KLUBOWE LIGI BILARDOWE 2017

JESIENNA - I LIGA BILARDOWA 2017
OD 15 WRZEŚNIA DO 15 GRUDNIA

ZAWODNICY I LIGI GRAJĄ MECZ I REWANŻ

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH POJEDYNKÓW

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.K
2.
B.K
3.
N.J
4.
K.R
5.
G.M
6.
B.J
7.
G.M
8.
B.M

Wygrane

Przegrane

Punkty

Stosunek parti
1.BUDZIK KRZYSZTOF
I MECZ
II MECZ
7:4
7:3
7:1
3:7
7:5
7:1
4:7
7:5
7:5
4:7
5:7
0:7
7 5 14 65:59
2.BORUCH KRYSTIAN
I MECZ
II MECZ
4:7
3:7
: 5:7 5:7 7:3
2:7
: 7:1 2 5 4 33:39
3.NOWAK JACEK
I MECZ
II MECZ
: : : : : : 7:4 1 0 2 7:4
4.KANTOR RADOSŁAW
I MECZ
II MECZ
1:7
7:3
7:5 : 6:7
7:4
3:7 3:7 4:7
5:7
3 6 6 44:54
5.GĘBALA MARCIN
I MECZ
II MECZ
5:7
1:7
7:5 : 7:6
4:7
7:5
6:7
7:5 7:6
5:7
5 5 10 56:62
6.BERNADY JAKUB
I MECZ
II MECZ
7:4
5:7
3:7
7:2
: 7:3 5:7
7:6
: 7:4
2:7
5 4 10 50:47
7.GAUDYN MATEUSZ
I MECZ
II MECZ
5:7
7:4
: : 7:3 5:7 : : 2 2 4 24:21
8. BUDZIK MARCIN
I MECZ
II MECZ
7:5
7:0
1: 7 4:7 7:4
7:5
6:7
7:5
4:7
7:2
: 6 4 12 57:49


JESIENNA
II LIGA BILARDOWA 2017
OD 15 WRZEŚNIA DO 15 GRUDNIA

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH POJEDYNKÓW

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
M.A
2.
A.S
3.
A.M
4.
K.A
5.
K.B
6.
K.J
7.
S.J
8.
B.S
9.
B.0
10.
G.A

Wygrane

Przegrane

Punkty

Stosunek parti
1. MIŚ
ARKADIUSZ
7:2 : : : 7:3 7:0 7:2 7:0 : 5 0 10 35:7
2.ADAMCZYK
SŁAWOMIR
2:7 : 7:3 : : : : : : 1 1 2 9:10
3.AUGUSTYN
MAGDALENA
: : : : : : : : 0:7 0 1 0 0:7
4.KRZEMIŃSKI
ADAM
: : : : 7:6 : : : : 1 0 2 7:6
5.KRÓL
BARTOSZ
: : : : 3:7 : : 7:0 : 1 1 2 10:7
6.KOCIUBA
JAKUB
3:7 : : 6:7 7:3 : : : : 1 2 2 16:17
7.SZMIT
JAN
0:7 : : : : : : : : 0 1 0 0:7
8.BARSZCZ
SŁAWOMIR
2:7 : : : : : : 7 :3 : 1 1 2 9:10
9.BARSZCZ
OLIWER
0:7 : : : 0:7 : : 3:7 : 0 3 0 3:21
10. GRZYB
ANDRZEJ
: : 7:0 : : : : : : 1 0 2 7:0



WIOSENNA - I LIGA BILARDOWA 2017
OD 15 KWIETNIA DO 30 CZERWCA


KOLEJNOŚĆ MIEJSC W WIOSENNEJ LIDZE AMATORÓW 2017

Miejsce
Imię i nazwisko
Ilość meczy
Ilość wygranych
Stosunek partii

I m.

BUDZIK KRZYSZTOF

10
10
100:47

II m.

ONIK ANDRZEJ

10
8
95:53

III m.

WRONA ŁUKASZ

10
7
89:66

IV m.

BORUCH KRYSTIAN

10
6
82:78
V
KANTOR RADOSŁAW
10
5
84:76
VI
NOWAK JACEK
10
5
78:68
VII
BUDZIK MARCIN
10
5
85:81
VIII
BUREK GRZEGORZ
10
5
79:81
IX
GĘBALA MARCIN
10
3
68:78
X
BANEK CELINA
10
1
58:90
XI
MIŚ ARKADIUSZ
10
0
0:100

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH POJEDYNKÓW

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
B.K
3.
N.J
4.
M.A
5.
K.R
6.
W.Ł
7.
O.A
8.
G.M
9.
B.K
10.
B.C
11.
B.G

Wygrane

Przegrane

Punkty

Stosunek parti
1. BUDZIK
MARCIN
7:10 9:10 10:0 9:10 2:10 8:10 10:7 10:8 10:8 10:8 5 5 10 85:81
2.BUDZIK
KRZYSZTOF
10:7 10:2 10:0 10:4 10:6 10:6 10:4 10:8 10:2 10:8 10 0 20 100:47
3.NOWAK
JACEK
10:9 2:10 10:0 9:10 7:10 10:9 1:10 9:10 10:0 10:0 5 5 10 78:68
4.MIŚ
ARKADIUSZ
0:10 0:10 0:10 0:10 0:10 0:10 0:10 0;10 0:10 0:10 0 10 0 0:100
5.KANTOR
RADOSŁAW
10:9 4:10 10:9 10:0 7:10 5:10 10:2 9:10 10:6 9:10 5 5 10 84:76
6.WRONA
ŁUKASZ
10:2 6:10 10:7 10:0 10:7 6:10 10:8 10:3 10:9 7;10 7 3 14 89:66
7.ONIK
ANDRZEJ
10:8 6:10 9:10 10:0 10:5 10:6 10:2 10:3 10:3 10:6 8 2 16 95:53
8.GĘBALA
MARCIN
7:10 4:10 10:1 10:0 2:10 8:10 2:10 7:10 10:7 8:10 3 7 6 68:78
9. BORUCH
KRYSTIAN
8:10 8:10 10:9 10:0 10:9 3:10 3:10 10:7 10:6 10:7 6 4 12 82:78
10.BANEK
CELINA
8:10 2:10 0:10 10:0 6:10 9:10 3:10 7:10 6:10 7:10 1 8 2 58:90
11.BUREK
GRZEGORZ
8:10 8:10 0:10 10:0 10:9 10:7 6:10 10:8 7:10 10:7: 5 5 10 79:81
PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ ZAWODNIKÓW I KLUBOWEJ LIGI BILARDOWEJ
ŻE Z PRZYCZYN OSOBISTYCH Z ROZGRYWEK WYCOFAŁ SIĘ ZAWODNIK ARKADIUSZ MIŚ.
W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM WYNIKI WSZYSTKICH MECZÓW ROZEGRANYCH I NIE ROZEGRANYCH PRZEZ ARKADIUSZA ZOSTAŁY ZWERYFIKOWANE NA O :10 NA KORZYŚĆ JEGO PARTNERÓW.
TABELA WYNIKÓW PRZEDSTAWIA AKTUALNY STAN PO UWZGLĘDNIENU WALKOWERÓW.






