 0 : 3 3 : 0 3 : 1
9. Gazda Adrian 1 : 3 0 : 3 0 : 3 2 : 3 1 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 2
10. Kozub Michał 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 1 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 2 : 3


Wyniki III turnieju feryjnego amatorów bilarda 13.02.2011


Turniej amatorów -II bilardowa liga klubowa.


I Miejsce: Wiśniowski Wojciech,II Rakoczy Michał , III- Burek Grzegorz, IV- Nizioł Marek
Pozostałe miejsca zajeli: V-Szmit Jan VI- Pabian Jakub, VII- Seredyński Mirosław,
VIII- Motyka Dawid,IX Bernady Jakub,X- Gazda Adrian,XI Jania Jakub, XII Domański Michał, XIII Gniadek Mariusz, XIV Olchówka Jakub, XV Bryndal Jakub, XVI Ziobroń Bernard.


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
W.W
2.
P.J
3.
G.A
4.
B.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Wiśniowski Wojciech 3 : 0 3 : 0 3 : 1 3 6 9 : 1
2.Pabian Jakub 0 : 3 3 : 0 3 : 2 3 4 6 : 5
3.Gazda Adrian 0 : 3 0 : 3 3 : 0 3 2 3 : 9
4.Bryndal Jakub 1 : 3 2 : 3 0 : 3 3 0 3 : 9

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
B.J
3.
N.M
4.
G.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 0 1 : 3 3 : 0 3 4 7 : 3
2.Bernady Jakub 0 : 3 3 : 0 3 : 1 3 4 6 : 4
3.Nizioł Marek 3 : 1 0 : 3 3 : 2 3 4 6 : 6
4.Gniadek Mariusz 0 : 3 1 : 3 2 : 3 3 0 3 : 9


GRUPA III

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
R.M
2.
B.G
3.
M.D
4.
O.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Rakoczy Michał 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 6 9 : 2
2.Burek Grzagorz 2 : 3 3 : 0 3 : 1 3 4 8 : 4
3.Motyka Dawid 0 : 3 0 : 3 3 : 1 3 2 3 : 7
4.Olchówka Jakub 0 : 3 1 : 3 1 : 3 3 0 2 : 9


GRUPA IV

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
J.J
2.
Sz.J
3.
D.M
4.
Z.B

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Jania Jakub 3 : 2 3 : 1 0 : 3 3 4 6 : 3
2.Szmit Jan 2 : 3 3 : 0 3 : 1 3 4 8 : 4
3.Domański Michał 1 : 3 0 : 3 3 : 1 3 2 4 : 7
4.Ziobroń Bernard 3 : 0 1 : 3 1 : 3 3 2 5 : 6



PÓŁFINAŁY

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
W.W
2.
N.M
3.
P.J
4.
S.M
5.
B.J
6.
G.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Wiśniowski Wojciech 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 5 10 15 : 1
2.Nizioł Marek 1 : 3 3 : 1 3 : 1 0 : 3 3 : 0 5 6 10 : 8
3.Pabian Jakub 0 : 3 1 : 3 3 : 2 2 : 3 3 : 0 5 4 9 : 11
4.Seredyński Mirosław 0 : 3 1 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 1 5 4 9 : 10
5.Bernady Jakub 0 : 3 3 : 0 3 : 2 0 : 3 0 : 3 5 4 6 : 11
6.Gazda Adrian 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 0 5 2 4 : 12

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
R.M
2.
B.G
3.
SZ.J
4.
M.D
5.
J.J
6.
D.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Rakoczy Michał 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 : 1 3 : 1 5 10 15 : 4
2.Burek Grzegorz 2 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 2 2 : 3 5 6 13 : 9
3.Szmit Jan 0 : 3 1 : 3 3 : 0 2 : 3 3 : 0 5 4 9 : 9
4.Motyka Dawid 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 0 3 : 2 5 4 6 : 11
5.Jania Jakub 1 : 3 2 : 3 3 : 2 0 : 3 3 : 1 5 4 9 : 12
6.Domański Michał 1 : 3 3 : 2 0 : 3 2 : 3 1 : 3 5 2 7 : 14

FINAŁY O MIEJSCA 1 -12

o miejsca 1 - 2

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Wiśniowski Wojciech - Rakoczy Michał 4 : 1

o miejsca 3 - 4
Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Burek Grzegorz - Nizioł Marek 3 : 2

o miejsca 5 - 6
Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Szmit Jan - Pabian Jakub 3 : 2

o miejsca 7 - 8
Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Motyka Dawid - Seredyński Mirosław 3 : 2

o miejsca 9 - 10
Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Bernady Jakub - Gazda Adrian 3 : 1

o miejsca 11 - 12
Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Domański Michał - Jania Jakub 3 : 1

FINAŁY

o miejsca 13 - 16

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
G.M
2.
O.J
3.
B.J
4.
Z.B

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Gniadek Mariusz 2 : 1 2 : 1 0 : 2 3 4 4 : 4
2.Olchówka Jakub 1 : 2 2 : 0 2 : 1 3 4 5 : 3
3.Bryndal Jakub 1 : 2 0 : 2 2 : 0 3 2 3 : 4
4.Ziobroń Bernard 2 : 0 1 : 2 0 : 2 3 2 3 : 4





Wyniki II turnieju feryjnego amatorów bilarda 06.02.2011


Turniej amatorów -II bilardowa liga klubowa.


I Miejsce: Seredyński Mirosław ,II Celina Banek , III- Zaucha Daniel, IV- Nizioł Marek
Pozostałe miejsca zajeli:V - Burek Grzegorz , VI-Szmit Jan VII- Starzec Jakub, VIII- Ciochoń Jacek
IX Pabian Jakub,X- Ziobroń Bernard, XI- Motyka Dawid, XII Gazda Adrian, XIII Starzyk Mateusz .


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
N.M
2.
Z.D
3.
B.G
4.
S.J
5.
P.J
6.
M.D

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Nizioł Marek 1 : 3 3 : 0 3 : 2 3 : 1 3 : 2 5 8 13 : 8
2.Zaucha Daniel 3 : 1 3 : 1 0 : 3 0 : 3 3 : 1 5 6 9 : 9
3.Burek Grzegorz 0 : 3 1 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 1 5 6 10 : 7
4.Starzec Jakub 2 : 3 3 : 0 0 : 3 3 : 2 2 : 3 5 4 10 : 11
5.Pabian Jakub 1 : 3 3 : 0 0 : 3 2 : 3 3 : 1 5 4 9 : 10
6.Motyka Dawid 2 : 3 1 : 3 1 : 3 3 : 2 1 : 3 5 2 8 : 14

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
B.C
3.
SZ.J
4.
C.J
5.
Z.B
6.
G.A
7.
S.M

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 0 1 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 10 16 : 4
2.Banek Celina 0 : 3 3 : 0 3 : 1 3 : 1 3 : 0 3 : 0 6 10 15 : 5
3.Szmit Jan 3 : 1 0 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 1 3 : 0 6 10 15 : 5
4.Ciochoń Jacek 1 : 3 1 : 3 0 : 3 3 : 1 3 : 2 3 : 1 6 6 11 : 13
5.Ziobroń Bernad 0 : 3 1 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 0 6 4 8 : 13
6.Gazda Adrian 0 : 3 0 : 3 1 : 3 2 : 3 1 : 3 3 : 0 6 2 7 : 15
7.Starzyk Mateusz 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 0 : 3 0 : 3 6 0 1 : 18



FINAŁ

O miejsca 1 - 6

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
B.C
3.
Z.D
4.
N.M
5.
B.G
6.
SZ.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 0 3 : 1 3 : 1 3 : 2 1 : 3 5 8 13 : 7
2.Banek Celina 0 : 3 3 : 1 2 : 3 3 : 1 3 : 0 5 6 11 : 8
3.Zaucha Daniel 1 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 1 3 : 0 5 6 11 : 8
4.Nizioł Marek 1 : 3 3 : 2 1 : 3 3 : 0 3 : 1 5 6 11 : 9
5.Burek Grzegorz 2 : 3 1 : 3 1 : 3 0 : 3 3 : 1 5 2 7 : 13
6.Szmit Jan 3 : 1 0 : 3 0 : 3 1 : 3 1 : 3 5 2 5 : 13

o miejsca 7 - 8

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Starzec Jakub - Ciochoń Jacek 2 : 0

o miejsca 9 - 10

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Pabian Jakub - Ziobroń Bernad 2 : 1

o miejsca 11 - 12

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Motyka Dawid - Gazda Adrian 2 : 0

miejsce - 13

Starzyk Mateusz





Wyniki I turnieju feryjnego amatorów 23.01.2011


Turniej amatorów -II bilardowa liga klubowa.


I Miejsce zajął Seredyński Mirosław pokonując w finale swoich przeciwników wynikem 3 :1 ,II miejsce Marcin Kwiatkowski , III- miejsce Kozioł Łukasz IV- Nizioł Marek
Pozostałe miejsca zajeli:V - Burek Grzegorz , VI-Szmit Jan VII- Pabian Jakub, VIII- Motyka Dawid
IX Płaziak Jakub,X- Gazda Adrian, XI- Staszczyk Bartłomiej.


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.Ł
2.
N.M
3.
B.G
4.
P.J
5.
G.A
6.
S.B

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Kozioł Łukasz 3 : 1 3 : 1 3 : 1 3 : 0 3 : 1 5 10 15 : 4
2.Nizioł Marek 1 : 3 3 : 1 3 : 2 3 : 0 3 : 0 5 8 13 : 6
3.Burek Grzegorz 1 : 3 1 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 1 5 6 11 : 9
4.Pabian Jakub 1 : 3 2 : 3 2 : 3 3 : 1 3 : 0 5 4 11 : 10
5.Gazda Adrian 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 0 5 4 4 : 12
6.Staszczyk Bartłomiej 1 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 5 0 2 : 15

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
K.M
3.
SZ.J
4.
M.D
5.
P.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 1 3 : 1 3 : 1 3 : 1 4 8 12 : 3
2.Kwiatkowski Marcin 1 : 3 3 : 0 3 : 1 3 : 0 4 6 10 : 4
3.Szmit Jan 1 : 3 0 : 3 3 : 1 3 : 0 4 4 7 : 7
4.Motyka Dawid 1 : 3 1 : 3 1 : 3 3 : 0 4 2 6 : 9
5.Płaziak Jakub 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 4 0 0 : 12



FINAŁ

O miejsca 1 - 6

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
K.M
3.
K.Ł
4.
N.M
5.
B.G
6.
SZ.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 1 3 : 1 3 : 1 3 : 1 3 : 1 5 10 15 : 4
2.Kwiatkowski Marcin 1 : 3 3 : 2 3 : 2 3 : 2 3 : 0 5 8 13 : 9
3.Kozioł Łukasz 1 : 3 2 : 3 3 : 1 3 : 1 3 : 1 5 6 12 : 9
4.Nizioł Marek 0 : 3 2 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 1 5 4 9 : 11
5.Burek Grzegorz 1 : 3 2 : 3 1 : 3 1 : 3 3 : 2 5 2 8 : 14
6.Szmit Jan 1 : 3 0 : 3 1 : 3 1 : 3 2 : 3 5 0 5 : 15

o miejsca 8 - 11

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Motyka Dawid - Staszczyk Bartłomiej 3 : 0
Płaziak Jakub - Gazda Adrian 3 : 1

o miejsca 8 - 9

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Motyka Dawid - Płaziak Jakub 3 : 0

o miejsca 10 - 11

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Gazda Adrian - Staszczyk Bartłomiej 3 : 0





Wyniki turnieju amatorów 11.11.2010


Turniej amatorów -II bilardowa liga klubowa.


I Miejsce zajęła Celina Banek wygrywając wszystkie pojedynki,II miejsce Grzegorz Burek, który po bardzo ładnej walce pokonał swojego przeciwnika 3: 1 III miejsce Mirosław Seredyński IV Jakub Bernady
Pozostałe miejsca zajeli:V - Ziobroń Bernard , VI-Szmit Jan VII- Bryndal Jakub
IX Kozioł Łukasz,X- Nizioł Marek, XI Padoł Konrad, XII- Gazda Adrian.


ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

GRUPA I

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
B.G
3.
P.J
4.
B.J
5.
N.M
6.
G.A

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Celina 3 : 1 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 1 5 10 15 : 3
2.Burek Grzegorz 1 : 3 3 : 1 3 : 1 0 : 3 3 : 0 5 6 10 : 18
3.Pabian Jakub 1 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 2 3 : 0 5 6 11 : 9
4.Bryndal Jakub 0 : 3 1 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 1 5 4 8 : 11
5.Nizioł Marek 0 : 3 3 : 0 2 : 3 1 : 3 3 : 2 5 4 9 : 11
6.Gazda Adrian 1 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 2 : 3 5 0 4 : 15

GRUPA II

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
S.M
2.
B.J
3.
Z.B
4.
SZ.J
5.
K.Ł
6.
P.K

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Seredyński Mirosław 3 : 2 3 : 1 3 : 1 3 : 2 3 : 0 5 10 15 : 5
2.Bernady Jakub 1 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 1 3 : 0 5 8 13 : 6
3.Ziobroń Bernad 1 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 2 3 : 2 5 6 12 : 10
4.Szmit Jan 1 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 0 2 : 3 5 2 6 : 12
5.Kozioł Łukasz 2 : 3 1 : 3 2 : 3 0 : 3 3 : 1 5 2 8 : 13
6.Padoł Konrad 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 2 1 : 3 5 2 6 : 14


o miejsca 1-4

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.C
2.
B.G
3.
S.M
4.
B.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Banek Celina 3 : 1 3 : 0 3 : 1 3 6 9 : 2
2.Burek Grzegorz 1 : 3 3 : 1 2 : 3 3 2 6 : 7
3.Seredyński Mirosław 0 : 3 1 : 3 3 : 1 3 2 4 : 7
4.Bernady Jakub 1 : 3 3 : 2 1 : 3 3 2 5 : 8

o miejsca 5-8

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
Z.B
2.
Sz.J
3.
P.J
4.
B.J

Ilość spotkań

Punkty

Stosunek partii
1.Ziobroń Bernard 3 : 0 3 : 1 3 : 1 3 6 9 : 2
2.Szmit Jan 0 : 3 3 : 2 3 : 1 3 4 6 : 6
3.Pabian Jakub 1 : 3 2 : 3 3 : 1 3 2 6 : 7
4.Bryndal Jakub 1 : 3 1 : 3 1 : 3 3 0 3 : 9

o miejsca 9 - 10

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Kozioł Łukasz - Nizioł Marek 3 : 2

o miejsca 11 - 13

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Padoł Konrad - Gazda Adrian 3 : 1



Wyniki V edycji AMATOR CHALLENGE 17.10. 2010


NALEPSZE MIEJSCE W V - OSTATNIEJ EDYCJI UZYSKLI:

I Wiśniowwski Paweł z MUKS IKS Tarnów
II Szczakuła Michał Tarnów
III - IV Kogut Paweł Tarnów i Wiśniowski Wojciech MUKS IKS Tarnów



Pozostałe miejsca zajeli:
V - VI Banek Celina IKS Tarnów i Seredyński Mirosław Tarnów,
VII- VIII Koza Sylwester Tarnów i Budzik Marcin Tarnów,
IX - X Burek Grzegorz Tarnów i Różycki Kamil Tarnów,



Ostatnia edycja Amator Challenge rozstrzygnęła cały cykl turniejów. Do finału w dn.19- 21 Listopad w Łodzi gdzie pula nagród wynosi 10.000 zł zakwalifikowali się:
Wiśniowwski Paweł z MUKS IKS Tarnów ,Szczkuła Michał Tarnów,Różycki Kamil Tarnów, Wiśniowski Wojciech MUKS IKS Tarnów, Kogut Paweł Tarnów.


