Amatorzy - Turnieje klubowe bilarda w sezonie 2017

TURNIEJE O PUCHAR KLUBU "IKS"TARNÓW W 2017r

ZWYCIĘZCY RANKINGU PUCHAR KLUBU IKS 2017

KRZYSZTOF BUDZIK ZWYCIĘŻA W RANKINGU AMATORÓW O PUCHAR KLUBU.
Statystycznie po siedmiu najlepszych turniejach zdobył 154 pkt.

NA DRUGIM MIEJSCU NA PODIUM W RANKINGU -
MARCIN BUDZIK
Po siedmiu turniejach osiągnął wynik 145 pkt.

TRZECIE MIEJSCE W RANKINGU ZAJĄŁ
KRYSTIAN BORUCH
Po siedmiu najlepszych turniejach zdobył 140pkt.



Z niewielką stratą do trzeciego miejsca IV pozycję w rankingu zajął:Marcin Gębala zdobywając 136 punktów

V pozycję w rankingu na trzydzieści cztery osoby startujące
zajał: Arkadiusz Miś 128 punktów a szóste miejsce Celina Banek i Radosław Kantor z jednakową ilością punktów 127

W pierwszej dziesiątce najlepszych znajdują się : VIII m- Nowak Jacek 126 pkt
IX Szmit Jan 116 pkt.
Pierwszą dziesiątkę zamyka Andrzej Onik z 95 pkt.



RANKING MIEJSC PO KAŻDYM TURNIEJU O PUCHAR KLUBU.

Punktacja turniejowa : I-25pkt. II-22pkt.III-IV 20pkt.
V -VIII 18pkt,IX-XII-16pkt,XIII-XVI-14pkt,XVII -XX -12 pkt.
XXI -XXIV - 10pkt.XXV- 9 i dalej po (- 1 pkt.)


M-ceNazwisko ImięI-07.01II-04.02 III-04.03 IV-08.04V-06.05 VI-03.06VII-09.09 VIII-07.10 IX-04.11 suma pkt.suma pkt.po 7 tur.
IKRZYSZTOF
BUDZIK
25pkt.22 pkt.22 pkt.18 pkt. 25 pkt.20 pkt18 pkt.20 pkt.20 pkt. 190 pkt.- 154 pkt.
II MARCIN
BUDZIK
22pkt.18 pkt.16 pkt.20 pkt.22 pkt.18 pkt20 pkt.0 pkt.25 pkt.161 pkt.-145 pkt.
III ARKADIUSZ
MIŚ
18pkt.20 pkt.18 pkt.18 pkt.15 pkt.16 pkt18 pkt.20 pkt.16 pkt. 159 pkt.128 -pkt.
JACEK
NOWAK
14pkt.16 pkt.18 pkt.22 pkt.15 pkt.18 pkt16 pkt.18 pkt.18 pkt. 155 pkt.126 -pkt.
RADOSŁAW
KANTOR
18pkt.16 pkt.14 pkt.16 pkt.18 pkt.16 pkt18 pkt.25 pkt.14 pkt.155 pkt.127 -pkt.
VI CELINA
BANEK
16pkt.25 pkt.18 pkt.18 pkt.15 pkt.12 pkt18 pkt.16 pkt.16 pkt.154 pkt.127 -pkt.
MARCIN
GĘBALA
20pkt.0 pkt.20 pkt.20 pkt.20 pkt.18 pkt20 pkt.18 pkt.18 pkt. 154 pkt.136 -pkt.
VIII JAN
SZMIT
16pkt.16 pkt.16 pkt. 16pkt.15 pkt.14 pkt16 pkt.18 pkt.18 pkt. 145 pkt.116 -pkt.
IX KRYSTIAN
BORUCH
18pkt.18 pkt. 0pkt.0 pkt.15 pkt.22 pkt25 pkt. 22pkt.20 pkt. 140 pkt.140 -pkt.
X ONIK
ANDRZEJ
0pkt.0 pkt.25 pkt.25 pkt.20 pkt.25 pkt0 pkt. 0pkt. 0pkt. 95 pkt.95 -pkt.
XI JAKUB
KOCIUBA
14pkt.0 pkt.16 pkt.16 pkt.15 pkt.16 pkt0 pkt.0 pkt.16 pkt. 93 pkt.93 -pkt.
XII SŁAWOMIR
ADAMCZYK
18pkt.20 pkt.16 pkt.0 pkt.18 pkt.14 pkt0 pkt.0 pkt.0 pkt. 86 pkt.86 -pkt.
XIII BARTOSZ
KRÓL
14pkt.14 pkt.14 pkt. pkt.15 pkt.18 pkt0 pkt.0 pkt.0 pkt. 75 pkt.75 -pkt.
XIV MAREK
NIZIOŁ
0pkt.18 pkt.20 pkt.18 pkt.18 pkt.0 pkt0 pkt.0 pkt.0 pkt. 74 pkt.74 -pkt.
XV MATEUSZ
GAUDYN
0pkt.0 pkt.0 pkt.0 pkt.12 pkt.14 pkt 0pkt.18 pkt.18 pkt.62 pkt.62 -pkt.
KUCHARZYK
DARIUSZ
0pkt.0 pkt.0 pkt.16 pkt. 0pkt.14 pkt0 pkt.16 pkt.16 pkt. 62 pkt.62 -pkt.
XVII ADAM
KRZEMIŃSKI
0pkt.0 pkt.0 pkt.14 pkt.15 pkt.0 pkt16 pkt.0 pkt.14 pkt. 59 pkt.59 -pkt.
XVIII MAGDALENA
AUGUSTYN
0pkt.0 pkt.0 pkt.14 pkt.12 pkt.0 pkt16 pkt.0 pkt.14 pkt. 56 pkt.56 -pkt.
XIX BARSZCZ
OLIWER
0pkt.0 pkt.14 pkt.14 pkt.12 pkt. 0pkt0 pkt.16 pkt. 0pkt. 56 pkt.56 -pkt.
XXJAKUB
BERNADY
20pkt.0 pkt.0 pkt.0 pkt.0 pkt.12 pkt 0pkt. 0pkt.22 pkt.54 pkt.54-pkt.
XXI JACEK
BUDZIK
0pkt.0 pkt.18 pkt.0 pkt. pkt.0 pkt22 pkt.0 pkt.0 pkt.40 pkt.40 -pkt.
XXII GRZEGORZ
BUREK
16pkt.18 pkt.0 pkt. pkt. pkt.0 pkt0 pkt. 0pkt. 0pkt. 34 pkt.34 -pkt.
XXIII ŁUKASZ
KOZIOŁ
0pkt.0 pkt.0 pkt.0 pkt.12 pkt.16 pkt0 pkt.0 pkt.0 pkt.28 pkt.28 -pkt.
XXIV KONRAD
KUCZKOWSKI
0pkt.0 pkt.0 pkt.0 pkt.0 pkt.20 pkt0 pkt.0 pkt. 0pkt.20 pkt.20 -pkt.
XXV MACIEJ
CZERWONY
0pkt.0 pkt.0 pkt.0 pkt.18 pkt.0 pkt0 pkt.0 pkt. 0pkt.18 pkt.18 -pkt.
XXVI ANDRZEJ
GRZYB
0pkt.16 pkt.0 pkt. pkt. pkt.0 pkt0 pkt.0 pkt.0 pkt. 16 pkt.16 -pkt.
MARCIN
KUCHARCZYK
16pkt.0 pkt.0 pkt.0 pkt. pkt.0 pkt0 pkt.0 pkt.0 pkt. 16 pkt.16 -pkt.
XXVIII ŁUKASZ
GOLEC
14pkt.0 pkt.0 pkt.0 pkt. pkt.0 pkt0 pkt.0 pkt.0 pkt. 14 pkt.14 -pkt.
XXIX RADOSŁAW
ZIELONKA
0pkt.0 pkt.0 pkt.0 pkt. pkt.0 pkt0 pkt.0 pkt.14 pkt. 14 pkt.14 -pkt.
ŁUKASZ
WRONA
0pkt.14 pkt.0 pkt.0 pkt. pkt.0 pkt0 pkt.0 pkt.0 pkt. 14 pkt.14 -pkt.
XXXI KRZYSZTOF
KRUK
0pkt.0 pkt.0 pkt.0 pkt. pkt.0 pkt0 pkt.0 pkt.12 pkt. 12 pkt.12 -pkt.
XXXII SKIBA
MAGDALENA
0pkt.0 pkt.0 pkt.0 pkt.12 pkt.0 pkt0 pkt.0 pkt. pkt.12 pkt.12 -pkt.
XXXIII RAFAŁ
NOWAK
12pkt.0 pkt.0 pkt.0 pkt. pkt.0 pkt0 pkt.0 pkt. pkt. 12 pkt.12 -pkt.
XXXIV PIOTR
BRATANIEC
12pkt.0 pkt.0 pkt.0 pkt. pkt.0 pkt0 pkt.0 pkt. pkt.12 pkt.12 -pkt.