II LIGA BILARDOWA 2017
OD CZERWCA DO SIERPNIA


WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH POJEDYNKÓW


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
K.A
2.
A.M
3.
K.J
4.
S.M
5.
B.J
6.
K.M
7.
S.J
8.
B.S
9.
B.O
10.
G.M
11.
K.B
12.
K.K

Wygrane

Przegrane

Punkty

Stosunek pkt

Miejsca
1.Krzemiński
Adam
7:6 5:7 7;3 1:7 1:7 5:7 6:7 4:7 4:7 7:2 2:7 3 8 6 49:67 VIII M.
2.Augustyn
Magdalena
6:7 1:7 7:4 0:7 1:7 0:7 1:7 7:3 0:7 0:7 0:7 2 9 4 23:70 X M.
3.Kociuba
Jakub
7:5 7:1 7:1 3:7 7:4 7:6 4:7 7:3 7:2 7:2 6:7 7 3 14 69:45 V M.
4. Skiba
Magdalena
3:7 4:7 1:7 0:7 1:7 1:7 1:7 7:5 0:7 4:7 7:0 2 8 4 29:63 XI M.
5. Bernady
Jakub
7:1 7:0 7:3 7:0 7:5 7:2 7:3 7:0 5:7 7:4 7:0 10 1 20 75:25 AWANS DO I LIGI
6.Kucharczyk Marcin
7:1 7:1 4:7 7:1 5:7 7:3 7:6 7:1 4:7 7:2 7:0 8 3 16 64:36 III M.
7.Szmit
Jan
7:5 7:0 6:7 7:1 2:7 3:7 7:5 0:7 7:5 7:3 6 4 12 53 : 47 VI M.
8.Barszcz Sławomir
7:6 7:1 7:4 7:1 3:7 6:7 5:7 7:5 1:7 7:0 7:0 7 4 14 63:45 IV M.
9. Barszcz Oliwer
7:4 3:7 3:7 5:7 0:7 1:7 5:7 1:7 3:7 7:0 2 8 4 35:60 XII M.
10. Gaudyn Mateusz
7:4 7:0 2:7 7:0 7:5 7;4 7:0 7:1 7:1 5;7 7:3 9 2 18 70:32 AWANS DO I LIGI
11. Król
Bartosz
2:7 7;0 2:7 7:4 4:7 2;7 5:7 0:7 7:3 7:5 7:2 5 6 10 50:56 VII M.
12 Kuczkowski
Konrad
7:2 7:0 7:6 0:7 0:7 0:7 3:7 0:7 0:7 3:7 2:7 3 8 6 29:64 IX M.



ZIMOWA I LIGA BILARDOWA 2017
OD 15 STYCZNIA DO 31 MARCA



KOLEJNOŚĆ MIEJSC W ZIMOWEJ LIDZE AMATORÓW 2017

Miejsce
Imię i nazwisko
Ilośc meczy wygranych
Stosunek partii

I m.

WIŚNIOWSKI WOJCIECH

9
90 : 17

II m.

ONIK ANDRZEJ

6
77 : 60

III m.

BUDZIK KRZYSZTOF

6
73 : 66

IV m.

MIŚ ARKADIUSZ

6
71 : 67
V
NOWAK JACEK
4
63 : 70
VI
BUDZIK MARCIN
4
69 : 77
VII
KANTOR RADOSŁAW
3
63 : 81
VIII
SZMIT JAN
3
64 : 81
IX
GĘBALA MARCIN
2
58 : 81
X
ADAMCZYK SŁAWOMIR
2
53 : 81

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH POJEDYNKÓW

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
B.K
3.
N.J
4.
M.A
5.
K.R
6.
W.W
7.
S.J
8.
A.S
9.
G.M
10.
O.A

Wygrane

Przegrane

Punkty

Stosunek parti
1. BUDZIK
MARCIN
10:7 5:10 7:10 10:7 2:10 6:10 9:10 10:5 10:8 4 5 8 69:77
2.BUDZIK
KRZYSZTOF
7:10 10:5 10:3 10:9 2:10 10:7 10:3 10:9 4:10 6 3 12 73:66
3.NOWAK
JACEK
10:5 5:10 4:10 10 :8 1:10 6 :10 10:3 10:4 7 :10 4 5 8 63: 70
4.MIŚ
ARKADIUSZ
10:7 3:10 10:4 8:10 0:10 10:6 10:4 10:8 10:8 6 3 12 71 : 67
5.KANTOR
RADOSŁAW
7:10 9:10 8:10 10:8 1:10 10 : 8 2:10 10:5 6 :10 3 6 6 63:81
6.WIŚNIOWSKI
WOJCIECH
10:2 10:2 10:1 10:0 10:1 10:1 10:4 10:5 10 :1 9 0 18 90 : 17
7.SZMIT
JAN
10:6 7:10 10:6 6:10 8:10 1:10 10:9 6:10 6:10 3 6 6 64 : 81
8.ADAMCZYK
SŁAWOMIR
10:9 3:10 3:10 4:10 10:2 4:10 9:10 5:10 5:10 2 7 4 53:81
9.GĘBALA
MARCIN
5:10 9:10 4:10 8:10 5:10 5:10 10:6 10:5 2:10 2 7 4 58 : 81
10.ONIK
ANDRZEJ
8 : 10 10 : 4 10 : 7 8 : 10 10 : 6 1 :10 10 : 6 10:5 10 : 2 6 3 12 77 : 60









JESIENNA I LIGA BILARDOWA 2016
OD 20 WRZEŚNIA DO 30 LISTOPADA



KOLEJNOŚĆ MIEJSC W JESIENNEJ LIDZE AMATORÓW 2016

Miejsce
Imię i nazwisko
Ilość meczy
wygranych
Ilość meczy
przegranych

I m.

BUREK GRZEGORZ

7
1

II m.

BUDZIK MARCIN

7
1

III m.

BUDZIK KRZYSZTOF

6
2

IV m.

NOWAK JACEK

4
4
V
MIŚ ARKADIUSZ
4
4
VI
KANTOR RADOSŁAW
4
4
VII
BANEK CELINA
3
5
VIII
SZMIT JAN
1
7
IX
ADAMCZYK SŁAWOMIR
0
8

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH POJEDYNKÓW

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
M.A
2.
B.K
3.
A.S
4.
B.M
5.
B.C
6.
S.J
7.
B.G
8.
N.J
9.
K.R

Wygrane

Przegrane

Punkty

Stosunek parti

Zajęte miejsce
1.MIŚ
ARKADIUSZ
2:10 10:9 6:10 10:4 10:5 3:10 5:10 10:5 4 4 8 56:63 Vm.
2. BUDZIK
KRZYSZTOF
10:2 10:3 4:10 10:6 10:5 10:7 10:8 8:10 6 2 12 72:54 III m.
3.ADAMCZYK
SŁAWOMIR
9:10 3:10 8:10 9:10 8:10 0:10 0:10 6:10 0 8 0 43:80 IX m.
4.BUDZIK
MARCIN
10:6 10:4 10:8 10:8 10:8 9;10 10:9 10:9 7 1 14 79:62 II m.
5.BANEK
CELINA
4:10 6:10 10:9 8:10 10:2 6:10 7:10 10:7 3 5 6 61:58 VII m.
6.SZMIT
JAN
5:10 5:10 10;8 8:10 2:10 2:10 1:10 4:10 1 7 2 37:78 VIIIm.
7.BUREK
GRZEGORZ
10:3 7;10 10:0 10:9 10:6 10:2 10:3 10:5 7 1 14 67:38 I m.
8.NOWAK
JACEK
10;5 8:10 10:0 9:10 10:7 10:1 3:10 7:10 4 4 8 67:55 IV m.
9.KANTOR
RADOSŁAW
5:10 10:8 10:6 9:10 7:10 10:4 5:10 10:7 4 4 6 56:65 VI m.

LETNIA I LIGA BILARDOWA 2016
OD LIPCA DO 15 WRZEŚNIA





KOLEJNOŚĆ MIEJSC W LETNIEJ LIDZE AMATORÓW

Miejsce
Imię i nazwisko
Ilość meczy
wygranych
Ilość meczy
przegranych

I m.

BUDZIK KRZYSZTOF

7
2

II m.

BUDZIK MARCIN

6
3

III m.

BUREK GRZEGORZ

6
3

IV m.