PÓŁFINAŁY

o miejsca 1 -4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Szczakuła Michał - Kogut Paweł 4 : 0
Wiśniowski Paweł - Wiśniowski Wojciech 4 : 3

FINAŁ

o miejsca 1 - 2



Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Wiśniowski Paweł - Szczakuła Michał 4 : 2


Wyniki IV edycji AMATOR CHALLENGE 12.09. 2010


NALEPSZE MIEJSCE W IV EDYCJI UZYSKLI:

I miejsce zajął:

Wiśniowwski Paweł z MUKS IKS Tarnów
który w finale pokonał swojego kolegę
Stradę Macieja z MUKS IKS Tarnów
wynikiem 4 : 2


III miejsce zajeli:
Banek Celina IKS Tarnów i
Kogut Paweł.



PÓŁFINAŁY

o miejsca 1 -4

Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Wiśniowski Paweł - Banek Celina 4 : 1
Strada Maciej - Kogut Paweł 4 : 1

FINAŁ

o miejsca 1 - 2



Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
Wiśniowski Paweł - Strada Maciej 4 : 2


Pozostałe miejsca:

  • V-VI Wiśniowski Wojciech- MUKS IKS Tarnów i Różycki Kamil -Tarnów,
  • VII- VIII Szczakuła Maciej i Koza Sylwester,
  • IX- XII Sacha Jakub , Burek Grzegorz,
    Słowik Maciej,Bryndal Jakub,
  • XIII -XV Padoł Konrad, Dubiel Grzegorz, Boznański Paweł



  • Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników wyników .




    Klubowa II liga bilardowa Amatorów 2010r.


    Wyniki II ligi amatorskiej - 12.09.2010.

    W rozgrywkach wewnętrznej klubowej II ligi amatorów najlepszy okazał się:
    Sacha Jakub
    na II miejscu Burek Grzegorz III miejsce Słowik Maciej, a IV miejsce Bryndal Jakub

    Pozostałe miejsca zajeli:
    V- Padoł Konrad VI- Dubiel Grzegorz, VII- Boznański Paweł.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

    GRUPA I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    B.G
    2.
    S.J
    3.
    P.K
    4.
    B.P

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Burek Grzegorz 4 : 2 4 : 3 4 : 0 3 6 12 : 5
    2.Sacha Jakub 2 : 4 4 : 1 4 : 1 3 4 10 : 6
    3.Padoł Konrad 3 : 4 1 : 4 4 : 2 3 2 8 : 10
    4.Bozański Paweł 0 : 4 1 : 4 2 : 4 3 0 3 : 12

    GRUPA II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    S.M
    2.
    B.J
    3.
    D.G

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Słowik Maciej 4 : 1 4 : 2 2 4 8 : 5
    2.Bryndal Jakub 1 : 4 4 : 3 2 2 5 : 7
    3.Dubiel Grzegorz 2 : 4 3 : 4 2 0 3 : 12

    PÓŁFINAŁY

    o miejsca 1 -4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Burek Grzegorz -Brydal Jakub 4 : 0
    Sacha Jakub - Słowik Maciej 4 : 1

    FINAŁY

    o miejsca 1 -4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Sacha Jakub - Burek Grzegorz 4 : 0
    Słowik Maciej - Bryndal Jakub 4 : 3


    o miejsca 5 - 6

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Padoł Konrad -Dubiel Grzegorz 3 : 2



    Wyniki III edycji AMATOR CHALLENGE 30.05. 2010


    RANKING TURNIEJU JEST PODANY NA STRONIE RANKINU.

    NALEPSZE MIEJSCE W III EDYCJI UZYSKLI:

    I miejsce zajął

    Kogut Piotr z MUKS IKS Tarnów

    który w finale pokonał swojego kolegę

    Wiśniowskiego Pawła z MUKS IKS Tarnów 5:2,

    III miejsce zajął

    Wiśniowski Wojciech i Rózycki Kamil.



    PO TRZECH TURNIEJACH PROWADZĄ W RANKINGU: I- WIŚNOWSKI PAWEŁ 52pkt, II - RÓŻYCKI KAMIL 50pkt. III - SZCZAKUŁA MICHAŁ 46pkt, IV - WIŚNIOWSKI WOJCIECH.

    NA PEWNO W KOŃCOWEJ FAZIE RANKING ULEGNIE ZMIANIE PONIEWAŻ KAŻDY ZAWODNIK BĘDZIE WALCZYŁ O ZAJĘCIE CZOŁOWYCH MIEJSC I AWANSIE DO FINAŁU KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W ŁODZI.

    Wyniki II AMATOR CHALLENGE 16.05. 2010



    Najlepszy wynik II Turnieju Amator Challenge uzyskał:

    Różycki Kamil 20 pkt.

    Drugie miejsce zajął:

    Wiśniowski Paweł z MUKS IKS Tarnów 18 pkt.

    a trzecie miejsce:

    Woźniak Marek z MUKS IKS Tarnów i Błażej Mariusz z Bila Tarnów 16 pkt.


    Pozostałe miejsca: V- Szczakuła Michał- Tarnów i Szpala Łukasz- Pino Dębica, VII Wiśniowski Wojciech- Muks IKS Tarnów i Kogut Paweł -Tarnów,IX Kędzior Kamil-Tarnów, X Wenz Łukasz- Tarnów, XI Burek Grzegorz Tarnów,XII Koza Sylwester Tarnów.

    Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników wyników .


    Wyniki Międzyszkolnego Amatorskiego Turnieju Klubowego 2010


    I Turniej Międzyszkolny 14.03.2010.


    Najlepszym zawodnikiem turnieju został

    Łukasz Kozioł ze Szkoły Podstawowej nr.8.

    Drugie miejsce zajął:

    Starzec Jakub z Liceum nr. 4

    a trzecie miejsce:

    Pelczar Patryk ze Szkoły Podstawowej nr.8


    Pozostałe miejsca: IV- Bodzoń Maciej Liceum nr.6, V- Kordek Kamil Szkoła Podst.nr.8, VI Skalski Konrad Liceum nr.4, VII Natkaniec Maciej Liceum nr.6, VIII Bodzoń Kacper Szkoła Podst. nr.8, IX Langer Jakub Szkoła Podst. Ciężkowice.

    Gratulujemy wszystkim zawodnikom wyników.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc.

    Grupa I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    S.J
    2.
    S.K
    3.
    N.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Starzec Jakub 3 : 0 3 : 0 2 4 6 : 0
    2.Skalski Konrad 0 : 3 2 : 3 2 2 3 : 5
    3.Natkaniec Maciej 0 : 3 2 : 3 2 0 2 : 6


    Grupa II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    P.P
    2.
    K.K
    3.
    B.K

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Pelczar Patryk 3 : 1 3 : 1 2 4 6 : 2
    2.Kordek Kamil 1 : 3 3 : 2 2 2 3 : 4
    3.Bodzoń Kacper 1 : 3 2 : 3 2 0 3 : 6


    Grupa III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    K.Ł
    2.
    B.M
    3.
    L.J

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Kozioł Łukasz 3 : 0 3 : 1 2 4 6 : 1
    2.Bodzoń Maciej 0 : 3 3 : 1 2 2 3 : 4
    3.Langer Jakub 1 : 3 1 : 3 2 0 2 : 6


    FINAŁ

    o miejsca 1 -3

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    K.Ł
    2.
    S.J
    3.
    P.P

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Kozioł Łukasz 3 : 1 3 : 2 2 4 6 : 3
    2.Starzec Jakub 1 : 3 3 : 0 2 2 4 : 3
    3.Pelczar Patryk 2 : 3 0 : 3 2 0 2 : 6


    o miejsca 4-6

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    B.M
    2.
    K.K
    3.
    S.K

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Bodzoń Maciej 3 : 0 3 : 0 2 4 6 : 0
    2.Kordek Kamil 0 : 3 3 : 2 2 2 3 : 5
    3.Skalski Konrad 0 : 3 2 : 3 2 0 2 : 6

    o miejsca 7-9

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    N.M
    2.
    B.K
    3.
    L.J

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Natkaniec Maciej 3 : 1 3 : 2 2 4 6 : 3
    2.Bodzoń Kacper 1 : 3 3 : 2 2 2 4 : 5
    3.Langer Jakub 2 : 3 2 : 3 2 0 4 : 6




    Wyniki V Edycji Amator Challenge 2009r


    V Amator Challenge 11.10.2009r.


    Piąta edycja Amator Challenge: I Wiśniowski Paweł , II Urbański Patryk, III Szpala Łukasz,IV Cepil Piotr, V Wiśniowski Wojciech.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc.

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.P
    2.
    U.P
    3.
    Sz.Ł
    4.
    C.P
    5.
    W.W

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Paweł 5 : 2 4 : 5 5 : 3 5 : 2 4 6 19 : 12
    2.Urbański Patryk 2 : 5 5 : 1 5 : 4 5 : 3 4 6 17 : 13
    3.Szpala Łukasz 5 : 4 1 : 5 5 : 2 5 : 0 4 6 16 : 9
    4.Cepil Piotr 3 : 5 4 : 5 2 : 5 5 : 0 4 2 14 : 15
    5.Wiśniowski Wojciech 2 : 5 3 : 5 0 : 5 0 : 5 4 0 5 : 20


    Wyniki IV Edycji Amator Challenge 2009r


    IV Amator Challenge 11.10.2009r.


    Czwartą edycję Amator Challenge wygrałał lider rankingu Cepil.P ,II miejsce zajął Paweł Wiśniowski z MUKS "IKS" Tarnów a III- IV Urbański Patryk i Szpala Łukasz, V-VI Wiśniowski Wojciech i Woźniak Marek, VII -Kaleta Mateusz.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc.

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    C.P
    2.
    W.P
    3.
    U.P
    4.
    Sz.Ł
    5.
    W.W
    6.
    W.M
    7.
    K.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Cepil Piotr 5 : 4 5 : 1 5 : 4 5 : 2 5 : 2 5 : 0 6 12 30 : 13
    2.Wiśniowski Paweł 4 : 5 5 : 4 5 : 1 5 : 4 5 : 2 5 : 1 6 10 29 : 17
    3.Urbański Patryk 1 : 5 4 : 5 5 : 1 5 : 3 5 : 4 5 : 1 6 8 25 : 19
    4.Szpala Łukasz 4 : 5 1 : 5 1 : 5 5 : 4 5 : 1 5 : 1 6 6 21 : 21
    5.Wiśniowski Wojciech 2 : 5 4 : 5 3 : 5 4 : 5 5 : 2 5 : 0 6 4 23 : 22
    6.Woźniak Marek 2 : 5 2 : 5 4 : 5 1 : 5 2 : 5 5 : 1 6 2 16 : 26
    7.Kaleta Mateusz 0 : 5 1 : 5 1 : 5 1 : 5 0 : 5 1 : 5 6 0 4 : 30


    Wyniki III Edycji Amator Challenge 2009r


    III Amator Challenge 06.09.2009r.


    III edycję Amator Challenge wygrałał Cepil.P ,II miejsce zajął Urbański Patryk z MUKS "IKS" Tarnów a III- IV Wiśniowski Paweł i Woźniak Marek.
    Pozostałe miejsca zajeli:V - VI Wiśniowski W.,Szpala Łukasz, VII-VIII Banek Celina ,Strada Maciej,
    IX- XII Wrona Łukasz , Kozioł Łukasz, Boryczko Jakub, Radwański Marcin,


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

    GRUPA I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    C.P
    2.
    W.M
    3.
    W.W
    4.
    S.M
    5.
    K.Ł
    6.
    B.J

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Cepil Piotr 4 : 0 4 : 3 4 : 0 4 : 0 4 : 0 5 10 20 : 3
    2.Woźniak Marek 0 : 4 4 : 3 4 : 2 4 : 0 4 : 1 5 8 16 : 10
    3.Wiśniowski Wojciech 3 : 4 3 : 4 4 : 0 4 : 0 4 : 0 5 6 18 : 8
    4.Strada Maciej 0 : 4 2 : 4 0 : 4 4 : 0 4 : 0 5 4 10 : 12
    5.Kozioł Łukasz 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 4 : 2 5 2 4 : 18
    6.Boryczko Jakub 0 : 4 1 : 4 0 : 4 0 : 4 2 : 4 5 0 3 : 20

    GRUPA II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    W.P
    3.
    SZ.Ł
    4.
    B.C
    5.
    W.Ł
    6.
    R.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Urbański Patryk 4 : 2 4 : 0 4 : 0 4 : 2 4 : 0 5 10 20 : 4
    2.Wiśniowski Paweł 2 : 4 4 : 3 4 : 0 4 : 1 4 : 0 5 8 18 : 8
    3.Szpala Łukasz 0 : 4 3 : 4 4 : 0 4 : 1 4 : 0 5 6 15 : 9
    4.Banek Celina 0 : 4 0 : 4 0 : 4 4 : 3 4 : 0 5 4 8 : 15
    5.Wrona Łukasz 2 : 4 1 : 4 1 : 4 3 : 4 4 : 0 5 2 11 : 16
    6.Radwański Marcin 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 5 0 0 : 20


    o miejsca 5 - 8

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski Wojciech - Banek Celina 4 : 2
    Strada Maciej - Szpala Łukasz 1 : 4

    PÓŁFINAŁY

    o miejsca 1 -4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Cepil Piotr - Wiśniowski Paweł 4 : 0
    Woźniak Marek - Urbański Patryk 1 : 4

    FINAŁ

    o miejsca 1 -2

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Cepil Piotr - Urbański Patryk 5 : 1



    Wyniki II Edycji Amator Challenge 2009r


    II Amator Challenge 19.04.2009r.