TURNIEJE O PUCHAR KLUBU "IKS"TARNÓW W 2016r

ZWYCIĘZCY RANKINGU PUCHAR KLUBU IKS 2016

KRZYSZTOF BUDZIK ZWYCIĘŻA RANKING AMATORÓW O PUCHAR KLUBU.

Statystycznie po sześciu najlepszych turniejach zdobył 136 pkt.
( 4 razy na I miejscu, 2 razy na III miejscu)i jest najlepszym amatorem w 2016 r

NA DRUGIM MIEJSCU NA PODIUM W RANKINGU -
KRYSTIAN BORUCH

Po sześciu najlepszych turniejach zdobył 121pkt.( 1 raz I miejsce, 3 razy II miejsce,2 razy III miejsce.)

TRZECIE MIEJSCE W RANKINGU ZAJĄŁ -
JACEK NOWAK

Po sześciu najlepszych turniejach zdobył 113pkt.( 1 raz I miejsce, 4 razy III miejsce,1 razy V miejsce.)


Z niewielką stratą do trzeciego miejsca IV pozycję w rankingu zajęła Celina Banek zdobywając 108 punktów.(2razy II miejsce, 2 razy III miejsce i 2 razy V miejsce.)

V miejsce zajął Arkadiusz Miś zdobywając 102 punkty- (1 raz II miejsce,1 raz III miejsce oraz 4 razy na V miejscu.



RANKING MIEJSC PO KAŻDYM TURNIEJU O PUCHAR KLUBU.

Punktacja za miejsca: I-25pkt. II-20pkt.III- IV-18pkt. V-VIII- 16pkt.
IX-XII-14pkt.XIII-XVI-12pkt. XVII- XXIV-10pkt. XXV-XXXII-8pkt.


Punktacja uzależniona od ilości zawodników-do dwunastu zawodników: I-25pkt. II-20pkt.III- IV-18pkt
V-VI- 16pkt.VII-VIII-14pkt.IX-X-12pkt,XI-XII-10pkt
M-ceNazwisko ImięI-09.01II-06.02 III-05.03 IV-02.04V-07.05 VI-04.06VII-03.09 VIII-01.10 IX-05.11 suma pkt.suma pkt.po 6 turniejach
IBudzik
Krzysztof
16pkt.25pkt.25pkt.16pkt.25pkt.25pkt 0pkt.18pkt.18pkt.168pkt.136pkt.
IIMiś
Arkadiusz
16pkt.14pkt.14pkt.16pkt.14pkt.20pkt. 18pkt.16pkt.16pkt.144pkt. 102pkt.
Kantor
Radosław
18pkt.16pkt.16pkt.16pkt.16pkt.16pkt. 16pkt.14pkt.12pkt.140pkt 98pkt.
IV Nowak
Jacek
14pkt.18pkt.18pkt.25pkt16pkt.18pkt. 0pkt.12pkt.18pkt.139pkt.113pkt.
V Boruch
Krystian
18pkt.18pkt.16pkt.20pkt0pkt.0pkt. 20pkt25pkt.20pkt.137pkt.121pkt.
VIBanek
Celina
14pkt.12pkt.20pkt.0pkt.20pkt.18pkt. 18pkt.16pkt.16pkt.134pkt.108pkt.
VIIAdamczyk
Sławomir
0pkt.16pkt.14pkt.14pkt.16pkt.16pkt. 12pkt.20pkt.14pkt.122pkt.96pkt.
IXBudzik
Marcin
14pkt.16pkt.0pkt.18pkt.0pkt.0pkt. 0pkt.18pkt.25pkt.91pkt.91pkt.
VIIIBernady
Jakub
25pkt.12pkt.18pkt.18pkt0pkt0pkt.pkt. 0pkt.0pkt.73pkt.73pkt.
XMleczko
Marek
0pkt.14pkt.16pkt.0pkt.18pkt.16pkt. 0pkt.pkt.0pkt.64pkt.64pkt.
XIKucharzyk
Dariusz
12pkt.12pkt.0pkt.0pkt.14pkt.0pkt. 16pkt.pkt.10pkt.64pkt.64pkt.
XIIZielonka
Radosław
0pkt.14pkt.14pkt.0pkt.0pkt.16pkt. 0pkt.pkt.14pkt.58pkt.58pkt.
XIII Janicki
Jakub
12pkt.12pkt.0pkt.0pkt.0pkt.14pkt. 16pkt.pkt.0pkt.54pkt.54pkt.
XIVTyrka
Artur
16pkt.16pkt.16pkt.0pkt.0pkt0pkt. 0pkt.pkt.0pkt.48pkt.48pkt.
XVAndrzejewski
Mateusz
16pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.14pkt. 14pkt.pkt.0pkt.44pkt.44pkt.
XVI Szmit
Jan
0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 16pkt.14pkt.10pkt.40pkt.40pkt.
XVIIBudzik
Jacek
20pkt.0pkt.0pkt.0pkt16pkt.0pkt. 0pkt.pkt.0pkt.36pkt.36pkt.
XVIIIGrzyb
Andrzej
0pkt.14pkt.0pkt.pkt.18pkt.0pkt. 0pkt.pkt.0pkt.32pkt.32pkt.
XIXKaczówka
Damian
0pkt0pkt.0pkt.16pkt.14pkt.0pkt. 0pkt.pkt.0pkt.30pkt.30pkt.
XXLech
Mateusz
0pkt0pkt.0pkt.14pkt.14pkt.0pkt. 0pkt.pkt.0pkt.28pkt.28pkt.
XXI Szewczyk
Kamil
14pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 0pkt.pkt.12pkt.26pkt.26pkt.
XXII Urbański
Patryk
0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 25pkt.pkt.0pkt.25pkt.25pkt.
XXIII Król
Bartosz
0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 14pkt.pkt.10pkt.24pkt.24pkt.
XXIVBurek
Grzegorz
0pkt.20 pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 0pkt.pkt.0pkt.20pkt.20pkt.
XXV Kociuba
Jakub
0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 14pkt.pkt.0pkt.14pkt.14pkt.
XXVI Juza
Filip
0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 14pkt.pkt.pkt.14pkt.14pkt.
XXVIIDrwal
Miłosz
12pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 0pkt.pkt.pkt.12pkt.12pkt.
XXVIIIDrożdżowski
Marcin
12pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 0pkt.pkt.pkt.12pkt.12pkt.






TURNIEJE O PUCHAR KLUBU "IKS"TARNÓW W 2015r

RANKING MIEJSC PO KAŻDYM TURNIEJU O PUCHAR KLUBU.

Punktacja za miejsca: I-25pkt. II-20pkt.III- IV-18pkt. V-VIII- 16pkt. IX-XII-14pkt.
XIII-XVI-12pkt. XVII- XXIV-10pkt. XXV-XXXII-8pkt.