KANTOR RADOSŁAW

5
4
V
MIŚ ARKADIUSZ
4
5
VI
MLECZKO MAREK
4
5
VII
GRZYB ANDRZEJ
4
5
VIII
BORUCH KRYSTIAN
3
6
IX
ADAMCZYK SŁAWOMIR
3
6
X
NOWAK JACEK
3
6

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH POJEDYNKÓW

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.G
2.
B.M
3.
K.R
4.
B.K
5.
M.A
6.
A.S
7.
M.M
8.
G.A
9.
N.J
10.
B.K

Wygrane

Przegrane

Punkty

Stosunek partii

Zajęte miejsce
1.BUREK
GRZEGORZ
7:10 10:4 10:9 10:6 10:4 7:10 10:6 10:6 4:10 6 3 12 78:66 III M.
2. BUDZIK
MARCIN
10:7 10:5 10:8 9:10 10:3 10:6 10:5 9:10 4:10 6 3 12 82:64 II M.
3.KANTOR
RADOSŁAW
4:10 5:10 10:7 10:9 10:2 10:6 7:10 10:3 9:10 5 4 10 75 : 67 IV M.
4.BORUCH
KRYSTIAN
9:10 8:10 7:10 2:10 10:9 5:10 4:10 10:4 10:6 3 6 5 65 : 79 VIII M.
5.MIŚ
ARKADIUSZ
6;10 10:9 9:10 10:2 6:10 9:10 10:9 10:9 3:10 4 5 8 73:79 V M.
6.ADAMCZYK
SŁAWOMIR
4:10 3:10 2:10 9:10 10:6 10:8 5:10 10:9 4:10 3 6 6 57:83 IX M.
7.MLECZKO
MAREK
10:7 6:10 6:10 10:5 10;9 8:10 10:7 8:10 5:10 4 5 8 73 : 78 VI M.
8.GRZYB
ANDRZEJ
6:10 5;10 10:7 10:4 9:10 10:5 7:10 10:9 7:10 4 5 8 74:75 VII M.
9.NOWAK
JACEK
6:10 10:9 3:10 4:10 9:10 9:10 10:8 9:10 10:9 3 6 6 70 : 85 X M.
10.BUDZIK
KRZYSZTOF
10:4 10:4 10:9 6:10 10:3 10:4 10:5 10:7 9:10 7 2 14 85 : 56 I M.



WIOSENNA I LIGA BILARDOWA 2016
OD MAJA DO CZERWCA





KOLEJNOŚĆ MIEJSC I LIGI W WIOSENNEJ LIDZE AMATORÓW

Miejsce
Imię i nazwisko
Ilość meczy
wygranych
Ilość meczy
przegranych
PKT.
Stosunek
parti
I
BUREK GRZEGORZ
7
3
14pkt.
59 : 41
II
BUDZIK MARCIN
7
3
14pkt.
64 : 50
III
BUDZIK KRZYSZTOF
5
5
10pkt.
56 :52
IV
NOWAK JACEK
5
5
10pkt.
51 : 58
V
TYRKA ARTUR
4
6
8pkt.
48 : 55
VI
BANEK CELINA
2
8
4pkt.
43 : 65



I LIGA BILARDOWA

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH POJEDYNKÓW W "8" i"9" DO 7 WYGRANYCH PARTI


Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
B.M
2.
B.K
3.
N.J
4.
B.C
5.
B.G
6.
T.A

Wygrane

Przegrane

Punkty

Stosunek partii
1.BUDZIK MARCIN
ODMIANA"8"
ODMIANA"9"

4 : 7
5 : 7
7 : 2
7 : 6
7 : 4
7 : 1
7 : 6
6 : 7
7 : 5
7 : 5
7
3
14
64 : 50
2. BUDZIK KRZYSZTOF
ODMIANA"8"
ODMIANA"9"

7 : 4
7 : 5
7 : 4
5 : 7
3 : 7
6 : 7
7 : 2
7 : 2
5 : 7
2 : 7
5
5
10
56 : 52
3.NOWAK JACEK
ODMIANA"8"
ODMIANA"9"

2 : 7
6 : 7
4 : 7
7 : 5
7 ; 6
7 : 5
2 : 7
2 : 7
7 : 3
7 : 4
5
5
10
51 : 58
4.BANEK CELINA
ODMIANA"8"
ODMIANA"9"

4 : 7
1 : 7
7 : 3
7 : 6
6 : 7
5 : 7
3 : 7
4 : 7
1 : 7
5 : 7
2
8
4
43 : 65
5.BUREK GRZEGORZ
ODMIANA"8"
ODMIANA"9"

6 : 7
7 : 6
2 : 7
2 : 7
7 : 2
7 : 2
7 : 3
7 : 4
7 : 0
7 : 3
7
3
14
59 : 41
6.TYRKA ARTUR
ODMIANA"8"
ODMIANA"9"

5 : 7
5 : 7
7 : 5
7 : 2
3 : 7
4 : 7
7 : 1
7 : 5
0 : 7
3 : 7
4
6
8
48 : 55





KOLEJNOŚĆ MIEJSC W WIOSENNEJ LIDZE AMATORÓW - II LIGA

Miejsce
Imię i nazwisko
Ilość meczy
wygranych
Ilość meczy
przegranych
PKT.
Stosunek
parti
I
KANTOR RADOSŁAW
6
2
12pkt
52 : 34
II
MLECZKO MAREK
6
2
12pkt
54 : 40"
III
ADAMCZYK SŁAWOMIR
3
5
6pkt
38 : 49
IV
GRZYB ANDRZEJ
3
5
6pkt
36 : 46
V
MIŚ ARKADIUSZ
2
6
4pkt
39 ; 49



II LIGA BILARDOWA

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH POJEDYNKÓW - 2 X ODMIANA"8"

Rozgrywka
Każdy z każdym
1.
G.A
2.
M.A
3.
M.M
4.
K.R
5.
A.S

Wygrane

Przegrane

Punkty

Stosunek partii
1.GRZYB ANDRZEJ
I MECZ
II MECZ

7 : 2
7 : 4
4 : 7
2 : 7
7 : 5
0 : 7
4 : 7
5 : 7
3
5
6
36 : 46
2. MIŚ ARKADIUSZ
I MECZ
II MECZ

2 : 7
4 : 7
7 : 6
5 : 7
3 : 7
6 : 7
7 : 1
5 : 7
2
6
4
39 : 49
3.MLECZKO MAREK
I MECZ
II MECZ

7 : 4
7 : 2
6 : 7
7 : 5
5 : 7
7 : 5
7 ; 5
7 : 5
6
2
12
54 : 40
4.KANTOR RADOSŁAW
I MECZ
II MECZ

5 : 7
7 : 0
7 : 3
7 : 6
7 : 5
5 : 7
7 : 4
7 : 2
6
2
12
52 : 34
5.ADAMCZYK SŁAWOMIR
I MECZ
II MECZ

7 : 4
7 : 5
1 : 7
7 : 5
5 : 7
5 : 7
4 : 7
2 : 7
3
5
6
38 : 49






KOLEJNOŚĆ MIEJSC W ZIMOWEJ LIDZE AMATORÓW

Miejsce
Imię i nazwisko
Ilość meczy
wygranych
Ilość meczy
przegranych
PKT.
Stosunek
parti
I
MARCIN BUDZIK
11
1
22pkt.
116 : 70
II
BUDZIK KRZYSZTOF
9
3
18pkt.
110 :83
III
BERNADY JAKUB
8
4
16pkt.
107 :82
IV
NOWAK JACEK
7
5
14pkt.
102 : 99
V
BANEK CELINA
7
5
14pkt.
98 : 95
VI
BUREK GRZEGORZ
7
5
14pkt.
104 : 93
VII
TYRKA ARTUR
6
6
12pkt
106:104
VIII
GRZYB ANDRZEJ
6
6
12pkt
89 :96
IX
MIŚ ARKADIUSZ
5
7
10pkt
100 : 110
X
MLECZKO MAREK
4
8
8pkt
96 :108
XI
BORUCH KRYSTIAN
3
9
6pkt
83 ; 109
XII
KANTOR RADOSŁAW
3
9
6pkt
87 : 108
XIII
ADAMCZYK SŁAWOMIR
2
10
4pkt
75 : 116



NAGRODY:

  • I MARCIN BUDZIK 351ZŁ
  • KRZYSZTOF BUDZIK 234 ZŁ
  • BERNADY JAKUB 117
  • NOWAK JACEK 78ZŁ

  • ROZEGRANO 78 MECZY ORAZ 1273 PARTII



    ZIMOWA LIGA BILARDOWA 2016
    OD LUTEGO DO KWIETNIA


    WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH POJEDYNKÓW


    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    B.K
    2.
    N.J
    3.
    C.B
    4.
    B.J
    5.
    T.A
    6.
    B.K
    7.
    G.A
    8.
    M.M
    9.
    A.S
    10.
    B.G
    11.
    B.M
    12.
    K.R
    13.
    M.A