    To już II edycja Amator Challenge pełna niespodzianek Zawodnicy walczyli o każdy punkt do rankingu. Przy zaciętej rywalizacji - pierwsze miejsce zajął Wiśniowski Wojciech z MUKS"IKS" Tarnów, który pokonał w finale swojego brata Wiśniowskiego Pawła 5:4. Na trzecim miejscu uklasował się Piotr Cepil z Krakowa , który nie dał rady wygrać w półfinale z Wojciechem Wiśnowskim zawodnikem MUKS"IKS"Tarnów ,przegrywając wysoko 1:5 i musiał się pogodzić z porażką zajmując dalsze miejsce.
    Pozostałe miejsca zajeli:III- IV Cepil Piotr , Szpala Łukasz, V-VI Kocik Robert, Urbański Patryk,
    VII-VIII Banek Celina i Rakoczy Michał, IX- XII Radwański Marcin, Kruk Krzysztof,
    Budzik Krzysztof, Woźniak Marek, XIII - XVI Wrona Łukasz, Kozioł Łukasz, Pabian Jakub,
    Haraf Łukasz, XVII - XX Ziobroń Bernard, Geras Bartosz, Kłusek Krzysztof, Strada Maciej.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

    GRUPA I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    C.P
    2.
    W.P
    3.
    R.M
    4.
    P.J
    5.
    G.B

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Cepil Piotr 4 : 3 4 : 0 4 : 0 4 : 0 4 8 16 : 3
    2.Wiśniowski Wojciech 3 : 4 4 : 1 4 : 2 4 : 0 4 6 15 : 6
    3.Radwański Marcin 0 : 4 1 : 4 4 : 2 4 : 0 4 4 9 : 10
    4.Pabian Jakub 0 : 4 1 : 4 2 : 4 4 : 3 4 2 7 : 15
    5.Geras Bartosz 0 : 4 0 : 4 0 : 4 3 : 4 4 0 3 : 16

    GRUPA II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    K.R
    2.
    Sz.Ł
    3.
    K.K
    4.
    W.Ł
    5.
    K.K

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Kocik Robert 4 : 1 4 : 1 4 : 3 4 : 0 4 8 16 : 5
    2.Szpala Łukasz 1 : 4 4 : 4 3 : 4 4 : 2 4 4 12 : 11
    3.Kruk Krzysztof 1 : 4 1 : 4 4 : 2 4 : 1 4 4 10 : 11
    4.Wrona Łukasz 3 : 4 4 : 3 2 : 4 4 : 1 4 4 13 : 12
    5.Kłusek Krzysztof 0 : 4 2 : 4 1 : 4 1 : 4 4 0 4 : 16

    GRUPA III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.P
    2.
    B.C
    3.
    B.K
    4.
    K.Ł
    5.
    Z.B

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Paweł 4 : 0 4 : 0 4 : 2 4 : 0 4 8 16 : 2
    2.Banek Celina 0 : 4 4 : 1 4 : 0 4 : 0 4 6 12 : 5
    3.Budzik Krzysztof 0 : 4 1 : 4 4 : 3 4 : 1 4 4 9 : 12
    4.Kozioł Łukasz 2 : 4 0 : 4 3 : 4 4 : 3 4 2 9 : 15
    5.Ziobroń Bernard 0 : 4 0 : 4 1 : 4 3 : 4 4 0 4 : 16

    GRUPA IV

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    R.M
    3.
    W.M
    4.
    H.Ł
    4.
    S.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Urbański Patryk 4 : 2 4 : 2 4 : 2 4 : 1 4 8 16 : 7
    2.Rakoczy Michał 2 : 4 4 : 1 4 : 0 4 : 2 4 6 14 : 7
    3.Woźniak Marek 2 : 4 1 : 4 4 : 0 4 : 0 4 4 11 : 8
    4.Haraf Łukasz 2 : 4 0 : 4 0 : 4 4 : 3 4 2 6 : 15
    5.Strada Maciej 1 : 4 2 : 4 0 : 4 3 : 4 4 0 6 : 16

    ĆWIERĆFINAŁY

    Poniżej wyniki bezpośrednich pojedynków

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Cepil Piotr - Banek Celina 5 : 1
    Wiśniowski Wojciech - Kocik Robert 5 : 0
    Wiśniowski Paweł - Rakoczy Michał 5 : 0
    Szpala Łukasz - Urbański Patryk 5 : 2

    PÓŁFINAŁY

    o miejsca 1 -4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski Wojciech - Cepil Piotr 5 : 1
    Wiśniowski Paweł - Szpala Łukasz 5 : 3

    FINAŁ

    o miejsca 1 -2

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski Wojciech - Wiśniowski Paweł 5 : 4




    Klubowa II liga bilardowa Amatorów 2009r.


    Wyniki II ligi amatorskiej -II kolejka 05.04.2009r.

    W rozgrywkach wewnętrznej klubowej II ligi amatorów w drugiej kolejce najlepszy okazał się:
    Ziobroń Bernard,
    na II miejscu Pabian Jakub III miejsce Kozioł Łukasz, a IV miejsce Łącki Konrad

    Pozostałe miejsca zajeli:
    V- Chuchra Sławomir VI- Oćwieja Grzegorz, VII- Krukar Tomasz VIII- Rhein Anna, IX- Oćwieja Krzysztof.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

    GRUPA I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    Z.B
    2.
    Ł.K
    3.
    Ch.S
    4.
    K.T
    5.
    O.K

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Ziobroń Bernard 3 : 2 3 : 0 3 : 1 3 : 0 4 8 12 : 3
    2.Łącki Konrad 2 : 3 3 : 1 3 : 1 3 : 1 4 6 11 : 6
    3.Chuchra Sławomir 0 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 0 4 4 7 : 7
    4.Krukar Tomasz 1 : 3 1 : 3 1 : 3 3 : 1 4 2 6 : 10
    5.Oćwieja Krzysztof 0 : 3 1 : 3 0 : 3 1 : 3 4 0 2 : 12

    GRUPA II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    P.J
    2.
    K.Ł
    3.
    O.G
    4.
    R.A

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Pabian Jakub 3 : 0 3 : 2 3 : 0 3 6 9 : 2
    2.Kozioł Łukasz 0 : 3 3 : 1 3 : 2 3 4 6 : 6
    3.Oćwieja Grzegorz 2 : 3 1 : 3 2 : 3 3 2 6 : 8
    4.Rhein Anna 0 : 3 2 : 3 2 : 3 3 0 4 : 9

    PÓŁFINAŁY

    o miejsca 1 -4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Ziobroń Bernard - Kozioł Łukasz 4 : 0
    Pabian Jakub - Łącki Konrad 4 : 3

    FINAŁY

    o miejsca 1 -4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Ziobroń Bernard - Pabian Jakub 5 : 3
    Kozioł Łukasz - Łącki Konrad 3 : 1


    o miejsca 5 - 8

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Chuchra Sławomir - Oćwieja Grzegorz 3 : 2
    Rhein Anna - Oćwieja Krzysztof 3 : 1



    Klubowa II liga bilardowa Amatorów 2009r.


    Wyniki II ligi amatorskiej I kolejka -z dn 22.03.2009r.

    W rozgrywkach wewnętrznej klubowej II ligi amatorów najlepszy okazał się Pabian Jakub,
    na II miejscu Ziobroń Bernard. III miejsce Czech Sebastian, a IV miejsce przypadło dla młodziutkiego Łukasza Kozioł któremu należą się wielkie gratulacje.
    Pozostałe miejsca zajeli: V- Knot Kamil. VI- Bodzoń Kacper, VII- Chuchra Sławomir, VIII- Kasprzyk Krzysztof, IX- Jurczewski Rafał.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

    GRUPA I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    P.J
    2.
    K.Ł
    3.
    K.K
    4.
    K.K
    5.
    J.R

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Pabian Jakub 3 : 1 3 : 0 3 : 2 2 : 3 4 6 11 : 6
    2.Kozioł Łukasz 1 : 3 3 : 2 3 : 1 3 : 0 4 6 10 : 6
    3.Knot Kamil 0 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 2 4 4 8 : 8
    4.Kasprzyk Krzysztof 2 : 3 1 : 3 0 : 3 3 : 0 4 2 6 : 9
    5.Jurczewski Rafał 3 : 2 0 : 3 2 : 3 0 : 3 4 2 5 : 11

    GRUPA II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    Z.B
    2.
    C.S
    3.
    B.K
    4.
    C.S

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Ziobroń Bernard 3 : 1 3 : 1 3 : 1 3 6 9 : 3
    2.Czech Sebastian 1 : 3 3 : 1 3 : 0 3 4 7 : 4
    3.Bodzoń Kacper 1 : 3 1 : 3 3 : 2 3 2 5 : 8
    4.Chuchra Sławomir 1 : 3 0 : 3 2 : 3 3 0 3 : 9

    FINAŁ

    o miejsca 1 -4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Pabian Jakub - Ziobroń Bernard 5 : 4
    Czech Sebastian - Kozioł Łukasz 3 : 0


    o miejsca 5 - 8

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Knot Kamil - Bodzoń Kacper 3 : 0
    Chuchra Sławomir - Kasprzak Krzysztof 3 : 1




    Wyniki I Edycji Amator Challenge 2009r


    I Amator Challenge 01.03.2009r.

    W niedzielę 20 zawodników walczyło w I Edycji Amator Challenge. Był to dzień pełen niespodzianek. Michał Rakoczy po bardzo dobrej walce pokonał czołowkę zawodników z poprzednich turniejów.W grupach zawodnicy grali każdy.Z każdej grupy awansowało po dwóch zawodników do ćwierć finału
    I miejsce zajął junior Patryk Urbański z MUKS"IKS" Tarnów któremu należą się wielkie gratulacje za wspaniałą walkę w finale.Pokonał swojego doświadczonego rywala 5:3. Zdobyte I miejsce daje mu I miejsce w tabeli. Mamy nadzieję że dalsze rozgrywki Amator Challenge będą dostarczały nam podobnych emocji co I turniej.Rywalizacja była zacięta ale Cepil Piotr z Krakowa nie był w stanie poradzić sobie z Patrykiem i musiał się zadowolić II miejscem ,

    III-IV zajeli Szpala Łukasz z Czarnej i Wiśniowski Paweł z MUKS"IKS" Tarnów.

    Pozostałe miejsca zajeli: V-VI Woźniak M i Budzik K, VII-VIII Banek C i Radwański M IX- XII Wrona Ł, Wiśniowski W, Kruk K, Rakoczy M, XIII - XVI Kusek K,i debiutująca Rogozińska Ewelina (której należy się wielkie uznanie za wspaniałą walkę z doświadczonymi rywalami), XV-XVI Geras B,i Owsiak K, XVII - XIX Kocik R, Seredyński M,Rosiak D, Sutkowski S.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

    GRUPA I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    B.K
    3.
    W.Ł
    4.
    K.K
    5.
    S.S

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Urbański Patryk 3 : 1 3 : 0 3 : 1 3 : 0 4 8 12 : 2
    2.Budzik Krzysztof 1 : 3 3 : 2 3 : 2 3 : 2 4 6 10 : 9
    3.Wrona Łukasz 0 : 3 2 : 3 3 : 1 3 : 0 4 4 8 : 7
    4.Kłusek Krzysztof 1 : 3 2 : 3 1 : 3 3 : 1 4 2 7 : 10
    5.Sutkowski Sebastian 0 : 3 2 : 3 0 : 3 1 : 3 4 0 3 : 12

    GRUPA II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.P
    2.
    W.M
    3.
    K.K
    4.
    R.E
    5.
    R.D

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Paweł 3 : 1 3 : 2 3 : 0 3 : 0 4 8 12 : 3
    2.Woźniak Marek 1 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 0 4 6 10 : 5
    3.Kruk Krzysztof 2 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 0 4 4 10 : 6
    4.Rogozińska Ewelina 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 1 4 2 3 : 10
    5.Rosiak Damian 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 4 0 1 : 12

    GRUPA III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    SZ.Ł
    2.
    R.M
    3.
    W.W
    4.
    G.B
    5.
    S.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Szpala Łukasz 2 : 3 3 : 2 3 : 1 3 : 0 4 6 11 : 6
    2.Radwański Marcin 3 : 2 3 : 1 2 : 3 1 : 3 4 4 8 : 9
    3.Wiśniowski Wojciech 2 : 3 1 : 3 3 : 0 3 : 0 4 4 9 : 6
    4.Geras Bartosz 1 : 3 3 : 2 0 : 3 3 : 0 4 4 7 : 8
    5.Seredyński Mirosław 0 : 3 3 : 1 0 : 3 0 : 3 4 2 3 : 10

    GRUPA IV

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    C.P
    2.
    B.C
    3.
    R.M
    4.
    O.K
    4.
    K.R

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Cepil Piotr 3 : 1 3 : 1 3 : 0 3 : 0 4 8 12 : 2
    2.Banek Celina 1 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 0 4 6 10 : 4
    3.Rakoczy Michał 1 : 3 1 : 3 3 : 0 3 : 0 4 4 8 : 6
    4.Owsiak Kamil 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 0 4 2 0 : 12
    5.Kocik Robert 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 4 0 0 : 12

    ĆWIERĆFINAŁY

    Poniżej wyniki bezpośrednich pojedynków

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Szpala Łukasz - Budzik Krzysztof 5 : 0
    Urbański Patryk - Banek Celina 5 : 2
    Wiśniowski Paweł - Radwański Marcin 5 : 1
    Cepil Piotr - Woźniak Marek 5 : 4

    PÓŁFINAŁY

    o miejsca 1 -4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Urbański Patryk - Szpala Łukasz 5 : 4
    Cepil Piotr - Wiśniowski Paweł 5 : 4

    FINAŁ

    o miejsca 1 -2

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Urbański Patryk - Cepil Piotr 5 : 2




    Wyniki I turnieju amatorów 2009r


    I TURNIEJ KLUBOWY - OTWARCIE SEZONU AMATORÓW 18.01.2009r.

    W niedzielę amatorzy bilarda otworzyli sezon rozgrywek 2009r turniejem klubowym. Każdy uczestnik turnieju otrzymał po 10 godzin gry po ulgowej cenie.Zwycięzcą turnieju zostali:

  • I Paweł Wiśniowski, II miejsce Celina Banek,III Wojciech Wiśniowski i Krzysztof Budzik.
    Pozostałe miejsca zajeli:
    V-VI Wrona Łukasz , Radwański Marcin VII- VIII Urbański Patryk , Kruk Krzysztof, IX-X Rumian Patryk , Gaudyn Damian , XI-XII Zegar Kamil , Lisak Marcin, XIII- XIV Ocytko Dariusz Przeklasa Wojciech .


  • ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

    GRUPA I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.Ł
    2.
    U.P
    3.
    O.D
    4.
    P.W

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wrona Łukasz 4 : 1 4 : 0 4 : 0 3 6 12 : 1
    2.Urbański Patryk 1 : 4 4 : 1 4 : 0 3 4 9 : 5
    3.Ocytko Dariusz 0 : 4 1 : 4 4 : 2 3 2 5 : 10
    4.Przeklasa Wojciech 0 : 4 0 : 4 2 : 4 3 0 2 : 12

    GRUPA II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.P
    2.
    B.K
    3.
    R.P

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Paweł 2 : 4 4 : 1 2 2 6 : 5
    2.Budzik Krzysztof 4 : 2 3 : 4 2 2 7 : 6
    3.Rumian Patryk 1 : 4 4 : 3 2 2 5 : 8

    GRUPA III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.W
    2.
    K.K
    3.
    L.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Wojciech 4 : 0 4 : 0 2 4 8 : 0
    2.Kruk Krzysztof 0 : 4 4 : 0 2 2 4 : 4
    3.Lisak Marcin 0 : 4 0 : 4 2 0 0 : 8

    GRUPA IV

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    B.C
    2.
    R,M
    3.
    Z.K
    4.
    G.D

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Banek Celina 4 : 1 4 : 1 4 : 0 3 6 12 : 2
    2.Radwański Marcin 1 : 4 4 : 2 4 : 0 3 4 9 : 6
    3.Zegar Kamil 1 : 4 2 : 4 4 : 1 3 2 7 : 9
    4.Gałdyn Damian 0 : 4 0 : 4 1 : 4 3 0 1 : 12

    PÓŁFINAŁY

    o miejsca 1 -4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski Paweł - Wiśniowski Wojciech 4 : 2
    Banek Celina - Budzik Krzysztof 4 : 3

    FINAŁ

    o miejsca 1 -2

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski Paweł - Banek Celina 4 : 2


    TURNIEJ PAR RODZINNYCH


    WYNIKI TURNIEJU PAR RODZINNYCH

    Zwycięz\cami turnieju zostali Paweł i Wojciech Wiśniowscy - serdeczne gratulacje za wspaniałą walkę.


    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    Wiśniowscy
    2.
    Urbańscy
    3.
    Rakoczy
    4.
    MUKS"IKS"
    5.
    Domańscy
    6.
    Gieras

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowscy 8 : 5 8 : 0 8 : 4 8 : 3 8 : 2 5 10 40 : 14
    2.Urbańscy 5 : 8 8 : 2 8 : 6 8 : 3 8 : 2 5 8 37 : 21
    3.Rakoczy 0 : 8 2 : 8 8 : 6 8 : 7 8 : 6 5 6 26 : 35
    4.Woźniak- Kruk 4 : 8 6 : 8 6 : 8 8 : 1 8 : 1 5 4 32 : 26
    5.Domańscy 3 : 8 3 : 8 7 : 8 1 : 8 0 : 8 5 2 22 : 32
    6.Gieras 2 : 8 2 : 8 6 : 8 1 : 8 0 : 8 5 0 11 : 40

    Wyniki V Edycji Amator Challenge 2008r


    V Amator Challenge 26.10.2008r.

    W niedzielę zawodnicy rozegrali ostatni cykl turnieju amatorów bilarda w "8" Był to dzień pełen niespodzianek. Michał Rakoczy po bardzo dobrej walce pokonał czołowkę zawodników z poprzednich turniejów.W grupach zawodnicy grali każdy.Z każdej grupy awansowało po dwóch zawodników do ćwierć finału
    I miejsce zajął Michał Rakoczy IKS Tarnów któremu należą się wielki gratulacje za wspaniałą walkę. Zdobyte I miejsce dało mu awans do finału w Łodzi II miejsce w tym turnieju przypadło Wojciechowi Wiśniowskiemu , III-IV zajeli Urbański Patryk i Woźniak Marek
    Pozostałe miejsca zajeli: V-VI Wiśniowski P. i Radwański Marcin, VII-VIII Kocik R. i Strada M IX- XII Banek C, Kara G, Domański M, Kruk K, XIII - XVI Hołda T, Budzik K, Starzec J, Kara D , XVII - XIX Pawłowicz B, Wójcik P, Geras B,


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

    GRUPA I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    R.M
    2.
    U.P
    3.
    K.G
    4.
    H.T
    5.
    W.P

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Rakoczy Michał 3 : 0 3 : 1 3 : 2 3 : 0 4 8 12 : 3
    2.Urbański Patryk 0 : 3 3 : 2 3 : 0 3 : 0 4 6 9 : 5
    3.Kara Grzegorz 1 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 0 4 4 9 : 6
    4.Hołda Tomasz 3 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 1 4 2 5 : 10
    5.Wójcik Piotr 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 4 0 1 : 12

    GRUPA II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.M
    2.
    K.R
    3.
    B.C
    4.
    K.D
    5.
    P.B

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Woźniak Marek 3 : 0 3 : 1 3 : 1 3 : 1 4 8 12 : 3
    2.Kocik Robert 0 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 0 4 6 9 : 4
    3.Banek Celina 1 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 1 4 4 8 : 8
    4.Kara Dawid 1 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 1 4 2 5 : 10
    5.Pawłowicz Bartosz 1 : 3 0 : 3 1 : 3 1 : 3 4 0 3 : 12

    GRUPA III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    R.M
    2.
    W.P
    3.
    D.M
    4.
    B.K
    5.
    G.B

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Radwański Marcin 3 : 1 3 : 0 3 : 1 3 : 0 4 8 12 : 2
    2.Wiśniowski Paweł 1 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 6 10 : 3
    3.Domański Michał 0 : 3 0 : 3 3 : 1 2 : 3 4 2 5 : 10
    4.Budzik Krzysztof 1 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 1 4 2 5 : 10
    5.Geras Bartosz 0 : 3 0 : 3 3 : 2 1 : 3 4 2 4 : 11

    GRUPA IV

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.W
    2.
    S.M
    3.
    K.K
    4.
    S.J

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Wojciech 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 6 9 : 1
    2.Strada Maciej 0 : 3 3 : 0 3 : 0 3 4 6 : 3
    3.Kruk Krzysztof 1 : 3 0 : 3 3 : 0 3 2 4 : 6
    4.Starzec Jakub 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 0 0 : 9

    ĆWIERĆFINAŁY

    Poniżej wyniki bezpośrednich pojedynków

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Rakoczy Michał - Kocik Robert 5 : 2
    Urbański Patryk - Radwański Marcin 5 : 0
    Strada Maciej - Woźniak Marek 2 : 5
    Wiśniowski Wojciech - Wiśniowski Paweł 5 : 4

    PÓŁFINAŁY

    o miejsca 1 -4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Rakoczy Michał - Urbański Patryk 5 : 4
    Wiśniowski Wojciech - Woźniak Marek 5 : 4

    FINAŁ

    o miejsca 1 -2

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Rakoczy Michał - Wiśniowski Wojciech 5 : 2


    o miejsca 5 - 8

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski Paweł - Strada Maciej 3 : 0
    Radwański Marcin - Kocik Robert 3 : 0



    Wyniki IV Edycji Amator Challenge 2008r.


    IV Amator Challenge 21.09.2008r.

    W niedzielę zawodnicy rozegrali kolejny cykl turnieju amatorów bilarda w "8" Był to IV turniej Amator Challenge z podziałem na grupy.W grupach zawodnicy grali każdy.Z każdej grupy awansowało po dwóch zawodników do ćwierć finału
    I miejsce zajął po bardzo dobrej walce Wojciech Wiśniowski IKS Tarnów,z II lokatą niespodziewanie wysoko wyszedł Radwański Marcin Tarnów,III - IV zajeli Patryk Urbański IKS Tarnów i Michał Rakoczy Tarnów .
    Pozostałe miejsca zajeli: V-VI Wiśniowski P. i Budzik K, VII-VIII Kocik R. i Strada M IX- XII Wrona Ł , Kruk K , Futera M , Woźniak M , XIII - XVI Banek C , Geras B, Pawłowicz B , Prządo M , XVII - Hołda T , Starzec J , Gaudyn P , Gawlik T,


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje dwóch zawodników z każdej grupy

    GRUPA I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    R.M
    2.
    R.M
    3.
    W.Ł
    4.
    G.B
    5.
    H.T

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Rakoczy Michał 3 : 4 4 : 0 4 : 1 4 : 1 4 6 15 : 6
    2.Radwański Marcin 4 : 3 3 : 4 4 : 0 4 : 1 4 6 15 : 8
    3.Wrona Łukasz 0 : 4 4 : 3 4 : 1 4 : 3 4 6 12 : 11
    4.Geras Bartosz 1 : 4 0 : 4 1 : 4 4 : 0 4 2 6 : 12
    5.Hołda Tomasz 1 : 4 1 : 4 3 : 4 0 : 4 4 0 5 : 16

    GRUPA II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.P
    2.
    S.M
    3.
    K.K
    4.
    B.C
    5.
    S.J

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Paweł 4 : 2 4 : 1 4 : 2 4 : 0 4 8 16 : 5
    2.Strada Maciej 2 : 4 4 : 2 4 : 1 4 : 0 4 6 14 : 7
    3.Kruk Krzysztof 1 : 4 2 : 4 4 : 3 4 : 0 4 4 11 : 11
    4.Banek Celina 2 : 4 1 : 4 3 : 4 4 : 0 4 2 10 : 12
    5.Starzec Jakub 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 4 0 0 : 16

    GRUPA III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    W.W
    3.
    F.M
    4.
    P.B
    5.
    G.P

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Urbański Patryk 4 : 0 4 : 1 4 : 0 4 : 0 4 8 16 : 1
    2.Wiśniowski Wojciech 0 : 4 4 : 0 4 : 0 4 : 0 4 6 12 : 4
    3.Futera Michał 1 : 4 0 : 4 4 : 0 4 : 0 4 4 9 : 8
    4.Pawłowicz Bartosz 0 : 4 0 : 4 0 : 4 4 : 0 4 2 4 : 12
    5.Gaudyn Paweł 0 : 4 0 : 4 0 : 4 0 : 4 4 0 0 : 16

    GRUPA IV

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    K.R
    2.
    B.K
    3.
    W.M
    4.
    P.M
    5.
    G.T

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Kocik Robert 4 : 0 4 : 2 4 : 1 4 : 0 4 8 16 : 3
    2.Budzik Krzysztof 0 : 4 4 : 1 4 : 0 4 : 0 4 6 12 : 5
    3.Woźniak Marek 2 : 4 1 : 4 4 : 0 0 : 4 4 2 7 : 12
    4.Prządo Maciej 1 : 4 0 : 4 0 : 4 4 : 0 4 2 5 : 12
    5.Gawlik Tomasz 0 : 4 0 : 4 4 : 0 0 : 4 4 2 4 : 12

    ĆWIERĆFINAŁY

    Poniżej wyniki bezpośrednich pojedynków

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski Paweł - Radwański Marcin 2 : 4
    Strada Maciej - Rakoczy Michał 2 : 4
    Urbański Patryk - Budzik Krzysztof 4 : 2
    Kocik Robert - Wiśniowski Wojciech 3 : 4

    FINAŁY

    o miejsca 1 -4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Radwański Marcin - Rakoczy Michał 4 : 3
    Wiśniowski Wojciech - Urbański Patryk 4 : 1
    Wiśniowski Wojciech - Radwański Marcin 4 : 3


    o miejsca 5 - 8

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski Paweł - Strada Maciej 3 : 0
    Kocik Robert - Budzik Krzysztof 0 : 3



    Wyniki III Edycji Amator Challenge


    III Amator Challenge 31.08.2008r.

    Niedziela była kolejnym dniem po przerwie wakacyjnej dla amatorów bilarda w "8" Był to III turniej Amator Challenge z podziałem na grupy.W grupach zawodnicy grali każdy.Z każdej grupy awansowało po dwóch zawodników do ćwierć finału
    I miejsce zajął Patryk Urbański IKS Tarnów, II Wojciech Wiśniowski IKS Tarnów, III Radwański Marcin Tarnów, IV Woźniak Marek IKS Tarnów .
    Pozostałe miejsca zajeli: V-VI Wiśniowski P. i Rakoczy Michał VII-VIII Kocik R. i Strada Maciej, IX- XII Kruk Krzysztof, Hołda Tomasz, Budzik Krzysztof, Geras Bartosz, XIII - XVI Domański Michał, Wrona Łukasz, Prządo Maciej, Futera Maciej.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje trzech zawodników z każdej grupy

    GRUPA I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    W.M
    3.
    B.K
    4.
    P.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Urbański Patryk 4 : 1 4 : 0 4 : 0 3 6 12 : 1
    2.Woźniak Marek 1 : 4 4 : 3 4 : 0 3 4 9 : 7
    3.Budzik Krzysztof 0 : 4 3 : 4 4 : 2 3 2 7 : 10
    4.Prządo Maciej 0 : 4 0 : 4 2 : 4 3 0 2 : 12

    GRUPA II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    S.M
    2.
    W.P
    3.
    D.M
    4.
    G.B

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Strada Maciej 4 : 3 4 : 1 4 : 0 3 6 12 : 4
    2.Wiśniowski Paweł 3 : 4 4 : 1 4 : 1 3 4 11 : 6
    3.Domański Michał 1 : 4 1 : 4 4 : 1 3 2 6 : 9
    4.Geras Bartosz 0 : 4 1 : 4 1 : 4 3 0 2 : 12

    GRUPA III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    R.M
    2.
    R.M
    3.
    W.Ł
    4.
    H.T

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Radwański Marcin 4 : 1 4 : 2 4 : 3 3 6 12 : 4
    2.Rakoczy Michał 1 : 4 4 : 0 4 : 3 3 4 9 : 7
    3.Wrona Łukasz 2 : 4 0 : 4 4 : 0 3 2 6 : 8
    4.Hołda Tomasz 3 : 4 3 : 4 0 : 4 3 0 4 : 12

    GRUPA IV

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.W
    2.
    K.R
    3.
    K.K
    4.
    F.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Wojciech 2 : 4 4 : 1 4 : 0 3 4 10 : 5
    2.Kocik Robert 4 : 2 2 : 4 4 : 1 3 4 10 : 7
    3.Kruk Krzysztof 1 : 4 4 : 2 4 : 2 3 4 9 : 5
    4.Futera Michał 0 : 4 1 : 4 2 : 4 3 0 3 : 12

    ĆWIERĆFINAŁY

    Poniżej wyniki bezpośrednich pojedynków

    GRUPA I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    W.M
    3.
    W.P
    4.
    S.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Urbański Patryk 4 : 1 2 : 4 4 : 0 3 4 10 : 5
    2.Woźniak Marek 1 : 4 4 : 3 4 : 3 3 4 9 : 10
    3.Wiśniowski Paweł 4 : 2 3 : 4 3 : 4 3 2 10 : 10
    4.Strada Maciej 0 : 4 3 : 4 4 : 3 3 2 7 : 11

    GRUPA II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.W
    2.
    R.M
    3.
    R.M
    4.
    K.R

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Wojciech 4 : 1 4 : 3 2 : 4 3 4 10 : 8
    2.Radwański Marcin 1 : 4 4 : 1 4 : 2 3 4 9 : 7
    3.Rakoczy Michał 3 : 4 1 : 4 4 : 0 3 2 8 : 8
    4.Kocik Robert 4 : 2 2 : 4 0 : 4 3 2 6 : 10

    FINAŁY

    o miejsca 1 -4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski Wojciech - Woźniak Marek 4 : 0
    Urbański Patryk - Radwański Marcin 4 : 1
    Urbański Patryk - Wiśniowski Wojciech 5 : 2


    o miejsca 5 - 8

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski Paweł - Kocik Robert 3 : 0
    Strada Maciej - Rakoczy Michał 2 : 3


    o miejsca 9 - 16

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Budzik Krzysztof - Domański Michał 3 : 0
    Gieras Bartosz - Prządo Maciej 3 : 0
    Budzik Krzysztof - Geras Bartosz 3 : 2
    Domański Michał - Prządo Maciej 3 : 0
    Wrona Łukasz - Kruk Krzysztof 2 : 3
    Hołda Tomasz - Futera Michał 3 : 0
    Kruk Krzysztof - Hołda Tomasz 3 : 2



    Wyniki II Edycji Amator Challenge


    II Amator Challenge 25.05.2008r.