M-ceNazwisko ImięI-07.02II-14.03 III-11.04 IV-02.05V-06.06 VI-05.09VII-10.10 VIII-07.11 IX- suma pkt.
ITYRKA ARTUR 16pkt.25pkt.16pkt.25pkt.25pkt.18pkt.14pkt.16pkt.pkt.155pkt.
IIBUDZIK KRZYSZTOF 16pkt.18pkt.25pkt.20pkt0pkt.25pkt. 18pkt.25pkt.pkt.147pkt.
IIIBUREK GRZEGORZ 25pkt.14pkt.20pkt.16pkt.16pkt.0pkt. 25pkt.20pkt.pkt.136pkt.
IVNOWAK JACEK 14pkt.16pkt.18pkt.16pkt.0pkt.16pkt. 18pkt.18pkt.pkt.116pkt.
VBANEK CELINA 0pkt.14pkt.16pkt.18pkt.16pkt.16pkt. 16pkt.14pkt.pkt.110pkt.
VIBUDZIK MARCIN 20pkt16pkt.0pkt.16pkt.16pkt.0pkt. 16pkt.14pkt.pkt.98pkt.
VIIKANTOR RADOSŁAW 14pkt.0pkt.14pkt.0pkt.20pkt18pkt. 14pkt.16pkt.pkt.96pkt.
VIIIMIŚ ARKADIUSZ 16pkt.14pkt.16pkt.14pkt.0pkt.0pkt. 14pkt.16pkt.pkt.90pkt.
IXBORUCH KRYSTIAN 10pkt.12pkt.0pkt.16pkt.16pkt.16pkt. pkt.18pkt.pkt.88pkt.
X ZIELONKA RADOSŁAW 10pkt.0pkt.14pkt.0pkt.0pkt.16pkt. 14pkt.16pkt.pkt.70pkt.
XICHUDZIK MATEUSZ 0pkt.18pkt.14pkt.14pkt.18pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.64pkt.
XIIBERNADY JAKUB 16pkt.20pkt.0pkt.18pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.54pkt.
XIIIWYLUB KAROLINA 0pkt.0pkt.12pkt.14pkt.0pkt.14pkt. pkt.pkt.pkt.40pkt.
XIVGRZYB ANDRZEJ 0pkt.0pkt.16pkt.pkt.18pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.34pkt.
BARNAŚ ŁUKASZ 10pkt.0pkt.12pkt.12pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.34pkt.
XVIKLOCH ŁUKASZ 0pkt.12pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 20pkt.pkt.pkt.32pkt.
BUDZIK JACEK 0pkt.16pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 16pkt.pkt.pkt.32pkt.
XVIIIKWIATKOWSKI MARCIN 14pkt.16pkt.0pkt.0pkt0pkt.0pkt. 0pkt.pkt.pkt.30pkt.
XIXMLECZKO MAREK 12pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.14pkt.pkt.26pkt.
XXLECHOWICZ ALEKSANDER 0pkt.0pkt.0pkt.12pkt.0pkt.14pkt. 0pkt.pkt.pkt.26pkt.
XXIPROKOP PIOTR 8pkt0pkt.14pkt.pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.22pkt.
XXIISTRADA MACIEJ 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.20pkt. pkt.pkt.pkt.20pkt.
XXIIIWRONA ŁUKASZ 0pkt.0pkt.18pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.18pkt.
XXIVONIK ANDRZEJ 18pktpkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.18pkt.
XXV RUMIAN PATRYK 18pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.18pkt.
XXVIADAMCZYK SŁAWOMIR 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 14pkt.0pkt.pkt.14pkt.
XXVIIKUCHARZYK DARIUSZ 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.14pkt. pkt.pkt.pkt.14pkt.
XXVIIIMAGIERA KAMIL 0pkt.0pkt.0pkt.14pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.14pkt.
XXIXMROCZEK RAFAŁ 0pkt.14pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.14pkt.
XXXMOSKAL MACIEJ 14pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.14pkt.
XXXISOKÓŁ MACIEJ 0pkt.0pkt.0pkt.12pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.12pkt.
XXXII ZIELONKA ADAM 0pkt.0pkt.12pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.12pkt.
XXXIIIBORUCH WOJCIECH 0pkt.12pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.12pkt.
XXXIVGUCWA HUBERT 12pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.12pkt.
XXXVKLICH BARTŁOMIEJ 12pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.12pkt.
XXXVISEREDYŃSKI MIROSŁAW 12pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.12pkt.
XXXVIISZEWCZYK KAMIL 10pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.10pkt.
XXXVIIIDRWAL MIŁOSZ 10pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.10pkt.
XXXIXKAŁUCKI BARTŁOMIEJ 10pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.10pkt.
XXXXSTOLAŃSKI ŁUKASZ 10pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.10pkt.
XXXXIOBRZUT PRZEMYSLAW 10pktpkt.pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.pkt.pkt.10pkt.



Amatorzy - Turnieje klubowe bilarda w sezonie 2014


NAJLEPSI ZAWODNICY Z RANKINGU 2014r
PIĘĆ NAJWYŻEJ PUNKTOWANYCH TURNIEJÓW:

Im. Burek Grzegorz ,IIm. Budzik Krzysztof, III m.Celina Banek i Marcin Budzik


TURNIEJE O PUCHAR KLUBU "IKS"TARNÓW W 2014r



RANKING MIEJSC PO KAŻDYM TURNIEJU O PUCHAR KLUBU.

Punktacja za miejsca: I-20pkt. II-18pkt.III- IV-16pkt. V-VI- 14pkt. VII-VIII-12pkt.IX-X-10pkt. XI- XII-8pkt. XIII-XIV-6pkt. XV- XVI-4pkt. XXVII-XX-3pkt.XXI-XXIV -2pkt. XXV i dalej-1

M-ceNazwisko ImięI-25.01II-15.02 III-15.03 IV-05.04V-03.05 VI-07.06 VII- 06.09VIII-04.10 VIII-08.11 suma pkt.
IBUREK GRZEGORZ 20pkt.16pkt.16pkt.20pkt.14pkt.18pkt. 8pkt.16pkt.20pkt.148pkt.
IIBUDZIK KRZYSZTOF 14pkt.10pkt.18pkt.18pkt.18pkt.20pkt. 16pkt14pkt.18pkt.146pkt.
IIIBANEK CELINA 18pkt.18pkt0pkt.14pkt.16pkt. 14pkt.18pkt. 9pkt.16pkt.123pkt.
IVONIK ANDRZEJ 14pkt.5pkt.14pkt.12pkt.16pkt.12pkt.6pkt.16pkt.14pkt. 109pkt.
VBUDZIK MARCIN 16pkt.13pkt.20pkt.0pkt.0pkt.0pkt.14pkt. 20pkt.16pkt. 99pkt.
VINOWAK JACEK 16pkt.9pkt.12pkt.12pkt.10pkt.0pkt.10pkt.12pkt.9pkt.90pkt.
VIISEREDYŃSKI MIROSŁAW 0pkt.6pkt.0pkt.0pkt.20pkt.16pkt.10pkt. 18pkt.12pkt. 82pkt.
VIIITYRKA ARTUR 12pkt.16pkt.10pkt.16pkt.14pkt.0pkt.4pkt. 0pkt.0pkt. 72pkt.
IXBUDZIK JACEK 0pkt.20pkt.0pkt.0pkt.0pkt.16pkt.12pkt. 9pkt.12pkt.69pkt.
XMIŚ ARKADIUSZ 0pkt.13pkt.0pkt.0pkt.6pkt.14pkt.12pkt.9pkt.9pkt.63pkt.
XIKANTOR RADOSŁAW 0pkt.5pkt.12pkt.0pkt.8pkt.12pkt.8pkt.9pkt.0pkt. 54pkt.
XII KWIATKOWSKI MARCIN 0pkt.13pkt.0pkt.0pkt.12pkt.0pkt.14pkt.pkt.0pkt. 39pkt.
XIIIKAŁUCKI BARTŁOMIEJ 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.16pkt.14pkt.0pkt. 30pkt.
XIVPROKOP PIOTR 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 12pkt.14pkt. 26pkt.
XV ZIOBROŃ BERNARD 0pkt.9pkt.14pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 0pkt.pkt. 23pkt.
XVISKOTARSKI MACIEJ 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.12pkt.10pkt.0pkt.0pkt. 0pkt.22pkt.
XVIIPABIAN JAKUB 0pkt.5pkt.16pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. 0pkt.0pkt.21pkt.
XVIIIWIŚNIOWSKI WOJCIECH 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.20pkt. 0pkt.0pkt.20pkt.
XIXBUCZEK DANIEL 0pkt.0pkt.0pkt.10pkt.0pkt.10pkt.0pkt. 0pkt.0pkt.20pkt.
XX WIELGUS MARCIN 0pkt.0pkt.0pkt.10pkt.10pkt.0pkt.pkt. 0pkt.0pkt. 20pkt.
XXIKOLBUSZ PAWEŁ 0pkt.0pkt.0pkt.9pkt.8pkt.0pkt.pkt.pkt. 0pkt.17pkt.
XXIIBARNAŚ ŁUKASZ 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.9pkt. 0pkt.5pkt.14pkt.
XXIIIHOŁDA TOMASZ 0pkt.0pkt.0pkt.14pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.0pkt. 14pkt.
XXIV MROCZEK RAFAŁ 0pkt.13pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. pkt.0pkt. 13pkt.
XXV GARSTKA ALEKSANDER 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.10pkt.pkt.pkt.0pkt.10pkt.
XXVI BODZOŃ KACPER 0pkt.0pkt.10pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 0pkt. 10pkt.
XXVII RUMIAN PATRYK 0pkt.0pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 9pkt. 9pkt.
XXVIII STOLAŃSKI ŁUKASZ 0pkt.0pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 9pkt.9pkt.
XXIX ZAUCHA DANIEL 0pkt.9pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 0pkt. 9pkt.
XXX FALSZEWSKI JAKUB 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.8pkt.0pkt. 0pkt.0pkt. 8pkt.
XXXISZMIT JAN 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.6pkt. 0pkt.0pkt. 6pkt.
XXXIIPISZCZEK JAKUB 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.6pkt.pkt.0pkt. 0pkt.0pkt. 6pkt.
XXXIII GUCWA HUBERT 0pkt.0pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 5pkt. 5pkt.
BORUCH KRYSTIAN 0pkt.0pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 5pkt. 5pkt.
BARNAŚ ŁUKASZ 0pkt.0pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 5pkt.5pkt.
CHUDZIK MATEUSZ 0pkt.0pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 5pkt.5pkt.
XXXVII HYCNAR JĘDRZEJ 0pkt.0pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 3pkt. 3pkt.
XXXVIII BERNADY JAKUB 0pkt.0pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 3pkt. 3pkt.
XXXIX MACIEJKO RADOSŁAW 0pkt.0pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 3pkt. 3pkt.
XXXX ZIELONKA RADOSŁAW 0pkt.0pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 3pkt. 3pkt.
XXXXIKACZÓWKA DAMIAN 0pkt.3pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. 3pkt.
XXXXIIWÓJCIK MATEUSZ 0pkt.3pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 0pkt.0pkt. 3pkt.
XXXXIII KAWA GABRIEL 0pkt.3pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt. 3pkt.
XXXXIV ZIELONKA ADAM 0pkt.0pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 2pkt. 2pkt.
BIENIARZ JAKUB 0pkt.0pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 2pkt. 2pkt.
KANIA KAROL 0pkt.0pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 2pkt.2pkt.
KANIA KAROL 0pkt.0pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 2pkt. 2pkt.
XXXXVIII KNAP RAFAŁ 0pkt.0pkt.0pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.0pkt. 1pkt. 1pkt.