    Wygrane

    Przegrane

    Punkty

    Stosunek partii
    1.BUDZIK
    KRZYSZTOF
    10:5 10:5 10:7 10:9 10:7 10:1 10:9 10:2 10:8 5:10 7:10 8:10 9 3 18 110 : 83
    2. NOWAK
    JACEK
    5:10 10:5 2:10 9:10 10:8 10:6 10:7 10:9 10:6 7:10 10:8 9:10 7 5 14 102 : 99
    3.BANEK
    CELINA
    5:10 5:10 10:8 10:8 10:7 5:10 10:6 10:5 10:4 5:10 8:10 10:7 7 5 14 98 : 95
    4.BERNADY
    JAKUB
    7:10 10:2 8:10 10:7 10:2 10:7 10:4 10:7 7:10 5:10 10:4 10:9 8 4 16 107 : 82
    5.TYRKA
    ARTUR
    9:10 10:9 8:10 7:10 10;9 10:4 10:6 10:7 6:10 7:10 10:9 9:10 6 6 12 106:104
    6.BORUCH
    KRYSTIAN
    7:10 8:10 7:10 2:10 9:10 5:10 6:10 10:6 4:10 5:10 10:7 10:6 3 9 6 83 : 109
    7.GRZYB
    ANDRZEJ
    1:10 6:10 10:5 7:10 4:10 10:5 10:7 10:6 8:10 3:10 10:8 10:5 6 6 12 89 : 96
    8.MLECZKO
    MAREK
    9:10 7:10 6:10 4:10 6:10 10:6 7:10 9:10 10:8 8:10 10:7 10:7 4 8 8 96:109
    9.ADAMCZYK
    SŁAWOMIR
    2:10 9:10 5:10 7:10 7:10 6:10 6:10 10:9 6:10 4:10 3:10 10:7 2 10 4 75 :116
    10.BUREK
    GRZEGORZ
    8:10 6:10 4:10 10:7 10:6 10:4 10:8 8:10 10:6 8:10 10:3 10:9 7 5 14 104 : 93
    11.BUDZIK
    MARCIN
    10:5 10:7 10:5 10:5 10:7 10:5 10:3 10:8 10:4 10:8 10:3 6:10 11 1 22 116 : 70
    12.KANTOR
    RADOSŁAW
    10:7 8:10 10:8 4:10 9:10 7:10 8:10 7:10 10:3 3:10 3:10 8:10 3 9 6 87 : 108
    13.MIŚ
    ARKADIUSZ
    10:8 10:9 7:10 9:10 10:9 6:10 5:10 7:10 7:10 9:10 10:6 10:8 5 7 10 100:110





    KLUBOWA KORESPONDENCYJNA LIGA BILARDOWA/2016


    ODMIANA "8"

    MiejsceIMIĘ NAZWISKOILOŚĆ PKT.
    IBoruch Krystian18 pkt.
    IIWrona Łukasz16 pkt.
    IIIMleczko Marek15 pkt.
    IV Drwal Miłosz9 pkt.

    KLUBOWA KORESPONDENCYJNA LIGA BILARDOWA/2016


    ODMIANA "9"

    MiejsceIMIĘ NAZWISKOILOŚĆ PKT.
    IWrona Łukasz88 pkt.
    II Mleczko Marek42 pkt.

    KLUBOWA LIGA UMIEJĘTNOŚCI BILARDOWYCH 2015/2016


    OPEN I AMATORSKA

    MiejsceImię i nazwiskoIlość
    testów
    Ilość
    pkt.
    IBernady Jakub2104
    IIBoruch Krystian2100
    IIIRumian Patryk298
    IVGucwa Hubert289
    VSkotarski Maciej284
    VIDrwal Miłosz265
    VIITan Brian250
    VIIIDrewecki Bartlomiej130
    IXRojek Maciej115




    LETNIA LIGA BILARDOWA LIPIEC - SIERPIEŃ 2014r


    KOLEJNOŚĆ MIEJSC W LETNIEJ LIDZE AMATORÓW

    MiejsceImię i nazwiskoIlość meczy wygranychIlość meczy przegranych PKT.Stosunek partii
    ISeredyński Mirosław91 18 99:48
    IIBudzik Krzysztof91 18 93:50
    IIIOnik Andrzej82 16 90:61
    IVBurek Grzegorz82 16 94:76
    VBudzik Jacek55 10 84:76
    VITyrka Artur46 8 78:74
    VIIKantor Radosław46 8 73:75
    VIIIKwiatkowski Marcin46 8 73:81
    IXNowak Jacek37 6 61:83
    XMiś Arkadiusz19 2 50:99
    XIKałucki Bartłomiej010 0 28:100

    WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH POJEDYNKÓW


    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    S.M
    2.
    B.K
    3.
    O.A
    4.
    N.J
    5.
    K.B
    6.
    K.M
    7.
    K.R
    8.
    M.A
    9.
    B.J
    10.
    T.A
    11.
    B.G

    Wygrane

    Przegrane

    Punkty

    Stosunek partii
    1.SEREDYŃSKI
    MIROSŁAW
    10:3 10:5 10:3 10:0 10:7 10:7 10:1 10:6 10:6 9:10 9 1 18 99 : 48
    2. BUDZIK
    KRZYSZTOF
    3:10 10:5 10:3 10:2 10:5 10:2 10:8 10:6 10:4 10:5: 9 1 18 93 : 50
    3.ONIK
    ANDRZEJ
    5:10 5:10 10:7 10:1 10:7 10:3 10:6 10:4 10:4 10:9 8 2 16 90 : 61
    4.NOWAK
    JACEK
    3:10 3:10 7:10 10:5 4:10 10:7 10:1 6:10 2:10 6:10 3 7 6 61 : 83
    5.KAŁUCKI
    BARTEK
    0:10 2:10 1:10 5:10 2;10 1:10 9:10 0:10 2:10 6:10 0 10 0 28 : 100
    6.KWIATKOWSKI
    MARCIN
    7:10 5:10 7:10 10:4 10:2 2:10 10:6 10:9 5:10 7:10 4 6 8 73 : 81
    7.KANTOR
    RADOSŁAW
    7:10 2:10 3:10 7:10 10:1 10:2 10:4 9:10 10:8 5:10 4 6 8 73 : 75
    8.MIŚ
    ARKADIUSZ
    1:10 8:10 6:10 1:10 10:9 6:10 4:10 4:10 5:10 5:10 1 9 2 50 : 99
    9.BUDZIK
    JACEK
    6:10 6:10 4:10 10:6 10:0 9:10 10:9 10:4 10:7 9:10 5 5 10 84 : 76
    10.TYRKA
    ARTUR
    6;10 4:10 4:10 10:2 10:2 10:5 8:10 10:5 7:10 9:10 4 6 8 78 : 74
    11.BUREK
    GRZEGORZ
    10:9 5:10 9:10 10:6 10;6 10:7 10:5 10:5 10:9 10:9 8 2 16 94 : 76










    KLUBOWA LIGA BILARDOWA AMATORÓW - 2014r


    NAJLEPSI ZAWODNICY W PIERWSZEJ EDYCJI
    I LIGI AMATORÓW 05.04 2014

    MiejsceImię i nazwiskoIlość meczy wygranychIlość meczy przegranych PKT.Stosunek partii
    IKrzysztof Budzik92 18 102:65
    IIBurek Grzegorz92 18 98:63
    IIIBudzik Marcin83 16 104:85
    IVTyrka Artur74 14 93:92



    WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH POJEDYNKÓW


    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    T.A
    2.
    B.M
    3.
    B.K
    4.
    B.G
    5.
    S.M
    6.
    B.C
    7.
    0.A
    8.
    N.J
    9.
    K.R
    10.
    K.M
    11.
    G.A
    12.
    G.M