    W niedzielę amatorzy bilarda w "8" rozegrali II turniej Amator Challenge z podziałem na grupy.W grupach zawodnicy grali każdy.Z każdej grupy awansowało po dwóch zawodników do ćwierć finału
    I miejsce zajął Patryk Urbański IKS Tarnów, II Wojciech Wiśniowski IKS Tarnów, III Michał Rakoczy IKS Tarnów, IV Marcin Radwański .Pozostałe miejsca zajeli: V-VI Woźniak M. i Wiśniowski P. VII-VIII Kocik R.i Budzik K. IX- XII Strada M. Wrona Ł. Kusek K. Anielski R. XIII - XVI Jania J. Harf Ł. Bernady J. Domański M. XVII - XX Banek C. Prządo M. Geras B. Urbański D. XXI - XXII Siadek S. Futera M.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje trzech zawodników z każdej grupy

    GRUPA I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    R.M
    2.
    W.W
    3.
    A.R
    4.
    J.J
    5.
    U.D

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Rakoczy Michał 3 : 2 3 : 1 3 : 0 3 : 2 4 8 12 : 5
    2.Wiśniowski Wojciech 2 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 6 11 : 3
    3.Anielski Radosław 1 : 3 0 : 3 3 : 0 3 : 2 4 4 7 : 8
    4.Jania Jakub 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 2 4 2 3 : 11
    5.Urbański Damian 2 : 3 0 : 3 2 : 3 2 : 3 4 0 6 : 12

    GRUPA II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    R.M
    3.
    S.M
    4.
    H.Ł
    5.
    P.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Urbański Patryk 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 8 12 : 2
    2.Radwański Marcin 2 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 1 4 6 11 : 4
    3.Strada Maciej 0 : 3 0 : 3 3 : 0 3 : 0 4 4 6 : 6
    4.Haraf Łukasz 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 2 4 2 3 : 11
    5.Prządo Maciej 0 : 3 1 : 3 0 : 3 2 : 3 4 0 3 : 12

    GRUPA III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.P
    2.
    B.K
    3.
    K.K
    4.
    D.M
    5.
    B.C
    6.
    F.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Paweł 3 : 2 3 : 1 3 : 0 3 : 2 3 : 1 5 10 12 : 3
    2.Budzik Krzysztof 2 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 0 2 : 3 5 4 12 : 9
    3.Kusek Krzysztof 1 : 3 3 : 2 3 : 0 1 : 3 2 : 3 5 4 10 : 11
    4.Domański Michał 0 : 3 0 : 3 0 : 3 3 : 1 3 : 0 5 4 6 : 10
    5.Banek Celina 2 : 3 0 : 3 3 : 1 1 : 3 3 : 2 5 4 9 : 12
    6.Futera Michał 1 : 3 3 : 2 3 : 2 0 : 3 2 : 3 5 4 9 : 13

    GRUPA IV

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.M
    2.
    K.R
    3.
    W.Ł
    4.
    B.J
    5.
    G.B
    6.
    S.S

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Woźniak Marek 3 : 2 3 : 2 3 : 2 3 : 1 3 : 0 5 10 15 : 7
    2.Kocik Robert 2 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 5 8 14 : 3
    3.Wrona Łukasz 2 : 3 0 : 3 3 : 2 3 : 2 3 : 1 5 6 11 : 11
    4.Bernady Jakub 2 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 0 3 : 1 5 4 10 : 10
    5.Geras Bartosz 1 : 3 0 : 3 2 : 3 0 : 3 3 : 1 5 2 6 : 13
    6.Siadek Sebastian 0 : 3 0 : 3 1 : 3 1 : 3 1 : 3 5 0 3 : 15

    1/4 Finału

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Kocik Robert - Urbański Patryk 4 : 5
    Rakoczy Michał - Budzik Krzysztof 5 : 1
    Wiśniowski Wojciech - Woźniak Marek 5 : 4
    Radwański Marcin - Wiśniowski Paweł 5 : 2


    1/2 Finału

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Urbański Patryk - Rakoczy Michał 5 : 1
    Wiśniowski Wojciech - Radwański Marcin 5 : 0

    Finał

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Urbański Patryk - Wiśniowski Wojciech 5 : 3




    TURNIEJ PAR O PUCHAR AZS MAŁOPOLSKIEJ WYŻSZEJ SZKOŁY EKONOMICZNEJ w "IKS" -30 KWIETNIA 2008r.


    I TURNIEJ BILARDOWY PAR.

    W sobotę 30.04.2008r rozegrany został turniej bilardowy par o puchar AZS Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej.

    Uczestnicy turnieju walczyli pod nazwami drużyn: "BEZ NAZWY"- Nowak Krzysztof i Michoń Grzegorz, "WALECZNE SERCA" - Marszałek Grzegorz i Bystrowski Łukasz,"TKN" - Witaszek Marcin i Budzik Krzysztof, "SZYDERY"- Latos Dagmara i Dzwierzyńska Sylwia, "DZIKIE KRETY "- Wiśniowski Paweł i Futera Michał, "BZYKACZE"- Rubacha Maciej i Skiba Marcin.
    Rywalizacja w parach była zacięta.

    Zwycięzcami turnieju zostały: I miejsce "TKN"(Witaszek Marcin i Budzik Krzysztof),
    II miejsce "DZIKIE KRETY"(Wiśniowski Paweł i Futera Michał) , III miejsce "BEZ NAZWY"(Nowak Krzysztof i Michoń Grzegorz) .
    Zwycięzcy turnieju otrzymali dyplomy i puchary ufundowane przez AZS.


    Pozostałe miejsca zajeli: IV-"WALECZNE SERCA"(Marszałek Grzegorzi Bystrowski Łukasz), V - "Szydery"( Latos Dagmara i Dzwierzyńska Sylwia), VI "BZYKACZE" (Rubacha Maciej i Skiba Marcin)
    .


    TURNIEJ PAR - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    TKN -
    2.
    DZIKIE KRETY
    3.
    BEZ NAZWY
    4.
    WALECZNE SERCA
    5.
    SZYDERY -
    6.
    BZYKACZE -

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.TKN - 1 : 2 2 : 0 2 : 1 2 : 0 2 : 0 5 8 9 : 3
    2.DZIKIE KRETY 2 : 1 1 : 2 2 : 0 2 : 0 2 : 1 5 8 9 : 4
    3.BEZ NAZWY 0 : 2 2 : 1 2 : 1 2 : 0 2 : 1 5 8 8 : 5
    4.WALECZNE SERCA 1 : 2 0 : 2 1 : 2 2 : 0 2 : 0 5 4 6 : 4
    5.SZYDERY - 0 : 2 0 : 2 0 : 2 0 : 2 2 : 0 5 2 2 : 8
    6.BZYKACZE - 0 : 2 1 : 2 1 : 2 1 : 2 0 : 2 5 0 2 : 8

    Wyniki I Edycji Amator Challenge


    I Amator Challenge 30.03.2008r.

    W niedzielę amatorzy bilarda w "8" rozegrali I turniej Amator Challenge z podziałem na grupy.W grupach zawodnicy grali każdy.
    I miejsce zajął Patryk Urbański IKS Tarnów, II Mariusz Błażej z Bili, III Strada Maciej IKS Tarnów, IV Wiśniowski Wojciech IKS Tarnów.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc, gdzie awans otrzymuje trzech zawodników z każdej grupy

    GRUPA I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    K.R
    2.
    B.M
    3.
    P.M
    4.
    K.K
    5.
    J.J

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Kocik Robert 3 : 2 3 : 0 3 : 1 3 : 0 4 8 12 : 3
    2.Błażej Mariusz 2 : 3 3 : 0 3 : 2 3 : 1 4 6 11 : 6
    3.Prządo Maciej 0 : 3 0 : 3 3 : 1 3 : 1 4 4 6 : 8
    4.Kusek Krzysztof 1 : 3 2 : 3 1 : 3 3 : 2 4 2 7 : 11
    5.Jania Jakub 0 : 3 1 : 3 1 : 3 2 : 3 4 0 4 : 12

    GRUPA II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.M
    2.
    W.W
    3.
    W.Ł
    4.
    P.R
    5.
    D.T

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Woźniak Marek 3 : 2 3 : 0 3 : 1 3 : 0 4 8 12 : 3
    2.Wiśniowski Wojciech 2 : 3 3 : 1 3 : 2 3 : 0 4 6 11 : 6
    3.Wrona Łukasz 0 : 3 1 : 3 3 : 1 3 : 0 4 4 7 : 7
    4.Opocki Rafał 1 : 3 2 : 3 1 : 3 3 : 0 4 2 7 : 9
    5.Dracz Tymoteusz 0 : 3 0 : 3 0 : 3 0 : 3 4 0 0 : 12

    GRUPA III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    R.M
    3.
    B.K
    4.
    F.M
    5.
    B.J

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Urbański Patryk 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 : 0 4 8 12 : 1
    2.Rakoczy Michał 0 : 3 3 : 0 3 : 1 3 : 0 4 6 9 : 4
    3.Budzik Krzysztof 1 : 3 0 : 3 3 : 2 3 : 2 4 4 7 : 10
    4.Futera Michał 0 : 3 1 : 3 2 : 3 3 : 1 4 2 6 : 10
    5.Bernady Jakub 0 : 3 0 : 3 2 : 3 1 : 3 4 0 3 : 12

    GRUPA IV

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.P
    2.
    S.M
    3.
    R.M
    4.
    G.B
    5.
    D.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Paweł 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 8 12 : 0
    2.Strada Maciej 0 : 3 3 : 0 3 : 2 2 : 4 4 4 8 : 8
    3.Radwański Marcin 0 : 3 0 : 3 3 : 0 3 : 0 4 4 6 : 6
    4.Geras Bartosz 0 : 3 2 : 3 0 : 3 3 : 2 4 2 4 : 11
    5.Domański Michał 0 : 3 3 : 2 0 : 3 2 : 3 4 2 5 : 11


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. Awans otrzymuje dwóch zawodników

    O MIEJSCA 1-12

    Grupa I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    K.R
    2.
    S.M
    3.
    B.K

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Kocik Robert 4 : 2 4 : 3 2 4 8 : 5
    2.Strada Maciej 2 : 4 4 : 1 2 2 6 : 5
    3.Budzik Krzysztof 0 : 4 1 : 4 2 0 4 : 8

    Grupa II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.M
    2.
    B.M
    3.
    R.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Woźniak Marek 4 : 3 4 : 3 2 4 8 : 6
    2.Błażej Mariusz 3 : 4 4 : 1 2 2 7 : 5
    3.Radwański Marcin 3 : 4 1 : 4 2 0 4 : 8

    Grupa III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    W.W
    3.
    P.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Urbański Patryk 4 : 1 4 : 0 2 4 8 : 1
    2.Wiśniowski Wojciech 1 : 4 4 : 0 2 2 5 : 4
    3.Prządo Maciej 0 : 4 0 : 4 2 0 0 : 8

    Grupa IV

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.P
    2.
    R.M
    3.
    W.Ł

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Paweł 4 : 2 4 : 2 2 4 8 : 4
    2.Rakoczy Michał 2 : 4 4 : 1 2 2 6 : 5
    3.Wrona Łukasz 2 : 4 1 : 4 2 0 3 : 8


    1/4 Finału

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Woźniak Marek - Strada Maciej 2 : 4
    Błażej Mariusz - Wiśniowski Paweł 4 : 2
    Urbański Patryk - Rakoczy Michał 4 : 0
    Wiśniowski Wojciech - Kocik Robert 4 : 3


    1/2 Finału

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Błażej Mariusz - Strada Maciej 4 : 2
    Urbański Patryk - Wiśniowski Wojciech 4 : 0

    Finał

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Urbański Patryk - Błażej Mariusz 5 : 3


    oM. 5-6

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski Paweł - Woźniak Marek 3 : 2
    Rakoczy Michał - Kocik Robert 3 : 0

    .... dalsze miejsca
    MiejsceImie i nazwiskoKlub
    7Kocik Robert IKS Tarnów
    8 Woźniak Marek IKS Tarnów
    9Budzik Krzysztof Bila Tarnów
    10 Wrona Łukasz IKS Tarnów
    11Radwański Marcin Tarnów
    12 Prządo Maciej IKS Tarnów
    13 Opocki Rafał Bila Tarnów
    14 Kusek Krzysztof Bila Tarnów
    15Futera Michał IKS Tarnów
    16 Geras Bartosz IKS Tarnów
    17 Domański Michał IKS Tarnów
    18 Jania Jakub IKS Tarnów
    19Bernady Jakub IKS Tarnów
    20 Dracz Tymoteusz IKS Tarnów


    Wyniki klubowego turnieju amatorów


    IV Turniej klubowy amatorów 09.03.2008r.