Amatorzy - Turnieje klubowe bilarda w sezonie 2013



TURNIEJE O PUCHAR KLUBU 2013 W "IKS"



RANKING MIEJSC PO KAŻDYM TURNIEJU O PUCHAR KLUBU.

Punktacja za miejsca: I-20pkt. II-18pkt.III-IV-16pkt. V-VI- 14pkt. VII-VIII-12pkt.IX-X-10pkt. XI- XII-8pkt. XIII-XIV-6pkt. XV- XVI-4pkt. XXVII-XX-3pkt.XXI-XXIV -2pkt. XXV i dalej-1

M-ceNazwisko ImięI-02.02II- 02.03III-06.04 IV-04.05V-01.06 VI-09.11 23.11 VIII- suma pkt.
IBurek Grzegorz 14pkt.16pkt.16pkt.14pkt.18pkt.16pkt.20pkt.pkt.114pkt.
II Budzk Krzysztof 12pkt.4pkt.12pkt.10pkt.16pkt.16pkt.18pkt.pkt.88pkt.
III Seredyński Mirosław 9pkt.12pkt.14pkt.14pkt.0pkt.20pkt.16pkt.pkt.85pkt.
IVBudzik Jacek 14pkt.14pkt.16pkt.16pkt.0pkt.18pkt.0pkt.pkt.78pkt.
VBudzik Marcin 16pkt.10pkt.20pkt.12pkt.16pkt.0pkt.0pkt.pkt.74pkt.
VIMoskal Maciej 0pkt.16pkt.18pkt.16pkt.14pkt.0pkt.0pkt.pkt.64pkt.
VIIMalec Aleksander 9pkt.8pkt.10pkt.18pkt.12pkt.0pkt.0pkt.pkt.57pkt.
VIIIBanek Celina 12pkt.12pkt.0pkt.0pkt.20pkt.0pkt.0pkt.pkt.44pkt.
IXBanek Wojciech 20pkt.18pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt.38pkt.
XPabian Jakub 0pkt.8pkt.0pkt.0pkt.0pkt.14pkt.16pkt.pkt.38pkt.
XIUrbański Patryk 18pkt.0pkt.0pkt.20pkt.pkt.pkt.pkt.pkt.38pkt.
XIISzmit Jan 0pkt.6pkt.0pkt.0pkt.0pkt.14pkt.14pkt.pkt.34pkt.
XIIIBaranowski Mateusz 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.12pkt.14pkt.pkt.26pkt.
XIVRumian Patryk 0pkt.0pkt.0pkt.12pkt.14pkt.0pkt.0pkt.pkt.26pkt.
XVKaczówka Damian 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.10pkt.12pkt.pkt.22pkt.
XVI Buczek Daniel 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.10pkt.12pkt.pkt.22pkt.
XVIIZiobroń Bernard 0pkt.10pkt.12pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt.22pkt.
XVIIIPadoł Konrad 0pkt.0pkt.0pkt.8pkt.0pkt.12pkt.0pkt.pkt.20pkt.
XIX Bąk Ewa 0pkt.20pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt.20pkt.
XXUrbański Jacek 9pkt.0pkt.0pkt.10pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt.19pkt.
XXIMucha Mateusz 4pkt.6pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.8pkt.pkt.18pkt.
XXIIŁakomy Oskar 0pkt.0pkt.10pkt.8pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt.18pkt.
XXIIIKwiatkowski Marcin 16pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt.16pkt.
XXIVWrona Łukasz 0pkt.pkt.14pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt.14pkt.
XXVRakoczy Michał 0pkt.14pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt.14pkt.
XXVIBernady Jakub 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.12pkt.0pkt.0pkt.pkt.12pkt.
XXVIIKuta Maciej 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.10pkt.0pkt.pkt.10pkt.
XXVIIIKuta Paweł 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.10pkt.0pkt.pkt.10pkt.
XXIXChudzik Mateusz 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.10pkt.0pkt.0pkt.pkt.10pkt.
XXXMajocha Alan 6pkt.4pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt.10pkt.
XXXIPawlik Daniel 9pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt.9pkt.
XXXIIMaciejko Radosław 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.8pkt.0pkt.pkt.8pkt.
XXXIIIZielonka Daniel 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.6pkt.0pkt.pkt.6pkt.
XXXIV Śnieżek Łukasz 6pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt.6pkt.
XXXV Gomułka Jacek 4pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt.6pkt.






TURNIEJE O PUCHAR KLUBU 2012/ W "IKS"



Po podsumowaniu pkt.całego rankingu na I miejscu - Banek Wojciech II miejscu - Burek Grzegorz ,
III miejscu - Budzik Marcin IV - Zioroń Bernard


RANKING MIEJSC W TURNIEJU O PUCHAR KLUBU.

Punktacja za miejsca: I-20pkt. II-18pkt.III-IV-16pkt. V-VI- 14pkt. VII-VIII-13pkt.IX-X-12pkt. XI- XII-11pkt. XIII-XIV-10pkt. XV- XVI-9pkt. XXVII-XVIII-8pkt.XIX- XX-7pkt. XXI-XXIV-6

M-ceNazwisko ImięI-06.01II-11.02 III-03.03 IV-31.03 V-05.05 VI-02.06 VII-15.09 VIII-24.11suma pkt.
IBanek Wojciech 0pkt.20pkt.20pkt.20pkt.20pkt.20pkt.20pkt.11pkt.131pkt.
IIBurek Grzegorz 20pkt.14pkt.16pkt.14pkt.14pkt.16pkt.14pkt.16pkt.124pkt.
IIIBudzik Marcin 16pkt.12pkt.16pkt.13pkt.14pkt.14pkt.0pkt. 14pkt.99pkt.
IV Ziobroń Bernard 14 pkt.9pkt.11pkt.14pkt.12pkt.14pkt.0pkt. 16pkt.90pkt.
V Banek Celina 0pkt.0pkt.13pkt.16pkt.12pkt.16pkt.16pkt.14pkt.87pkt.
VI Szmit Jan 10pkt.10pkt.9pkt.10pkt.13pkt.13pkt.13pkt.0pkt.78pkt.
VII Seredyński Mirosław14pkt.13pkt.14pkt.16pkt.0pkt.0pkt.0pkt.20pkt77pkt.
VIII Budzik Jacek 10pkt.6pkt.10pkt.13pkt.0pkt.0pkt.18pkt.13pkt.70pkt.
IX Urbański Patryk 16pkt.16pkt.0pkt.0pkt.18pkt.18pkt.0pkt.0pkt.68pkt.
X Kaczanowski Jacek 11pkt.9pkt.8pkt.11pkt.0pkt.0pkt.12pkt.0pkt.51pkt.
XINizioł Marek 18pkt.14pkt.12pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.44pkt.
XIIMotyka Dawid 13pkt.11pkt.6pkt.12pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0 pkt.42pkt.
XIII Wiśniowski Wojciech 0pkt.20pkt.18pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.38pkt.
XIVKołodziej Jakub 12pkt.11pkt.12pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0 pkt.35pkt.
Pabian Jakub 12pkt.13pkt.10pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.11pkt.35pkt.
XVIRakoczy Michał 0pkt.18pkt.0pkt.0pkt.16pkt.0pkt.0pkt.0pkt.34pkt.
Woźniak Marek 0pkt.0pkt.0pkt.18pkt.16pkt.0pkt.0pkt.0pkt.34pkt.
XVIIIBernady Jakub 0pkt.6pkt.13pkt.0pkt.13pkt.0pkt.0pkt.0pkt.32pkt.
XIX Urbański Jacek 9pkt.10pkt.0pkt.0pkt.11pkt.0pkt.0pkt.0pkt.30pkt.
Gniadek Mariusz 0pkt.16pkt.14pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.30pkt.
XXIBryndal Jakub 0pkt.11pkt.12pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.23pkt.
XXIISzczakuła Michał 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.18pkt.18pkt.
XXIII Gazda Adrian 11pkt.0pkt.6pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.17pkt.
Lewicki Michał 0pkt.7pkt.10pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.17pkt.
XXVKoseska Wioletta 8pkt.0pkt.8pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.16pkt.
XXVISkrzek Grzegorz 9pkt.0pkt.6pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.15pkt.
Borkowski Maciej 0pkt.7pkt.8pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.15pkt.
Osysko Norbert 7pkt.0pkt.8pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.15 pkt.
Morawka Dawid 7pkt.8pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.15pkt.
XXXIżżo Daniel 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.14pkt.0pkt.14pkt.
Wrona Łukasz 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.14pkt.0pkt.14pkt.
XXXIIMoskal Maciej 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.13pkt.13pkt.
XXXIIIPyrek Robert 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.13pkt.0pkt.13pkt.
XXXIVRumian Patryk 13pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.13pkt.
XXXVBudzik Krzysztof 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.12pkt.12pkt.
XXXVIRatowski Aleksander 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.12pkt.0pkt.12pkt.
Powroźnik Michał 0pkt.0pkt.0pkt.12pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.12pkt.
XXXVIIIPadoł Konrad 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.12pkt.12pkt.
XXXIXŁuczyński Konrad 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.11pkt.0pkt.11pkt.
XXXX Strąg Piotr 0pkt.0pkt.0pkt.11pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.11pkt.
XXXXIStepek Eryk 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.10pkt.
XXXXIIStepek Sebastian 0pkt.0pkt.0pkt.9pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.9pkt.
XXXXIIIPolańska Klaudia 8pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.8pkt.
Dąbroś Łukasz 0pkt.8pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.8pkt.
XXXXVPtak Piotr 0pkt.0pkt.6pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.6pkt.
XXXXVI Jania Jakub 0pkt.6pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.6pkt.