    Wygrane

    Przegrane

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Tyrka
    Artur
    10:7 6:10 5:10 10:9 10:9 10:7 10:8 10:3 7:10 10:9 5:10 7 4 14 93:92
    2. Budzik
    Marcin
    7:10 10:7 9:10 10:8 10:8 10:6 10:9 10:2 8:10 10:9 10:6 8 3 16 104:85
    3.Budzik
    Krzysztof
    10:6 7:10 10:2 10:9 10:4 10:5 10:5 10:1 5:10 10:9 10:4 9 2 18 102:65
    4.Burek
    Grzegorz
    10:5 10:9 2:10 10:2 10:4 10:9 10:0 10:4 6:10 10:5 10:5 9 2 18 98:63
    5.Seredyński
    Mirosław
    9:10 8:10 9:10 2:10 10:8 10:4 10:8 10:7 10:4 10:8 0:10w 6 5 12 88:89
    6.Banek
    Celina
    9:10 8:10 4:10 4:10 8:10 10:3 10:6 10:2 10:8 10:3 4:10 5 6 10 87:82
    7.Onik
    Andrzej
    7:10 6:10 5:10 9:10 4:10 3:10 10:6 10:0w 3:10 5:10 10:4 3 8 6 73:90
    8.Nowak
    Jacek
    8:10 9:10 5:10 0:10 8:10 6:10 6:10 9:10 10:7 4:10 10:5 2 9 4 75:102
    9.Kantor
    Radosław
    3:10 2:10 1:10 4:10 7:10 2:10 0:10w 10:9 7:10 4:10 8:10 1 10 2 48:109
    10.Kwiatkowski
    Marcin
    10:7 10:8 10:5 10:6 4:10 8:10 10:3 7:10 10:7 0:10w 0:10w 6 5 12 79:86
    11.Grzyb
    Andrzej
    9:10 9;10 9:10 5:10 8:10 3:10 10:5 10:4 10:4 10:0w 10:7 5 6 10 93:80
    12.Gniadek
    Mariusz
    10:5 6:10 4:10 5:10 10:0w 10:4 4:10 5:10 10:8 10:0w 7:10 5 6 10 81:77







    KLUBOWA LIGA BILARDOWA AMATORÓW - 2013r




    KLASYFIKACJA KOŃCOWA LIGI AMATORÓW 31.05,2013

    MiejsceImię i nazwiskoIlość meczyPKT.Stosunek partii
    1 Moskal Maciej 816pkt 80:23
    2Burek Grzegorz 9 14pkt. 79:52
    3Budzik Marcin 9 12pkt. 78:53
    4 Banek Celina 912pkt. 76:49
    5Budzik Krzysztof 9 12pkt. 78:53
    6 Ziobroń Bernard98 pkt 61:66
    7Malec Aleksander 8 6pkt. 63:54
    8Pabian Jakub 72pkt 22:65
    9Mucha Mateusz 8 2pkt. 20:75
    10Majocha Alan 8 0pkt. 13:80


    WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH POJEDYNKÓW


    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    B.M
    2.
    B.G
    3.
    P.J
    4.
    M.M
    5.
    B.K
    6.
    B.C
    7.
    M.M
    8.
    M.A
    9.
    Z.B
    10.
    M.A

    Wygrane

    Przegrane

    Punkty

    Stosunek partii
    1.Budzik Marcin 9:10 10:2 3:10 6:10 10:8 10:3 10:1 10:2 10:7 6 3 12 78:53
    2.Burek Grzegorz 10:9 5:10 4:10 10:5 10:4 10:1 10:0 10:5 10:8 6 3 14 79:52
    3.Pabian Jakub 2:10 10:5 1:10 2:10 0:10 0:0 0:0 7:10 0:10 1 6 2 22:65
    4. Moskal Maciej 10:3 10:4 10:1 10:6 10:4 10:2 10:1 10:2 0:0 8 0 16 80:23
    5.Budzik Krzysztof 10:6 5:10 10:2 6:10 7:10 10:0 10:2 10:7 10:6 6 3 12 78:53
    6.Banek Celina 8:10 4:10 10:0 4:10 10:7 10:0 10:0 10:5 10:7 6 3 12 76:49
    7.Mucha Mateusz 3:10 1:10 0:0 2:10 0:10 0:10 10:5 4;10 0:10 1 7 2 20:75
    8.Majocha Alan 1:10 0:10 0:0 1:10 2:10 0:10 5:10 0:10 4:10 0 8 0 13:80
    9.Ziobroń Bernard 2:10 5:10 10:7 2:10 7:10 5:10 10:4 10:0 10:5 4 5 8 61:66
    10.Malec Aleksander 7:10 8:10 10:0 0:0 6:10 7:10 10:0 10:4 5:10 3 5 6 63:54





    KLUBOWA LIGA BILARDOWA- 2012r


    WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH POJEDYNKÓW

    Rozgrywka
    Każdy z każdym
    1.
    B.W
    2.
    B.M
    3.
    W.M
    4.
    R.M
    5.
    B.C
    6.
    B.G
    7.
    S.M
    8.
    Z.B
    9.
    S.J
    10.
    B.J
    11.
    G.M
    1.Banek Wojciech 10:0 10:2 10:0 10:1 10:0 10:0 10:0 10:0 10:0 10:0
    2.Budzik Marcin 0:10 0:10 9:10 5:10 10:7 10:9 10:9 10:7 10:6 10:5
    3.Woźniak Marek 2:10 10:0 4:10 10:3 10:2 0:0w 10:3 10:1 10:1 0w:0w
    4. Rakoczy Michał 0:10 10:9 10 :4 0:10 10:9 10:9 0:0w 10 :2 0:0w 10:5
    5.Banek Celina 1:10 10:5 3:10 10:0w 9:10 10:0w 10:8 10:9 10:2 10:0
    6.Burek Grzegorz 0:10 7:10 2:10 9:10 10:9 7:10 9:10 10:7 10:3 0:0w
    7.Seredyński Mirosław 0:10 9:10 0 :0w 9:10 0:10w 10:7 10:6 10:8 10:6 10:2
    8.Ziobroń Berrnard 0:10 9:10 3:10 0:0w 8:10 10:9 6:10 10:9 10:2 10:8
    9.Szmit Jan 0:10 7:10 1:10 2:10 9:10 7:10 8:10 9:10 7:10 10:8
    10.Budzik Jacek 0:10 6:10 1:10 0 :0w 2:10 3:10 6 :10 2:10 10:7 0:0w
    11. Gnadek Mariusz 0:10 5:10 0 :0w 5:10 0:10 0:0w 2:10 8:10 8:10 0:0w


    KLASYFIKACJA KOŃCOWA - STAN NA DZIEŃ 30.06.2012 zakończenie ligi

    MiejsceImię i nazwiskoIlość meczyPKT.Stosunek partii
    1 Banek Wojciech 1020pkt 100:3
    2 Banek Celina 10 14pkt 83:54
    3Budzik Marcin 10 12pkt. 74:83
    4 Woźniak Marek 10 12pkt. 66:30
    5Rakoczy Michał 10 12pkt. 60:48
    6Seredyński Mirosław 1010pkt 68:59
    7 Ziobroń Bernard108 pkt 66:78
    8Burek Grzegorz 10 6pkt. 64:79
    9Szmit Jan 10 2pkt 58:98
    10Budzik Jacek10 2pkt 30:77
    11 Gniadek Mariusz 100pkt 28:60


    II LIGA BILARDOWA MUKS"IKS" - 2010r

    27 lutego rusza pierwsza kolejka II ligii bilardowej. W II lidze klub MUKS"IKS" Tarnów będą reprezentowali:Wiśniowski Wojciech, Wiśniowski Paweł, Kocik Robert,Strada Maciej,Wrona Łukasz,Woźniak Marek, Kogut Piotr



    I Kolejka27 LUTEGO 2010r.

    I Mecz - 0 : 4
    Nazwa gry MUKS "IKS" Tarnów Visanti KOLIER.pl Kielce Wyniki
    "8" Wiśniowski Paweł Kowalik Mateusz 6 : 10
    "9" Wiśniowski Wojciech Stefańczyk Mateusz 6 : 10
    "10" Kogut Piotr Ejmont Adam 3 : 10
    "14/1" Woźniak Marek Pasternak Robert 69 :100

    II Mecz - 2 : 2
    Nazwa gry MUKS"IKS"Tarnów Visanti KOLIER.pl Kielce Wyniki
    "8" Wiśniowski Wojciech Kowalik Mateusz 10 : 0
    "9" Kogut Piotr Ejmont Adam 10 : 9
    "10" Strada Maciej Stefańczyk Mateusz 2 : 10
    "14/1" Woźniak Marek Pasternak Robert 42:100




    II Kolejka 20 MARCA 2010r.