    W niedzielę amatorzy bilarda w "8" rozegrali kolejny turniej z podziałem na grupy.W grupach zawodnicy grali każdy z każdym.
    I miejsce zajął Patryk Urbański, II Michał Rakoczy ,III Marek Woźniak .


    ELIMINACJE GRUPOWE

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc

    Grupa I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    G.B
    3.
    B.J
    4.
    G.P

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Urbański Patryk 4 : 0 4 : 0 4 : 0 3 6 12 : 0
    2.Geras Bartosz 0 : 4 4 : 0 4 : 3 3 4 8 : 7
    3.Bernady Jakub 0 : 4 0 : 4 4 : 1 3 2 4 : 9
    4.Golec Piotr 0 : 4 3 : 4 1 : 4 3 0 4 : 12

    Grupa II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.M
    2.
    P.M
    3.
    K.

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Woźniak Marek 4 : 2 4 : 2 2 4 8 : 2
    2.Powroźniak Michał 2 : 4 4 : 1 2 2 6 : 5
    3.Kawa Józef 0 : 4 1 : 4 2 0 1 : 9

    Grupa III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    D.M
    2.
    S.P
    3.
    U.D

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Domański Michał 4 : 3 4 : 3 2 4 8 : 6
    2.Strąg Piotr 3 : 4 4 : 1 2 2 7 : 5
    3.Urbański Damian 3 : 4 1 : 4 2 0 4 : 8

    Grupa IV

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    R.M
    2.
    K.K
    3.
    J.J
    4.
    K.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Rakoczy Michał 4 : 1 4 : 0 4 : 0 3 6 12 : 1
    2.Kuczkowski Konrad 1 : 4 4 : 0 4 : 1 3 4 9 : 5
    3.Jania Jakub 0 : 4 0 : 4 4 : 2 3 2 4 : 10
    4.Kuczyński Mateusz 0 : 4 1 : 4 2 : 4 3 0 3 : 12


    .... dalsze miejsca
    MiejsceImie i nazwisko
    4Bartosz Geras,
    5Michał Domański,
    6Konrad Kuczkowski,
    7Michał Powroźniak,
    8Piotr Strąg,
    9 Jakub Bernady,
    10 Jakub Jania,
    11 Damian Urbański,
    12Kawa Józef,
    13 Mateusz Kuczyński,
    14 Golec Piotr,



    Wyniki klubowego turnieju amatorów


    III Turniej klubowy amatorów 03.02.2008r.

    W niedzielę amatorzy bilarda w "8" rozegrali kolejny turniej z podziałem na grupy.W grupach zawodnicy grali każdy z każdym. Dwóch zawodników z każej grupy awansowało do ćwirćfinału.
    I miejsce zajął Cepil Piotr, II Wojciech Wiśniowski,III Wiśniowski Paweł, Strada Maciej.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc

    GRUPA I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    C.P
    2.
    W.Ł
    3.
    D.Ł
    4.
    G.B
    5.
    H.K

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Cepil Piotr 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 8 12 : 0
    2.Wrona Łukasz 0 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 6 9 : 3
    3.Domagalski Łukasz 0 : 3 0 : 3 3 : 1 3 : 0 4 4 6 : 7
    4.Geras Bartosz 0 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 1 4 2 4 : 10
    5.Hachim Kamil 0 : 3 0 : 3 1 : 3 0 : 3 4 0 1 : 12

    GRUPA II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.W
    2.
    W.M
    3.
    K.K
    4.
    P.M
    5.
    N.Ł

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Wojciech 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 8 12 : 0
    2.Woźniak Marek 0 : 3 3 : 0 3 : 0 2 : 3 4 4 8 : 6
    3.Kuczkowski Konrad 0 : 3 0 : 3 3 : 2 3 : 2 4 4 6 : 10
    4.Powrozik Michał 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 1 4 2 5 : 10
    5.Nosek Łukasz 0 : 3 3 : 2 2 : 3 1 : 3 4 2 6 : 11

    GRUPA III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    R.M
    2.
    W.P
    3.
    T.T
    4.
    S.P
    5.
    O.G

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Rakoczy Michał 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 : 1 4 8 12 : 3
    2.Wiśniowski Paweł 2 : 3 3 : 1 3 : 0 3 : 0 4 6 11 : 4
    3.Twardowski Tomasz 0 : 3 1 : 3 3 : 2 3 : 1 4 4 7 : 9
    4.Strąg Piotr 0 : 3 0 : 3 2 : 3 3 : 1 4 2 5 : 10
    5.Olszówka Grzegorz 1 : 3 0 : 3 1 : 3 1 : 3 4 0 3 : 12

    GRUPA IV

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    S.M
    3.
    K.M
    4.
    K.L
    5.
    G.Ł

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Urbański Patryk 3 : 2 3 : 0 3 : 0 3 : 1 4 8 12 : 3
    2.Strada Maciej 2 : 3 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 6 11 : 3
    3.Knap Michał 0 : 3 0 : 3 3 : 1 3 : 1 4 4 6 : 8
    4.Kumorek Leszek 0 : 3 0 : 3 1 : 3 3 : 2 4 2 4 : 11
    5.Geras Łukasz 1 : 3 0 : 3 1 : 3 2 : 3 4 0 4 : 12



    FINAŁ oM. 1-2

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Cepil Piotr - Wiśniowski Wojciech 4 : 3

    PÓŁFINAŁ oM. 1-4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Cepil Piotr - Wiśniowski Wojciech 4 : 3
    Wiśniowski Wojciech - Strada Maciej 4 : 2

    1/4 Finału

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Cepil P. - Woźniak M. 4 : 0
    Wiśniowski P - Urbański P 4 : 3
    Strada M. - Rakoczy M. 4 : 3
    Wiśniowski W. - Wrona Ł. 4 : 2


    oM. 5-6

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Urbański P - Wrona Ł. 4 : 0
    Woźniak M. - Rakoczy M. 4 : 3

    .... dalsze miejsca
    MiejsceImie i nazwisko
    5Urbański P.
    Woźniak M.
    7Wrona Ł
    Rakoczy M.
    9Twardowski T.
    Knap M.
    Domagalski Ł.
    Kuczkowski K.
    13Strąg P.
    Kumorek L
    Gieras Ł.
    Powroznik M.
    17Olszówka G.
    Gieras B.
    Hachim K.
    Nosek Ł.

    Wyniki klubowego turnieju amatorów


    II Turniej klubowy amatorów 20.01.2008r.

    Niedziela była kolejnym dniem zmagań amatorów bilarda w "8"
    I miejsce zajął Patryk Urbański, II Paweł Wiśniowski,III Wojciech Wiśniowski,IV Rakoczy Michał.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc

    GRUPA I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    W.W
    3.
    B.C
    4.
    S.G
    5.
    S.T

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Urbański Patryk 4 : 0 4 : 0 4 : 1 4 : 1 4 8 16 : 2
    2.Wiśniowski Wojciech 0 : 4 4 : 3 4 : 0 4 : 0 4 6 12 : 7
    3.Banek Celina 0 : 4 3 : 4 4 : 0 4 : 0 4 4 11 : 8
    4.Stańczyk Grzegorz 1 : 4 0 : 4 0 : 4 4 : 2 4 2 5 : 14
    5.Szwed Tomasz 1 : 4 0 : 4 0 : 4 2 : 4 4 0 3 : 8

    GRUPA II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.P
    2.
    R.M
    3.
    W.M
    4.
    K.M
    5.
    U.J

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Paweł 4 : 1 4 : 0 4 : 3 4 : 0 4 8 16 : 4
    2.Rakoczy Michał 1 : 4 4 : 0 4 : 1 4 : 1 4 6 13 : 6
    3.Woźniak Marek 0 : 4 0 : 4 4 : 3 4 : 1 4 4 8 : 9
    4.Knap Michał 3 : 4 1 : 4 3 : 4 4 : 0 4 2 11 : 12
    5.Urbański Jacek 0 : 4 1 : 4 1 : 4 0 : 4 4 0 2 : 16


    PÓŁFINAŁ oM. 1-4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski P - Wiśniowski W. 4 : 0
    Urbański P. - Rakoczy M. 4 : 0

    FINAŁ oM. 1-2

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Urbański P. - Wiśniowski P. 5 : 1

    oM. 3-4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski W. - Rakoczy M. 4 : 1

    oM. 5-8

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Woźniak M - Stańczyk G. 4 : 2
    Banek C. - Knap M. 4 : 2


    oM. 5-6

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Banek C. - Woźniak M. 4 : 0

    oM. 7-8

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Stańczyk G. - Knap M. 4 : 3

    oM. 9-10

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Urbański J. - Szwed T. 4 : 1



    OTWARCIE SEZONU 2008r W "IKS"


    I KLUBOWY TURNIEJ AMATORÓW 2008r.

    NIEDZIELA 06.01. BYŁA DNIEM OTWARCIA SEZONU 2008r.

    AMATORZY ZAGRALI W DWIE ODMIANY: "8" i "9"

    ZWYCIĘZCĄ ODMIANY "8" ZOSTAŁ WOJCIECH WIŚNIOWSKI ,KTÓRY POKONAŁ SWOICH RYWALI BEZ ŻADNEJ PORAŻKI.
    II MIEJCE Z DWOMA PORAŻKAMI ZAJĄŁ GRZEGORZ KARA POKONUJĄC MACIEJA STRADĘ I INNYCH BARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH KOLEGÓW.

    W ODMIANĘ "9" I MIEJSCE ZAJĄŁ NIEPOKONAY WOJCIECH WIŚNIOWSKI
    II MIEJSCE PRZEMYSŁAW WENCEL , III PAWEŁ WIŚNIOWSKI,

    BARDZO DUŻYM ZASKOCZENIEM SĄ WYSOKIE MIEJSCA PRZEMYSŁAWA WENCELA I GRZEŚKA KARY.

    POKONALI SWOICH DOŚWIADCZONYCH JUŻ RYWALI BEZ WIĘKSZYCH TRUDNOŚCI I NALEŻĄ SIĘ IM WIEKIE GRATULACJE.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc

    ODMIANA "8"

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.W
    2.
    G.K
    3.
    M.S
    4.
    P.W
    5.
    P.W
    6.
    Ł.W

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wojciech Wiśniowski 4 : 2 4 : 1 4 : 2 4 : 0 4 : 1 5 10 20 : 6
    2.Grzegorz Kara 2 : 4 4 : 2 4 : 0 2 : 4 4 : 1 5 6 16 : 11
    3.Maciej Strada 1 : 4 2 : 4 4 : 2 4 : 3 4 : 0 5 6 15 : 13
    4.Przemyław Wencel 2 : 4 0 : 4 2 : 4 4 : 1 4 : 3 5 4 12 : 16
    5.Paweł Wiśniowski 0 : 4 4 : 2 3 : 4 1 : 4 4 : 0 5 4 12 : 4
    6.Łukasz Wrona 1 : 4 1 : 4 0 : 4 3 : 4 0 : 4 5 0 5 : 20

    ODMIANA "9"

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.W
    2.
    P.W
    3.
    P.W
    4.
    G.K
    5.
    M.S
    6.
    Ł.W

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Wojciech 4 : 1 4 : 3 4 : 1 4 : 0 4 : 3 5 10 20 : 8
    2.Przemysław Wencel 1 : 4 4 : 1 4 : 2 2 : 4 4 : 1 5 6 15 : 12
    3.Paweł Wiśniowski 3 : 4 1 : 4 4 : 2 4 : 2 0 : 4 5 4 12 : 16
    4.Grzegorz Kara 1 : 4 2 : 4 2 : 4 4 : 2 4 : 1 5 4 13 : 15
    5.Maciej Strada 0 : 4 4 : 2 2 : 4 2 : 4 4 : 1 5 4 12 : 15
    6.Łukasz Wrona 3 : 4 1 : 4 4 : 0 1 : 4 1 : 4 5 2 10 : 16

    KLUBOWY TURNIEJ AMATORÓW 2007r w "IKS"


    TURNIEJ AMATORÓW 09.12.2007r.

    W klubowym turnieju amatorów najlepszym zawodnikiem został Patryk Urbański.
    II miejse po bardzo wyrównanej walce przypadło Pawłowi Wiśniowskiemu,
    a III z taką samą ilością punktów Wojciechowi Wiśniowskiemu.
    Między braćmi zadecydował bezpośredni pojedynek.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    W.P
    3.
    W.W
    4.
    K.G
    5.
    W.P
    6.
    S.K
    7.
    P.M
    1. Urbański Patryk 3 : 5 5 : 1 5 : 0 5 : 1 5 : 3 5 : 0
    2. Wiśniowski Paweł 5 : 3 5 : 0 3 : 5 5 : 1 5 : 1 5 : 1
    3. Wiśniowski Wojciech 5 : 1 5 : 3 5 : 1 5 : 0 3 : 5 5 : 1
    4. Kara Grzegorz 1 : 5 1 : 5 5 : 0 5 : 1 0 : 5 5 : 1
    5. Wencel Przemysław 1 : 5 1 : 5 0 : 5 5 : 0 5 : 3 1 : 5
    6. Stawski Kuba 0 : 5 1 : 5 1 : 5 5 : 2 1 : 5 3 : 5
    7. Prządo Maciej 1 : 5 0 : 5 0 : 5 2 : 5 1 : 5 0 : 5

    Miejsce oraz Imię i Nazwisko Ilość meczy Ilość dużych punktów Stosunek małych punktów
    1.Urbański Patryk 6 10 28 : 10
    2.Wiśniowski Paweł 6 10 28 : 11
    3.Wiśniowski Wojciech 6 10 28 : 11
    4.Kara Grzegorz 6 4 17 : 18
    5.Wencel Przemysław 6 4 13 : 23
    6.Stawski Kuba 6 2 11 : 27
    7.Prządo Maciej 6 0 4 : 30



    AMATOR CHALLENGE 2007r w "IKS"


    PODSUMOWANIE TURNIEJÓW AMATOR CHALLENGE /2007r.

    PO PODLICZENIU WSZYSTKICH ZEBRANYCH PUNKTÓW W ELIMINACJACH REGIONALNYCH Z V TURNIEJÓW AMATOR CHALLENGE ROZGRYWANYCH W NASZYM KLUBIE "IKS", DO TURNIEJU FINAŁOWGO MISTRZOSTW POLSKI AMATORÓW, KTÓRY ROZEGRANY ZOSTANIE W ŁODZI W KLUBIE "FRAME" W DN.23-25 LISTOPADA DOSTALI SIĘ :
    WIŚNIOWSKI WOJCIECH, ANDRZEJEWSKI ARTUR, KOCIK ROBERT,WIŚNIOWSKI PAWEŁ, ORAZ Z DZIKĄ KARTĄ URBAŃSKI PATRYK.