TURNIEJE O PUCHAR KLUBU 2011/ W "IKS"


RANKING TURNIEJÓW AMATORÓW W BILARDA

M-ceNazwisko ImięI-27.02II-20.03 III-10.04 IV-01.05 V-05.06 VI-03.07 VII-15.08 VIII-11.09suma pkt.
IBurek Grzegorz 34pkt.34pkt.22pkt.38pkt.38pkt.36pkt.36pkt.34pkt.272pkt.
IISeredyński Mirosław 38pkt.38pkt.40pkt.40pkt.42pkt.30pkt.38pkt.0pkt.266pkt.
III Szmit Jan 28pkt.30pkt.32pkt.34pkt.32pkt.40pkt.28pkt.38pkt.262pkt.
IVNizioł Marek 40pkt.36pkt.36pkt.0pkt.36pkt.34pkt.34pkt. 36pkt.252pkt.
VUrbański Patryk 0pkt.0pkt.0pkt.42pkt.0pkt.42pkt.42pkt. 42pkt.168pkt.
VIBudzik Marcin42pkt.32pkt.0pkt.0pkt.0pkt.32pkt.40pkt.0pkt146pkt.
VIIZaucha Daniel 30pkt.40pkt.38pkt.36pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.144pkt.
VIIIGazda Adrian 26pkt.24pkt.18pkt.0pkt.18pkt.0pkt.0pkt. 28pkt.114pkt.
Urbański Jacek 0pkt.0pkt.0pkt.26pkt.0pkt.26pkt.30pkt. 32pkt.114pkt.
XMotyka Dawid 0pkt.26pkt.30pkt.26pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.82pkt.
XIMalec Aleksander 0pkt.22pkt.26pkt.24pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.72pkt.
XII Bernady Jakub 0pkt.0pkt.0pkt.32pkt.0pkt.0pkt.32pkt.0pkt.64pkt.
XIIISutkowski Sebastian 0pkt.42pkt.24pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.64pkt.
XIVBanek Celina 0pkt.0pkt.0pkt.30pkt.0pkt.28pkt.0pkt.0pkt.58pkt.
XV Kozioł Łukasz 0pkt.0pkt.34pkt.22pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.56pkt.
XVIAndrzejewski Artur 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.40pkt.0pkt.0pkt.0pkt.40pkt.
XVIIWiśniowski Wojciech 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.40pkt.40pkt.
XVIIIRakoczy Michał 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.38pkt.0pkt.0pkt.38pkt.
XIXKozub Michał 24pkt.13pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.37pkt.
XXPabian Jakub 36pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.36pkt.
XXIStepek Sebastian 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.34pkt.0pkt.0pkt.0pkt.34pkt.
XXIIPomykacz Paweł 0pkt.14pkt.20pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.34pkt.
XXIII Ciochoń Jacek 0pkt.20pkt.14pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.34pkt.
XXIV Kogut Łukasz 0pkt.18pkt.16pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.34pkt.
XXV Ziobroń Bernard 32pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.pkt.32pkt.
XXVIPadoł Konrad 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.30pkt.0pkt.0pkt.30pkt.
XXVIIStepek Eryk 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.30pkt.0pkt.0pkt.0pkt.30pkt.
XXVIIIWrona Łukasz 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.28pkt.0pkt.0pkt.0pkt.28pkt.
XXVIX Mazur Rafał 0pkt.0pkt.28pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.28pkt.
XXX Kostrzewa Daniel 0pkt.28pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.28pkt.
XXXIKnap Rafał 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.26pkt.0pkt.22pkt.
XXXIIBarnaś Łukasz 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.24pkt.0pkt.24pkt.
XXXIII Weberbauer Piotr 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.24pkt.0pkt.p0kt.0pkt.24pkt.
XXXIV Zuber Marek 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.24pkt.0pkt.pkt.24pkt.
XXXV Kałucki Bartłomiej 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.24pkt.0pkt.0pkt.pkt.24pkt.
XXXVIProkop Piotr 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.22pkt.pkt.22pkt.
XXXVIIKasiński Marek 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.22pkt.0pkt.0pkt.22pkt.
XXXVIIITokarz Maciej 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.22pkt.0pkt.0pkt.0pkt.22pkt.
XXXVIXKawa Agnieszka 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.20pkt.0pkt.20pkt.
XXXX Zanowski Daniel 0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.20pkt.0pkt.0pkt.0pkt.20pkt.
XXXXIKostrzewa Michał 0pkt.16pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.16pkt.
XXXXIIWitek Zbigniew 0pkt.0pkt.13pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.13pkt.



FERIE Z BILARDEM SEZONIE 2011/ W "IKS"


RANKING FERYJNYCH TURNIEJÓW AMATORÓW W BILARDA W SEZONIE 2011

M-ceNazwisko ImięI-23.01II-06.02 III- 13.02 suma pkt.
ISeredyński Mirosław 48pkt.48pkt.32pkt.128pkt.
IINizioł Marek 40pkt.40pkt.40pkt.120pkt.
IIIBurek Grzegorz 38pkt.38pkt.42pkt.118pkt.
IVSzmit Jan 36pkt.36pkt.38pkt.110pkt.
VPabian Jakub 34pkt.30pkt.36pkt.100pkt.
VIMotyka Dawid 32pkt.24pkt.34pkt.90pkt.
VIIGazda Adrian 28pkt.24pkt.28pkt.80pkt.
VIIIWiśnowski Wojciech 0pkt.0pkt.48pkt.48pkt.
IXBanek Celina 0pkt.45pkt.0pkt.45pkt.
Kwiatkowski Marcin 45pkt.0pkt.0pkt.45pkt.
Rakoczy Michał 0pkt.0pkt.45pkt.45pkt.
XIIZiobroń Bernad 0pkt.28pkt.16pkt.44pkt.
XIIIKozioł Łukasz 42pkt.0pkt.0pkt.42pkt.
XIVZaucha Daniel 0pkt.40pkt.0pkt.40pkt.
XVStarzec Jakub 0pkt.34pkt.0pkt.34pkt.
XVICiochoń Jacek 0pkt.32pkt.0pkt.32pkt.
XVIIBernady Jakub 0pkt.0pkt.30pkt.30pkt.
Płaziak Jakub 30pkt.0pkt.0pkt.30pkt.
XIXJania Jakub 0pkt.0pkt.26pkt.26pkt.
Staszczyk Bartłomiej 26pkt.0pkt.0pkt.26pkt.
XXIDomański Michał 0pkt.0pkt.24pkt.24pkt.
XXIIGniadek Mariusz 0pkt.0pkt.22pkt.22pkt.
Starzyk Mateusz 0pkt.22pkt.0pkt.22pkt.
XXIVOlchówka Jakub 0pkt.0pkt.20pkt.20pkt.
XXVBryndal Jakub 0pkt.0pkt.18pkt.18pkt.