    I Mecz - 2 : 2
    Nazwa gry Oskar Stalowa Wola MUKS"IKS"Tarnów" Wyniki
    "8" Guziec Jakub Wiśniowski Paweł 8 : 10
    "9" Wiśniewski Tomasz Kogut Piotr 10 : 8
    "10" Karkoszka Daniel Woźniak Marek 10 : 5
    "14/1" Kosiński Tomasz Wiśniowski Wojciech 73:100

    II Mecz - 3 : 1
    Nazwa gry Oskar Stalowa Wola MUKS"IKS"Tarnów" Wyniki
    "8" Karkoszka Daniel Wiśniowski Paweł 10 : 6
    "9" Guziec Jakub Kogut Piotr 8 : 10
    "10" Wiśniewski Tomasz Wiśniowski Wojciech 10 : 8
    "14/1" Wójtowicz Piotr Woźniak Marek 100:90




    III Kolejka15 MAJA 2010r.- Mecz przełożony z 10 kwietnia

    I Mecz 3 : 1
    Nazwa gry MUKS"IKS"Tarnów Ósemka Rzeszów Wyniki
    "8" Wiśniowski Paweł Tanasiewicz Krystian 10 : 6
    "9" Kocik Robert Wisz Adam 8 : 10
    "10" Wiśnoiwski Wojciech Stawarz Kinga 10 : 0
    "14/1" Woźniak Marek Bujny Piotr 100:78

    II Mecz 0 : 4
    Nazwa gry MUKS"IKS"Tarnów Ósemka Rzeszów Wyniki
    "8" Wiśniowski Paweł Bujny Piotr 8 : 10
    "9" Woźniak Marek Stawarz Kinga 9 : 10
    "10" Wiśniowski Wojciech Wisz Adam 8 : 10
    "14/1" Wrona Łukasz Tanasiewicz Piotr 44:100




    IV Kolejka24 KWIETNIA 2010r.

    I Mecz - 3 - 1
    Nazwa gry MUKS"IKS"Tarnów Masters Lublin Wyniki
    "8" Wiśniowski Paweł Miernowski Jan 10 : 8
    "9" Kogut Piotr Muda Michał 10 : 8
    "10" Wiśniowski Wojciech Rachwald Paweł 10 : 8
    "14/1" Woźniak Marek Sirko Mariusz 48:100

    II Mecz - 2 - 2
    Nazwa gry MUKS"IKS"Tarnów Masters Lublin Wyniki
    "8" Wiśniowski Paweł Sirko Mariusz 5 : 10
    "9" Kogut Piotr Wysocki Daniel 10 : 9
    "10" Wiśniowski Wojciech Chagowski Tomasz 10 : 5
    "14/1" Woźniak Marek Miernowski Jan 84:100



    V Kolejka08 MAJA 2010r.

    I Mecz - 4 : 0 walkower,ponieważ drużyna z Lubartowa nie zgodziła się na przełożenie meczu
    II Mecz-4 : 0 walkower,ponieważ drużyna z Lubartowa nie zgodziła się na przełożenie meczu.

    Podsumowanie V kolejki Jest to bardzo nie ładnie i nie sportowo ze strony LubartowaZnając naszą trudną sytuację losową jaka wynikła , nie zgodzili się na przełożenie meczu. Pomimo propozycji żaden inny termin ich nie zadawalał w podęciu sportowej rywalizacji. Nie zdarza się to aby drużyny nie szły sobie na rękę w trudnych sytuacjach. Strach przed przegraną prawdopodobnie spowodował że walkower był im na rękę . Wygrana za wszelką cenę nie ma nic wsólnego ze sportem. Jest to drużyna młoda , bo dopiero drugi sezon i widocznie musi się jeszcze wiele nauczyć, bo nie rozumieją na czym polega sport.



    VI Kolejka12CZERWIECA 2010r.

    I Mecz 3 : 1
    Nazwa gry Visanti kolier.pl Kielce MUKS"IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Ejmont Adam Wiśniowski Paweł 8 : 10
    "9" Stefańczyk Mateusz Kocik Robert 10 : 7
    "10" Przebysławski Jakub Wiśniowski Wojciech 10 : 7
    "14/1" Pasternak Robert Woźniak Marek 100:62

    II Mecz 3 : 1
    Nazwa gry Visanti kolier.pl Kielce MUKS"IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Przebysławski Jakub Kocik Robert 10 : 6
    "9" Kowalik Mateusz Wiśniowski Paweł 3 : 10
    "10" Stefańczyk Mateusz Wiśniowski Wojciech 10 : 1
    "14/1" Pasternak Robert Woźniak Marek 100:43




    VII Kolejka 18 WRZEŚNIA 2010r.

    I Mecz 1 : 3
    Nazwa gry MUKS"IKS" Tarnów Oskar Stalowa Wola Wyniki
    "8" Strada Maciej Sulowski Janusz 10 : 6
    "9" Wiśniowski Paweł Karkoszka Daniel 6 : 10
    "10" Wrona Łukasz Kosiński Tomasz 3 : 10
    "14/1" Wiśniowski Wojciech Guziec Jakub 77 : 100

    II Mecz 2 : 2
    Nazwa gry MUKS"IKS" Tarnów Oskar Stalowa Wola Wyniki
    "8" Strada Maciej Kosiński Tomasz 10 : 9
    "9" Wrona Łukasz Karkoszka Daniel 2 : 10
    "10" Wiśniowski Paweł Sulowski Janusz 10 : 8
    "14/1" Wiśniowski Wojciech Guziec Jakub 48 : 100



    VIII Kolejka 09. PAŹDZIERNIKA 2010r.

    I Mecz 3 : 1
    Nazwa gry Ósemka Rzeszów MUKS"IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Wisz Adam Strada Maciej 10 : 1
    "9" Stawarz Kinga Wiśniowski Wojciech 10 : 7
    "10" Tanasiewicz Krystian Wiśniowski Paweł 7 : 10
    "14/1" Bujny Piotr Wrona Łukasz 100:64


    II Mecz 2 : 2
    Nazwa gry Ósemka Rzeszów MUKS"IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Tanasiewicz Krystian Wrona Łukasz 10 : 1
    "9" Wisz Adam Wiśniowski Wojciech 6 : 10
    "10" Stawarz Kinga Strada Maciej 10 : 7
    "14/1" Bujny Piotr Wiśniowski Paweł 93:100




    IX Kolejka 06 LISTOPADA 2010r.

    I Mecz 3 : 1
    Nazwa gry Masters Lublin MUKS"IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Daniel Wysocki Robert Kocik 10 : 8
    "9" Mariusz Sirko Łukasz Wrona 10 : 3
    "10" Paweł Rachwald Paweł Wiśniowski 10 : 7
    "14/1" Michał Muda Wojciech Wiśniowski 93 : 100

    II Mecz 3 : 1
    Nazwa gry Masters Lublin MUKS"IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Mariusz Sirko Paweł Wiśniowski 10 : 6
    "9" Tomasz Chagowski Robert Kocik 10 : 6
    "10" Paweł Rachwald Wojciech Wiśniowski 7 : 10
    "14/1" Michał Muda Łukasz Wrona 100 : 29




    X Kolejka 27 LISTOPADA 2010r. MUKS IKS Tarnów wygrywa walkowerem



    MUKS IKS Tarnów wygrał oba mecze 4 : 0 walkowerem ponieważ drużyna z Lubartowa nie stawiła się na mecz. Bardzo naganne zachowanie Piwnicy Lubartów która nawet nie raczyła powiadomić telefonicznie że nie stawi się w Tarnowie ani przed ani w dniu meczu. Drugi raz w tym sezonie zachowali się nie sportowo i prawdopodobnie nie znają zasad jakie obowiązują w sporcie. Naganne zachowanie powinno być ukarane. Za walkower drużyna zapłaci 300 zł kary do PZBiL ale prawdopodobnie niczego ich to nie nauczy ponieważ zachowanie ich nie ma nic wspólnego ze sportem i kulturą.



    ZAKOŃCZENIE I PODSUMOWANIE II LIGI- CAŁOROCZNA KLASYFIKACJA GENERALNA 2010r.