    SERDECZNIE GRATULUJEMY


    AMATOR CHALLENGE 2007r w "IKS"


    V TURNIEJ AMATOR CHALLENGE 28.10.2007r.

    W niedzielę 28.10.2007r rozegrany został kolejny, piąty i ostatni turniej Amator Challenge w tym roku.
    Zwycięzcą ostatniego turnieju został Maciej Strada, II miejsce Paweł Wiśniowski,
    III miejsce Wojciech Wiśniowski, IV Patryk Urbański.

    Pozostałe miejsca zajeli: V-VI Banek C.i Andrzejewski A. VII -VIII Kocik.R i Płanik R.
    IX- Wożniak M. X- Moździerz M.XI Domański M. XII Futera M.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc

    Grupa I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    S.M
    2.
    U.P
    3.
    W.P
    4.
    K.R
    5.
    M.M
    6.
    D.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Strada Maciej 4 : 3 4 : 3 0 : 4 4 : 1 4 : 0 5 8 16 : 11
    2.Urbański Patryk 3 : 4 4 : 0 4 : 3 4 : 0 4 : 0 5 8 19 : 7
    3.Wiśniowski Paweł 3 : 4 0 : 4 4 : 3 4 : 1 4 : 1 5 6 15 : 13
    4.Kocik Robert 4 : 0 3 : 4 3 : 4 4 : 3 4 : 1 5 6 18 : 12
    5.Moździerz Michał 1 : 4 0 : 4 1 : 4 3 : 4 4 : 3 5 2 9 : 19
    6.Domański Michał 0 : 4 0 : 4 1 : 4 1 : 4 3 : 4 5 0 5 : 20

    Grupa I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.W
    2.
    A.A
    3.
    P.R
    4.
    B.C
    5.
    W.M
    6.
    F.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Wojciech 4 : 1 4 : 2 4 : 1 1 : 4 4 : 0 5 8 17 : 8
    2.Andrzejewski Artur 1 : 4 4 : 1 4 : 3 4 : 0 4 : 1 5 8 17 : 9
    3.Płanik Rafał 2 : 4 1 : 4 4 : 2 4 : 1 4 : 2 5 6 15 : 13
    4.Banek Celina 1 : 4 3 : 4 2 : 4 4 : 2 4 : 2 5 4 14 : 16
    5.Woźniak Marek 4 : 1 0 : 4 1 : 4 2 : 4 4 : 0 5 4 11 : 13
    6.Futera Michał 0 : 4 1 : 4 2 : 4 2 : 4 0 : 4 5 0 5 : 20


    ĆWIERĆFINAŁ oM. 1-8

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Strada Maciej - Banek Celina 4 : 3
    Urbański Patryk - Płanik Rafał 4 : 2
    Andrzejewski Artur - Wiśniowski Paweł 1 : 4
    Wiśniowski Wojciech - Kocik Robert 4 : 3

    PÓŁFINAŁ oM. 1-4

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Srada Maciej - Urbański Patryk 4 : 1
    Wiśniowski Paweł - Wiśniowski Wojciech 4 : 3

    FINAŁ



    oM. 1-2

    Nazwisko i Imię Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Strada Maciej - Wiśniowski Paweł 4 : 3


    AMATOR CHALLENGE 2007r w "IKS"


    IV TURNIEJ AMATOR CHALLENGE 30.09.2007r.

    W niedzielę 30.09.2007r rozegrany został kolejny czwarty turniej Amator Challenge.
    Bezapelacyjnym zwycięzcą turnieju został wychowanek szkółki bilardowej działającej przy klubie "IKS" - 14 letni uczeń II klasy Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr.2 Patryk Urbański.
    Patryk wygrał wszystkie 8 pojedynków ze znacznie starszymi od siebie rywalami , uzyskując znakomity stosunek wygranych do przegranych 32:11.
    Patryk jest bardzo utalentowanym zawodnikiem bilardowym z perspektywą odnoszenia sukcesów na arenie międzynarodowej. Należy nadmienić że Patryk jest między innymi dwukrotnym lauratem finałów olimpiad matematyczno-przyrodniczych oraz języków obcych. Drugie miejsce w turnieju zajął Paweł Wiśniowski z Dąbrowy Tarnowskiej.
    Trzecie i czwarte zajeli Robert Kocik z TOSIRU - zawodnik I ligowej drużyny darta oraz Wojciech Wiśniowski z Dąbrowy Tarnowskiej.

    Pozostałe miejsca zajeli: V- Banek C.i Andrzejewski A. VII - Wrona Ł.i Woźniak M.
    IX- Strada M.


    ELIMINACJE - KAŻDY Z KAŻDYM

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    W.P
    3.
    K.R
    4.
    W.W
    5.
    B.C
    6.
    A.A
    7.
    W.Ł
    8.
    W.M
    9.
    S.M
    1. Urbański Patryk 4 : 3 4 : 1 4 : 2 4 : 0 4 : 2 4 : 1 4 : 2 4 : 0
    2. Wiśniowski Paweł 3 : 4 4 : 2 4 : 2 3 : 4 4 : 2 4 : 2 4 : 2 4 : 0
    3. Kocik Robert 1 : 4 2 : 4 4 : 2 4 : 0 1 : 4 4 : 2 4 : 1 4 : 0
    4. Wiśniowski Wojciech 2 : 4 2 : 4 2 : 4 4 : 0 4 : 0 4 : 2 4 : 0 4 : 2
    5. Banek Celina 0 : 4 4 : 3 0 : 4 0 : 4 4 : 3 4 : 3 4 : 0 3 : 4
    6. Andrzejewski Artur 2 : 4 2 : 4 4 : 1 0 : 4 3 : 4 4 : 0 4 : 1 4 : 0
    7. Wrona Łukasz 1 : 4 2 : 4 2 : 4 2 : 4 3 : 4 0 : 4 4 : 2 4 : 3
    8. Woźniak Marek 2 : 4 2 : 4 1 : 4 0 : 4 0 : 4 1 : 4 2 : 4 4 : 2
    9. Strada Maciej 0 : 4 0 : 4 0 : 4 2 : 4 4 : 3 0 : 4 3 : 4 2 : 4

    Miejsce oraz Imię i Nazwisko Ilość meczy Ilość dużych punktów Stosunek małych punktów
    1.Urbański Patryk 8 16 32 : 11
    2.Wiśniowski Paweł 8 12 30 : 18
    3.Kocik Robert 8 10 24 : 17
    4.Wiśniowski Wojciech 8 10 26 : 16
    5.Banek Celina 8 8 19 : 25
    6.Andrzejewski Artur 8 8 23 : 18
    7.Wrona Łukasz 8 4 18 : 29
    8.Woźniak Marek 8 2 12 : 30
    9.Strada Maciej 8 2 11 : 31

    AMATOR CHALLENGE 2007r w "IKS"


    III TURNIEJ AMATOR CHALLENGE 09.09.2007r.

    W niedzielę 09.09.2007r rozegrany został trzeci turniej Amator Challenge.
    Najlepszy zawodnikiem został Tabor Grzegorz, II miejsce po bardzo wyrównanej walce zajął Wiśniowski Wojciech , III - Urbański Patryk, Wiśniowski Paweł
    Pozostałe miejsca zajeli: V- Andrzejewski A.i Prządo M. VII Strada M i Wąsacz W.
    IX-X Banek C i Woźniak M. XI-XII Futera M i Kocik R.


    ELIMINACJE GRUPOWE

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc

    Grupa I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.W
    2.
    A.A
    3.
    P.M
    4.
    K.R

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wąsacz Wojciech 4 : 3 4 : 1 4 : 0 3 6 12 : 4
    2.Andrzejewski Artur 3 : 4 4 : 0 4 : 0 3 4 11 : 4
    3.Prządo Maciej 1 : 4 0 : 4 4 : 0 3 2 5 : 8
    4.Kocik Robert 0 : 4 0 : 4 0 : 4 3 0 0 : 12

    Grupa II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.W
    2.
    S.M
    3.
    B.C
    4.
    F.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Wojciech 4 : 1 4 : 2 4 : 0 3 6 12 : 3
    2.Strada Maciej 1 : 4 4 : 2 4 : 0 3 4 9 : 6
    3.Banek Celina 2 : 4 2 : 4 4 : 0 3 2 8 : 8
    4.Futera Michał 0 : 4 0 : 4 0 : 4 3 0 0 : 12

    Grupa III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    T.G
    3.
    W.P
    4.
    W.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Urbański Patryk 4 : 0 4 : 1 4 : 0 3 6 12 : 1
    2.Tabor Grzegorz 0 : 4 4 : 3 4 : 0 3 4 8 : 7
    3.Wiśniowski Paweł 1 : 4 3 : 4 4 : 2 3 2 8 : 10
    4.Woźniak Marek 0 : 4 0 : 4 2 : 4 3 0 2 : 12


    ĆWIERĆFINAŁ oM. 1-8

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski W. - Andrzejewski A. 5 : 3
    Wiśniowski P. - Strada M. 5 : 2
    Tabor G. - Prządo M. 5 : 1
    Urbański P. - Wąsacz W. 5 : 4

    PÓŁFINAŁ oM. 1-4

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski W. - Wiśniowski P 5 : 4
    Tabor G. - Urbański P. 5 : 0

    FINAŁ



    oM. 1-2

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Tabor G. - Wiśniowski W. 5 : 3


    oM. 5-8

    Andrzejewski A. - Strada M. 4 : 2
    Prządo M. - Wąsacz W. 4 : 0
    .... dalsze miejsca
    MiejsceImie i nazwisko
    9Banek C
    10Woźniak M.
    11Futera M.
    12Kocik R.

    TURNIEJ AMATORÓW OTWIERAJĄCY SEZON 2007/2008


    TURNIEJ AMATORÓW W KATEGORII "A"i"C" 26.08.2007r

    W niedzielę rozegrany został pierwszy turniej amatorów bilarda z podziałem na grupy.
    Najlepszym zawodnikem w kategorii"A" został młodziutki Urbański Patryk, który po bardzo ładnej walce pokonał swoich doświadczonych rywali zajmując I miejsce w grupie.Drugie miejsce przypadło Arturowi Andrzejewskiemu z jedną porażką a trzecie miejsce zdobył doświadczony zawodnik z kilkuletnim stażem Wąsacz Wojciech.

    W kategorii "C" najlepszym zawodnikem został Prządo Maciej.
    Drugie niejsce zajął Futera Michał, a trzecie Kulis Dawid


    ELIMINACJE GRUPOWE

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc

    Grupa A

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    U.P
    2.
    A.A
    3.
    W.W
    4.
    T.G
    5.
    B.C
    6.
    W.P

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Urbański Patryk 5 : 4 5 : 3 2 : 5 5 : 3 5 : 3 5 8 22 : 18
    2.Andrzejewski Artur 4 : 5 5 : 4 5 : 0 5 : 4 5 : 4 5 8 22 : 17
    3.Wąsacz Wojciech 3 : 5 4 : 5 5 : 2 5 : 0 5 : 4 5 6 22 : 16
    4.Tabor Grzegorz 5 : 2 0 : 5 2 : 5 5 : 2 5 : 4 5 6 17 : 18
    5.Banek Celina 3 : 5 4 : 5 0 : 5 2 : 5 5 : 1 5 2 14 : 21
    6.Wiśniowski Paweł 3 : 5 4 : 5 4 : 5 4 : 5 1 : 5 5 0 16 : 25

    Grupa "C"

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    P.M
    2.
    F.M
    3.
    K.D
    4.
    D.K
    5.
    S.P

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Prządo Maciej 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 4 8 12 : 0
    2.Futera Michał 0 : 3 3 : 0 3 : 2 3 : 0 4 6 9 : 5
    3.Kulis Dawid 0 : 3 0 : 3 3 : 0 3 : 1 4 4 6 : 7
    4.Dereń Kamil 0 : 3 2 : 3 0 : 3 3 : 1 4 2 5 : 10
    5.Sokół Paweł 0 : 3 0 : 3 1 : 3 1 : 3 4 0 2 : 12

    KLUBOWY TURNIEJ AMATORÓW


    TURNIEJ AMATORÓW 27.05.2007r

    Niedziela była kolejnym dniem bilardowym. Amatorzy rozegrali klubowy turniej.
    Najlepszy zawodnikiem został Andrzejewski A. II miejsce Wiśniowski W. III przypadło
    młodziutkiemu bardzo zdolnemu Urbańskiemu P,który pokonał swoich doświadczonych rywali.
    Pozostałe miejsca zajeli: IV - Strada M, V - Wiśniowski P, VI - Wrona Ł, VII - Kara G,
    VIII - Cnota M,IX - Wencel P, X - Woźniak M, XI Kijak M,XII - Słota B, XIII - Haus M,


    ELIMINACJE GRUPOWE

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc

    Grupa I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.P
    2.
    S.M
    3.
    A.A
    4.
    H.M
    5.
    W.P

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Paweł 2 : 3 1 : 3 3 : 0 3 : 1 4 4 9 : 7
    2.Strada Maciej 3 : 2 3 : 1 3 : 0 2 : 3 4 6 11 : 6
    3.Andrzejewski Artur 3 : 1 1 : 3 3 : 0 3 : 1 4 6 10 : 5
    4.Haus Michał 0 : 3 0 : 3 0 : 3 1 : 3 4 0 1 : 12
    5.Wencel Przemysław 1 : 3 3 : 2 1 : 3 3 : 1 4 4 8 : 9

    Grupa II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.W
    2.
    W.M
    3.
    K.G
    4.
    C.M

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Wojciech 3 : 2 3 : 2 3 : 1 3 6 9 : 5
    2.Woźniak Marek 2 : 3 1 : 3 1 : 3 3 0 4 : 9
    3.Kara Grzegorz 2 : 3 3 : 1 1 : 3 3 2 6 : 7
    4.Cnota Mirosław 1 : 3 3 : 1 3 : 1 3 4 7 : 5

    Grupa III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.Ł
    2.
    K.M
    3.
    U.P
    4.
    S.B

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wrona Łukasz 4 : 2 4 : 2 x 2 4 8 : 4
    2.Kijak Mariusz 1 : 3 1 : 3 3 : 2 3 2 5 : 8
    3.Urbański Patryk 3 : 0 3 : 1 3 : 0 3 6 9 : 1
    4.Słota Bartosz 2 : 3 2 : 3 0 : 3 3 0 4 : 9

    ĆWIERĆFINAŁ oM. 1-8

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Strada M. - Kara G. 4 : 3
    Andrzejewski.A - Cnota 4 : 0
    Wiśniowski W. - Wrona Ł. 4 : 0
    Urbański P. - Wiśniowski W. 4 : 1

    PÓŁFINAŁ oM. 1-4

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Andrzejewski A. - Strada M. 4 : 3
    Wiśniowski W. - Urbański P. 4 : 3

    FINAŁ



    oM. 1-2

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Andrzejewski A. - Wiśniowski W. 4 : 0


    oM. 3-4

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Urbański P. - Strada M. 4 : 2


    oM. 5-8

    Kara.G - Wrona Ł. 2 : 4
    Wiśniowski P. - Cnota M. 4 : 1

    oM. 9-12

    Haus M. - Wencel P. 1 : 2
    Haus M. - Woźniak M. 0 : 2
    Kijak M. - Słota B. 2 : 1

    AMATOR CHALLENGE


    TURNIEJ AMATOR CHALLENGE 01.05.2007r.