AMATOR CHALLENGE W SEZONIE 2010/ W "IKS"


RANKING AMATOR CHALLENGE 2010r

M-ceNazwisko ImięI-13.03II-16.05 III-30.05 IV 12.09V 17.10 suma pkt.
IWIŚNIOWSKI PAWEŁ-MUKS "IKS"TARNÓW 16pkt.18pkt.18pkt.20pkt.20pkt.92pkt.
II SZCZAKUŁA MICHAŁ - TARNÓW 18pkt14pkt.14pkt.13pkt.18pkt.77pkt.
IIIRÓŻYCKI KAMIL- TARNÓW 14pkt20pkt16pkt.14pkt.12pkt. 76pkt.
IV WIŚNIOWSKI WOJCIECH-MUKS "IKS" TARNÓW 14pkt13pkt.16pkt.14pkt.16pkt.73pkt.
V KOGUT PAWEŁ-BILA TARNÓW 12pkt13pkt14pkt.16pkt.16pkt.71pkt.
VI BANEK CELINA-"IKS" TARNÓW 12pkt0pkt.13pkt.16pkt.14pkt.55pkt.
VII KOZA SYLWESTER- TARNÓW 0pkt10pkt13pkt.13pkt.13pkt.49pkt.
VIII BUREK GRZEGORZ- TARNÓW 0pkt12pkt12pkt.12pkt.12pkt. 48pkt.
IX KOGUT PIOTR MUKS IKS TARNÓW 20pkt0pkt20pkt.0pkt.0pkt.40pkt.
X STRADA MACIEJ-MUKS "IKS" TARNÓW14pkt. 0pkt. 0pkt.18pkt. 0pkt.32pkt.
XI WOŹNIAK MAREK-MUKS "IKS" TARNÓW 14pkt16pkt0pkt.0pkt.0pkt.30pkt.
SZPALA ŁUKASZ- PINO DĘBICA 16pkt. 14pkt. 0pkt. 0pkt.0pkt.30pkt.
XIII PADOŁ KONRAD- TARNÓW 0pkt0pkt.12pkt.10pkt.0pkt. 22pkt.
XIV KOZIOŁ ŁUKASZ-MUKS "IKS" TARNÓW 10pkt. 0pkt. 12pkt. 0pkt. 0pkt. 22pkt.
XV BŁAŻEJ MARIUSZ-BILA TARNÓW 0pkt16pkt0pkt.0pkt.0pkt.16pkt.
XVI SEREDYŃSKI MIROSŁAW 0pkt. 0pkt. 0pkt. 0pkt. 14pkt. 14pkt.
XVII BUDZIK MARCIN 0pkt. 0pkt. 0pkt. 0pkt. 12pkt. 12pkt.
XVIII SACHA JAKUB 0pkt. 0pkt. 0pkt. 12pkt. 0pkt. 12pkt.
XIX SŁOWIK MACIEJ 0pkt. 0pkt. 0pkt. 12pkt. 0pkt. 12pkt.
XX BRYNDAL JAKUB 0pkt. 0pkt. 0pkt. 12pkt. 0pkt. 12pkt.
XXI OLCHÓWKA KAMIL-TARNÓW 12pkt.0 pkt.0pkt. 0pkt. 0pkt.12pkt.
XXII WENZ ŁUKASZ- TARNÓW 0pkt12pkt0pkt.0pkt.0pkt. 12pkt.
XXIII KĘDZIOR KAMIL- TARNÓW 0pkt12pkt0pkt.0pkt.0pkt. 12pkt.
XXIV GĘBALA MARCIN- TARNÓW 12pkt0pkt0pkt.0pkt.0pkt. 12pkt.
XXV DUBIEL GRZEGORZ 0pkt. 0pkt. 0pkt. 10pkt. 0pkt. 10pkt.
XXVI BOZNAŃSKI PAWEŁ 0pkt. 0pkt. 0pkt. 10pkt. 0pkt. 10pkt.
XXVII WRONA ŁUKASZ-MUKS "IKS" TARNÓW 10pkt. 0pkt. 0pkt. 0pkt. 0pkt. 10pkt.
XXVIII BUDZIK RAFAŁ- TARNÓW 10pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 10pkt.
XXIX KWIATKOWSKI MARCIN-TARNÓW 10pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.10pkt.
XXX KOCIK ROBERT-MUKS "IKS" TARNÓW 8pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.8pkt.
XXXI RADWAŃSKI MARCIN- RADOMYŚL 8pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt.8pkt.
XXXII NIZIOŁ MAREK-TARNÓW 8pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 8pkt.
XXXIII OLCHÓWKA JAKUB-TARNÓW 8pkt0pkt.0pkt.0pkt0pkt. 8pkt.
XXXIV KOCOŁ ŁUKASZ-TARNÓW 8pkt0pkt.0pkt.0pkt0pkt. 8pkt.
XXXVMAREK MATEUSZ-TARNÓW 8pkt0pkt.0pkt.0pkt0pkt. 8pkt.
XXXVI BODZOŃ MACIEJ-TARNÓW 8pkt0pkt.0pkt.0pkt0pkt.8pkt.
XXXVII NATKANIEC MACIEJ-TARNÓW 8pkt0pkt.0pkt.0pkt0pkt.8pkt.



Amatorzy - Turnieje klubowe bilarda w sezonie 2009/

AMATOR CHALLENGE W SEZONIE 2009/ W "IKS"


RANKING AMATOR CHALLENGE 2009r - PO PIĘCIU TURNIEJACH


M-ceNazwisko Imię01.0319.04 06.09 11.10 25.10 suma pkt.
I Cepil Piotr18pkt. 16pkt.20pkt. 20pkt. 16pkt. 90pkt.
II Wiśniowski Paweł 16pkt18pkt.16pkt.18pkt.20pkt. 88pkt.
III Urbański Patryk 20pkt.14pkt.18pkt.16pkt.18pkt. 86pkt.
IV Szpala Łukasz 16pkt. 16pkt. 14pkt. 16pkt.16pkt. 78pkt.
VWiśniowski Wojciech 12pkt20pkt.14pkt.14pkt.14pkt. 74pkt.
VI Woźniak Marek 14pkt12pkt16pkt.14pkt.0pkt. 56pkt.
VIIBanek Celina13pkt. 13pkt. 13pkt.0pkt. 0pkt. 39pkt.
VIIIRadwański Marcin 13pkt12pkt12pkt.0pkt.0pkt. 37pkt.
IX Wrona Łukasz 12pkt10pkt.12pkt.0pkt.0pkt. 34pkt.
X Budzik Krzysztof14 pkt.12 pkt.0pkt. 0pkt. 0pkt. 26pkt.
XI Rakoczy Michał 12pkt13pkt0pkt.0pkt.0pkt. 25pkt.
XIIKruk Krzysztof 12pkt12pkt0pkt.0pkt.0pkt. 24pkt.
XIII Kocik Robert 8pkt. 14pkt. 0pkt. 0pkt. 0pkt. 22pkt.
Kozioł Łukasz 0pkt10pkt.12pkt.0pkt.0pkt. 22pkt.
XV Strada Maciej 0pkt8pkt.12pkt.0pkt.0pkt. 20pkt.
XVI Geras Bartosz 10pkt. 8pkt. 0pkt. 0pkt. 0pkt. 18pkt.
XVII Kaleta Mateusz 0pkt0pkt.0pkt.13pkt.0pkt. 13pkt.
XVIII Boryczko Jakub 0pkt0pkt.12pkt.0pkt.0pkt. 12pkt.
XIX Pabian Jakub 0pkt10pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 10pkt.
Rogozińska Ewelina 10pkt0pkt.0pkt.0pkt0pkt. 10pkt.
Haraf Łukasz 0pkt10pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 10pkt.
Owsiak Kamil 10pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 10pkt.
XXIII Ziobroń Bernard 0pkt8pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 8pkt.
Kłusek Krzysztof 0pkt8pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 8pkt.
Seredyński Mirosław 8pkt.0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 8pkt.
Rosiak Damian 8pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 8pkt.
XXVII Sutkowski Sebastian 8pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 8pkt.





II Liga Amatorska - Turnieje Klubowe 2009r

RANKING KLUBOWY II LIGI AMATORSKIEJ PO DWÓCH KOLEJKACH.