    II LIGA BILARDOWA MUKS"IKS" - 2009r

    21 lutego rusza pierwsza kolejka II ligii bilardowej. Po kilkuletniej przerwie Klub MUKS"IKS" Tarnów rozpocznie rozgrywki w nowym składzie debiutujących zawodników:Wiśniowski Wojciech, Wiśniowski Paweł, Kocik Robert,Strada Maciej,Wrona Łukasz,Urbański Patryk,Woźniak Marek Pierwszy mecz zaczynamy na wyjeździe.



    I Kolejka21 LUTY 2009r.

    I Mecz - 2 : 2
    Nazwa gry Oskar Stalowa Wola MUKS "IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Żurawski Janusz Strada Maciej 10 : 4
    "9" Gierlach Sebastian Urbański Patryk 6 : 10
    "10" Jakimiak Jakub Wiśniowski Wojciech 5 : 10
    "14/1" Wójtowicz Piotr Wrona Łukasz 100 : 30

    II Mecz - 2 : 2
    Nazwa gry Oskar Stalowa Wola MUKS"IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Sulowski Janusz Strada Maciej 10 : 2
    "9" Jakimiak Jakub Wrona Łukasz 10 : 5
    "10" Bulak Karol Wiśniowski Wojciech 6 : 10
    "14/1" Wójtowicz Piotr Urbański Patryk 67 : 100

    Wielkie uznanie za wspaniałą walkę przez kapitana zespołu Wojciecha Wiśniowskiego i Patryka Urbańskiego, dzięki którym drużyna zdobyła remis w obu meczach. Trzeba zaznaczyć że jest to debiut tych zawodników. Remis z doświadczoną drużyną daje nam satysfakcję. Gratulujemy!




    II Kolejka 07 MARZEC 2009r.

    MUKS"IKS" Tarnów PAUZUJE


    III Kolejka25 KWICIEŃ 2009r.

    I Mecz 2 : 2
    Nazwa gry MUKS "IKS" Tarnów Piwnica Lubartów Wyniki
    "8" Kocik Robert Serafin Artur 5 : 10
    "9" Wiśniowski Paweł Ejsmentewicz Filip 6 : 10
    "10" Wiśniowski Wojciech Czech Konrad 10 : 4
    "14/1" Urbański Patryk Pankowski Łukasz 100 : 61

    II Mecz 3 : 1
    Nazwa gry MUKS"IKS" Tarnów Piwnica Lubartów Wyniki
    "8" Wrona Łukasz Czech Konrad 10 : 3
    "9" Wiśniowski Wojciech Ejsmentewicz Filip 5 : 10
    "10" Wiśniowski Paweł Pankowski łukasz 10 : 6
    "14/1" Urbański Patryk Serafin Artur 100 : 43



    Gratulujemy naszym zawodnikom za bardzo dobrą walkę z wymagającym przeciwnikiem. Szczególne uznanie dla Patryka Urbańskiego , który w obu meczach w 14/1 wygrał z dużą przewagą nad przeciwnikami. Pozostali zawodnicy spisali się bardzo dobrze i swoje zdobyte punkty dołożyli do wygranej.


    IV Kolejka09 MAJ 2009r.

    I Mecz - 3 : 1
    Nazwa gry Ósemka Rzeszów MUKS "IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Wisz Marek Wrona Łukasz 10 : 3
    "9" Stawarz Karolina Wiśniowski Paweł 10 : 2
    "10" Bielec Bartosz Wiśniowski Wojciech 10 : 7
    "14/1" Tanasiewicz Krystian Urbański Patryk 46 : 100

    II Mecz - 4 : 0
    Nazwa gry Ósemka Rzeszów MUKS"IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Tanasiewicz Krystian Wiśniowski Wojciech 10 : 6
    "9" Stawarz Karolina Wrona Łukasz 10 : 0
    "10" Bielec Bartosz Wiśniowski Paweł 10 : 9
    "14/1" Kapłan Tomasz Urbański Patryk 100 : 16


    Największe uznanie i gratulacje należą się Patrykowi Urbańskiemu. Walczył z drużyną w której w składzie są Mistrzowie Polski i wywalczył punkt. Pozostali zawodnicy naszej drużyny pomimo walki nie byli w stanie sprostać wymaganiom jakie postawiła im drużyna gości.


    V Kolejka23 MAJ 2009r.

    I Mecz 2 : 2
    Nazwa gry MUKS "IKS" Tarnów Stolarnia Lublin Wyniki
    "8" Kocik Robert Chagowski Tomasz 4 : 10
    "9" Wiśniowski Paweł Wysocki Daniel 7 : 10
    "10" Wiśniowski Wojciech Jędrusiak Konrad 10 : 8
    "14/1" Urbański Patryk Malawski Jan 100 : 50

    II Mecz 3 : 1
    Nazwa gry MUKS"IKS" Tarnów Stolarnia Lublin Wyniki
    "8" Wiśniowski Paweł Malawski Jan 10 : 8
    "9" Strada Maciej Wysocki Daniel 5 : 10
    "10" Wiśniowski Wojciech Jędrusik Konrad 10 : 3
    "14/1" Urbański Patryk Chagowski Tomasz 100 : 81



    W obu meczach jak zawsze stanął na wysokośći zadania Patryk Urbański , wygrywając oba mecze. Także bardzo dobrze się spisał kapitan zespołu Wiśniowski Wojciech który wygrał w obu meczach. Swoje punkty w drugim meczu dołożył również Paweł Wiśniowski, który przełamał się po porażce w pierwszym meczu.Wygrana Pawła przeważyła na korzyść MUKS "IKS" wynikiem 3 : 1.



    VI Kolejka 20.06. 2009r.Mecz przełożony z 13.06

    I Mecz 2 : 2
    Nazwa gry MUKS "IKS" Tarnów Oskar Stalowa Wola Wyniki
    "8" Woźniak Marek Żurawski Janusz 10 : 9
    "9" Wiśniowski Paweł Kosiński Tomasz 7 : 10
    "10" Wiśniowski Wojciech Wójtowicz Piotr 4 : 10
    "14/1" Urbański Patryk Karkoszka Daniel 100 : 89

    II Mecz 1 : 3
    Nazwa gry MUKS"IKS" Tarnów Oskar Stalowa Wola Wyniki
    "8" Woźniak Marek Karkoszka Daniel 4 ; 10
    "9" Wiśniowski Wojciech Kosiński Tomasz 9 : 10
    "10" Wiśniowski Paweł Żurawski Janusz 10 : 3
    "14/1" Urbański Patryk Wójtowicz Piotr 92 : 100


    VII Kolejka 05 WRZESIEŃ 2009r.

    MUKS"IKS" Tarnów -PAUZUJE


    VIII Kolejka 04.10.2009r.

    I Mecz 3 : 1
    Nazwa gry Piwnica Lubartów MUKS "IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Sztejnbis Jakub Kocik Robert 10 : 4
    "9" Kasiński Łukasz Wrona Łukasz 10 : 9
    "10" Pankowski Łukasz Wiśniowski Paweł 3 : 10
    "14/1" Ejsmentewicz Filip Wiśniowski Wojciech 100 : 77

    II Mecz 2 : 2
    Nazwa gry Piwnica Lubartów MUKS"IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Sztejnbis Jakub Wiśnowski Paweł 9 : 10
    "9" Kasiński Łukasz Kocik Robert 10 : 7
    "10" Pankowski Łukasz Wiśniowski Wojciech 8 : 10
    "14/1" Ejsmentewicz Filip Wrona Łukasz 100 : 37


    IX Kolejka10 PAŹDZIERNIK 2009r.

    I Mecz 1 : 3
    Nazwa gry MUKS "IKS" Tarnów Ósemka Rzeszów Wyniki
    "8" Woźniak Marek Tanasiewicz Krystian 8 : 10
    "9" Wiśniowski Paweł Stawarz Kinga 10 : 9
    "10" Wiśniowski Wojciech Bielec Bartosz 3 : 10
    "14/1" Urbański Patryk Kapłan Tomasz 37 : 100

    II Mecz 1 : 3
    Nazwa gry MUKS"IKS" Tarnów Ósemka Rzeszów Wyniki
    "8" Wiśniowski Paweł Stawarz Kinga 10 : 5
    "9" Urbański Patryk Tanasiewicz Krystian 4 : 10
    "10" Woźniak Marek Bielec Bartosz 3 : 10
    "14/1" Wiśniowski Wojciech Kapłan Tomasz 24 : 100


    X Kolejka17 PAŹDZIERNIK 2009r.