    Wtorek 01.05.2007r był kolejnym dniem w którym był rozgrywany II turniej AMATOR CHALLENGE.
    Najlepszy zawodnikiem został Andrzejewski A. II miejsce po bardzo wyrównanej walce przypadło
    Kocikowi R.a III-IV zajeli Banek C i Wiśniowski W.
    Pozostałe miejsca zajeli: V-VI Kara i Strada, VII-VIII Wencel i Wąsacz,
    IX-X Urbański i Wiśniowski P. XI-XII Wrona Drwal,XIII Truchan ,XIV Jamka, XV Jop,


    ELIMINACJE GRUPOWE

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc

    Grupa I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.W
    2.
    A.A
    3.
    D.M
    4.
    T.G

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wiśniowski Wojciech 4 : 1 4 : 2 4 : 0 3 6 12 : 3
    2.Andrzejewski Artur 1 : 4 4 : 2 4 : 0 3 4 9 : 6
    3.Drwal Michał 2 : 4 2 : 4 4 : 0 3 2 8 : 8
    4.Truchan Grzegorz 0 : 4 0 : 4 0 : 4 3 0 0 : 12

    Grupa II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.P
    2.
    S.M
    3.
    W.P
    4.
    J.J

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wencel Przemysław 4 : 2 4 : 3 4 : 1 3 6 12 : 6
    2.Strada Maciej 2 : 4 4 : 0 4 : 0 3 4 10 : 4
    3.Wiśniowski Paweł 3 : 4 0 : 4 4 : 0 3 2 7 : 8
    4.Jop Jarosław 1 : 4 0 : 4 0 : 4 3 0 1 : 12

    Grupa III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.W
    2.
    K.G
    3.
    U.P
    4.
    Wacat

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Wąsacz Wojciech 4 : 2 4 : 2 x 2 4 8 : 4
    2.Kara Grzegorz 2 : 4 4 : 2 x 2 2 6 : 6
    3.Urbański Patryk 2 : 4 2 : 4 x 2 0 4 : 8
    4.Wacat x x x x x x

    Grupa IV

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    B.C
    2.
    K.R
    3.
    W.Ł
    4.
    J.P

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Banek Celina 2 : 4 4 : 0 4 : 3 3 4 10 : 7
    2.Kocik Robert 4 : 2 2 : 4 4 : 0 3 4 8 : 8
    3.Wrona Łukasz 0 : 4 4 : 2 4 : 2 3 0 5 : 12
    4.Jamka Piotr 3 : 4 0 : 4 2 : 4 3 0 5 : 12

    ĆWIERĆFINAŁ oM. 1-8

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski W. - Kara G. 4 : 0
    Andrzejewski.A - Wąsacz.W 4 : 0
    Wencel P. - Kocik R. 0 : 4
    Strada M. - Banek C. 2 : 4

    PÓŁFINAŁ oM. 1-4

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Kocik R. - Wiśniowski W 4 : 2
    Andrzejewski A - Banek C. 4 : 0

    FINAŁ



    oM. 1-2

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Andrzejewski A. - Kocik R. 4 : 3


    oM. 5-8

    Kara.G - Wencel P. 4 : 2
    Strada M. - Wąsacz W. 4 : 0

    oM. 9-12

    Urbański P. - Drwal M. 4 : 1
    Wiśniowski P - Wrona Ł 4 : 3
    .... dalsze miejsca
    MiejsceImie i nazwisko
    13Truchan G
    14Jamka P.
    15Jop J.

    KLUBOWY TURNIEJ AMATORÓW


    Turniej amatorów 22.04.2007

    W niedzielę 22.04.2007r.rozegrany został kolejny klubowy turniej amatorów, w którym najlepszym zawodnikem został Artur Andrzejewski. II miejsce po bardzo wyrównanej walce przypadło
    Patrykowi Urbańskiemu,który doszedł do finału bez żadnej przegranej.Dopiero w finale przegrał jednym małym punktem z doświadczonym zawodnikem A.Andrzejewskim.
    Trzecie miejsce przypadło Celinie Banek, a IV Maciej Kornaś.
    Pozostałe miejsca zajeli: V-Wojciech Wiśniowski,VI-Paweł Wiśniowski, VII-Przemysław Wencel,
    VIII-łukasz Wrona, IX-Michał Drwal,X-Mariusz Kijak, XI-Paweł Grabowski,XII-Grzegorz Kara,
    XIII-Michał Futera, XIV-Piotr Zwierzyński,


    ELIMINACJE GRUPOWE

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc

    Grupa I

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.W
    2.
    P.W
    3.
    M.D
    4.
    Wacat

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1. Wojciech Wiśniowski 4 : 2 4 : 0 x 2 4 8 : 2
    2. Przemysław Wencel 2 : 4 4 : 1 x 2 2 6 : 5
    3. Michał Drwal 0 : 4 1 : 4 x 2 0 1 : 4
    4. Wacat x x x x x x

    Grupa II

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    C.B
    2.
    M.K
    3.
    G.K
    4.
    M.F

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1. Celina Banek 4 : 2 4 : 1 4 : 0 3 6 12 : 3
    2. Maciej Kornaś 2 : 4 4 : 1 4 : 0 3 4 10 : 5
    3. Grzegorz Kara 1 : 4 1 : 4 4 : 0 3 2 6 : 8
    4. Michał Futera 0 : 4 0 : 4 0 : 4 3 0 0 : 12

    Grupa III

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    P.U
    2.
    A.A
    3.
    M.K
    4.
    P.Z

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1. Patryk Urbański 4 : 0 4 : 1 4 : 0 3 6 12 : 1
    2. Artur Andrzejwski 0 : 4 4 : 2 4 : 0 3 4 8 : 6
    3. Mariusz Kijak 1 : 4 2 : 4 4 : 0 3 2 7 : 8
    4. Piotr Zwierzyński 0 : 4 0 : 4 0 : 4 3 0 0 : 12

    Grupa IV

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    P.W
    2.
    Ł.W
    3.
    P.G
    4.
    Wacat

    Ilość spotkań

    Punkty

    Stosunek partii
    1. Paweł Wiśniowski 4 : 1 4 : 2 x 2 4 8 : 3
    2. Łukasz Wrona 1 : 4 4 : 0 x 2 2 5 : 4
    3. Paweł Grabowski 2 : 4 0 : 4 x 2 0 2 : 8
    4. Wacat x x x x x x

    ĆWIERĆFINAŁ oM. 1-8

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski W. - Kornaś M. 3 : 4
    WencelP. - Banek C. 3 : 4
    Urbański P. - Wrona Ł. 4 : 2
    Andrzejewski A. - Wiśniowski P. 4 : 2

    PÓŁFINAŁ oM. 1-4

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Andrzejewski A. - Kornaś M. 4 : 1
    Urbański P. - Bamek C. 4 : 0

    FINAŁ



    oM. 1-2

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Andrzejewski A. - Urbański P. 4 : 3


    oM. 3-4

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    BanekC - Kornaś M 4 : 2

    .... dalsze miejsca
    MiejsceImie i nazwisko
    5Wiśniowski W.
    6Wiśniowski P.
    7Wencel P.
    8Wrona Ł.
    9Drwal M.
    10Kijak M.
    11Grabowski P.
    12Kara G.
    13Futera M.
    14Zwierzyński P.

    Wyniki turnieju Amator Challenge 25.03.2007r.


    I Turniej regionalny Amator Challenge 25.03.2007

    W niedzielę 25.03.2007 rozegrany został I turniej Amator Challenge w tym roku.Zawodnicy walczyli w czterech grupach każdy z każdym.
    Pierwsze miejsce zajął Robert Kocik, II Artur Andrzejewski,III Rafał Płanik,
    IV Wojciech Wiśniowski,V Maciek Strada, VI Wiśniowski Paweł,VII Celina Banek,
    VIII Wrona Łukasz, IX Patryk Urbański, X Grzegorz Kara, XI Michał Domański,
    XII Przemysław Wencel, XIII Andrzej Stańczyk, XIV Jarosław Jop, XV Marek Woźniak,
    XVI Wojciech Wąsacz, XVII Marcin Wózek,


    ELIMINACJE GRUPOWE

    Poniżej prezentacja wyników poszczególnych zawodników wg. zajmowanych miejsc


    GRUPA I

    Imię i Nazwisko Ilość meczy Ilość dużych punktów Stosunek małych punktów
    1.Wiśniowski Wojciech 3 6 12 : 0
    2.Wrona Łukasz 3 2 7 : 8
    3.Kara Grzegorz 3 2 7 : 11
    4.Woźniak Marek 3 2 4 : 11

    GRUPA II

    Imię i Nazwisko Ilość meczy Ilość dużych punktów Stosunek małych punktów
    1.Płanik Rafał 3 6 12 : 3
    2.Banek Celina 3 4 10 : 4
    3.Domański Michał 3 2 5 : 11
    4.Jop Jarosław 3 0 3 : 12

    GRUPA III

    Imię i Nazwisko Ilość meczy Ilość dużych punktów Stosunek małych punktów
    1.Strada Maciej 3 6 12 : 1
    2.Wiśniowski Paweł 3 4 9 : 5
    3.Wencel Przemysław 3 2 5 : 8
    4.Stańczyk Andrzej 3 0 0 : 12

    GRUPA IV

    Imię i Nazwisko Ilość meczy Ilość dużych punktów Stosunek małych punktów
    1.Andrzejewski Artur 3 8 16 : 3
    2.Kocik Robert 3 6 14 : 5
    3.Urbański Patryk 3 4 10 : 8
    4.Wąsacz Wojciech 3 2 4 : 12
    5.Wózek Marcin 3 0 0 : 16

    ĆWIERĆFINAŁ oM. 1-8

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski W. - Banek C 4 : 2
    Wrona Ł. - Płanik R. 1 : 4
    Strada M. - Kocik R. 1 : 4
    Wiśniowski P. - Andrzejewski A. 0 : 4

    PÓŁFINAŁ oM. 1-4

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Wiśniowski W. - Kocik R. 1 : 4
    Płanik R. - Andrzejewski A. 2 : 4

    FINAŁ



    oM. 1-2

    Imię i Nazwisko Wyniki bezpośrednich pojedynków
    Kocik R. - Andrzejewski A. 4 : 3

    oM. 3-4

    Płanik R. - Wiśniowski P. 4 : 3

    oM. 5-8

    Banek C. - Strada M. 1 : 4
    Wrona Ł. - Wiśniowski P. 0 : 4

    oM. 9-12

    Kara G. - Domański M. 3 : 0
    Urbański P. - Wencel P. 3 : 0

    PUNKTACJA - RANKING PO PIERWSZYM TURNIEJU NA STRONIE BILARD- RANKING

    Wyniki turnieju amatorów z dnia 25.02.2007r.


    Turniej amatorów 25.02.2007

    W niedzielę 25.02.2007 rozegrany został drugi turniej amatorów w tym roku.Zawodnicy walczyli w czterech grupach.W finale rywalizowało czterech doświadczonych zawodników.Rywalizacja była zacięta. Pierwsze miejsce zdobył Maciej Strada pokonując Wojciecha Wiśniowskiego 3:1, co dało Wojtkowi drugie miejsce.
    Trzecie miejsce zajeła Celina Banek pokonując swojego rywala Łukasza Wronę 3:0.
    Dalsze miejsa przypadły pozostałym zawodnikom : V-Patryk Urbański, VI-Michał Lewicki,
    VII-Artur Andrzejewski,VIII-Grzegorz Kara, IX-Paweł Wencel, X-Paweł Wiśniowski,
    XI-Jarosław Jop, XII-Jakub Lewicki, XIII-Andrzej Stańczyk, XIV-Dominik Wózek,
    XV-Marcin Wózek, XVI-Marek Woźniak.


    ELIMINACJE GRUPOWE

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    C.B
    2.
    P.W
    3.
    D.W
    4.
    G.K
    1. Celina Banek 3 : 2 3 : 1 1 : 3
    2. Paweł Wiśniowski 2 : 3 3 : 0 2 : 3
    3. Dominik Wózek 1 : 3 0 : 3 0 : 3
    4. Grzegorz Kara 3 : 1 3 : 2 3 : 0


    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    M.S
    2.
    P.U
    3.
    J.L
    4.
    A.S
    1. Maciej Strada 3 : 0 3 : 1 3 : 0
    2. Patryk Urbański 0 : 3 3 : 0 3 : 0
    3. Jakub Lewicki 1 : 3 0 : 3 3 : 1
    4. Andrzej Stańczyk 0 : 3 0 : 3 1 : 3


    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    A.A
    2.
    M.W
    3.
    P.W
    4.
    M.L
    1. Artur Andrzejewski 3 : 0 3 : 0 2 : 3
    2. Marek Woźniak 0 : 3 2 : 3 1 : 3
    3. Przemysław Wencel 0 : 3 3 : 2 2 : 3
    4. Michał Lewicki 3 : 2 3 : 1 3 : 2


    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    W.W
    2.
    Ł.W
    3.
    M.W
    4.
    J.J
    1. Wojciech Wiśniowski 2 : 3 3 : 0 3 : 0
    2. Łukasz Wrona 3 : 2 3 : 0 3 : 0
    3. Marcin Wózek 0 : 3 0 : 3 1 : 3
    4. Jarosław Jop 0 : 3 0 : 3 3 : 1


    ĆWIRĆFINAŁY

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    C.B
    2.
    G.K
    3.
    M.S
    4.
    P.U
    1. Celina Banek 1 : 3 3 : 1 3 : 2
    2. Grzegorz Kara 3 : 1 2 : 3 0 : 3
    3. Maciek Strada 1 : 3 3 : 2 3 : 0
    4. Patryk Urbański 2 : 3 3 : 0 0 : 3