>
M-ceNazwisko Imię22.03.0905.04.09suma pkt.
IZiobroń Bernard 45pkt50pkt.95pkt
Pabian Jakub 50pkt45pkt.95pkt
IIIKozioł Łukasz 40pkt42pkt.82pkt
IV Chuchra Sławomir 34pkt38pkt.72pkt
V Czech Sebastian42pkt0pkt.42pkt
VIŁącki Konrad0pkt40pkt.40pkt
VII Knot Kamil 38pkt0pkt.38pkt
VIIIOćwieja Grzegorz 0pkt36pkt36pkt
Bodzoń Kacper 36pkt0pkt36pkt
XKrukar Tomasz 0pkt34pkt.34pkt
XIRhein Anna 0pkt32pkt32pkt
Kasprzyk Krzysztof 32pkt0pkt32pkt
XIIIOćwieja Krzysztof 0pkt30pkt30pkt
XIVJurczewski Rafał 30pkt0pkt.30pkt


AMATOR CHALLENGE W SEZONIE 2008/ W "IKS"

AMATOR CHALLENGE W SEZONIE 2008/ W "IKS"


RANKING AMATOR CHALLENGE 2008r - PO PIĘCIU TURNIEJACH




M-ceNazwisko Imię30.0325.05 31.08 21.09 26.10 suma pkt.
I Urbański Patryk 20pkt. 20pkt. 20pkt. 16pkt. 16pkt. 92pkt.
II Wiśniowski Wojciech16pkt. 18 pkt.18pkt. 20pkt. 18pkt. 90pkt.
III Rakoczy Michał 14pkt. 16pkt. 14pkt. 16pkt.20pkt. 80pkt.
IV Radwański Marcin 12pkt16pkt.16pkt.18pkt.14pkt. 76pkt.
V Woźniak Marek 13pkt14pkt16pkt.12pkt.16pkt. 71pkt.
VI Wiśniowski Paweł14 pkt.14 pkt.14pkt. 14pkt. 14pkt. 70pkt.
VIIStrada Maciej16pkt. 12pkt. 13pkt.13pkt. 13pkt. 67pkt.
VIIIKocik Robert 13pkt13pkt13pkt.13pkt.13pkt. 65pkt.
IXBudzik Krzysztof 12pkt13pkt.12pkt.14pkt.10pkt. 61pkt.
X Geras Bartosz 10pkt8pkt.12pkt.10pkt.8pkt. 48pkt.
XIWrona Łukasz 12pkt12pkt10pkt.12pkt.0pkt. 46pkt.
XII Prządo Maciej 12pkt8pkt10pkt.10pkt.0pkt. 40pkt.
Futera Michał 10pkt8pkt.10pkt.12pkt.0pkt. 40pkt.
Domański Michał 8pkt10pkt.10pkt.0pkt12pkt. 40pkt.
XVKruk Krzysztof 0pkt. 0pkt. 12pkt. 12pkt. 12pkt. 36pkt.
XVI Banek Celina 0pkt8pkt.0pkt.10pkt.12pkt. 30pkt.
Hołda Tomasz 0pkt. 0pkt. 12pkt. 8pkt. 10pkt. 30pkt.
XVIIIKusek Krzysztof 10pkt12pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 22pkt.
XIX Pawłowicz Bartosz 0pkt0pkt.0pkt.10pkt.8pkt. 18pkt.
Starzec Jakub 0pkt0pkt.0pkt.8pkt.10pkt. 18pkt.
Jania Jakub 8pkt10pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 18pkt.
Bernady Jakub 8pkt10pkt.0pkt.0pkt0pkt. 18pkt.
Błażej Mariusz 18pkt. 0pkt. 0pkt. 0pkt. 0pkt. 18pkt.
XXIV Kara Grzegorz 0pkt0pkt.0pkt.0pkt.12pkt. 12pkt.
Anielski Radosław 0pkt12pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 12pkt.
XXVI Kara Daniel 0pkt0pkt.0pkt.0pkt.10pkt. 10pkt.
Haraf Łukasz 0pkt10pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 10pkt.
Opocki Rafał 10pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 10pkt.
XXIX Wójcik Piotr 0pkt0pkt.0pkt.0pkt.8pkt. 8pkt.
Gaudyn Paweł 0pkt0pkt.0pkt.8pkt.0pkt. 8pkt.
Gawlik Tomasz 0pkt0pkt.0pkt.8pkt.0pkt. 8pkt.
Siadek Sebastian 0pkt8pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 8pkt.
Dracz Tymoteusz 8pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 8pkt.
XXXIV Urbański Damian 0pkt8pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 8pkt.

Ranking - test 2008r.

Ranking - test 2007/ 2008r.


TEST - 5 POZYCJI X 10 UDERZEŃ


1.Urbański Patryk 44pkt.
2.Woźniak Marek 41pkt.
3.Wiśniowski Wojciech 41pkt.
4.Kara Grzegorz 41pkt.
5.Domański Michał 30pkt.
6.Bernady Jakub 26pkt.
7.Roczniak Natalia 24pkt.
8.Jania Jakub 24pkt.
9.Futera Michał 13pkt.

Amatorzy - Turnieje klubowe styczeń 2008/ czerwiec 2008


RANKING KLUBOWY 2008


M-ceNazwisko Imię06.01.0820.01.0803.02.08 09.03suma pkt.
IUrbański Patryk 0pkt50pkt.38pkt.50pkt.138pkt
IIWiśniowski Wojciech 50pkt42pkt.45pkt.0pkt.137pkt
IIIWiśniowski Paweł 38pkt45pkt.42pkt.0pkt.125pkt
IV Rakoczy Michał0pkt4032pkt.45pkt.117pkt
VWoźniak Marek0pkt36pkt.36pkt.42pkt.114pkt
VI Strada Maciej 40pkt0pkt.40pkt.0pkt.80pkt
VII Wrona Łukasz 36pkt0pkt.34pkt.0pkt.70pkt
VIIIKnap Michał 0pkt32pkt28pkt.0pkt.60pkt
IXStrąg Piotr 0pkt0pkt22pkt.32pkt.54pkt
XGieras Bartosz 0pkt0pkt.12pkt.40pkt.52pkt
XIPowroźnik Michał 0pkt0pkt16pkt.34pkt.50pkt
XIICepil Piotr 0pkt0pkt50pkt.0pkt.50pkt
XIIIKara Grzegorz 45pkt0pkt0pkt.0pkt.45pkt
XIVWencel Przemysław 40pkt0pkt.0pkt.0pkt.40pkt
XVDomański Michał 0pkt0pkt.0pkt38pkt38pkt
XVIKuczkowski Konrad 0pkt0pkt.0pkt36pkt36pkt
XVIIStańczyk Grzegorz 0pkt34pkt.0pkt0pkt34pkt
XVIIIBernady Jakub 0pkt.0pkt0pkt30pkt.30pkt
XIXUrbański Jacek 0pkt.30pkt0pkt0pkt.30pkt
XX Twardowski Tomasz 0pkt.0pkt30pkt0pkt.30pkt
XXIJania Jakub 0pkt0pkt0pkt.28pkt.28pkt
XXIISzwed Tomasz 0pkt28pkt0pkt.0pkt.28pkt
XXIIIDomański Damian 0pkt0pkt0pkt.26pkt.26pkt
XXIVDomagalski Grzegorz 0pkt0pkt26pkt.0pkt.26pkt
XXVKawa Józef 0pkt0pkt0pkt.24pkt.24pkt
XXVIKuczyński Mateusz 0pkt0pkt0pkt.22pkt.22pkt
XXVIIGolec Piotr 0pkt0pkt0pkt.20pkt.20pkt
XXVIIIKumorek Leszek 0pkt0pkt20pkt.0pkt.20pkt
XXIXGeras Łukasz 0pkt0pkt18pkt.0pkt.18pkt
XXXOlszówka Grzegorz 0pkt0pkt14pkt.0pkt.14pkt
XXXIHachim Kamil 0pkt0pkt10pkt.0pkt.10pkt
XXXIINosek Łukasz 0pkt0pkt8pkt.0pkt.8pkt


Amatorzy - Turnieje klubowe bilarda w sezonie 2007/W "IKS"

Amatorzy - Turnieje klubowe sierpień 2007/ grudzień 2007/


RANKING KLUBOWY 2007/


M-ceNazwisko Imię26.08.0709.12.07 suma pkt.
IUrbański Patryk 50pkt50pkt.100pkt
IIWiśniowski Paweł 36pkt45pkt.81pkt
IIIBanek Celina 38pkt32pkt.70pkt
IVPrządo Maciej 34pkt34pkt68pkt
VAndrzejewski Artur 45pkt0pkt45pkt
VIWiśniowski Wojciech 0pkt42pkt.42pkt
VIIWąsacz Wojciech42pkt0pkt.42pkt
VIIIKara Grzegorz0pkt40pkt.40pkt
IXTabor Grzegorz 40pkt0pkt.40pkt
XWencel Przemysław 0pkt38pkt.38pkt
XIFutera Michał 32pkt0pkt32pkt
XIIKulis Dawid 30pkt.0pkt30pkt
XIIIDereń Kamil 28pkt0pkt28pkt
XIVSokół Paweł 26pkt0pkt26pkt


KLASYFIKACJA AMATOR CHALLENGE W SEZONIE 2007/W "IKS"

AMATOR CHALLENGE - 2007r.