    I Mecz 1 : 3
    Nazwa gry Stolarnia Lublin MUKS "IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Chagowski Tomasz Urbański Patryk 5 : 10
    "9" Muda Michał Wiśniowski Paweł 10 : 9
    "10" Jędrusiak Konrad Wrona Łukasz 6 : 10
    "14/1" Brzozowski Bartłomiej Wiśniowski Wojciech 79 : 100

    II Mecz 2 : 2
    Nazwa gry Stolarnia Lublin MUKS "IKS"Tarnów Wyniki
    "8" Jędrusiak Konrad Wiśniowski Paweł 4 : 10
    "9" Brzozowski Bartłomiej Wrona Łukasz 10 : 7
    "10" Chagowski Tomasz Wiśniowski Wojciech 9 : 10
    "14/1" Muda Michał Urbański Patryk 100 ; 64



    PODSUMOWANIE II LIGI- CAŁOROCZNA KLASYFIKACJA GENERALNA 2009r.



    W dn.17.10.2009r zakończyły się rozgrywki II ligi bilardowej.Był to pierwszy rok rozgrywek dla zawodników, w II lidze. MUKS"IKS" po zakończeniu rozgrywek zajął trzecie miejsce w tabeli.Najskuteczniejszymi zawodnikami w sezonie byli: Patryk Urbański i Paweł Wiśniowski. Pierwsze miejsce w tabeli zajęła Ósemka Rzeszów - wielokrotny Mistrz Polski grający przez wiele lat w I lidze bilardowej. Trzecie miejsce przy tak silnych zespołach dla debiutujących naszych zawodników jest zadawalające. Mamy nadzieję że przyszły sezon będzie lepszy dla naszych zawodników po doświadczeniach zdobytych w tym sezonie.







    I LIGA BILARDOWA "IKS" - 2005r

    W dn.11.12.2005r zakończyły się rozgrywki I ligi bilardowej. W ostatnim meczu IKS Tarnów walczył z Mistrzem Polski "Hades Poznań", przegrywając mecze I 1:3 oraz II 1:3. IKS walczył w osłabionym składzie bez Wojciecha Banka, co zaważyło na całym meczu. W meczu z Hadesem najlepiej wypadła Ewa Grzyb zdobywając punkt w I meczu oraz Szymon Majoch który zdobył punkt w drugim meczu. Bardzo słabo zagrali: Mirosław Witkowski i Mariusz Klimek - bez punktów. Przegrana w Poznaniu daje nam ostatnią, spadkową pozycję w tabeli, co powoduje, że w przyszłym roku IKS Tarnów będzie grał w II lidze.Bardzo rozczarowni jesteśmy formą Witkowskiego i Klimka.



    VIII Kolejka 9 Października 2005r.

    I Mecz 2 - 2
    Nazwa gry "IKS" Tarnów WODNY PARK Warszawa Wyniki
    "8" Witkowski M. Derk M. 9 : 10
    "9" Banek W. Diks R. 3 : 10
    "9" Klimek M. Marcinkiewicz M. 3 : 10
    "14/1" Majoch SZ. Gastman K. 100 : 93

    II Mecz 1 - 3
    Nazwa gry "IKS" Tarnów WODNY PARK Warszawa Wyniki
    "8" Witkowski M. Derk M. 9 : 10
    "9" Banek W. Marcinkiewicz M. 10 : 4
    "9" Klimek M. Gastman K. 9 : 10
    "14/1" Majoch SZ. Diks R. 96 : 100


    VII Kolejka 4 Września 2005r.

    "IKS" Tarnów PAUZUJE


    VI Kolejka 19 Czerwca 2005r.

    I Mecz 2 - 2
    Nazwa gry BARIBAL Lublin "IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Lichodziejsk M. Witkowski M. 7 : 10
    "9" Zachar R. Banek W. 10 : 8
    "9" Grech M. Klimek M. 7 : 10
    "14/1" Samborski W. Majoch SZ. 100 : 75

    I Mecz 2 - 2
    Nazwa gry BARIBAL Lublin "IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Lichodziejsk M. Witkowski M. 7 : 10
    "9" Zachar R. Banek W. 10 : 8
    "9" Grech M. Klimek M. 7 : 10
    "14/1" Samborski W. Majoch SZ. 100 : 75


    V Kolejka 22 Maj 2005r.

    I Mecz 2 - 2
    Nazwa gry "IKS" Tarnów TREFL Sopot Wyniki
    "8" Witkowski M. Ewald A. 10 : 8
    "9" Banek W. Łopotko H. 10 : 5
    "9" Klimek M. Augustynowicz K. 4 : 10
    "14/1" Majoch Sz. Trajdos W. 58 : 100

    II Mecz 1 - 3
    Nazwa gry "IKS" Tarnów TREFL Sopot Wyniki
    "8" Witkowski M. Ewald A. 10 : 5
    "9" Banek W. Augustynowicz K. 8 : 10
    "9" Klimek M. Łopotko H. 9 : 10
    "14/1" Majoch Sz. Trajdos W. 49 : 100


    IV Kolejka10 Kwiecień 2005r.

    I Mecz 2 - 2
    Nazwa gry ÓSEMKA Rzeszów "IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Drąka K. Klimek M. 10 : 6
    "9" Wisz M. Witkowski M. 9 : 10
    "9" Sawicki J. Banek W. 8 : 10
    "14/1" Kapłan T. Majoch Sz. 100 : 13

    II Mecz 2 - 2
    Nazwa gry ÓSEMKA Rzeszów "IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Drąka K. Witkowski M. 5 : 10
    "9" Wisz M. Klimek M. 7 : 10
    "9" Kapłan T. Banek W. 10 : 2
    "14/1" Sawicki J. Majoch Sz. 100 : 93


    III Kolejka13 Marzec 2005r.

    I Mecz 3 - 1
    Nazwa gry "IKS" Tarnów DUET Tomaszów Mazowiecki Wyniki
    "8" Witkowski M. Sęk D. 10 : 9
    "9" Banek W. Czarnecki M. 10 : 9
    "9" Klimek M. Skoneczny M. 6 : 10
    "14/1" Majoch Sz. Skoneczny M. 100 : 84

    II Mecz 2 - 2
    Nazwa gry "IKS" Tarnów DUET Tomaszów Mazowiecki Wyniki
    "8" Klimek M. Sęk D. 10 : 4
    "9" Banek W. Czarnecki M. 10 : 8
    "9" Majoch Sz. Skoneczny M. 2 : 10
    "14/1" Majoch Sz. Skoneczny M. 90 : 100


    II Kolejka13 Luty 2005r.

    I Mecz 3 - 1
    Nazwa gry CONTACT Kielce "IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Skowerski K. Witkowski M. 10 : 6
    "9" Babica R. Witkowski M. 10 : 0
    "9" Hejduk K. Banek W. 5 : 10
    "14/1" Turkowski M. Klimek M. 100 : 46

    II Mecz 3 - 1
    Nazwa gry CONTACT Kielce "IKS" Tarnów Wyniki
    "8" Skowerski K. Witkowski M. 10 : 8
    "9" Babica R. Banek W. 10 : 9
    "9" Hejduk K. Klimek M. 1 : 10
    "14/1" Turkowski M. Witkowski M. 100 : 40


    I Kolejka23 Styczeń 2005r.

    I Mecz 3 - 1
    Nazwa gry "IKS" Tarnów ZAKRĘCONA BILA Poznań Wyniki
    "8" Witkowski M. Walter J. 10 : 8
    "9" Banek W. Rogalski P. 10 : 4
    "9" Witkowski Ł. Matłoka T. 5 : 10
    "14/1" Klimek M. Berkec M. 100 : 52

    II Mecz 1 - 3
    Nazwa gry "IKS" Tarnów ZAKRĘCONA BILA Poznań Wyniki
    "8" Witkowski M. Walter J. 2 : 10
    "9" Banek W. Berkec M. 7 : 10
    "9" Klimek M. Matłoka T. 10 : 6
    "14/1" Witkowski Ł. Rogalski P. 63 : 100