NAJLEPSI ZAWODNICY W KLUBIE ZAKWALIFIKOWANI DO MISTRZOSTW POLSKI AMATORÓW 2007r.KÓRZY JADĄ DO ŁODZI NA FINAŁ


1. WIŚNIOWSKI WOJCIECH 82pkt.
2. ANDRZEJEWSKI ARTUR 80pkt.
3. KOCIK ROBERT 79pkt.
4. WIŚNIOWSKI PAWEŁ 78pkt.
5. URBAŃSKI PATRYK 76pkt.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA AMATOR CHALLENGE W SEZONIE 2007/ W "IKS"


RANKING AMATOR CHALLENGE 2007r - PO PIĘCIU TURNIEJACH


M-ceNazwisko Imię25.0301.0509.0930.0928.10suma pkt.
I Wiśniowski Wojciech 16pkt16pkt.18pkt.16pkt.16pkt. 82pkt.
IIAndrzejewski Artur 18pkt20pkt.14pkt.14pkt.14pkt. 80pkt.
III Kocik Robert 20pkt18pkt.12pkt.16pkt.13pkt. 79pkt.
IV Wiśniowski Paweł 14pkt12pkt.16pkt.18pkt.18pkt. 78pkt.
VUrbański Patryk 12pkt12pkt.16pkt.20pkt.16pkt. 76pkt.
VI Strada Maciek 14pkt14pkt.13pkt.12pkt.20pkt. 73pkt.
VIIBanek Celina 13pkt16pkt12pkt.14pkt.14pkt. 69pkt.
VIIIWoźniak Marek 10pkt0pkt12pkt.13pkt.12pkt. 47pkt.
IXWrona Łukasz 13pkt12pkt.0pkt.13pkt.0pkt. 38pkt.
XWąsacz Wojciech 10pkt13pkt13pkt.0pkt.0pkt. 36pkt.
XIPłanik Rafał 16pkt0pkt.0pkt.0pkt.13pkt. 29pkt.
XIIKara Grzegorz 12pkt14pkt0pkt.0pkt.0pkt. 26pkt.
XIIIWencel Paweł 12pkt13pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 25pkt.
XIVFutera Michał 0pkt0pkt.12pkt.0pkt.12pkt. 24pkt.
Domański Michał 12pkt0pkt.0pkt.0pkt.12pkt. 24pkt.
XVI Jop Jarosław 10pkt10pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 20pkt.
Tabor Grzegorz 0pkt0pkt.20pkt.0pkt0pkt. 20pkt.
XVIIIPrządo Maciej 0pkt0pkt.14pkt.0pkt.0pkt. 14pkt.
XIX Drwal Michał 0pkt12pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 12pkt.
Moździerz Michał 0pkt0pkt.0pkt.0pkt.12pkt. 12pkt.
XXIStańczyk Andrzej 10pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 10pkt.
Jamka Piotr 0pkt10pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 10pkt.
Truchan Grzegorz 0pkt.10pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 10pkt.
XXIVWózek Marcin 8pkt0pkt.0pkt.0pkt.0pkt. 8pkt.

AMATOR CHALLENGE - V TURNIEJ REGIONALNY 28.10.2007r.


RANKING V TURNIEJU AMATOR CHALLENGE 28.10.2007r.


1. Strada Maciej 20pkt
2. Wiśniowski Paweł 18pkt
3. Wiśniowski Wojciech 16pkt
4. Urbański Patryk 16pkt
5. Banek Celina 14pkt
6. Andrzejewski Artur 14pkt
7. Kocik Robert 13pkt
8. Płanik Rafał 13pkt
9. Woźniak Marek 12pkt
10.Moździerz Michał 12pkt
11.Domański Michał 12pkt
12.Futera Michał 12pkt

AMATOR CHALLENGE - IV TURNIEJ REGIONALNY 30.09.2007r.


RANKING IV TURNIEJU AMATOR CHALLENGE 30.09.2007r.


1. Urbański Patryk 20pkt
2. Wiśniowski Paweł 18pkt
3. Kocik Robert 16pkt
4. Wiśniowski Wojciech 16pkt
5. Banek Celina 14pkt
6. Andrzejewski Artur 14pkt
7. Wrona Łukasz 13pkt
8. Woźniak Marek 13pkt
9. Strada Maciej 12pkt

AMATOR CHALLENGE - III TURNIEJ REGIONALNY 09.09.2007r.


RANKING III TURNIEJU AMATOR CHALLENGE 09.09.2007r.


1. Tabor Grzegorz 20pkt
2. Wiśniowski Wojciech 18pkt
3. Urbański Patryk 16pkt
4. Wiśniowski Paweł 16pkt
5. Andrzejewski Artur 14pkt
6. Prządo Maciej 14pkt
7. Strada Maciej 13pkt
8. Wąsacz Wojciech 13pkt
9. Banek Celina 12pkt
10.Woźniak Marek 12pkt
11.Futera Michał 12pkt
12.Kocik Robert 12pkt
AMATOR CHALLENGE W SEZONIE 2007/

AMATOR CHALLENGE - II TURNIEJ REGIONALNY 01.05.2007r.


RANKING II TURNIEJU AMATOR CHALLENGE 01.05.2007r.

1. Andrzejewski Artur 20pkt
2. Kocik Robert 18pkt
3. Banek Celina 16pkt
4. Wiśniowski Wojciech 16pkt
5. Strada Maciek 14pkt
6. Kara Grzegorz 14pkt
7. Wencel Paweł 13pkt
8. Wąsacz Wojciech 13pkt
9. Urbański Patryk 12pkt
10.Wiśniowski Paweł 12pkt
11.Wrona Łukasz 12pkt
12.Drwal Michał 12pkt
13.Jamka Piotr 10pkt
14.Truchan Grzegorz 10pkt
15.Jop Jarosław 10pkt





AMATOR CHALLENGE W SEZONIE 2007/

AMATOR CHALLENGE - I TURNIEJ REGIONALNY 25.03.2007r.


RANKING -"8" PO PIERWSZYM TURNIEJU


1.Kocik Robert 20pkt
2.Andrzejewski Artur 18pkt
3.Płanik Rafał 16pkt
4.Wiśniowski Wojciech 16pkt
5.Strada Maciek 14pkt
6.Wiśniowski Paweł 14pkt
7.Banek Celina 13pkt
8.Wrona Łukasz 13pkt
9.Urbański Patryk 12pkt
10.Kara Grzegorz 12pkt
11.Domański Michał 12pkt
12.Wencel Paweł 12pkt
13.Stańczyk Andrzej 10pkt
14.Jop Jarosław 10pkt
15.Wożniak Marek 10pkt
16.Wąsacz Wojciech 10pkt
17.Wózek Marcin 8pkt



Amatorzy - Turnieje klubowe bilarda w sezonie 2007/

Amatorzy - Turnieje klubowe styczeń 2007/ czerwiec 2007


RANKING -"8" PO CZTERECH TURNIEJACH


1.Wiśniowski Wojciech 178pkt
2.Urbański Patryk 167pkt
3.Wiśniowski Paweł 138pkt
4.Andrzejewski Artur 134pkt
5.Banek Celina 122pkt
6.Wrona łukasz 108pkt
7.Wencel Paweł 92pkt
8.Kara Grzegorz 90pkt
8.Strada Maciek 90pkt
10.Wożniak Marek 86pkt
11.Domański Michał 54pkt
12.Lewicki Michał 36pkt
13.Noga Mariusz 34pkt
14.Cnota Mirosław 32pkt
14.Domański Robert 32pkt
16.Trela Mateusz 30pkt
16.Drwal Michał 30pkt
18.Kijak Mariusz 28pkt
19.Grabowski Paweł 26pkt
19.Jop Jarosław 26pkt
19.Patyk Dariusz 26pkt
22.Słota Bartosz 24pkt
22.Lewicki Michał 24pkt
24.Haus Michał 22pkt
24.Futera Michał 22pkt
24.Stańczyk Andrzej 22pkt
27.Zwierzyński Piotr 20pkt
27.Wózek Dominik 20pkt
29.Wózek Marcin 18pkt
Ranking - test kwiecień 2007r.

Ranking - test kwiecień 2007r.


TEST - 5 POZYCJI X 10 UDERZEŃ


1.Woźniak Marek 34pkt.
2.Urbański Patryk 32pkt.
3.Domański Michał 17pkt
Amatorzy bilarda w sezonie styczeń - czerwiec 2006

Amatorzy - styczeń /czerwiec 2006


RANKING -"8"


1.Banek Celina 94pkt
2.Łabno Marcin 65pkt
3.Andrzejewski Artur 61pkt
4.Jędryka Rafał 59pkt
5.Moździerz Michał 46pkt
6.Tabor Grzegorz 42pkt
7.Wiśniowski Wojciech 36pkt
8.Grzyb Andrzej 28pkt
9.Strada Maciej 20pkt
10.Gajdur Maciej 14pkt
11.Kornaś Maciej 13pkt
12.Iwaniec Magdalena 10pkt
13.Grzyb Piotr 9pkt
14.Nosek Mateusz 4pkt
Amatorzy bilarda w sezonie 2006/

Amatorzy - sierpień 2006/ grudzień 2006


RANKING -"8"


1.Wąsacz Wojciech 50pkt
2.Wiśniowski Wojciech 45pkt
3.Tabor Grzegorz 42pkt
4.Banek Celina 40pkt
5.Kalawa Magdalena 38pkt
6.Łabno Marcin 36pkt
7.Radwański Marcin 34pkt
8.Miłkowski Paweł 32pkt
9.Opocki Rafał 30pkt